IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petronela82
10. srp 2010

@petrita83 - myslím že v GENNETu to embryo-glue určitě používají - musíš se zeptat, mě ho taky nikdo nenabídl, prý ho nabízejí až po několika neúspěšných transferech a starším holčinám - já měla v tu dobu jen 2 neúspěchy a je mi 28 - tak asi Dr. usoudil, že počkám až mi bude 35 a a půjdu do 7 IVF 😠

petronela82
10. srp 2010

@petrita83 - no myslím že nula to nebude, mě klesalo skoro měsíc, ale věřím že pokles bude, to už by jsi měla bolesti (a pořádný - tehdy jsem o tom hodně četla a myslím že by jsi to poznala) - drž se a zkus zavolat už večer, možná ty výsledky už budou

petrita83
10. srp 2010

@petronela82 to nechápu..a kolik to stojí..pak si člověk nemá myslet , že z tebe tahaj peníze..čekala bych že vyzoušej úplně vše a hned..tenhle přístup nechápu..petronelko moc ti díky za rady..určitě se zpetám..co zeptám ..donutim je to použít ať to stojí co to stojí.. 😉

okcelok
10. srp 2010

To je fakt neuvěřitelný,že i při IVF se tohle děje. Je ale pravda,i když blbá,že to ukáže,že je žena schopna otěhotnět.
@petrita83 určitě se nevzdávejte,jednou nám to všem vyjde.Pořádně se vybreč,ať nabereš sílu pokračovat dál.
@pampeliska36 takže se vlastně tím úklidem připravujeě k zahnízdění! 😉 To je správný přístup,tak to má být!! 😉
@petronela82 a ty jsi to lepidli měla taky až teď při úspěšném transféru?

okcelok
10. srp 2010

@petrita83 buď taky buldoček,někdy se to vyplácí 😉

petrita83
10. srp 2010

@petronela82 v mém případě? 😀 nikdy nebyli..podle nich asi potřebuju pořádné napětí a ještě den nespat..hele a v horoskopu jsem měla ž ebudu těhu..pak jim věřte 😀 to jen pro odlehčení..
domluvil ajsem si hned rande s neteří, ta mě zaručeně rozesměje..sluníčko naše 😀

okcelok
10. srp 2010

@petrita83 proč se musíme takhle po netu dozvídat spoustu info,které by nám vlastně měli říct v CARu???Je to přece divnej přístup!

petrita83
10. srp 2010

@okcelok no budu jako ty buldok..vrrr, vrrr...hle připadali jsme si tam jak dva dementi..no asi jako ty včera..

okcelok
10. srp 2010

@petrita83 tak to byl horoskop do blízké budoucnosti,hodně blízké! 😉 Jednou budeš!!!A pak zas a zas a zas!

petronela82
10. srp 2010

@petrita83 - já chodím do GESTu (v Praze) a tady to lepidlo stojí 1.500,-

http://www.gest.cz/cz/doc/ge31_cenik_ivf_01.06....

@okcelok - jjo - až teď jsem ho použila - taky na rady holek z "Koníka"

petronela82
10. srp 2010

@petrita83 - ten jeden telefonát ale za to stojí, já bych to zkusila už večer a pak budeš mít klidný spánek - bude to dobrý - věř zkušené těhuli 😀

okcelok
10. srp 2010

@petrita83 taky jste jen koukali a mlčeli anechápali?

okcelok
10. srp 2010

@petronela82 v tom vlastně oni "namočí" mimi a pak Ti ho zavedou?Jako že do toho roztoku dají embryo?

petrita83
10. srp 2010

@okcelok já myslim, že takhle to je..to budu chtít 😖 je to hrozný říct..příště..ale je to tak..snad to bude brzy..no je neuvěřitelný, že ty nejdůležitější věci se dozvim tady...
Te´d aby tohle bylo za náma..a mohli jsem začít plánovat další..bože a´t je to jen biochem.těhu...v tuhle chvíli by to byl ata nejlepší zpráva..zavolám tan na výsledky dnes..ale odpověď znám..volejte zítra..vrr

petronela82
10. srp 2010

@okcelok - při ET (i KET) se ebmrya zavádí v určitém roztoku, a tento standartní roztok oni nahradí roztokem "embryo-glue" ty to ani nepoznáš, ale jako laik si to představují se je ten roztok asi takový hustší a lepivější a udrží embryo tam kde má být - aby mršky necestovaly 😀

okcelok
10. srp 2010

@petrita83 tak tentokrát by Ti to už sakra mohli říct hned!!!! Příště nám to vyjde,musíme věřit.Je fakt,že už taky slovo příště nemám ráda.Jsme si opravdu sami sobě doktory!!! 😠 Na další můžeš tak za 2 až 3 cykly?

okcelok
10. srp 2010

@petronela82 no tak já se na to na utz zeptám.Vše pro úspěch!

petrita83
10. srp 2010

@okcelok myslim, že minimálně..možná za dýl.podle toho jak to je..no nedáme se n amedinu..původně jsem už studovat nechtěla..ale jak sbírám vědomosti 😀 😀 doktorka Petrita 😀

okcelok
10. srp 2010

@petrita83 zařídíme si poradnu pro očekávané IVF!!Když vidím,jak a tom jsme se znalostma od doktorů! 😖

ankil
10. srp 2010

@petrita83 ☹ ☹ no to snad není ani možný, moc mě to mrzí 😢

petrita83
10. srp 2010

@ankil jo jo mě taky..musim se oklepat a jít dál..jen zas musim čekat co zítra..

ankil
10. srp 2010

@petronela82 tak na to embryo glue se musím u nás v caru zeptat, ale nemají ho v ceníku takže utřu asi nos 🙄 a prosím tě jak dlouho jsi brala Prednison, už od začátku stimulace?

petronela82
10. srp 2010

@ankil - dr. mi řekl že ho mám začít jít 1DC, ale zase na radu holek tady z "koníka" jsem už začala o týden dříve - Prednisom by se měl jíst min. 4 týdny před transferem

okcelok
10. srp 2010

@petronela82 mě taky řekl,že první DC,myslíš,že se nestane nic špatného,když to teda taky začnu brát dřív?

petronela82
10. srp 2010

@okcelok - mě jediné co se stalo, bylo to že jsem 14 den po KET objevila // na testu - jestli tě tahle hrozba neodradí 😀 , tak bych začala s Prednisonem tak cca 4 týdny před transferem

okcelok
10. srp 2010

@petronela82 tuhle odpověď jsem čekala! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ankil
10. srp 2010

@okcelok 😀
@petronela82 díky tak až milostivá ms dorazí tak si ho taky naordinuji, protože chci taky // 😀 ........a kdy jdeš na kontrolu k dr nebo už jsi byla 😕

okcelok
10. srp 2010

@petronela82 mě ho doktor naordinoval od 1 dc,ale to by do transféru bylo jen 18 dbí,tak asi opravdu začnu měsíc dopředu.

lllenkap
10. srp 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přidat.Taky čekám 🙂 Byla jsem před 4 dny na Et a jsem, jak to bývá asi u všech celkem nervozní.

petronela82
10. srp 2010

@ankil - k Dr. jdu v pátek 13 - doufám že to bude šťastný den

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru