IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

sysysy
7. srp 2010

@petronela82 - embryo-glue - tak to slyším poprvé - to je nějaký nadstandart za který se navíc platí?

holubice.petra
autor
7. srp 2010

No holky vy jste mi daly..docist sedm srrabek byla fuska tak zaprve dratuluji k dalnicim! za druhe jsem zjistila ze mam nejstarsiho chlapa tomu memu je 34 a me 28...a psk se chci zeptat jak jste se citily po OPU me porad boli bricho jako cert troufsm si rict ze snad vic nez pri stimulaci...vcera jsem si uz myslela ze se snad budeme muset vratit z dovci....dnes rano to bylo uz lepsi ale bricho mam furt hak balon...uz zacinam mit obavy..ale jinak je tady na Slovensku moc krasne...vsechny zdravim!

pampeliska36
8. srp 2010

ahojte holky... tak jsem to zkusila... jsem 12 dni po ET a bohuzel NIC ☹ ☹ ☹ je tam jenom jedna carka a ani zadnej duch nebo tak neco... proste NIC.

rozinka007
8. srp 2010

dobré ráno všem

rozinka007
8. srp 2010

@pampeliska36 neházej flintu do žita, zkus to zase za 2 dny, někomu se neukáže ani v 6tt fakt

ankil
8. srp 2010

ahoj holky
@pampeliska36 nezoufej 😉 zkus to zase za pár dní, určitě už na tebe vybafnout // 😵 , a kdy máš jít do centra na krev nebo nechodíte?
@holubice.petra a nechceš si zavolat raděj do centra?

rozinka007
8. srp 2010

@pampeliska36 čím jsi testila? 25IUI jednotek nebo 10IUI jednotek?

pampeliska36
8. srp 2010

@rozinka007 testila jsem mama test. 25 jednotek...
@ankil jojo do centra mam urcite zajit na krev.
oficialni test mam 11.8. ve stredu a v pripade negativniho vysledku jdu na hned na krev

petrita83
8. srp 2010

@petronela82 to je nádhera!!!moc gratuluju a přeju hodně štěstí!!!!

okcelok
8. srp 2010

@mariana75 ariana75 – holubice.petra........09/2007 1.IUI (10tt zamlklé těhotenství 11/2007 revize), 10/2008 2.IUI, 2009 3.,4.,5. IUI bez úspěchu, 25.6. jdu vyfásnout léky na stimulku, 14.7. nečekané 6.IUI(neg), 24.7. začátek stimulace na IVF - OPU 2.8.2010

petrita83 .................. 1.IVF - 22.06.2010 jdu pro léky , OPU 3.7 (15vajuch,pak 10,pak 9-použito ISCI, pak 4, už jen 3, už jen 2), ET 15.7

jesterka001............snažení čtyři roky, bez jednoho vejcovodu a vaječníku, 02/2010 otěhotnění přirozeně (8tt MA), 1. IVF červenec 2010, 3.7. začátek stimulace, 13.7. OPU - čtyři vajíčka, 2bojovníci, ET 15.7.

aranka............snažení 3 roky, první IUI II. polovina června

pampeliska36................IVF/ICSI - 25.6. začátek stimulace, kontrolní UTZ 16.7., kontrolní UTZ 19.7., OPU - 22.7., ET - 27.7., těhotenský test dle plánu má být 11.8.

zuzi.kol............2x mimoděložní těhu, bez vejcovodu, 1IVF neuplné..bez ET 10/2008, 2 ivf -začínám 29.7

mariana75 ............... snažení 3,5 roku, 2x IUI v 2009 10/09 otěhotnění po druhé IUI(6tt MA), 16.6. vyzvednutí léků, 1.IVF - OPU 3.7. - 5vajíček píchnuté ICSI + PK , ET 7.7. , KO 20.7. negativní, 1.KET 3.8. - 2 sněhuláčci v bříšku a KO 17.8....

trudy ................ 2x IUI únor, březen 2010 bez úspěchu, květen 2010 laparoskopie, hysteroskopie - neprůchozí pravý vejcovod, červenec 2010 IVF, 14.7. OPU, 17.7. ET

tafy ..........snažení 4 roky, 2x IUI 9 a 11 v 2009, 1. IVF stimulace gonal+orgalutran OPU 13.7. - 13 vajíček vše ISCI +PK

petronela82 .............. 1.IVF březen 2010 - neúspěšné, 2. IVF květen 2010 - biochem. těhotenství, 1.KET (z 2.IVF) - 24.7.

ankil........... 1.IVF 2007-úspěšné, 1.KET 6/2010-neúspěšný, 1.IUI 7/2010 neúspěšné

etra: 3 IVF, 2 Kety, 12.7. Nativ - ET

drndapetka......snaha od 01/08, 05/08 mimoděložní těhu, 06/2009 zamlklý potrat v 6tt, partner: špatná morfologie, já neprůchodný pravý vejcovod+snížená fce štítky, začátek stimulace 27.7.2010, nyní ATK Marvelon

okcelok........1. IVF listopad 2005 neúspěšné, 2.IVF červenec 2010 neúspěšné,srpen 2010 KET

okcelok
8. srp 2010

AHOOOJ,
@pampeliska36 vůbec nezoufej,ten test to ještě neukáže,ale krvička ano,držím palce!!
@petrita83 Jak je? A jaká byla svatba??

petrita83
8. srp 2010

Dobré ráno, ehm teda poledne 😀 tak už jsme se probudila po včerejší veselici.svatba se povedla..ano proběhlo..tak že vše jak má být..jen mně zase bylo nějak blbě..ozvali se moje ..staré problémy..ale dnes už je to zase ok..tak jak dopadnem u doktorky v pondělí..
Jinak vítá @rozinka007!
@pampeliska36 - zkus ten mamatest 10 je citlivější a měl by to ukázat...a nak se cítíš?nic nebolí?...mrcha nikde..tak buď v klidu..a pak zajdi na krev a uvidíš..budu držet palce.
@holubice.petra -teda raději vážně zajdi do Varu ať něco nezanedbáš...hlavně hodně pij a odpočívej..dej vědět jak je..

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 a Tobě budou krev brát už zítra??Doufám,že ty výsledky budou mít jěště ten,den,zasloužila by jsi to! 😉

pampeliska36
8. srp 2010

@holubice.petra ja mela po OPU hyperstymulak... mirne stadium. mela jsem odber 22 vajicek, coz bylo trosku vic a hned ten den po OPU me silene zaclo bolet bricho, zaludek, vajecniky a kolem vajecniku. postupne se bolest zvysovala a byla jsem dost nafoukla - jak balon a musela jsem se merit metrem, takze prirustek nad 3 cm kolem bricha jsem uz volala do CARu a tam se na me podivali a dostala jsem kapacku a mela jsem mirne stadium OHSS. musela jsem HODNE pit a HODNE odpocivat!!! pokud by se ti neco nezdalo, radsi si tam zavolej!!! ale jak pise
@petrita83 HODNE PIT!!!

okcelok
8. srp 2010

@holubice.petra já jsem byla taky nafouklá,ale nějak to přešlo samo. Tak hodně pij a užívej dovči!! 😎

pampeliska36
8. srp 2010

@petrita83 ☹ no nevim, moc tomu neverim! ☹ diky za podporu!

petrita83
8. srp 2010

@okcelok ahoja, a co ty jak užíváte víkend? no dneska je mi zase dobře..jen v hlavě to trochu vrtá...ale včera to zas bylo peklo.bolest zad..břicha no síla..fakt super forma na veselici..všichni chtěli pořád tančit..já měla břicho ja balón a měla jsem pocit, že mi na něj všichni koukaj 😀 pár zájemců o tanec jsme odmítla..ale něketrý se nedali..trochu mě štvali..protože skákat se mi fakt nechtělo..ale dobrý..vydrželi jsem tam do půl 2..no a pak mě čekala cesta v děšti 60km..byla jsem úplně KO...

pampeliska36
8. srp 2010

@petrita83 jinak me nic neboli. a mrcha nikde... ale myslim, ze je to tema injekcema a praskama co beru... ta prijde az po vysazeni

petrita83
8. srp 2010

@pampeliska36 nezoufej a zkus ještě věřit...kdyby měla mrcha dorazit?hele já jsem zjistila, že ne všechny testy jsou spolehlivý..některej s citlivostí 25 mi neukáže skoro nic a na jiném jssou dálnice jak blázen..tak že bych zkusila být ještě v klidu..ale vim jaký to je..ale ty máš pořád šanci!

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 no klidně to břicho a záda můžou být tím,jak se natahuje děloha,ale skákání asi nebylo moc příjemné,to věřím.Ale hlavně jste přišli na jiné myšlenky a na pár hodin se od toho všeho odprostili! Já byla včera na grilovačce,bohužel vevnitř,ale taky pohoda.Dnes budeme dodělávat nějaké věci v kuchyni a zítra hurá na UTZ!!!

okcelok
8. srp 2010

@pampeliska36 a co jěště bereš?

pampeliska36
8. srp 2010

@petrita83 ☹ kuju 😉

petrita83
8. srp 2010

@pampeliska36 myslíš? no může to tak být..taky si řikám..že to u mě brzděj ty prášky..ale je to pořád nějáký dumání..v úterý se to ukáže..a u tebe ve středu..musíme vydržet. 😖

pampeliska36
8. srp 2010

@okcelok beru injekce agolutinu a estrofem... oficialni den testovani mam ve stredu a pak se uvidi, co mi reknou. ale mame nejaky bobanky v lednicce, tak uvidime... co bude

pampeliska36
8. srp 2010

@petrita83 budu na tebe moc myslet, ale u tebe porad verim, ze jsi proste tehule!

okcelok
8. srp 2010

@pampeliska36 tak držím palce,ať tentokrát bobánky jěště nepotřebujete a dopadne to dobře. S těma testama má
@petrita83 pravdu,však jsme to viděly u ní,tak nebuď smutná a počkáme na krev 😉

petrita83
8. srp 2010

😀 @okcelok ..já vůbec nevim..co si mylset..moje tělo je fakt nějáká hříčka přírody..mimo všechny tabulky.ale už se to brzy rozsekne..tak to snad vydržim..ještě bych to chtěla zítr testnout jestli tam ještě jsou nebo ne...ale nám test..tak nevim..možná je to fuk..uvidíme.
No na té svatbě to byla taková žranice..bambilion nám toho nabalili domů..a to ještě chtěli ať dnes přijedem ana dožernou..ale miláček už je fuč..jel za svou zábavou a já se pěkně v pyjamu válim tady s Váma u PC..
UTZ už zítra?hurá...ani nevíš jak ti závidim..už bay to bylo a zmrzlík byl u tebe..a bude 1nebo 2?hele a co to super-glue..neláká tě?že ty se na to zeptáš? 😀

petrita83
8. srp 2010

@pampeliska36 kéž bys měla pravdu..zas bych tomu chtěla věřit..a to zklamání..už asi po 150 bude děsné..brrr..tak s těma věcma co bereš vůbec nemám zkušenost..tak nevim zda to mohou zbrzdit..nebo jak..nepůjdeš si koupit citlivější test?budeš ještě testovat..nebo už počkáš na krev?ale stejně máš testovat až 11. tak že je vlastně ještě brzooo 🙂 ju?

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 tak budud na testík držet palce,ale já taky souhlasím s
@pampeliska36,že tam alespoň jeden bufánek je! Takže klasická svatba,ale hlavně že vše dopadlo dobře a ano bylo vyřčeno.Takže si uděláme pyjamovou párty? 🙂 🙂 Tak hezky odpočívej.
Hele,já vůbec nevím,co to super-glue je??Dostaneme jen jednoho nanučka,ten druhej to jěště před zamražením vzdal,psal nám,že odlítá do teplých krajů s labutěma!! 😀

petrita83
8. srp 2010

@okcelok ten se teda má 😀 letěla bych taky..tak jednoho, ale siláka.paráda...no já o tom super-glue slyšela až od petronelky..ale asi to bude mooc dobrá věc 😝 ale nevím jetsli to dělají všude..
No svatba klasika velkolepá vesnická veselice..bylo teda doost hnusně tak to bylo náročné..ale po hostině byla fajne zábava..moc jsem se zasmála...a mooc si zatancovala..ale taky hurá je to za náma 😀 jsem ještě zvědavá co řeknou na svatební dar..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru