IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

holubice.petra
autor
13. srp 2010

@petronela82 moc moc gratuluji to je krasa!

petronela82
13. srp 2010

holky dííííííííííííííííííííííky - jsem moc šťastnááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
13. srp 2010

Holky dneska jsem si dala odpocinkovy den ...celej den se jenom valim a nehla jsem ani brvou...chicht ted jdu alespon neco ukuchtit a na sedmou jdu jeste na kosmetiku ;o) na ni jsem nebyla snad uz tri roky a kdyz mam ty posledni dny dovci...po nedeli zase do prace vubec se mi nechce....

okcelok
13. srp 2010

@holubice.petra jéé,kosmetika,to bych si taky dala říct! 😨 jen hezky odpočívej,v těhle vedrech to ani jinak nejde!! My budenme až večer grilovat,přes den nemáme na nic teplýho chuť! 😝

okcelok
13. srp 2010

@petronela82 Takže v dubnu přiletí čáp,to bude beránek,ne? 🙂

petronela82
13. srp 2010

@okcelok no možná bych raději vránu - nebo ať přiletí klidně oba 😀

allynka
13. srp 2010

@trudy no já vím, spíš si dělám legraci 😉 zkrátka že jsme na tom časově podobně 🙂

@petronela82 Velikááánskááá gratulace!!! 😵

okcelok
13. srp 2010

@petronela82 takový zvěřinec,to budete mít fičák!!! 😀 😀

petronela82
13. srp 2010

@okcelok - bereme všechno čápy, vrány a jestli na Velikonoce nosí děti beránci - tak bere i je 😀

lucavka
13. srp 2010

@petronela82 - přesně tak 😀 . I když mi s manželem nejradší ty vrány 😀

holubice.petra
autor
13. srp 2010

tsk to ja bych nejradeji vranu i capa a naraz ;o)

lucavka
13. srp 2010

@holubice.petra - jů, to je dobrej nápad 😉

trudy
13. srp 2010

@petronela82 Velkáááá gratulace a taky trošku závist, to se klidně přiznám. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ankil
13. srp 2010

@petronela82 obrovitááááááánská gratulacééééééééééééé, tak přeci byl pátek 13 šťastný den 😵 😵 , takže se přilepilo jen jedno 😎 , ale i tak je to krása, moc ti to přeju

holubice.petra
autor
13. srp 2010

Tak dnesni den byl super...az na to ze jsem ho zakoncila mrchou...uplne me pichlo u srdce...skoda ze nemuzu zitra nasadit zase stimulku :o( no nic tak jeste jedna a tu treti snad uz jo ;o)

okcelok
14. srp 2010

@holubice.petra nesmutni,uteče to jako voda a už zase budeš stimulovat!!
My valíme na Velkou cenu,ale to počasí!!!😠 Tak všem krásný víkend!! 😎

petrita83
15. srp 2010

krásné nedělní ránko 😀 tak už jsem se konečně probudila z toho včerejšího flámu a musim říct že jsme podala slušnej výkon 😀 nakonec se vypilo v 8lidech 11lahví vína..tak to asi docela jde.. 😀 aspoň jsem na chvilku všechno vypustila..dneska si dám odpočinkovou neděli a trochu uklízecí a zítra mám volno v práci a jedem se cachtat do tropical islandu...tak taky bude zábava.. a pak poženu zase na krev..snad už pro mě budou mít dobré výsledky.
@petronela82 - gratuuuuuuuulujuuuuuuuuuuuuuuu...a´t je to co je to, vrána, čáp, nebo beránek hlavně ať je to moooc zdravé a spokojené...snad ti ty 2týdny rychle utečou..určitě je to už příjemnější čekání, když si tu svojí bulblinku viděla..tak tfuj, tfuj..hodně štestí.
@holubice.petra - jo to je pech...t ose vážně nepovedlo, ale co naděláš..musíme hrát s kartama co máme..a nezbláznit se z toho..tak že správně ž eteď jsi začala s péčí o sebe..určitě ti bude líp...a jakmile oběháte všechna vyšetření, budete moct zase začít a bude te vědět že je vše ok...a všechno půjde jako po másle,už..

ankil
15. srp 2010

@holubice.petra uvidíš rychle to uteče 😉
@petrita83 jj slušnej výkon 😀 😀
holky je to všechno naprd, ms pořád nikde a hádejte co, mám cystu 🙄 , v pátek vyvolávačka, tak snad ms brzy dorazí a cysta sama zmizí, už mě to začíná pořádně štvát, my nemůžem mít nic normálně, vždycky ms pomálu na den přesně a teď tohle, zákon schválnosti 😠

lllenkap
15. srp 2010

@petronela82 Moc gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pampeliska36
15. srp 2010

@petronela82 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja MOC a MOC gratuluju.... 😀

okcelok
15. srp 2010

Ahojky,my se zase vrátili z Grand prix a bylo to super!!!Sice nám Rossi skončil až na 5 místě,ale i tak jel úžasně!! 🙂 😎
@petrita83 no pořádně jsi ty narozky oslavila,to je slušnej výkon! Je potřeba si čas od času úplně vypít mozek a vypadnout z reality!!! 😀 😀 😀

petrita83
15. srp 2010

@ankil to je teda fakt ale docela klasika...když mam,rchu čekáš dává si na čas..a když přijít nemá tak tě překvapí..je to prostě fakt pořádná potvora..taky mě štve..tak snad ti ta vyvolávačka pomůže..ikdyž já mám pocit, že to nějak moc nefunguje..o tom by asi mohla vyprávět petra.holubice...ale držim palce ať už můžete začít!!

petrita83
15. srp 2010

@okcelok joo slavit to já umim 😀 bylo to fajn..jen ty přání ... brzo něco do kočárku..měla jsem co dělat aby mě stím nerozbrečeli, ale mysleli to dobře..tak jsem se snažila usmívat..kamarádka mi pak řiká..jééé a já myslela že jsi v otm a ty piješ tak to asi nic..to je teda škoda 😖 joo škoda to teda je.. 😢
Motorky supeer?no jo koukala jsem v TV ale neviděla jsem tě fandit 😀 to je teda podivný 😀 😀 mně čeká parádní zážitek zítra.,,viva Berlin a Tropical Island 😀

okcelok
15. srp 2010

@petrita83 tak to teda muselo být hodně nepříjemné,ale jsi statečná,že jsi to tak šikovně zvládla,za to máš jedničku s hvězdičkou a velké bezvýznamné plus!! 😉 🙂 😀
No já v té záplavě žlutých triček ani nebyla vidět,slili jsme se v jednu velkou žlutou skrvnu!! 😀 😀 Jen vstávání ve 4,aby jsme chytli to nej místo bylo drastický! 🙄
Tak si to tam zítra teda užijte,vy vodníci!!! 😀 😀 😀

okcelok
15. srp 2010

@petrita83 zachvíli v tom kočárku něco bude a třeba i dvakrát!! 😉

holubice.petra
autor
15. srp 2010

@petrita83 No to je pravda na nepravidelnou mrchu jsem opravdu expert 😎 jsi statečná ty přání jsou hrozná...já se úplně děsím zase zítra do práce až se mě kolegové co mi hlídali dveře když jsem si píchala začnou hned vyptávat ,,tak co?"....to budou zase ,,chytrý řeči - nesmíš na to myslet"...to úplně nesnáším... 😠

okcelok
16. srp 2010

@holubice.petra to znám,ale zvladneš to!!Jednou jim řekneme " tak jo " !! 😉

lucavka
16. srp 2010

Tak si hezky užívejte holky. Já sem se pustila poslední dva dny do úklidu. A dneska ke mě přišla na kafe kámoška co už sem dlooouho neviděla. Takže to bylo docela hezký. Jen ty novinky mi mohla donést lepší, ale co se dá dělat... Jinak zkusím získat nějaký menší úvěr v bance a udělat miminkum novou koupelnu... Teda spíš my všichni s manželem a příbuznýma 🙂

holubice.petra
autor
17. srp 2010

Vsem Petruskam vse nejlepsi k svatku!

okcelok
17. srp 2010

Peťky,užijte si dnešní svátek a vše nej!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru