IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

ankil
24. črc 2010

@trudy já vím, je to těžké, ale neplaš na to jsou tu jiní viď @petrita83 😝 , a když na testíku nic neuvidíš tak je fakt ještě hodně brzy 😉

ankil
24. črc 2010

@petrita83 jaktože už zítra, kolikátý DC jsi byla na ET, měly jste pk? a ty s testíkem jak, zkoušela jsi ještě

petrita83
24. črc 2010

@ankil , @trudy - jasně na to tu jsou jiní 😀 😀 no já jsem denska 27DC, ET byl před 9dny..tj.18DC 😀 jestli ještě umim počítat 😀 😀 jojo měli jsme PK..jinak testík nechávám na zítra 😀 😀 ae dneska mě zas pěkně pích břicho, tak nevim, nevim...
a Trudy nemůže to být třeba potom OHSS? ajak ti vlastně je, už je to ok???

trudy
24. črc 2010

@petrita83 Nevím jstli to nemůže být po tom OHSS, ale nějak tomu fakt přestávám věřit. Jinak mi je fajn, byla jsem už 3x na kapačkách a včera mi doktorka napsala neschopenku, že mám zůstat doma i když jsem jí tvrdila, že mi je fajn, ale co poslouchat se musí. Ve čtvrtek jdu ještě jednou na kapačku.
Nevíte někdo kdy se může znovu zkusit IVF?

ankil
24. črc 2010

@petrita83 tak zítra dej určo vědět, doufám že objevíš druhou čárečku
@trudy vy nemáte mražáčky? možná jsem to tu přehlídla tak nevím 😅 , myslím že na ket můžeš jít hned další cyklus a u ivf by měla být měsíc pauza, ale ruku do ohně bych za to nedala a vůbec takové myšlenky že se to nepovedlo tu nechci vůbec slyšet teda číst 😀 , hezky si bříško hlaď a vykládej mu ať se broučínkům u tebe líbí, jasnačka 🙂

trudy
24. črc 2010

@ankil bohužel mrazáčky nemáme 😖
Uvidím zítra - zkusím testnout. 😒

ankil
25. črc 2010

Dobré ráno 🙂
@trudy třeba nebudou ani potřeba
@trudy @petrita83 tak co testík, jsem napjatá jak kšandy a vy si určitě ještě vyspáváte 😀

petrita83
25. črc 2010

@ankil Dobré ránko!!!jo vyspávat by se hpdilo, včera příjezd domů cca 2hod 😀 ještě že jsem nepila, to bych byla KO 😀

petrita83
25. črc 2010

@trudy aloha, my taky mrazáčky nemáme 😖 taky nad tím dumám kdy se může jít znova a bude to určo min za 2měs..když si vezmeš že měsíc se vyřizuje ta žádost..je to na prd 😢 ..když máš mrazáčky je to hned..ale co naděláme 😖 musíme bojovat.
Tak co ten test??držim palce 😵
Jinak pěkně zůstaň doma a odpočiń si!!!

petrita83
25. črc 2010

tak takhle dopadlo dnešní testování 😢

ankil
25. črc 2010

@petrita83 tak ti nevím, ale přijde mě že tam vidím slaboulinkého ducha 😕

petrita83
25. črc 2010

@ankil no to víš že já ho tam vidim..vždyť já ho tam vytlačila očima 😀 ale je to na prd..co pak se tam nemůže ukázat pěkná dálnice..tohle ja takový jako je to tam, neni to tam..asi to vidim jen já 😀 ale nevzdávám to..
Hele jsem vtipná..přečetla jsem si návod..a tam psali, že když moc piješ ..tak to zkresluje..tak si řikám..no jo ..vždyť si včera pila do 2hod litry vody a džusu 😀

petrita83
25. črc 2010

@ankil hlavně že jsem slíbila, že nebudu testovat 😀 a už v tom jedu..až vstane polovička a uvidí to, tak mě asi zabije 😀 😀

ankil
25. črc 2010

@petrita83 šak já tam taky cosi vidím 😉 , 10 den po už na testík máš nárok, njn se pak nediv že je slaboulinkej když pár hodin před testíkováním vypiješ litry a litry 😀 😀 😀

petrita83
25. črc 2010

@ankil ty seš hoodná 😀 no teď mi tady někdo řek 😀 že jsem trošku kozička 😀 😀 nic neviděl, pak že možná něco vidí..ale zakončil to, že vlastně neví co má vidět 😀 😀 chjooo..
Jsme zvědavá co Trudy - a držim palce!!!

etra
25. črc 2010

@petrita83 no jo, něco tam je....já v pátek taky měla ducha. ale jako správný duch se vypařil 😢 Včerejší i dnešní testování nedopdlo 😨 Navíc jsem začala lehoulince špinit...Obavám se nejhoršího....a návštěva toalety mě děsí 😕 Možná to znáte....Přeju vám víc štěstí...já už promýšlín další plány....

petrita83
25. črc 2010

@etra a kolikátý den jsi???no o té návštěvě toalety.m povídej....to dobře znám 😖 joo další plány je potřeba mít.máte nanučky???
Hele ale víš, že to špinění nemusí nic znamenat..dokud se nerozjede mrcha je to ok...
A jak citlivé testy jsi použila??a nepila jsi před tim taky jak slon?? 😀

ankil
25. črc 2010

@petrita83 😀
@etra to je mi moc líto a kdy jdeš k dr na krev

ankil
25. črc 2010

@petrita83 jo a chytla mě mlsná tak jsem okusila tu tyčinku 😀 mám banánovou a můžu říct že není ani dobrá ani hňusná, přijde mi taková nijaká, takže ji nebude problém sníst, ale raděj jsem si dala tu vanilkovou ta je lepší

petrita83
25. črc 2010

@ankil to jsou teda recenze 😀 ani dobrá ani hnusná 😀 no já si jí ještě nekoupila u nás neni DM , tak tam půjdu zítra..no já se dneska snažila do sebe natlačit jogurt 😀 ale je to děs...já a můéčné výrobky, bleee 😝

etra
25. črc 2010

Holky jsem 13 den a na krev jdu v úterý. Byla jsem na Nativu, takže vajíček bylo málo, mrazáčky tedy nemáme.... A teda nepila jsem a čůrání jsem držela až do rána...jsem učůraná tetka, chodím jinak i v noci...

petrita83
25. črc 2010

@etra no to já taky,jen si lehnu a musim zase jít 😀 😀 včera jsem z návštěvy málem nedojela domů, jak se mi chtělo 😀 tak budu držet na krev palce...a je to vaše 1. IVF?

etra
25. črc 2010

@petrita83 kdepak. Máme za sebou 3 IVF, 2nebo 3 Kety a nyní Nativ...docela slušné, a proto už fakt čekám, že štěstí sedne i na nás....

ankil
25. črc 2010

@etra tak to máš toho zasebou už dost a vyšetření máš v pořádku? neboj jednou se to štěstíčko unaví 🙂

etra
25. črc 2010

@ankil Genetika v pořádku. Laparku mi nedělali, nebylo potřeba. Byla jsem přeléčena se štítnou žlázou...a tak nevím ....už nejsem nejmladší... ☹ ☹

pampeliska36
25. črc 2010

ahojte holky. tak jsem byla dneska v CARu a pichli mi jednu kapacku do zil... mela jsem mirne stadium toho posr.... syndromu, ale ted je mi OK jinak mame porad tech deset samuraju: 7 osmibunecnych, 2 sestibunecne a 1 je trosku pozadu a je petibunecne takze tak!!!!
a co tady noveho? uz nekdo testil?

pampeliska36
25. črc 2010

@petrita83 jeeeeeeeeeejda ty jsi testovala? a neni tam duch? nebo jak to je?

ankil
25. črc 2010

@pampeliska36 jé tak to jsou šikulové, jen tak dál 🙂
@etra a jaktože laparku nebylo potřeba, ty chodíš do Zl viď

trudy
25. črc 2010

Ahoj holky tak testování dopadlo špatně - je tam bílo, ale dneska už mi je líp, včera jsem bořád bulela. Život je boj a my se nevzdáme jednou to výjde. Manžel nad tím také stále přemýšlí, ale drží mě nad vodou, dneska ráno mi řek, že kdyby to náhodou nevyšlo, tak si děťátko adoptujeme a budeme ho mít rádi, jako by bylo naše. No není to zlatíčko. 🙂

trudy
25. črc 2010

@pampeliska36 neboj ty kapčky fakt fungujou, mě po nich bylo za 2 dny fajn, ale ve čtvrtek jdu ještě jednou i když si myslím, že už to OHSS zmizelo.JInak super máte skvělý počet embryí - závidím, nám na mrazáčky nezbylo, tak snad příště. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru