IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
30. črc 2010

@okcelok už jsi zase neodolala a poslala si zprávu,jo? 😀 😀

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 předčasné to určitě není,vůbec se neboj.Na víkendu si odpočni,lež venku na čerstvém vzduchu a odpočívej a hlavně pozitivně mysli!! Zítra mám ty narozky,29,takže půjdem s manželem a tchýní na oběd,dopo ale za manžou do kavárny na něco dobrého, no a pak k mým prarodičům,kteří mě vychovávali na dort a potom asi domů si užívat mého manžílka. V neděli jde zas na okruh na závody,takže budu sama,takže to jěště nevím,co bude.Uf,vyčerpávající odpověď! 😝

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 to víš,já tak miluji ty číslička u té zmínce o mě,že si nemůžu pomoct 😀 😀 😀

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 tak jsem jukla na tu Tvoji nástěnku,vypadá to jako testovací kroužek 😀 😀 😀 To pak musím taky udělat 😀

petrita83
30. črc 2010

@okcelok to určitě udělej 😀 😀 už teď se na to těším!!k narozeninám ti popřeju ž zítra....29 ty jooo 😀 😀 to se musí pěkně oslavit!!!tak si to moc užij!
Joo ty číslíčka tam..ty taky milujůůůůu 😀
No snad ten víkend bude relax..a nezvou mě tam na sekání trávy, jako naposled 😖

Předávám PC miláčkovi..láká ho tady nějáká hra 😢 😖
Tak brou a pěkný večer!

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 přátelé jsou pěkní koumáci 😝 😝 😝 taky hezkej večer,čauky 🙂

lucavka
30. črc 2010

Ahojky holky. Pár dní sem tu nebyla. Novinky - IVF odloženo pro nenastymulování dárkyně na 20. záři. Už mám skoro po mrše. Obvodní mě zatím nechává doma. V práci už mi pěkně chystaj padáka. Takže až se tam ukážu mám průsera. Kéž by mě obvodní mohla ještě udržet doma 😖 . Tak se držte. A pokud budete mít nějakou radu jak to řešit s šéfem budu ráda.

holubice.petra
autor
31. črc 2010

@lucavka tak to mas celkem taky vzruso ;o) tak snad te jeste nechaji doma a v zari tonkonecne vyjde!

petrita83
31. črc 2010

@okcelok Všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!!!Hodně zdraví, štěstí a ať se ti splní vše co si přeješ 😀 😀 😀 😀
Jojooo naši kamarádi jsou velcí koumáci..maj rádi když se tak nějak všechno vyplatí 😀 😀

petrita83
31. črc 2010

@lucavka ahoja, to je teda věc..no tak třeba tě obvodní nechá ještě celej srpen doma?! 😎 a jak už dlouho jsi doma?..už aby bylo září , viď?tak budu držet palce ať ti to rychle uteče a vše se podaří 😀

ankil
31. črc 2010

Krásné ráno 😀
@okcelok všechno nejlepšííííííííí !!!!!!!!!!!!! 🙂
@petrita83 tak jak je? no mohli ti aspoň udělat utz aspoň bys viděla kolik bublinek máš 😀

petrita83
31. črc 2010

@ankil ahoja, dobré ránko..prosim tě koukala na mě jak na blázna...byl to tak trochu trapas, pak řekla že mě jedině může poslat na krev.. 😖 což je v pátek super zpráva, když máš čekat do pondělka...no ale šla jsem..jinak jsem včera polehávala atrochu se to uklidnilo, tak snad to bude dobré..a co ty jak se máš, co plánuješ na víkend?

ankil
31. črc 2010

@petrita83 😀, v plánu není na víkend nic, manža je dnes celej den pryč tak si s dcerkou uděláme dámskou jízdu 😀 😀, tak odpočívej a nech se od manži hýčkat 😉

petrita83
31. črc 2010

@ankil to bohužel neklapne, jedeme ke kamarádům na oslavu, grilování atd..až do zítra..dámská jízda 😀 😀 😀 supeer a kolik je dceři? 😀

okcelok
31. črc 2010

dobré ráno,moc všem děkuji za gratulace! 🙂 🙂 Bohužel,nejhezčí dárek jsem nedostala,ale i tak to oslavím´jak se patří. Mrcha je tento měsíc obzvláště bolestivá,ani prášky nezabírají.Už aby byla pryč. 😝 😝

petrita83
31. črc 2010

tak holky bohužel..špatné zprávy..mrcha se asi vrací z dovči.. ☹

okcelok
31. črc 2010

@petrita83 to snad ne!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 Třeba je to něco jiného

okcelok
31. črc 2010

@petrita83 však můžeš být těhotná a menstruovat,známá tak prodělala jeden cyklus a až nepřišel druhý,tak šla k dr. a ten jí řekl,že už je 2 metry v tom! Vůbec nevěš hlavu a počkej,co Ti řekne doktor. 🙂 Zvládnete to,uvidíš!

ankil
31. črc 2010

@petrita83 😀 😀 v květnu 2 😀 😀 .......Peti co to tu čtu, heleď nechceš se na to vykašlat a raděj doma ležet a odpočívat? jak jako vrací z dovči, vždyť tam měla být nejmíň 9 měsíců 😠 .... a neboj to že krvácíš ještě neznamená že nejsi těhu, spousta holek krvácí a je v tom 😉 asi si tam bobek staví pořádnou vilu

okcelok
31. črc 2010

@ankil tak to ale musí snad být vila s vestavěným bazénem,když takhle vyvádí! 😉 Taky si myslím,že i těhotné můžou chvíli menstruovat a pak mají klid.

ankil
31. črc 2010

@okcelok to víš dnešní děti jsou náročné 😉 😀

ankil
31. črc 2010

@okcelok tak dáreček k narozkám se o měsíc opozdí no 😉

lucavka
31. črc 2010

Ahojky.
okcelok - taky přeji vše nejlepší k narozeninám.
petrita83 - doma jsem cca tři týdny. Přesně tak, už aby bylo září 😉 . Příští týden jdu na kardiologii, ten další do caru a v pátek 13 s výsledkama k obvodní. Kéž by mě nechala doma ☹ . V práci máme hrozný podmínky a navíc mě okamžitě vyhodí jak se tam ukážu.... Mám v plánu si až se mimča narodí (jestli se povede) udělat si živnosťák a dělat účetnictví z domova a už se tam nevrátit 😅 .
Kdyby mi dárkyně nastimulovala tak sem si dneska akorát dělala těhu test ☹ . Je mi z toho trochu smutno.
Holky držte se.

holubice.petra
autor
31. črc 2010

@lucavka nebud smutna ted to urcite vyjde!
@petrita83 koukam jako blazen urcite to musi byt jen prestavba bydlenicka !

jinak ja holky byla dnes na poslednim uz mam jich kolem 20 vystavnich je 13 dr.riksla ze to jsou deti jako blazen malem mi ukapla slza tech 13 maji mezi 18 a 22mm tak ze opravdu obri....no vzdyd se uz nemuzu ani ohnout i dr. se smala at nosim radeji pantofle, ze si tkanicky nezavazu ;o) sle hor.profil byl nastesti v poradku. Tak v pondeli v 7:20 nastup ns odber jupi uz se tesim! a ve ctvrtek nebo v patek zpatky pekne k ,,mamince,, ;o)

ankil
31. črc 2010

@holubice.petra tak to je krásná zprávička a v pondělí hurá na to 🙂

holubice.petra
autor
31. črc 2010

@okcelok taky přeji vše nej nej nej!
@ankil jo už se nemůžu dočkat až se mi alespoň trochu uleví 😎

mariana75
31. črc 2010

@okcelok - Všechhhhhhhhno nejjjjjjlepšššší k narrrrrrozzzennninnnámmmm...ať se ti splní všechna tvá tajná přání...ale hlavně zdraví... štěstí....a trpělivosti....
@holubice.petra - to je pěkná zpráva u tebe to nějak tak rychle uteklo, že jsi mě ještě předběhla si myslím chi chichi...neboj v ponděli po OPU už to bude fajn, přeju hodně bojovníčků .....
@petrita83 - držím pěsti....... a myslím na tebe ....hezky odpočívej...snad to nebude nic vážného....třeba se opravdu zabydlují....naděje umírá poslední.......

holubice.petra
autor
1. srp 2010

@mariana75 jo ono to uteklo, ale hlavne diky me nepravidelne mrse dostala jsem ji o tyden driv nez jsem mela (na dryhou stranu je to dobre)

lucavka
1. srp 2010

Ahojky
holubice.petra - tak to budu držet palečky. To jsou dobrý zprávy 😉

holubice.petra
autor
1. srp 2010

holubice.petra........09/2007 1.IUI (10tt zamlklé těhotenství 11/2007 revize), 10/2008 2.IUI, 2009 3.,4.,5. IUI bez úspěchu, 25.6. jdu vyfásnout léky na stimulku, 14.7. nečekané 6.IUI(neg), 24.7. začátek stimulace na IVF - OPU 2.8.2010 😀

petrita83 .................. 1.IVF - 22.06.2010 jdu pro léky , OPU 3.7 (15vajuch,pak 10,pak 9-použito ISCI, pak 4, už jen 3, už jen 2), ET 15.7

jesterka001............snažení čtyři roky, bez jednoho vejcovodu a vaječníku, 02/2010 otěhotnění přirozeně (8tt MA), 1. IVF červenec 2010, 3.7. začátek stimulace, 13.7. OPU - čtyři vajíčka, 2bojovníci, ET 15.7.

aranka............snažení 3 roky, první IUI II. polovina června

pampeliska36................IVF/ICSI - 25.6. začátek stimulace, kontrolní UTZ 16.7., kontrolní UTZ 19.7., OPU - 22.7., ET - 27.7., těhotenský test dle plánu má být 11.8.

zuzi.kol............2x mimoděložní těhu, bez vejcovodu, 1IVF neuplné..bez ET 10/2008, 2 ivf -začínám 29.7

mariana75 ............... snažení 3,5 roku, 2x IUI v 2009 10/09 otěhotnění po druhé IUI(6tt MA), 16.6. vyzvednutí léků, 1.IVF - OPU 3.7. - 5vajíček píchnuté ICSI + PK , ET 7.7. , KO 20.7. negativní, 1.KET 3.8.?

trudy ................ 2x IUI únor, březen 2010 bez úspěchu, květen 2010 laparoskopie, hysteroskopie - neprůchozí pravý vejcovod, červenec 2010 IVF, 14.7. OPU, 17.7. ET

tafy ..........snažení 4 roky, 2x IUI 9 a 11 v 2009, 1. IVF stimulace gonal+orgalutran OPU 13.7. - 13 vajíček vše ISCI +PK

petronela82 .............. 1.IVF březen 2010 - neúspěšné, 2. IVF květen 2010 - biochem. těhotenství, 1.KET (z 2.IVF) - 24.7.

ankil........... 1.IVF 2007-úspěšné, 1.KET 6/2010-neúspěšný, 1.IUI 7/2010 neúspěšné

etra: 3 IVF, 2 Kety, 12.7. Nativ - ET

drndapetka......snaha od 01/08, 05/08 mimoděložní těhu, 06/2009 zamlklý potrat v 6tt, partner: špatná morfologie, já neprůchodný pravý vejcovod+snížená fce štítky, začátek stimulace 27.7.2010, nyní ATK Marvelon

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru