IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
27. črc 2010

@okcelok tak to je supeeer já taky 😀

okcelok
27. črc 2010

@petrita83 a právě proto Ti to vyšlo!!! 😀 😀 😀 Pozitivní myšlení,to je ono

petronela82
27. črc 2010

@petrita83 - velikááááááááááááá gratulace - a od zítra už je mamatesty, viď? 😉

@okcelok - tak mrcha se rozjíždí - to mě mrzí - hlavně že je zásobička - a zkus se s Dr. domluvit že by je nechali trochu více dopécz než ti je tam šoupnou

petrita83
27. črc 2010

@petronela82 😀 😀 přesně tak 😀

petrita83
27. črc 2010

@okcelok ještě nic nevyšlo..musíme to zaklepat a doufat že to vyjde... 😀

okcelok
27. črc 2010

@petronela82 jdu zatím na KET,máme blastocystu,takže tam je to jásné,ne?

okcelok
27. črc 2010

@petrita83 Tak já klepu,klepu a klepu!! 😀 😀 😀 😀

petronela82
27. črc 2010

@okcelok - vy máte zamražené blasty a na ET ti zaváděli 3 denní embrya - tak to fakt moc nechápu

petrita83
27. črc 2010

@okcelok - tak a jsem klepnutá 😨

etra
27. črc 2010

Tak mimi nebude. Už je to potvrzený. Hned začínáme s dalším pokusem....kolikátý už.... 😢

petrita83
27. črc 2010

@etra to je mi mooc líto..budu držet palce do dalšího snaženíčka 🙂 už máte plán? tentokrát už to vyjde..štestí sedne i na Vás..

petronela82
27. črc 2010

@etra - taky mě to moc mrzí ☹ - je to zkrátka boj - a ty jsi to nevzdala, to je důležité - držím palečky do dalších bojů - drž se

ankil
27. črc 2010

@etra ani nevíš jak je mi to líto 😢 , ale teď to určitě vyjde 🙂 , jdeš do nativu, že a ke komu ve zl chodíš

holubice.petra
autor
27. črc 2010

Holky kokám že se nám moc nedaří, ale Petrita to určitě prolomí!!!a srpen bude nejplodnější měsíc v tomhle roce!!! už to cítím v kříži 😀

stazina1
27. črc 2010

Dievčatá nič sa nebojte v srpnu budeme všetky nad mieru spokojné,každá si príde na svoje 🙂

ankil
27. črc 2010

jasně, pak to tu pojede jak po másle, jedna za druhou 😀 , za mě ještě i září 😀 😀

pampeliska36
27. črc 2010

@etra to je mi moc lito! drz se!!!

stazina1
27. črc 2010

Holky, zajtra idem na ET a uvidíte,saamozrejme,že to vyjde 🙂 ľady sa prelomia a potom budeme každá počúvať len samé príjemné správy 🙂

ankil
27. črc 2010

@pampeliska36 a abych nezapomněla, gratulace k bobískům v bříšku 😵

pampeliska36
27. črc 2010

@stazina1 tak myslim na tebe!!! od zitra budes tehule 😀

stazina1
27. črc 2010

@pampeliska36
No zlato moje 🙂 to víš že jo 🙂 budeme spolu kočíkovať tie naše detičky 🙂 nič sa neboj 🙂

etra
27. črc 2010

@ankil Já to mám komplikované nebo jdnoduché? Chodím ke svému dr. v Opavě, který spolupracuje se zl. Tam dojíždím jen na OPU a ETy. Ale jsem tam spokojená se všemi. Jezdila jsem do ol a tam to byl velmi výdělečný podnik, neosobní přístup, neměla jsem pocit soukromí a pochopení....
...ještě to nevzdám....

Přeji všem více úspěchů a děkuji vám za vaši podporu....Na duševní bolest je nejlepší práce, tak mám posekanou zahradu... a je mi líp🙂)))

okcelok
27. črc 2010

@petronela82 ano,protože ja jsem na ET šla 3 den kultivace (patek) a 6 den kultivace (ponděli) jsem měla blastocystu.Takže kdybych šla na ET v pondělí,tak jsem měla blastocysty 2.

okcelok
27. črc 2010

@petronela82 ano,protože ja jsem na ET šla 3 den kultivace (patek) a 6 den kultivace (ponděli) jsem měla blastocystu.Takže kdybych šla na ET v pondělí,tak jsem měla blastocysty 2.

okcelok
27. črc 2010

@etra příště na nás všechny už to štěstí sedne,uvidíš 🙂

okcelok
27. črc 2010

@stazina1 tak držím palečky,ať se tam krásně zavrtají a pěkně rostou 😀

ankil
27. črc 2010

@etra jasně, nevzdávej to, jednou se to štěstíčko musí unavit a třeba to bude už teď 🙂 , já tam jsem taky moc spokojená

pampeliska36
28. črc 2010

dobre ranko baby 🙂
chtela jsem se jen zeptat, jestli bych po tom transferu mela nejak vic lezet nebo tak neco? 😨

petrita83
28. črc 2010

@pampeliska36 Ahoja, dobré ráno..no mě řekli, prvních 5dní pozvolnějí, no sex🙂, žádný sporty atd..a pak jako normálně...chodím celou dobu do práce, ale jinak zkoušim doma víc polehávat 😀 tak yjsem pořád nějáká unavená, tak to jde samo 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@petrita83 jojo o tom sexu mi to rekli taky 🙂 ok... tak ja budu polehavat 😀

okcelok
28. črc 2010

Dobré ránko 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru