IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

mmaxicka
15. črc 2010

hoblinko prisli me na endometriozu a na nepruchodny pravy vejcovod (bohuzel ovuluji jen z praveho vajecniku) takze sance na prizozene tehulkovani je miziva :-/ no ale jsem rada ze jsem laparku absolvovala alespon vim na cem jsem... a jaka laparka byla ? slo to... byla jsem poprve ve spitale tak jsem z toho byla vyplasena ale nebylo to tak hrozne, do spitalu jsem nastupovala v utery , ve stredu byla operace a ve ctvrtek by me pustili domu, jenze me nejak nesedla narkoza tak jsem tam zustala do patku... no a pak jsem byla 14dni na neschopence ale to uz bylo doma v pohode, bricho trosku pobolivalo jeste tak tyden po operaci ale to spis jen ty stehy na jizvicce - takze laparky se urcite neboj , kdyz jsem to zvladla ja - takovy srabek tak to zvlade kazdy .-)
to ja se ted spis desim toho IVF, injekci a vseho okolo co tu ctu - ale jak psala mariana pro mimi vsechno .-)

hoblinka8
15. črc 2010

mmaxicko, ja se nebojim🙂 Udelala bych cokoli!!! Navic uz jsem mela v zivote dost neprijemne zdravotni komlikace a tak si myslim, ze me jen tak neco nerozhodi. Jen rada vim, co me ceka.
Ty prave vejcocovy jsou nejake divne. Ja ho mam zas rozsireny. A taky temer vzdycky ovuluju napravo. Teda kdyz jsem byla na prvnim vysetreni, mela jsem folik na levo. Ale od te doby vzdy v pravo. Zadne ze na stridacku.
Moc ti drzim palce, aby to dopadlo. Treba se ani nenadejes a za mesic nebo dva budes koukat na dve carky 😀 Jak dlouho se snazite?

petrita83
15. črc 2010

@pampeliska36 tak už jsme doma 😀 doufám že všichni..měla jsi pravdu, nic to nebylo,příjemné to teda taky nebylo..ale šlo to..Teď už jen doufat, že zůstanou tam kde mají...
Na zpráve máme naspaný B14aa, B13bb, nevíš co to znamená, máš tam taky něco takového??
Tak teď si musíme držet palce!!!testovat máme za 14dní..to se povleče...

petrita83
15. črc 2010

@hoblinka8
@mmaxicka

Vítám Vás holky!!!a přeju hodně sil a trpělivosti!!
IVF se nebojte nic to vlastně neni..až mě překvapilo, jak to bylo jednoduché..sice mi na konci stimulace bylo dost blbě, ale to se dá vydržet..no a teď už musíme jen čekat...

petrita83
15. črc 2010

@ankil při odběru jsem měla 15 folíků z toho 15 vajíček, 5bylo nezralých, 10oplodňovali pomocí ISCI, zůstalo jich 9, chtěli jsem prodlouženou kultivaci a tak každý den ubývali, ..tak nakonec jsou jen 2, žadnej nanuček ☹ ale už je mám vbříšku tak se o ně zkusim co nejlíp postarat 😀 😀

petrita83
15. črc 2010

@jesterka001 děkuju za podporu, už jsou doma 😀

hoblinka8
15. črc 2010

petrito, moc diky za privitani! A taky ti moc drzim palecky, aby to klaplo 🙂

petrita83
15. črc 2010

jsem nějáká zmatená
Tohle jsem se ptala ještěrky, ale pokud to ví pampeliška 😀 tak taky dobře 😀
Na zpráve máme naspaný B14aa, B13bb, nevíš co to znamená, máš tam taky něco takového??
Tak teď si musíme držet palce!!!testovat máme za 14dní..to se povleče...

Holky já už jsme tak ráda, že zítra žádný hrůzný telefon,,přemýšlim zda jít zítra do práce, nebo si dát relax..
Omezení říkali jen , nekoupat, neslunit, nesportovat, 5 no sex 😝 jinak vše jako normálně..

Děkuji všem co drželi palečky!!!

petrita83
15. črc 2010

@hoblinka8 děkuju..a kdy to čeká tebe??

petrita83
15. črc 2010

@mariana75 buď silná, ještě 5dní, je vážně moc brzo..tak se neukvapuj...někdo má pozitivní test třeba 8den (někdo ne), ale pak se to zase třeba ztratí..tak klídek, neházej flintu do žita..bude to dobrý...držim palce aby tam brzo bylo//.
Pěkně si dej něco dobrého a jak řiká pampeliska36 halvně myslet pozitivně..

hoblinka8
15. črc 2010

petrita no to prave nevim, to jsem k vam prisla zjistovat🙂 Na konci cervence bych mela jit na posledni IUI (treti) a to kdyz neklapne (cemuz uz moc neverim☹ ), tak pak laparka a pak IVF. Jsem optimisticka, tak doufam tak asi v rijen...

hoblinka8
15. črc 2010

petrita jo a zitra do prace nechod. Je to jen jeden den do vikendu a jestli ti nic neutece... 🙂

petrita83
15. črc 2010

@hoblinka8 a ta laparka je nutná?já nan nebyla, ale já teda nebyla ani na žádném IUI..řekli nám ž eto nemá u nás smysl..tak uvidíme..
Buď optimistická to je správné!!!a neříká se do třetice všeho dobrého???držim palce, a´t je ten 3pokus vážně poslední..protože se povede 😀

a do práce nepůjdu , máš pravdu jde jen o jeden den..a přitom počasí..doma to bude o moooc lepší.

hoblinka8
15. črc 2010

petrita no na te laparce jsme v CARu domluveni od startu. Pruchodnost vejcovodu mi delali nejakym tim rentgenem (uz jsem zapomnela, jak se to jemnuje). Ale rikali, ze doukud se tam nepodivaji, ze stejne nevedi poradne co. takze ty IUI byli jen tak na zkousku, jestli to nahodou nedopadne. Blby je, ze se to desne vlece. Na prvnim IUI jsem byla v lednu, pak jsem mela cystu, pak jsem nemela folik (ovulku mam normalni, takze me nicim nestimuluji). Pak bylo druhe iui, pak jsem odovulovala nejak moc brzo a ted naposled zrovna malovali. Puvodne to vypadalo, ze pujdu na IVF v kvetnu a ted budu rada, kdyz stihnu rijen.
Ale mas pravdu, zadne IVF nebude, klapne to uz ted v cervenci/srpnu! 😎

Je dobre, ze do prace nejdes. Domaci pohoda ti rozhodne neuskodi🙂

Prcham z prace. Tak ti preji prijemny vecer a zas nekdy papa.

jesterka001
15. črc 2010

petrita83 -GRATULACE K BROUČÍNKUM!!!! 🙂 já tam nic takovýho napsáno nemám, tak nevím ☹ Těch 14 dnů bude nekonečných, ale my vydržíme 🙂

petrita83
15. črc 2010

@jesterka001 musíme vydržet 😀 broučkové to musejí vydržet!a budeš chodit celou dobu do práce, nebo si vezmeš dovču?
kéž by bylo něco co ještě můžem udělat, aby to vyšlo...
jo a mám prý jíst hoodně bílkovin,tak jsem právě uvařila něco ze sojového masa..chudák ten můj 😀 14dní strava bohatá na bílkoviny, 5dní no sex, sem tam špatná náladička.. atd...no to bude.

mariana75
15. črc 2010

Holky byla jsem si provětrat hlavu, je to o poznání lepší díky za podporu...Na flintu ještě nemám zbrojní pas, ale snad, že by časem no... 😉 😉
@mmaxicka vítám Tě a přeji hodně štěstí a bojovného ducha ikdyž nejsem teď vzorným příkladem... 😉

mariana75
15. črc 2010

@petrita83
@jesterka001 holky držte se a pořádně odpočívejte ať mají mimísci pořádně kde přistát a zavrtat se 🙂 🙂 🙂

mariana75
15. črc 2010

@hoblinka8 - zůstala jsem doma, pracovala jsem jako prodavačka v SAMu, ale končila mě prac.smlouva co jsem měla na rok a taky jsem věděla, že mi to nebudou trpět. Tak jsem skončila...

petrita83
15. črc 2010

@mariana75 právě se snažim,hledám tu nejlepší polohu 😀 ale nohy nahoře mě neba..To je fajn že je to lepší...už to vidim jak za týden budu palšit úplně stejně..a bude taky klika že nemám zbrojní pas 😀

Co máte v plánu dělat o víkendu???koupání no..tak co?

mariana75
15. črc 2010

Holka kdybych to věděla, tak bych ti to řekla nebo napsala... 🙂

mariana75
15. črc 2010

Ještě jsem k tomu začala i špinit, tak už nevím....v tomhle vedru se nedá nikam jít vymysli něco? Mě dochází nápady kam s 7letou dcerou
🙂 😉

jesterka001
15. črc 2010

mariana 75 - Díky 🙂 A fakt se nenervuj, ještě máš čas 🙂
petrita83 - budu chodit do práce, dělám v kanclu, takže pohoda.

petrita83
15. črc 2010

@mariana75 😀 no právě, že mám v hlavě taky prázdno 😅 tak se ptám...jo se 7letou princeznou nejlíp k vodě, ale to by musel taťka, a ty by sis dala pěkně doma relax...tomu říkám plán!pěknej film, dobroty..trocha spánku..nejhorší je že ten můj je děsně akční, nejradšíi by mě hned hnal na nějáký cvičení, plavání, brusle, nebo výlet...a já jsem opatrná..tak bych byla i radši doma..

petrita83
15. črc 2010

@jesterka001 já taky, budu chodit a taky dělám v kanclu.. jen zítra si dám pohov 😵 možná nám to v práci bude rychleji utíkat , kdo ví..skoro jeden den za náma 😀 tak už jen 13.

mariana75
15. črc 2010

@petrita83 - tak to u náš holka nechodí tatínek by nejradši celý den probendil u mě. Dceruška nejradši lítá kolem baráku po kamarádkách no a přinejhorším dáme jí na balkón bazének, ale musíme zavírat, aby ho naše kočka neprodrápla...

holubice.petra
autor
15. črc 2010

Ahojky holky vy tady teda řádíte...ani nestačím číst chicht
Taky vítám všechny nové 😀
Já jsem byla na laparce taky ale až po čtvrtém IUI...nastoupila jsem do nemocnice ve středu ve čtvrtek mě operovali, a v sobotu jsem šla domů a v pondělí úplně v pohodě do práce (dělali mi jí jen přes jeden řez - půpíkem- a nic samozřejmě nenašli)
mariana75 tak se hlavně šetři a raději nic ani nedělej!!

petrita83
15. črc 2010

@mariana75 tak ale to je taky fajn..tak si udělejt evšichni pelíškovej den..a co třeba zajít do kina..teda mně to pálí..dlouho jsem nebyla,asi to doma navrhnu 😀

mariana75
15. črc 2010

@petrita83 jo a k tomu relaxu - film dobroty atd, to si užívej já už jsem trošku dál a už mě ten relax přestal bavit, tak přemýšlím nad jinou zábavou...práci nemám...asi si vytáhnu puzzle....

ankil
15. črc 2010

@petrita83 gratuluji k broučkům, doufám že se tam pěkně zabydlí a brzy najdeš //, to vůbec nevadí že už nemáš mražáčka protože nebude určitě potřeba 😉
@mariana75 držím palečky ať objevíš co nejdřív na testu i druhou čárečku, ještě máš čas

holky já jsem tak zvědavá jak zítra dopadnem a na čem se s dr.domluvíme

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru