IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
3. srp 2010

@petronela82 je taaaaaaaaaaaaaaaaam! potichu se pridavam 😀 😀 😀

petrita83
3. srp 2010

@petronela82 vidím to...wow...držim moooc palečky!!!

lucavka
3. srp 2010

Ahojky holky.
Tak jak to tak dočítám - potichounku gratulace a vše nej nej holky 😉 . Snad budu za dvě měsíce taky slavit

pampeliska36
3. srp 2010

@lucavka urcite! v tom pevne verim!!! 😉

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 taky ho vidím,supr trupr 😀 😀 😀 😀

petrita83
3. srp 2010

nejkrásnější dárek ...to doufám bude..pořád je to mooc nejisté:(...ale mám další neuvěřitelně krásnej dárek..žádost o ruku 😀 😀 trochu jsme to celé pokazila...řikejte mi Bridgit Jones 😀 😀 doufám , že toho štěestí najednou mě nepotaklo moc... ´tuk, ťuk...

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 jeeeeeeeeeeee no romantika jak čapa 😀 gratuluju!!! rekla jsi "ANO".... ne? 😀 😀 😀

petronela82
3. srp 2010

holky díííííííííky - jsem fakt šťastná, doufám že bude čárečka jen a jen sílit - teď už v tom testování taky jedu, tak že zítra se bude testovat znovu 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@petronela82 😀 😀 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@petronela82 a jakej jsi mela test? a citlivost?

okcelok
3. srp 2010

@petrita83 no tak to je nádhera!!!!!Tak hodně štěstí a užij si plánování!!!!Romantika ve třech,musím zamáčknout slzu! 🙂 🙂 🙂 🙂 Já si teď volala doktorovi a hcg je negativní.Ale to jsme věděli.

okcelok
3. srp 2010

@petrita83 a jak jsi to pokazila,řekla jsi něco vtipného??

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 tak pak to házej na nástěnku! Moc gratuluji. 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@okcelok

okcelok
3. srp 2010

@pampeliska36 ani nebrečím,jsem byla nějak připravená ☹

pampeliska36
3. srp 2010

@okcelok a jaky mas dalsi program? kdy pujdes na KET?

okcelok
3. srp 2010

@pampeliska36 mám naplánovaný utz na 9.8 a kdy bude vlastní "přenos" lednáčka to nevím.

petronela82
3. srp 2010

@pampeliska36 - měla jsem mamatest citlivost 25

@okcelok - zítra určitě sem hodím určitě další fotku, a doufám že už se silnější čárečkou

pampeliska36
3. srp 2010

@okcelok to je teda DOST za chvilicku 🙂

pampeliska36
3. srp 2010

@petronela82 hmmmmmmmmmmm. to jsou dneska teda super zpravicky!

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 no tak jestli budeš mít zítra mamatest cit.10,tak to bude dálnice jak hrom 😀

okcelok
3. srp 2010

@pampeliska36 jsem ráda,že to je tak brzo,do práce se nechci vrátit,odešla spousta dobrých kolegů a ti,co tam zůstali jsou tupci.Takže i když dám výpověď,tak tam s něma budu muset být jěště 2 měsíce,tak chci už zůstat doma. Ale znova to čekání na výsledek mě fakt zabije! 😝

petronela82
3. srp 2010

@okcelok - mám jen tu citlivost 25, a určitě bude silnější - věřím moc moc tomu věřím

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 to je dobře,věř jak nejvíc můžeš!!! 🙂

okcelok
3. srp 2010

Holky,mám si nechat předepsat ten Prednisol? Doktor mě dal Estrofem a o tomhle léku mě nic neříkal?!

petronela82
3. srp 2010

@okcelok - já měla Prednison až nyní, při mém třetím (a posledním) transferu - a vidíšjsou tam //

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 tak já si o něj taky řeknu a budu se po Tobě, zdovolením, opičit!!!! 😉

petronela82
3. srp 2010

@okcelok - jen se opič, já se taky opičila po holkách tady z "koníka" o prednisonu jsem se dozvěděla právě zde, Dr. mi o něm nic neřekl

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 tak to jsem na tom úplně stejně. Tak se všichni tři 😉 hezky opatrujte!!

petronela82
3. srp 2010

@okcelok - všichni tři? - asi spíš dva => to by ta dálnice musela být trochu silnější 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru