IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

stazina1
5. srp 2010

@okcelok
No tak to si teda vekom Ok,mne je 36 a manželovi 27,takže ....... 😀 😀 😀

petrita83
5. srp 2010

já se z Vás picnu 😀 😀 no děvčata jsme na tom skoro všechny stejně..ale ti mužíčci..vy my teda dáváte 😀 27,23.. 😀 😀 to je supeer..neměla bych přepřehat 😀

petrita83
5. srp 2010

@stazina1 a kde jsi teď? já jsem tam byla spokojená až do teď..tak uvidim po úterku..možná to bude chtít změnu..

stazina1
5. srp 2010

@petrita83
No to vieš,mladej výkonnej žrebec 😀 😀 😀

stazina1
5. srp 2010

@petrita83
Ja chodím do Motola,najprv som mala obavy ale som fakt spokojná,milé sestričky,doktor super,akurát je to tam dlhšie s čakaním,aj ked si objednaná na určitu hodinu tak si tam trocha musíš posedieť....ale ináč pohoda 🙂

petrita83
5. srp 2010

@stazina1 díky za typ..popřemýšlim..čekání je v pohodě..i tady chvíli čekáš..a vlastně pořád na něco čekáš 😀
😀 😀 😀 no to teda ...to já mám doma vlastně takovou unavenou mulu 😀 žertuju..je to divoch v nejlepších letech 😀

stazina1
5. srp 2010

@petrita83
U nás je to šialené od začiatku,keby záležalo odomňa tak sa asi ani nevydám,akurát moj starký sa vždy chcel ženiť 😀 Mala som strach predsalen je mladší a teda o dosť 🙂 Našťastie nelutujem,je to taký moj medvídek 🙂

petrita83
5. srp 2010

@stazina1 😀 to je krásný 😀

lucavka
5. srp 2010

@stazina1 - u nás to bylo úplně stejně. Vdávat sem se nechtěla. Jednou sme zašli na kafíčko s kamarádkou a oni to s manželem prostě naplánovali a já neměla šanci ani protestovat 😀 .

petrita83
5. srp 2010

to jsou tady teda romány 😀 úplný červený knihovny

okcelok
5. srp 2010

Čau holky,tak vidím,že je nás tady povícero,co mají doma kolouchy,kteří ale chtěli svatbu a mimi víc než my! 😀 😀 My byly vlastně lapeny do mladých sítí,jsme v tom nevinně! 😀 😀

@petrita83 Ten přístup je naprosto katastrofální,proč nejdeš zkusit štěstí ke svému gynekologovi??

okcelok
5. srp 2010

Jo a to u nás je na mladý i moje tchýně!!!!!!!!!!!!!! 😀 Manžel byl zase vždycky na starší ženský!!!!

okcelok
5. srp 2010

@pampeliska36 to u nás je stejný jen den,oba jsme 31,já červenec a on březen. Ale stejně je hlava rodiny on a já poslouchám jak švýcarský hodinky 😝

petrita83
5. srp 2010

@okcelok ale tam je to taky na mega pořadník..začínám se smiřovat s tím, že je to prostě v hajzlu..teď jen dumám kdy bych mohl být další pokus..obávám se aby vzhledem k tomuhle průběhu nám nedali dlouhou pauzu..nebudu nad tim radši moct dumat..zkusim vydržet do úterý...stejně to už nezměnim..tak snad se k tomu už nic nepřidá...

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 chudinko,Ty i partner teda toho musíte vytrpět!!! Moc vám ale přeji,aby tam jeden bobísek byl!

petrita83
5. srp 2010

@okcelok tomu nějak nevěřim...švýcarský, jo?u nás je hlavou rodiny Lu, ale musí se zeptat 😀

petrita83
5. srp 2010

@okcelok zamyslela jsem se nad tim..a vzhledem k tomu číslu to nená reálné..ikdyž to malé doufání je tu pořád...taky mám břicho jak balon..no už aby tohle bylo za mnou.. 😖

okcelok
5. srp 2010

Jinak dámy,vybojovala jsem si Prednison!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A k tomu Utroš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Zřejmě se pan doktor naštval a řekl si,že když chci do sebe cpat všechny ty sračky,tak prosím!!!

petrita83
5. srp 2010

@okcelok jsi nešikovnější...já věřim, že tyhle s...pomáhaj...utroš jsem teda brala už před tim..ten mi nepomoh..ale myslim, že díky prednisonu jsem měla aspoń nachvíli šanci vidět //.. 😢

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 já neumím šetřit,takže od jednoho mého účtu má kartu Tom,když je potřeba něco koupit do domácnosti(dokončujeme byt),tak se radíme a ve všem prostě poslouchám!! 😔 😔 😔 😔

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 sakriš už nezoufej,třeba měly holky opravdu pravdu a odešlo jen jedno a druhé se Ti rochní v bříšku!!!

petrita83
5. srp 2010

@okcelok 😀 tak to u nás je spíš obráceně..já sem tady přes peněženku 😀 Lu je moc bohém..ale vlastně si stejně vždycky koupí co chce..on si kupuje svoje koníčky a já obstarávám realitu..jak už jsem psala je to okrasa dámských ložnic 😀 ale zase mě ždycky úžasně rozesměje..zachvilu přijde domů..už mooc těším.Kuchtim tady dobrůtku 😀

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 tak vidím,že mám s Luem 😀 hodně společného 😀 😀 Mě ten můj jako jedinej chlap v mým životě umí rozesmát,proto jsem si ho vzala!

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 co kuchtíš? 😕

petrita83
5. srp 2010

@okcelok už mám hotovo..kuřátko na cibulce a rýži, už 😝 mlaskáme, mlask, mlask..
jo jo nasmějem se hodně..jen teď ty poslední dny..to do smíchu moc není, ale bojujem...teď jsme mu řikala co a jak dneska bylo..a je taky pěkně naprdnutej..ale počkáme do úterý..

petrita83
5. srp 2010

@okcelok tak jsem prý nejlepší kuchťa..tak hurááá

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 mňam,to je dobrůtka 🙂 však vy to zvládnete,uvidíš a vše bude ok. Dobrou chuť 😉

okcelok
6. srp 2010

Dobré ráno!! Dnes zrovna není hezky,ale já si letím pro prednison,takže pro mě je nádherně! 😀 😀 😀

ankil
6. srp 2010

Dobré ránko 😵
@okcelok tak jsi si ho nakonec vybojovala jo 😀 😀

okcelok
6. srp 2010

@ankil jojo,a k tomu jěště opět utroš 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru