IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
4. srp 2010

@ankil až v pondělí

ankil
4. srp 2010

@okcelok tak to uteče jak voda, zítra už je čtvrtek 🙂 a to se jdeš domluvit na ket nebo už na utz

okcelok
4. srp 2010

@ankil jdu na utz před ket. Kdy bude samotný ket jěště nevím. Vleče se to ☹ ☹

ankil
4. srp 2010

@okcelok třeba bude už příští týden a zobeš už nějaké léky

okcelok
4. srp 2010

@ankil Dostala jsem Estrofem a vzali mi Utroš.Ráda bych samozřejmě příští týden,ale už mám aky lístky na Grand Prix a ráda bych šla,tak uvidím.Samozřejmě mimi je důležitější. 😉

ankil
4. srp 2010

@okcelok já jsem měla estrimax a ket byl 18 DC

okcelok
4. srp 2010

@ankil Machač říkal,že je jedno jestli Estrimax nebo Estrofem,tak mi dali tohle.Utz vychází na 12 DC,tak to buď šupnou na sobotu anebo na pondělí.

ankil
4. srp 2010

@okcelok jj, určitě je to jedno jestli máš ten nebo ten, výsledek je pořád stejný 😉 dobrou

lucavka
4. srp 2010

@okcelok - já mám úplně stejný pocit jako ty. A taky mi všechno pořád šrotuje v hlavě...

holubice.petra
autor
4. srp 2010

Koukam ze jste se dali do debaty o zviratech my mame dve kocky..nikdy jsem je moc nemusela ale uz mi chybelo zvire tak jsme se rozhidli ze si jednu poridime (k baraku patri), ale poridili jsme si ji v unoru tsk nam ji bylo lito vyhodit ven na mraz tak jsme ji nechali doma a uz doma zustala..chicht a k te druhe jsme prisli loni jak slepy k houslim..manza jel z prace domu a uprostred krizovatky sedelo malinke kotatko bylo mu ho lito tak ho vzal domu..pry si ho nekdo vezme..houbelec zustalo nam taky, ale musim rict ze to jsou hrozni mazlici jsme z nich absolutne hyn..chicht speji s nama i v posteli...jsem nakonec rada ze je mame ;o) pejska chceme taky ale musime nejdrive dodelat plot..a taky jsme se dohodli ze si ho poridime az budu ,,doma,, treba na rizikovce;o) abych se mu mohla venovat prckovi ;o)..ted je to pase kdyz mame praci do peti domu se dostaneme pred sestou a to bych na nejaky vycvik nemela ani cas a abych pravdu rekla ani naladu.

petrita83
5. srp 2010

@holubice.petra 😀 😀 to je klasika 😀 😀 😀
my doma teď žádné zvířátko nemáme, nemohla bych to udělat tomu našemu černému zlatu (labrador) je mu už 12let je děsně rozmazlenej a mazlivej..je jak dítě..pořád si hraje s plyšákama 😀 😀 a tyky s naší prací to nejde...jzdim domů až kolem 6/7hod..byl by to chudák..snad jednou...zahrádku sice máme i s plotem 😝 ale já bych ho tam nenechala 😀
Jinak včera jsme zase trošku zapíjeli zásnoubení 😀 a někomu tady bylo ráno moooc špatně 😀 a já to nejsem...zázrak 😀
Ten čas se tak vleče...už aby bylo po 9h..ikdyž se dooost bojim...
Jo a DOBRÉ RÁNO VŠEM!

78marcela
5. srp 2010

@okcelok - Ahoj, jestli můžu poradit, já byla teď v pondělí na UTZ před KET a KET mi napsali na sobotu. Vyšetřoval mě Machač. Utroš dostaneš až po ultrazvuku, taky jsem brala jen estrimax a od pondělí mám k tomu ještě utroš.

stazina1
5. srp 2010

Krásny deň všetkým 🙂 Svieti slniečko tak dúfam,že budeme počuť všetké len samé dobré správy 😀

stazina1
5. srp 2010

@petrita83
Ahoj.Hlavne mysli pozitívne,všetko bude naprosto v poriadku,držím ti všetky palečky 😉

pampeliska36
5. srp 2010

dobre ranko babule 🙂

@petrita83 no jsem cela napjata... zacina trosku drama v te nasi telenovele 🙂

@stazina1 a co? drzis se? jeste jsi netestovala? ja jsem si vcera koupila mama testy... ale jeste cekam... asi to prubnu o vikendu 🙂

petrita83
5. srp 2010

Tak jsem ta volala a hádejte co...výsledky nemají 😠 😠 to je vážně divné..prý se mi ozvou..to je teda děs 😠

okcelok
5. srp 2010

AOJJJ

petrita83
5. srp 2010

@okcelok AoJJJJ 😀

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 no to už je vážně k nevíře,kdo píše scénář,že tam má tak špatné herce??? 😠 😠

pampeliska36
5. srp 2010

@petrita83 to si delaji prdel ne??? to uz ani ve scenari toho serialu neni!!!!!!!

okcelok
5. srp 2010

@78marcela Já jdu na utz v pondělí,tak uvidíme,kdy mě dá zpěz mimíska 🙂

okcelok
5. srp 2010

jo,jinak doktor z Reprofitu mi neodepsal ☹

pampeliska36
5. srp 2010

@okcelok

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 tak jestli nastávající zasnoubení pořádně zapil,tak to budete mít krásné a dlouhé manželství!!! 😉

petrita83
5. srp 2010

tak už volali..zvedla jsem to a slyšim strašně smutnej hlas ☹ ☹ ☹ a je mi to jasné..z 530.jsem měla včera 382 ☹ ☹ tak že je jasně něco špatně..teď se prý konečně zeptaj doktorky co se mnou dál..jestli ještě nějáké odběry..nebo kontrola..ale myslim. že všichni víme jak to je 😠 😠 😠 je mi to strašně líto...ikdyž jsem to tušila.. ☹

okcelok
5. srp 2010

@pampeliska36 Asi se na mě vykašlal.Zřejmě musím čekat do pondělka.
Kdy buděš testit? 🙂 O víkendu? 😉

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 To mě opravdu moc mrzí!!!!Držte se!!!!

petrita83
5. srp 2010

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 pořádně se vyplakej,ať naberete sílu jít dál za svým cílem!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru