IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
23. črc 2010

@ankil to je škoda..ale jak píšeš, budete si teď užívat..a třeba to klapne..a když ne tak hurá na stimulku..já to měla taky tak..s tim těšenim..a řekla sem jí minule , že to je naposled(na dlouho) tak doufám, že poslouchala 😀
citlivější test jsem raději nekoupila..kdyby byl ten bílej jak sníh, tak z toho budu smutná.takhle si řikám je brzo, nebyl dost citlivej atd 😀 😀

ankil
23. črc 2010

@petrita83 bohužel neklapne, budeme mít dárce 🙄 i na IUI byly spermouši od dárce.........ale třeba na tom citlivějším by byl už krásnej duch 😉

petrita83
23. črc 2010

@ankil ty mě teda nahlodáváš 😀 😀 ahaa..no tak to si budete jen mooc užívat 😀 😀 jen toho pěkně využijte..protože pak to budete dost šidit 😀 😀

ankil
23. črc 2010

@petrita83 jen buď silná a vydrž 😀 😀 😀 i když je to těžké 😝

ankil
23. črc 2010

holky a co mariana75 neozvala se jak jí dopadla krev 😕

petrita83
23. črc 2010

@ankil taky na ní myslim..ale asi si dala relax.. 😨 snad se k nám ještě přidá!!
No je to mooc těžké, zatím nejdělších 8dní..

ankil
23. črc 2010

@petrita83 počkej ty další dny budou ještě delší 😀 jo a byla jsem v dm a koupila jsem si tu tyčinku banánovou, ale ještě jsem neměla ji odvahu otevřít protože jsem tam uhlédla ještě jinou vanilkovou a ta mi moooc chutná tak si nechci kazit chuť

petrita83
23. črc 2010

@ankil no a já to tam nenašla..jak se to jmenuje? asi jsem slepá..ale koupila jsem si spoutu jinejch . mooc dobrejch 😀 😀 a určitě taky zdravejch 😀 😀

ankil
23. črc 2010

@petrita83 je fakt že těch tyčinek je tam mraky 😎 na té kterou by jste potřebovaly vy je nakrájenej banán a jsou tam 2 činky a je tam napsané das gesunde plus /ale to je na všech 😀 😀 😀 / a pod tím fitness, mě ale zachutnala vanilková tyčinka se syrovátkou v hořké čokošce 😀 mňam a dnes jsem si byla koupit druhou a vzala jsem si ji i karamel-macchiato tak si zítra zase smlsnu

ankil
23. črc 2010

tak a už jsem je raděj schovala do skříně 😀 - pro jistotu !!!

petrita83
23. črc 2010

@ankil ahaa, tak to sem tam zas juknu a pohledám tuhle dobrotku z NDR 😀 to jsi ještě discilinovaná, mně jak něco zachutná jim to po tunách 😀 a ne po jedný 😀 je vidět , že mi disciplina vážně nic neřiká 😀 stejně jako s těma testama..
ALe do drinků něpůjdeš viď?ten je váýně pro otrlce 😀 já ho dala jednou a dost 😀

ankil
23. črc 2010

@petrita83 a ty jsi si koupila jaký 😅 , do drinků nepůjdu určitě 😝 ale tyčinky já ráda 😀, co s testama ale spíš s těma drinkama, to ty jsi si jich nakoupila mraky nebo se pletu 😀 ,ale já mám na vše čas, tak holky zkoušejte a já si pak vyberu to nejlepší protože půjde na ivf jako poslední 😝

petrita83
24. črc 2010

@ankil 😀 😀 no jo to je fakt mi ti tady uděláme testovací králíky a ty si jen vybereš to zaručeně dobré 😀 😀 ty máš teda kliku 😀 😀 drinků mraky, test už jen jeden tak ho musim šetřit..ale láká mě ne že ne 😀 😀

petrita83
24. črc 2010

Jinak všem pěkný propršený víkend!!!

petrita83
24. črc 2010

@pampeliska36 gratuluju k 7 čtyřbuněčnym šikulům!!!i k těm menšim, třeba to i ty ještě doženou!každopádně super číslo a výborné vyhlídky 😀

pampeliska36
24. črc 2010

jo holky ahojte... nasich 10 bojovniku se porad drzi a vyviji 🙂
mame 7 ctyrbunecnych, 1 tribunecne a 2 dvoubunecne... takze super. vypada to na transfer v utery.
akorat me teda boli zaludek jak blazen. sice se nejak nezvetsuju (jako objemove pres bricho) ani nepribiram, ale radsi jsem si tam volala a zitra tam mam prijit, ze se na me pan doktor radsi podiva a mam hodne pit... coz teda delam.

ankil
24. črc 2010

Dobré ráno holky 🙂 , tedy poledne 😀 😀
@petrita83 a ke všemu jasnovidka 😀 😀 😉
@pampeliska36 tak to je supeeeer, jen tak dál 😵

stazina1
24. črc 2010

Ahoj dievčatá.
Tak už máme po OPU.Z 8 vajíčok máme 7 oplodnených vajíčok tak dúfam,že sa budú vyvíjat aj nadalej 🙂

ankil
24. črc 2010

@stazina1 tak to je paráda, jasně že budou, neboj 🙂 , dávali jste si ICSI

stazina1
24. črc 2010

@ankil Dávali,vraj je to lepšie

petrita83
24. črc 2010

@stazina1 tak to je krásný!ať se držej 😀 😀

petrita83
24. črc 2010

@pampeliska36 jo joo tobude lepší..když na tebe juknu, ale snad je to jen od toho OPU...tak a´t je ti líp!

petrita83
24. črc 2010

@ankil 😀 😀 😀

pampeliska36
24. črc 2010

@stazina1 super gratulace. krasa! 😀

trudy
24. črc 2010

Ahoj holky, tak dneska mě bolí břicho jak před mrchou a po obědě jsem už začala špinit. 😢 😢 😢
Už jsem to obrečela je to strašný, já tomu taaak věřila. 😠

ankil
24. črc 2010

@trudy nebreš na ms je ještě brzy, kdy jsi měla ET 17. viď, třeba se tam prďousci zavrtávají 😉 , drž se

petrita83
24. črc 2010

@trudy ahoja ...třeba to nic špatného neznamená...zkoušela sis dělat test??

petrita83
24. črc 2010

@trudy přesně třeba se jen zavrtávají..ma taky pořád bolí břicho jak před mrchou..někdy víc někdy míň..taky z toho plašim..ale dokud to nepřekazí mrcha není nic ztraceno!

trudy
24. črc 2010

@ankil
@petrita83 Ahoj holky jste hodný, že na mě myslíte. ET jsem měla 17.7. a MS má přijít až příští sobotu. Test jsem ještě nezkoušela, mám strašný strach že mi potvrdí, že to nevyšlo, ale zítra ráno ho asi udělám. 😖
A co vy jak vám je?

petrita83
24. črc 2010

@trudy no asi podobně jako tobě..taky mám strach, že to neklaplo..navíc mrcha má přijít už zítra...bojim,bojim...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru