IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
28. črc 2010

@okcelok tak jak pak se dnes máš???vypadá to že vesele 😀

okcelok
28. črc 2010

@petrita83 tak nějak jsem to vzala,politicky si to vysvětlila 😀 a život jde dál.Dnes zavolám na CAR a objednám se na KET.Asi budu plakat,až mě vezmou krev a řeknou mě to,ale už spíš žiju tím,že mě dají lednáčka. 🙂 Jak se cítíš Ty,byla jsi na krvi? 🙂

petrita83
28. črc 2010

@okcelok tak to je super že máš takovou hle politiku 😀 to ti chválim 😀 😀 no ale mrcha ještě nedorazila ne? tak pořád můžeš doufat..ale být připravená na plán B je seper..hlavně je fajn, že tam neni žádná časová prodleva..
Já jsem nakonec ráno na krev šla..tak jsem teď napnutá jak kšandy...mám si volat až kolem 15:30..tak uvidíme, zda se na nás štěstí usmálo..

okcelok
28. črc 2010

@petrita83 Tak pozdě,to je teda šílený,to bych měla okousany i nehty na nohách 😀 😀 Dorazila,sice o sobě dává vědět pomalu,ale dává.Čím dřív ale přijde,tím dřív já můžu na KET,takže už aby to bylo.Uvidíš,že budeš mít krásnou ukázkovou hodnotu hcg 🙂 🙂

petrita83
28. črc 2010

@okcelok no už je tady ohlodávám..snad to nějak v práci uteče...joo to je fakt čím dřív tak tím dřív bude ledňáček u Tebe..ten bude rád, že ho necháš vyndat z lednice a bude se tě držet jako klíště 😀
Hele já ani nevim jaká je ukázková hladina..ale doufám, že to bude právě ta naše..

okcelok
28. črc 2010

@petrita83 no přesně tak jsem to myslela,budete ukázkový případ! 🙂 Zřejmě bych mu už měla poslat pohled,aby si nemyslel,že ho v té zimě necháme po zbytek jeho života a aby si začal uvědomovat,že se musí zavrtat u mě,aby mě pak oplatil to,že jsem ho uvrhla do jámy lvové! 😀 😀

petrita83
28. črc 2010

@okcelok 😀 😀 no neboj vždyť se už na to určitě třese..stejně ti ho bylo líto..byl tam tak sám a v mrazu.. a tak mu to teď vynahradíte 😀 bude se mít u Tebe jako v bavlnce 😀

okcelok
28. črc 2010

@petrita83 jojo,pořád jsem na něj myslela 😉 Tomu se říká láska na první pohled,takže u nás musí zůstat! 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@petrita83 jejda no tak to jsem zvedava, jestli mas a jak vysokou hodnotu HCG 😉

pampeliska36
28. črc 2010

@petrita83 a kolikaty den mas od ET?

holubice.petra
autor
28. črc 2010

Ahojky holky tak jsem uz dorazila z Pardubic...na dnesnim UZ dopaklo vse OK pani Dr. rikala ze tam mam moc peknou urodicku jupi dokonce i na mem levem velmi ,,linem,, vajecniku :o) tak hlavne aby byli jeste kvalitni...na dalsi kontrolu jdu v patek...uz picham kazdy den Gonal i Cetrotide, ale musim rict ze ja to v pohode jen me po tom Cet. asi tak hodinku pekne stipe kuze a mam po nem pekny fleky...ale to neva hlavne ze vse je jak ma byt :o)

pampeliska36
28. črc 2010

@holubice.petra tak super zpravicky 🙂 a rekla ti i kolik?

okcelok
28. črc 2010

@holubice.petra tak to jsou jen same dobré zprávy! Jen tak dál!!!

okcelok
28. črc 2010

Tak to vypadá,že i mě ten utroš oddaluje menses,jelikož se mě to nějak zastavilo,jak mě zvedli dávky na 4x2 denně. Takže paní lékarnice neměla pravdu. 😝

okcelok
28. črc 2010

@pampeliska36 jak se cítíš,odpočíváš? 😉

pampeliska36
28. črc 2010

@okcelok citim se normalne... tak nejak brouzdam po netu, sedim u PC, sem tam lezim a ctu a ted si jdu uvarit nejakej obed... asi testoviny s kurecim masem. joooooooo a piju jak duha stale! 😀

holubice.petra
autor
28. črc 2010

no rekla jen ze vidi na pravo 5 ktere jsou uz mezi 10-12 (mm) a pak jeste ,,vsude,,spoustu malich ktere zatim nebude merit az v patek ;o)..
ja kdyz jsem utros polykala tak se me mrcha vetsinou opozdila a kdyz jsem zavadela tak me minuly i tenhle mesic prisla mrcha o tyden driv...

petrita83
28. črc 2010

@pampeliska36 a jak já jsem zvědavá..je to 13.den..šla jsem tam o den dřív.. 😀 snad to bude dobré..

petrita83
28. črc 2010

@okcelok a třeba se tě mimískové držej...uvidíš v po... 😎

petrita83
28. črc 2010

@holubice.petra 😀 to je teda mrcha..Jinak super,že pěkně rostou tak jen tak dál!!!Mně po cetrotide taky kůže štípala ale jen ze začátku pak si tělo zvyklo, ale dalo se to vydžet..co bychom proto všechny neudělaly 😀

okcelok
28. črc 2010

@pampeliska36 tak to se mimisci mají teda opravdu dobře,hezky se o ně staráš 🙂

okcelok
28. črc 2010

tak já s tím utrošem uvidím,já si ho teda celou dobu zavádím.Opravdu začínám být zvědavá,jak ta krev v pátek a pondělí dopadne,ale nevěřím,že by to vyšlo,to by byla obrovská haluz 😀

petrita83
28. črc 2010

@okcelok já doufám, že to bude mega haluz 😀

petronela82
28. črc 2010

ahojyk všem

@petrita83 - tak že jsi šla na krev do je dobře - vůbec se nenervu bude to krásné třicyferné číslo - ta dálnice včera na testu je jednoznačná - těším se na dobré zprávy

@holubice.petra - tak že samé dobré zprávy - gratulace

@pampeliska36 - ahojky těhule - hezky odpočívej a vysvětluj těm tvým drobečkům jak jim bude u tebe dobře a aby tě tak na 9 měsíců neopouštěly

petrita83
28. črc 2010

@petronela82 a co ty Petronelko 😀 ? jak se Vám daří? odpočíváte?a jak ti to utíká..03.08. je už ani ne za týden 😀

ankil
28. črc 2010

ahoj holky co nového
už to vidím 😀 @petrita83 nešlo to vydržet? 😀 😀 😀

trudy
28. črc 2010

@ankil U mě špatně zprávy, mrcha dorazila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

okcelok
28. črc 2010

@trudy tak to je mi líto,tak to dáme v srpnu 🙂

petrita83
28. črc 2010

@trudy 😠 😠 mrcha jedna mizerná ☹

petrita83
28. črc 2010

@ankil no nešlo..tak uvidíme..všechno je to pořád o čekání a já su taak netrpělivá 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru