IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 dneska jsem vypotrebovala uz jednu krabicku injekci Dipherelinu... zatim cekam na MS a pak budu pokracovat dale.... muj prvni UTZ foliku bude 16.7. takze uvidime 🙂

petrita83
1. črc 2010

@pampeliska36 aha..tak koukám, že to všude chodí jinak..já začla s pícháním injekcí až 2den MS, v po jdeme na 1.UTZ a pak se uvidí jak to půjde...každopádně chci věřit, že vše půjde jak má...ikdyž mám pocit, že čim víc o tom vim, tim víc si myslim, že je to hotovej zázrak a alchymie..

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 jojo je pravda, ze kazdej CAR to ma jinak... ja mam treba dlouhej protokol a mesic jsem ted brala antiko. a ted si picham injekce a beru uz nejake leky a pak se mi po probehle MS prida dalsi injekce Puregonu ...

petrita83
1. črc 2010

@pampeliska36 no to je teda zajímavé..já sem žádnou antiko...nebrala..no možná to bude tím, že hormonálně je u mě vše ok..dokonce mám i víc nějákejch přenašečů hormonů a toho Gonalu mám teky nějáké snížené dávky...tak se necháme překvapit..každopádně po pondělku (UTZ)budeme moudřejší..

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 ja to mam taky vsechno hormonalne OK... dokonce mi moje MS chodi na den presne... ale holt jiny CAR jiny mrav 🙂
tak budu drzet pesti na pondelni UTZ a jak se citis? nejake pobolivani v podbrisku? nebo tak neco...?

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 a to je tvoje prvni IVF?

petrita83
1. črc 2010

@pampeliska36 jo jooo první, proto tolik dotazů a zkoumání všeho možného i nemožného 😀 jsem z toho prostě totalné vyjukaná..navíc jsme to nikomu neřekli,tak si o tom ani neni s kym popovidat..a v okolí stejně nikdo kdo by to zažil neni..kolem nás spousta dětí bez problémů..jen my musíme mít něco extra 😒
Navíc jak sem psala nikdy jsem nebyla ani v nemocnici..tak že nováček jak se patří 😀 😀
A ty taky první IVF?my máme lenochy tak IUI nepřichází v úvahu...
Jiank se cítím ok..trošku sem tam břicho zabolí, ale žádné drama..jen přemýšlím zda můžu sportovat, či ne..o tom nikdo nemluvil..

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 my mame taky prvni IVF a mame to asi tak podobne jak vy... kolem sebe deticky bez vetsich problemu... a ze jich kolem nas je 😀
jinak u nas je problem taky v tom, ze manzel ma spatne sperimo 😒
no me rikali, ze se mam vice setrit a od prvniho ultrazvukem i nesportovat... tj. asi budou folici dorustat a budou na to potrebovat klid 🙂

petrita83
1. črc 2010

@pampeliska36 no tak to ještě dneska musim vydržet a pak si dám oddych..já si to tak nějak myslela, ale když ta moje polovička je hrozně akční a někdy mám pocit, že to co se teď děje ještě úplně nepochopil...pořád něco plánuje, sporty, vejlety..a já bych snad nejradši seděla doma 😀

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 ted to musite oba chvilku vydrzet a pak to budete delat i s malym 🙂 malou 🙂 nebo dvojkama 😀

petrita83
1. črc 2010

@pampeliska36 joo joo dětiček kolem nás hafo..když se jim nazadařilo na poprvé, vyšlo to na podruhé...ale u nás víc jak 2roky nic...vždycky když si hrajeme s naší neteřinkou (1rok) je to radost největší, ale není to úplně ono..
Mám docela štěstí na doktory, gynekolog mi nedávno řek, že jsem hrozně mladá tak ať si to užívám..a proč jako chci děti..pak si připadám jako úplnej exot..ze všech stran slyšíme kdy si pořídíme mimino..a pak ti doktor řekne tohle...pro představu.. je mi 27.. ale připadala jsem si na 17 😀 😀

petrita83
1. črc 2010

@pampeliska36 dvojkama je fajne výraz..no to já vim..ale někdy nemám sílu to vysvětlovat 😠 už aby to bylo za náma..samozřejmě úspěšně za náma 😀

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 me je 33 a citim se na 23 😀 😀 😀 takze to znam!

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 a kolik si nechas dat embrousu? jedno nebo dve?

petrita83
1. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀

petrita83
1. črc 2010

nakonec jsem 100% rozhodnutá pro dvě 😀 pořád si nějak chci myslet, že je s dvěma větší šance!!!a nakonec mít dvojčátka by bylo úžasnééé..můj plán jsou celkem tři děti, nejlépe postupně..ale když vidím jaké komplikace s tím máme budu šťastní i za dvě i za jedno!!!!a ty??tak dvě?

pampeliska36
1. črc 2010

@petrita83 jojo my jsme se dohodli, ze pujdeme taky do dvou 🙂

vodni
1. črc 2010

@pampeliska36 koukam, ze jsi ve vice diskuzich 😉 ja ten pocet embryi taky nejdriv resila, ale pak kdyz se urodilo jen jedno vajicko... co bych za to dala, kdyby jich bylo vic...

pampeliska36
1. črc 2010

@vodni no jo no. tady bylo driv strasne mrtvo 😒 jen same holky tehulky a nikdo moc, kdo by zacal se stimulkou... takze jsem se zapojila i do jine diskuse... je pravda, ze uz to tady vic zije a zase tam je mrtvo... vsechny holky uz maji po. 😅

trudy
1. črc 2010

Ahojky holky, tak i já jsem dneska dostala výbavičku - Gonal F a budu si píchat 262,5 jednotek. Už se bojim. Do příštího čtvrtka si musím vyběhat předoperační vyšetření, to jsem na to teda zvědavá, když jsou příští týden dva svátky.Dám vám vědět, jak to dopadlo, ale naštvalo by mě to kdyby to schořelo zrovna na tomhle. 😒

holubice.petra
autor
1. črc 2010

Ahojky vy jste se tada rozjely, nestíhám ani číst...jo taky končím v práci až v pět tak domů se dostanu bůh ví v kolik už se těším opravdu na víken...zítra bych měla už konečně tu mršku dostat, ale nějak nic moc necítím ...ale doufám že jí dostanu abych už v sobotu mohla začít s tím stimlkováním...jsem ouplně nedočkavá 😀 😎

pampeliska36
1. črc 2010

@holubice.petra clovece my to mame skoro na chlup stejne 😀 meli jsme uplne stejny datum zahajeni stimulky a ted obe cekame na MS 😉 a vypada to, ze zase na chlup stejne 🙂

holubice.petra
autor
1. črc 2010

@pampeliska36 jo jo jen aby přišla mrcha jedna...chicht a pak ještě ty dvojčátka 😀 😀 😀

petrita83
2. črc 2010

@trudy Ahoja, to určitě stihneš, víš jak sem se toho bála já a nakonec to zabralo 2dny a to jen kvůli tomu, že si mě ještě dokorka pozvala n aden kdy nakonec měla zavřeno...tak se kvůli tomu nestresuj, klapne to...jinak se taky dopuju Gonalem, ale začal ajsem na 112,5 a teď 115..to je docela rozdíl oproti tvým 262,5...wof 😀 nakoec jsem se svěřila do rukou příteli..sama jsem na to neměla nervy 😖

petrita83
2. črc 2010

@holubice.petra jo jo najednou se ten čas děsně vleče, co? pořád to bylo doufání aby mrcha nepřišla a teď na ní spěcháte 😀 😀 no jo chcemem být zas o krok dál..a pak ty dvojčátka 😀 😀 😀
Všechno bude!a basta!

petrita83
2. črc 2010

@vodni no to si řikám taky..takové plány...a ono to nakonec všechno může být jinak a budeme rádi i za jedno..ale prostě se na to snažíme koukat pozitivně a nepřipouštět si, že by to neklaplo tak jak chceme 😀

holubice.petra
autor
2. črc 2010

@petrita83 jo jo cekam cekam a porad nic...ach jo

jesterka001
2. črc 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Už mám po svatbě (minulou středu), bylo to super 🙂 Všechno se povedlo, počasí, organizace, všicni byli bezproblémový 🙂
Právě jsem to dostala, takže od zítra začínám píchat 😀 Jdu vás zkusit dočíst.

pampeliska36
2. črc 2010

ahojte kocky
... tak hlasim, ze jsem prave dneska dostala MS 😀 😀 😀

jesterka001
2. črc 2010

pampeliska36 - gratuluju, já taky, před dvěma hodinama 😀 Tak to jsme na tom stejně 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru