IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
17. črc 2010

@petronela82 hele a tobe budou davat bobanky kdy? nekdy v tomto tydnu?

ankil
17. črc 2010

@pampeliska36 mě přijde že u nás v centru je to vše samozřejmostí, takže jako u prvního budeme mít ICSI, AH i prodlouženou kultivaci

pampeliska36
17. črc 2010

@ankil my to taky mame zaplaceno a predem domluveno... ICSI, AH a taky prodlouzenou kultivaci

petrita83
17. črc 2010

@ankil my nedávali, jen ISCI..prý AH většinou neni potřeba...atk nevim

petrita83
17. črc 2010

@ankil nás se na vše ptali, něco doporučili, něco ne..vše jsme platili až potom celém. Prostě co CAR a doktor to jinej názor...a postup.

petrita83
17. črc 2010

@pampeliska36 děkuji za optání..cítim se dobře..napadá mě spousta blbostí, tak se furt uklidńuju, že je určitě vše ok a mimískové se vyvýjej dál, tak jak bylo v plánu 😒 😒 nechci začít plašit..je ještě moc času před náma..tak budu věřit 😀

ankil
17. črc 2010

@petrita83 jasně že je vše ok a bobískům se u tebe líbí, jsou přeci u maminky 😉

holubice.petra
autor
17. črc 2010

Ahojky holky vy se vzdycky vsechny tak rozepisete ze pak nestacim ani cist ;o) musim sem chodit casteji..chicht ja dnes taky lehce poklizim ale vubec me to v tom horku neba...ale je pravda ze nikdo to za nas neudela...od vcerejska me pekne pobolivaji prsa ze by dobre znameni? no nebo doznivajici pregnyl....no v kazdem pripade jsem v cera v hospode pila radeji pivo nealko:o) kdyby nahodou...jak pisete ze mate nafoukla briska tak ja si pripadam zase jak verliba kdyz beru utrogestan nejak se po nem zavodnuji vzdy kdyz ho beru mam min.3kila nahore a jsem plna vody jak ho prestanu brat tak je to zase ok...tak jsem na sebe zvedava ze jestli to tedy nevyjde ....jak na me bude znat to stimulkovani, ale je pravda co by jsme pro mimisky nepodstoupily! tak sup sup at se to tu roji dvojcatky!

petronela82
17. črc 2010

@ankil - dávali jsme vžzy AH na jedno embryo a druhé jsme nechaly bez něho

trudy
17. črc 2010

Ahoj holky, jsem ráda, že na mě myslíte, tak už mám bobísky v bříšku vůbec nic to nebylo, jako při gyn. prohlídce. Akorát z těch našich 5 embryjsků se jenom dva vyvíjeli tak jak maj a zbylí 3 byli o den pozadu, a tak nám ty dva nejsilnější zavedli a do mrazáčku už nám nic nezbylo 😖
Bylo mi taky sděleno, že jsem měla horší kvalitu vajíček a že to může být způsobeno těmi vedry, které teď jsou.
No mám z toho takový smíšený pocity, ale snad mám v bříšku ty nejšikovnější. 😉
Dneska mám klidový režim, mám prý spiíš posedávat a polehávat, ale neschopenku jsem si nebrala, tak uvidíme jak to dopadne, jo a s bazénem mám vydržet tak 3 dny a pak to prý není problém.

holubice.petra
autor
17. črc 2010

@trudy tak gratuluji ,,mamino,, urcite ti dali ty nejsikovnejsi kteri se urco udrzi ze mrazecci nebudou potreba;o)

trudy
17. črc 2010

@holubice.petra děkuju, kéž bys měla pravdu. 🙂

petrita83
17. črc 2010

@trudy tak nakonec stejné jako u nás..ale 2šikulkové jsou nejdůležitější!!!!to je super!

mariana75
17. črc 2010

Ahojík holky držte se pěkněn hýčkejte mimísky..... Došla mě už mrcha, tak je asi vše ztraceno ☹ ☹

mariana75
17. črc 2010

@ankil Na krev jdu v úterý...chtěla jsem si zítra udělat testík, ale přešla mě chuť...... 😒

holubice.petra
autor
17. črc 2010

@mariana75 drz se! jestli to nahodou nevyjde tak se hlavne nestresuj urcite to vyjde s nanuckem;o) obdivuji te ze vydrzis si neudekat test to ja bych nejradeji testovala uz ted...

petrita83
17. črc 2010

@mariana75 ajajaj..a kolikátý jsi den?10? no tak ještě uvidíš podle testů, hlavně nevěš hlavu, kdyby to náhodou teď nevyšlo..příště určitě!a navíc máte i nanučky, ne?držim palce!

mariana75
17. črc 2010

jo snažíme se na to nemyslet, manža je z toho dost špatný, testíkovat zkusím zítra ráno to jsem už 11 den po ET, budu aspoň tiše doufat, ☹

mariana75
17. črc 2010

@petrita83 jo nanuky mám ještě 3, ale síla zatím na to schází....holky držím vám pěsti, ať máte aspoň vy štěstí...

petrita83
17. črc 2010

@mariana75 to víš, že jo..zkus to zítra a uvidíš, a taky počkej co ta krev...teda to jsou teda pesimistické zprávy..mě nějak píchá břicho , tak doufám že se nehlásí mrcha..to by bylo fakt brzo...ne?no musíme doufat a držet si dobrou náladu..

Dneska se nám průvanem rozbily prosklené dvěře..tak říkáme, že ty střepy znamenaj štěstí..prostě se chytáme všeho 😉

petrita83
17. črc 2010

@mariana75 .. jinak 3 nanuci je skvělá budoucnost... 😀

mariana75
17. črc 2010

Vím holky, že jsem o pár dní před vámi, tak vás nechci plašit....buďte v klidu a nemyslete na nic špatného ..ať se mimísci pěkně zavrtávají....ráno moudřejší večera.....

Zůstala jsem sama doma poslala jsem je do cirkusu i když manža na to nemá tu pravou náladu.....a Anetka to taky tuší, že jsme smutní.... ☹

tafy
17. črc 2010

Ahojky, tak se hlasím, že dva prďolci jsou v bříšku 🙂 zůstalinám dva ledňáčci, ostatní to vzdaly ☹ ale tak alespoň něco 🙂 jen mám náběh na OHSS, prý mám hodně pít 😖 ostatně jako doteď 🙂 jinak ležet, nic moc nedělat, max na záchod a od zítřka už volnější režim 🙂) potkala jsem se tam s holčínou, která tam se mnou byla na OPU, tak jsme alespoň pokecaly a rychleji to utíkalo 🙂) no a já jdu teda odpočívat :-s
trudy - tobě taky drřím pěsti!!

lucavka
17. črc 2010

Ahojky. Doufám že nevadí že se přidám. Čekám na IVF z darovaného vajíčka. Mělo to být příští týden, ale u dárkyně se nepoveldy vajíčka ☹ . Já už sem nastymulovaná. V pondělí se dozvím co bude dál. Snad se už nebudu muset vracet do práce. Všem Vám držím palce 😉 . Snad se nám zadaří.

petrita83
17. črc 2010

@mariana75 to je mi líto..jsem z toho smutná taky..ale musíme být pozitivní..a tak vyrážime za kamarádama 😅 snad mě to rozveselí a donutí na to nemyslet...

petrita83
17. črc 2010

@tafy tak to je dobrý zpráva Tafy- 2ledňáčci..to je nádhera!tak se drž!!

petrita83
17. črc 2010

@lucavka Ahoja!!vítám tě tady!!!a budu držet palce ať mají pro tebe v pondělí dobré zprávy!

petrita83
17. črc 2010

Hele holky já jsem teď 20D tak to píchání snad nebude z mrchy,ne?teda já sem z toho zas nějak nejistáá... 😒 ale přestanu plašit..a basta..ještě je brzo.

pampeliska36
17. črc 2010

@petrita83 kus...neplas!!!!!!!!! to bude dobry... jsou tam!

ankil
17. črc 2010

@petrita83 neblázni,co by se hlásila mrcha, vždyť si teprv 2 den po ET-nebo se pletu? to se tam bobíšci zavrtávají
@mariana75 to je mi líto,ale počkej ještě na krev

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru