IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

evik31
6. čer 2010

Jé ahojky holubice,
koukám,že jsme založily obě nové téma 😀
já mám po 1ivf nevyšlo to 😒 tak ted čekám na Ket tak nějak doufáme 😉
do kterého centra jezdíš jestli se můžu zeptat já jezdím do sanusu v HK

holubice.petra
autor
6. čer 2010

Ahojky já jezdím do Pardubic...k doktoru Provazníkovi....v Hradci jsem byla loni na laparoskopii..takže to tam znám taky 😉

evik31
6. čer 2010

já chodím k dr.Dejmkovi jestli ti to něco říka docela sympaták a prostředí moc hezký a příjemný,ale to se asi odvíjí i na těch cenách 😅
jaké jsi dostala léky já jsem vyfásla puregon a prednison a pak utrouš,no co budu povídat píchala jsem si 14dní 🤐
ze začátku jsem se bála do sebe píchnout ,ale ani to nebolelo spíš potom to pak štípalo trošku 😢
taky jsem byla z toho vyjukaná tak neboj,jinak já mám taky po laparoskopii a hysteroskopii a výsledek ani jeden vejcovod 😝
ale tu mě dělali v trutnově

holubice.petra
autor
6. čer 2010

Já zatíím ještě nic nemám...dají mi léky až 25.6. jen utroš..ale ten beru už několik let abych dostáva MS....mě nezjistilina laparce nic zdravá jak řípa...já mám jen problém s ovulací nějak se mi nedostavuje...ale i když mi jí navodí hormony tak se nedaří otěhotnět...manžel taky žádné problémy nemá je to prostě záhada...tak jsem zvědavá snad to ivf vyjde...

evik31
6. čer 2010

jo já si taky někdy říkám,že si musíme vždy zvolit tu horší a delší metodu ☹
u nás to je taky záhada manžel prý má spermio lepší než dárci,ale stejně nám musely embrijka oplodnit pomocí ISCI
a stejně nic a to mě říkaly,že když nejsou vejcovody,že umělé oplodnění jde mnohem líp
myslím si ,že jsme v to asi moc věřily tak nám příroda holt ukázala jak moc se můžem mýlit,ale tobě budu držet palce at se vám to povede hned na poprvé

evik31
6. čer 2010

koukám ostatní na nás prdákujou 😠

holubice.petra
autor
6. čer 2010

No asi nikdo nejde v červenci na ivf...chicht nebo jsou asi všichni raději venku...no my jdeme taky ugrilovat večeři :o)
U nás taky není nic jednoduché....ach jo

evik31
6. čer 2010

tak uvidíme zítra třeba se někdo přidá 😀

pampeliska36
6. čer 2010

jááááááááááááááááá 😀

pampeliska36
6. čer 2010

ahojte 😀
ja jdu v utery do CARu, kdy mi vezmou krev na hormonalni profil a vsechno ostatni... dneska jsem totiz dostala MS a tak tento mesic budu brat antikoncepci a pak zacnu zacatkem cervence uz stimulovat 🙂
u nas je probem ve spermiu 😅

evik31
6. čer 2010

jéééééééééé pampeliška my už jsme si psaly v ivf v květnu tak to je príma aspon nás tu bude víc 😀
no a pak ,že až zítra houby s octem 😎

pampeliska36
6. čer 2010

@evik31 jojo vim vim 😉 tebe to taky ceka v cervenci?

evik31
6. čer 2010

né ja jdu už ted v červnu na ket tady jsem jen na čumendě a bych byla tak nějak v obraze a hlavně doma nuda jest a holubice tu byla tak sama tak,aby jí tu nebylo smutno 😉

holubice.petra
autor
6. čer 2010

ahojky pampelisko ;o) tak se tady zaciname slezat...chicht....taky te ceka ivf v cervenci? a kolikate? taky prvni nebo uz mas taky nejakou zkusenost?

jesterka001
6. čer 2010

Ahoj holky, můžu se přidat? Mě taky čeká v červenci IVF - první, začátkem měsíce začínám stimulovat 🙂

holubice.petra
autor
7. čer 2010

no jasne ze muzes ;o) tak to budeme mit jesterko na chlup stejne jestli se mi dostavi ms tak jak ma tak bych mela zacinat kolem 4.7. ze stimulaci...chicht

pampeliska36
7. čer 2010

ahojte holky.... ja zacinam v cervenci a TAKY zacatkem! se stimulkou... 😀 takze na tom budeme tak nejak stejne! je to moje prvni IVF... trosku se bojim, ale uz se tesim 🙂

holubice.petra
autor
7. čer 2010

Ahojky ...já se taky celkem bojím ale už se moc těším teď to čekání bude pěkně dlouhé...

pampeliska36
7. čer 2010

@holubice.petra to jo... musime vydrzet a pak to povali 😀 za chvilku budeme tehotne 😉

holubice.petra
autor
8. čer 2010

tak to by bylo perfektní!!!ono po tom všem snažení by jsme si to holky zasloužily..... 😉

pampeliska36
8. čer 2010

treba se k nam casem i nekdo pripoji 🙂
ja jsem dneska byla v CARu a zacatek stimulacniho cyklu je 25.6. 😀

holubice.petra
autor
8. čer 2010

ty jo super moc ti závidím já si jdu 25.teprve pro léky ☹ tak mi můžeš dávat alespoň info 😎 budu to mít online...chicht

pampeliska36
8. čer 2010

@holubice.petra no ja zatim leky nemam. budu brat az do 28.6 antikoncepci.... a toho 25.6 jdu na vysetreni UTZ, jestli nemam nejake cysty a taky na pruchodnost delozniho cipku a take toho 25.6 vyfasuju leky a injekce 😉 takze to mame uplne stejne! 😀

holubice.petra
autor
8. čer 2010

Ty bereš antikoncepci a pak jdeš hnedka na to stimulovat? no prosím tě o tom jsem ještě nikdy neslyšela....tak to budeme mít opravdu na chlup...chicht kam chodíš do CARu?

trudy
9. čer 2010

Ahoj holky, tak mě to taky čeká v červenci. Už se na to mooc těším, ale zároveň se bojím, co když to nedopadne. 😖

evik31
9. čer 2010

ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla tak nakonec budu čekat na vytoužené // s váma,jelikož KET mě čeká asi až v červenci
ach joooo 😒

evik31
9. čer 2010

jinak koukám jak se tady pěkně rozrůstáte 🙂
vítám nově příchozí Jesterku a trudy 😀

jesterka001
9. čer 2010

Díky za přivítání holky 🙂
holubice.petra - já bych měla začít se stimulací 3.7., tak to mám fakt skoro na chlup stejně 😀 Příští týden si jdu vyzvednout léky.
Jak dlouho se holky snažíte?
Teda doufám, že se to tu bude v čvenci hemžit samejma // 🙂

trudy
9. čer 2010

Také děkuju za přivítání..
My se snažíme už rok a půl a stále nic. Dvakrát jsme podstoupili IUI, ale nevyšlo to. Teď v květnu jsem byla na laparoskopii a hysteroskopii a zjistili mi neprůchodnej pravej vejcovod, takže bude zádrhel asi tady. Protože vajíčka mi podle ultrazvuku většinou rostly na pravý straně.A manžel má ještě k tomu pomalý spermie. Takže problém je na obou stranách. Doufám, že se při IVF zadaří. 😉

jesterka001
9. čer 2010

trudy - jasně že se zadaří, nám všem, musíme doufat 😉
My se snažíme přesně čtyři roky ☹ Povedlo se jednou přirozeně, letos v únoru, ale v 8tt jsem potratila.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru