IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
15. říj 2010

@lucavka 😀 ty máš teda život 😉 to je moc hodná..tak že si to užíváš?!dneśka je to 10 den, viď?tak co testíky,už jsou nějáký na ukázku? docela to uteklo, viď?tak se držte, zdravim mimíse.pa páááá

petrita83
15. říj 2010

@okcelok bobki, bobci..ja se máte??? 😀

lucavka
15. říj 2010

@petrita83 - ahojky, já sem technickej antitalent, takže musím zkusit přesvědčit manžela, ať mi nějak pomůže a můžu ty testíky vyfotit. Je to dneska desátý den. Testíky mi zatím od neděle sílily jak měli, tak uvidíme. Už abysme aspoň měli srdíčko. Zatím se pořád bojím že to zakřiknu...

petrita83
15. říj 2010

@lucavka držim všechny palce!hlavně se nestresuj..nic špatnýho se určitě nestane, jsi těhule a hotovo!tak si to užívej!!!

78marcela
17. říj 2010

Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s clostilbegytem?
Já od toho pátku pořád jen přemejšlím, nějak ze mě vyprchává síla k dalšímu transferu. Přemýšlela jsem, jestli by nebylo lepší to zkusit takhle, s malou podporou, ale v přirozeném cyklu, s přirozeným snažením, že by třeba odpadly nervy, které mám po každém ET, kdy se člověk abnormálně pozoruje...pořád nad tím dumám, někde jsem četla, že to dost holkám pomohlo.

pampeliska36
17. říj 2010

@78marcela ahoj... no ja ho brala jeden cyklus pred planovanym IVF... a urodili se mi dve vajicka (misto jednoho)... pak mi pichli pregnyl a rekli "vlitnete na to"... takze to taky neni o nejake pohodicce 😒 u nas je problem ve spermiich... takze nam by to ani nezabralo... navic jsou u toho nejaka rizika, kdyz to beres delsi dobu... je potreba si o tom neco precist, nez to zacnes brat. 😉 nam to doktor doporucil jen na jeden mesic, tak jsem to ani neresila.
rekla bych to asi tak, ze strasne zalezi v cem je u vas problem... a podle toho se rozhodnout.

pampeliska36
17. říj 2010

@78marcela .... jeste k tomu dlouhodobemu uzivani male doplneni ... vim, ze se po tom brani clostylbegytu mohou udelat cysty.

78marcela
17. říj 2010

@pampeliska36 Já mám polycystické vaječníky. Přítel spermiogram jaktakž. Už jsem se dočetla, že se to má brát tak tři měsíce. Takže ty i když jsi měla dvě vajíčka, tak stejně nic, jo?

pampeliska36
17. říj 2010

@78marcela jojo presne tak.... jenze mi mame spatne spermio. bohuzel... takze ikdyz jsme se "snazili" doooooost tak nic ☹

petrita83
18. říj 2010

Dobré ránko!
@78marcela - ahoja já jsem clostilbegyt brala před tím než jsem šli do Caru a musim říct že asi na nic..s ovulkou problém nemám i bez něj nám vždy dozrálo jedno vajíčko a s ním taky jedno, jen někdy dřív..tzn. že mi to spíš rozházelo cyklus..jinak jáak říká pampeliška..myslíš že by to nechtělo spíš měsíc bez léků?aby si tělo taky odpočinulo..

petrita83
18. říj 2010

@lucavka tak co pak těhulíno???kde pak máme testík 😉 a jak se máš, je ti dobře, odpočíváš??

petrita83
18. říj 2010

@okcelok aoooj pani, kde pak jsi zase lenošíš 😀

78marcela
18. říj 2010

@petrita83 Já ted mám měsíc bez léků, ted mám pauzu, ve které přemýšlím, co dál.

petrita83
18. říj 2010

@78marcela 😀 je mi to jasný..já to mám skoro stejně..až na to že už vyřešené..a to proto že nemáme žadné mrazáčky jako ty..kdy můžete jít do dalšího Ketu?

okcelok
18. říj 2010

@petrita83 aoj,ani mě nemluv,mám rýmu,tak ležím.Nechápu,proč si musím vše vybírat,když jsem těhotná??!!Trhání osmičky,obrovský opar a teď nachlazení!!! 😠 😠 😠

78marcela
18. říj 2010

@petrita83 Mělo by to asi tak za měsíc, ten KET.

petrita83
18. říj 2010

@okcelok víš proč, bobku?to bude tím prednisonem -oslabená imunita ☹ ale zase to znamená, že si z tebe mimi bere co potřebuje, tak že to určitě přežiješ 😀 a nakonec to bude ještě hodně veselý!!!musíš vydržať do toho 12tt, pak to snad poleví a bude ti líp a začneš si sakra už užívat! 😀

petrita83
18. říj 2010

@78marcela no tak to je supeer!bych to nechla teď přirozeně anic neřešila a čekala na Ket..to je zachvilku!aspoň nabereš sílu, tělo se vzpamatuje..a pak to klapne 😀

lucavka
18. říj 2010

@petrita83 - ahojky. dneska už máme na testku pěknou tlustici. Uvidíme jak se budeme držet dál. Zkusím udělat fotečku. Jestli se mi to povede. Zítra budu volat do gennetu, tak uvidím jak se s nima domluvíme. 😉 . Vůbec by mi nevadilo kdybych už mohla rovnou na gyndu. Aspoň bych už dostala neomezený vycházky 😅

petrita83
18. říj 2010

@lucavka huráá, no to je úžasný těhulíno 😉 tak šup sem s ní!držim palce a dej vědět jak dál..tak už jsi aspoň taky klidnější, ne?vidíš řikala jsem že ten poslední prcek je pořádnej bojovník..a určitě se mu taky u tebe moc líbí 😉

lucavka
18. říj 2010

@petrita83 - no pořád se trošku bojím. Už bych chtěla aspoň první ultrazvuk 😀 . Myslím že srdíčko je pátý týden??? Snad se u mě prckovi líbí. Hodně jíme a odpočíváme 🙂 .

petrita83
18. říj 2010

@lucavka já vim, ale to asi bude u nás pořád..ten strach..dokud ho nebudeš mazlit v náručí 😀 jinak jo joo kolem 5-6tt už je srdíčko 😉 tak na něj budu držet mooc palce ať bije o 106..a to určitě bude..a už si volala do gennetu kdy máš přijet a nepůjdeš někam ještě na krev?ale hlavně buď klidná mimísek se pěkně zavrtává a za 8měsíců už ho budete mazlit! 😉

lucavka
18. říj 2010

@petrita83 - no řekli mi ať zavolám za čtrnáct dní což je zítra, tak uvidím jak se domluvíme... Už se těším aspoň na to srdíčko. Určitě chci tenhle týden někam na krev. Uvidím zítra co mi řeknou.

okcelok
18. říj 2010

@petrita83 no je mi jasné,že ten prednison mě moc nepomáhá,ale už chci mít pokoj!!

okcelok
18. říj 2010

@lucavka moc gratuluji k miminkovství!!!! 😀

pampeliska36
18. říj 2010

ahojte kocky 😀
KONEČNĚ holky 😀 😀 😀 mrcha je TADY!!!
jdu na UTZ 29.10. 🙂 a pokud VSECHNO dobre pujde, transfer by mohl byt za deset dni od UTZ 😅
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

@lucavka no PARADA!!!!!!! to je super zprava!!! 😉 gratulace!!!

okcelok
18. říj 2010

@pampeliska36 jéééé,to je ale úžasná zpráva,to je už za pár dní!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

lucavka
18. říj 2010

@pampeliska36 - no vidíš, tak to už se ti to taky blíží 😉 . Budu držet palečky

lucavka
19. říj 2010

Ahojky holky. Tak sem si dneska udělala test Gennetu a byl ošklivě slabounkej... Volala jsem tam. Objednali mě na 8.11. na ultrazvuk. A mám si kdykoli zajed na krev. Takže se samozřejmně balim a jedu směr Praha 😅 . Prckovi se to cestování asi moc líbít nebude. Ale jsem hrozně zvědavá. Jsem 14. den po ET. Kolik bych měla mít HCG abych mohla slavit?

petrita83
19. říj 2010

@lucavka - tady ti posílám tabulku pro tvojí lepší orientaci 😀..myslim že bys měa mít nad 300HCG, ta uvidíš, držim všechny palce!!!pak dej vědět!jinak ten test mi tenkrát taky ukázal jen ducha je to nějákej šmejd 😀
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru