IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 A co jste jim dali?? Nám na svatbě taky pršelo,takže takové ty fotky,které já jsem chtěla udělat, tak ty samozřejmě nešly,ale jinak pohoda. Svatební šaty jsem měla svoje a když jsem viděla,v jakém stavu byly po focení,tak si nedokážu představit,že bych měla šaty z půjčovny,to by se snad nedalo ani od té trávy vyčistit! Na té klasické venkovské svatbě jsem nikdy nebyla,ale musí to být zážitek. Já ,když jsem slyšela od kamarádky,která je z vesnice,jak ta svatba má probíhat a kolik tam má být jídla a těch svatebních dortů,tak jsem ráda,že jsem z oboru a dokážu rozpoznat, čeho je dost a s čím si nemám dělat starosti.

petrita83
8. srp 2010

@okcelok no tady bylo všeho moooc....no počasí se vážně nepovedlo..ale snoubenci se drželi statečně..nevěsta měla taky svoje šaty tak že si klidně dřepal do trávy..no šaty byly dovečera jako prase...ale ve focení se nežinýrovali..bylo to nekonečné..chvílema i přestávalo pršet..ale byla i zima..tak že jsme během čekání doost blekotali zubama...strašně moc si na tom dali záležet..jen to počasí skazilo ohnostroj, vypouštění balonků pra štestí atd...
Dárek oni řekli všem že chtěj peníze..to se mi moc nelíbí...tak že jsme koupili 2denní pobyt v luxusním hotelu s masážema, whirpool , snídaně večeře při svíčkách, ovoce na pokoji atd...prostě aby mě měli aspoň nějákou svatební cestu 😢

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 ak to se určitě ostatní zahřívali nějakým alkoholem,co? 🙂 Alespoň u nás na Moravě popijíme slivovičku,ale mě nechutná! 🤐 Já jsem moc nesedala,měla jsem dlouho tylovou sukni s vleškou a bála jsem se,že ji někde roztrhnu,tak se mě do toho moc nechtělo a taky bych měla mokrej zadek! 😅 Večer jsem se stejně převlíkla do jinej šatu a teď je mám oboje doma ve sklepě! Chtěla bych z té svatbní sukně udělat krátkou,je to taková,kterou má Carri v Sexu ve městě,na začátku! 😀 Strašně se mě to líbí,ale u nás bych asi vypadala jak blbka 😲 😲
S tím darem,je to hezký,mě by se to taky líbílo,ale u nás je hrozně těžký něco koupit,máme svůj styl a nelíbí se nám většinou to,co ostatním.Takže jsme taky chtěli peníze a za ně letěli na svatební cestu.

petrita83
8. srp 2010

@okcelok 😀 blbka..rozhodně ne...Carri tak taky nevypadá 😀 jen to zkus...přines na moravu new style 😀 😀 jo jo asi by to byla prča úlet...ale asi jsme v modě moo ckonzervativní..a možná je to škoda 😀
NO pilo se mnogo..přítel jí měl docela jako z praku..ale výborně tančil ještě s jednim kámošem...všichni to točili...on 2metry ten druhej 1,60 m atnčili na hříšńák a nakonci byla i ta zvedačka..málem jsem se z toho počůrala 😀 😀 a takhle pak jeli celej večer...no řeknu ti já už tak dlouho nepiju..a už mi to ani nepřijde.do nálady se dostanu i bez toho..a ty rán ajsou o mooc lepší..ikdyž i tak mám pocit, že jsem jak po těžkym flámu...
Mně jen přišlo divný cpát kamarádům peníze..nevěděla jsem kde je ta hranice..my dáme 3tis...jiný daj 4tis..a bude to vypadat blbě...tohle si myslim užijou a nikdy by si to nekoupili..Ä kam byla svatební cesta???

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 no tak uvidím,jestli se odvážím a pustím se do trochy extravagance v Brně!! Věřím tomu,že včerejší vystoupení partnera musela být opravdu zajímavé a velmi vtipné!!!To bych asi taky chtěla vidět,nechceš to hodit na YOU TUBE? 🙂 🙂 Ale je dobře,že je takový šprímař a nezkazí žádnou srandu.Už rozumím tomu,že je okrasa dámských ložnic,když má 2 metry!!!!!

Svatební cesta byla 16 dní na Kubě,je to manželova srdeční záležitost a teď už i moje!!!!!

okcelok
8. srp 2010

@okcelok Jo a já už nepiju a nekouřím poslední 3 měsíce a taky mě to vyhovuje!

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 opět chybička!!! 😀 😀 Prostě to mujuju.

petrita83
8. srp 2010

@okcelok wow na Kubě..tak tomuselo být super..to by mě taky lákalo..tak snad jednou...a ještě k tomu 16dní..takhle dlouhou dovolenou jsem snad nikdy neměla...
no já doufám, že to nikdo na you tube nehodí...trošku se toho bojooo...ale bylo to fakt úžasný 😀 nezapomenutelná legrace 😀 oni dva jsou fakt perličky..super baviči a komici a když jsou po spolu tak se smíchy válíme po zemi...
no hele xetravagance je potřeba...žádná nuda v Brně 😀 tak do toho šmikej 😀 😀 já bych to ale asi taky neuměla nosit..ale je to teda škoda 😀
teda tyhle tvoje chybičky 😀 je to s tebou pořád dokola.prostě si to nemůžeš odpustit 😀 neodoláš a pošleš si zprávu 😀 😀 ty na tom fakt ujíždíš 😀 😀 😀

petrita83
8. srp 2010

@okcelok no ale jestli to proto tělo neni šok 😀 tak najednou...hele mám známou co zjistila že je těhu 5.měs..pila docela dost, kouřila jak fabrika a má zdravého chlapečka..a my žijem zdravě..málem jsme pila i ty protein drinky...a je mi to k h....prostě je to vě hvězdách proč to někomu takhle vyjde..a my s tím máme tolik práce 😎

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 tak kdyby to tam někam někdo hodil,tak nám napiš adresu,rády bychom se taky zasmály a pobavily!! 😀 😀
Kuba je naprosto úžasná a když si zájezd koupíš od německé cestovky,tak Tě to vyjde na slušný peníze a jěště k tomu na 16 dní. Lidi,kteří si to stejný koupili jako last za úplně stejný peníze jako my tam přiletěli o 2 dny později a odlítali o den dřív. A to jsme letěli v listopadu a koupili jsme to koncem srpna. Vřele doporučuji!!! 😎 😎
Tchýně mě furt přemlouvá,ať tu sukni zkusím,uvidíme. Stala jsem se závislá na zmínkách!!! 😀 😀 😀

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 myslím si,že ne,pokud nemáš stavy,že se klepeš,jak Ti to chybí.Já kouřila skoro vždy jen ve spojitosti s alkoholem a když jsem třeba 3 dny nepila,tak jsem i 3 dny nekouřila.
Ale je pravda,co říkáš,kamarádka kouřila jěště před ET a čeká dvojčátka. Svět je někdy nespravedlivej! ☹

petrita83
8. srp 2010

@okcelok já kouřila jen zcela výjmečně když jsem byla někde ve společnosti kde se kouřilo apilo..a měla jsem tak 4,9 ale to už je dávno...Lu to nesnáší na ženskejch byl by ochotnej te snad se mnou rozejít kvůli tomuhle..je to pro něj to max.nejhorší...tak jsem toho nechala a bylo mi to jedno..a s tim pitim, ybla jsem zvyklá si dát třeba i denně sklenku bílého..no a tak v pohodě dám si džus a je mi to fuk...myslim, že to když někam jdem a já nepiji protože řídim mi už asi zůstane..naví s mejma játrama..to bude i ku prospěchu 😀

petrita83
8. srp 2010

@okcelok tak děkuju za typ..láká ná spořád nějáká exotika..tak že tohle by bylo super..jo o nákupu přes německou cestovku jsem slyšela od hodně lidí..taky byli max.spokojeni...my máme rádi dovolenou na poslední chvíli 😀 minule jsem jeden den koupila Eygyt a za 2dny jsem letěli 😀 a nakonec jsme tam potkali kamarády co to měli už půl roku koupený..byly tam za naše peníze na týden my na 11dní 😀
Někdy ná to popadne..jsme třeba v práci dojedem dom a řeknem si co jet na dovču zbalíme se a ještě ten večer jedem do chorvatska na 3-4dny 😀 (berem stan, nemáme peníze..prostě total improvizace) to nás čeká asi po úterku..bude to potřeba..

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 tak je pravda,že pokud to partner nemá rád,tak proč ho zbytečně dráždit.To bych toho asi nechala jako Ty.Stejně jsi byla jen příležitostná kuřačka,tak jsi o moc zas nepřišla.Mě asi to abstinování nezůstane,ale už to taky nebude jako dřív.A cigarety mě už smrdí,tak asi ne.
Už nějak plánujete svatbu anebo tomu necháváte volný průběh?

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 Tak to se mi líbí!!! Takhle se hned rozhodnout a jednat! Taky jsme to tak chtěli,ale nakonec vyhrál německej Neckermann. Když budeš chtít,pošlu Ti klidně nějaké fota,aby vás to jěště víc nalákalo 😀 😀 😎 😎

To Chorvatsko si určitě zařiďte a pořádně provětrejte hlavy,opravdu si zasloužíte!

petrita83
8. srp 2010

@okcelok fota to by bylo supeeeer..a kam na mail?ty mě nalákáš tak, že se rozhodnu všeho nechat, zařídim si pas a pojedem 😀 😀 teda pokud je tam teď pěkně..protože potřebuju sluničko a moře 😀
Svatby jsme te´d měli plné zuby 😀 jsme rádi , že je za náma..a včera jsme si řekli, že takhle to vážně nechceme...byli jsem zatím jen na dvou...tak že inspirace je malá...víme jen že to cítím jako intimní záležitost hlavně pro nás dva..nepotřebujem k tomu ten cirkus okolo 😀 já nemám ráda ty tradiční zvyky (jíst z jednoho talíře, rozbíjení talíře, chomout, únos, koule na noze...) atd..to nás fakt děsí...
My to zatím řekli jen našim..po úterku to začnem organizovat dál..Lu rodina, kamarádi..a pak se uvidí...já bych to zase viděla jako takovej last moment..možná to bude co nevidět, možná až za rok..kdo ví 😀 ale měla bych chvátat ať nevypadám jak stařena 😀

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 tak to jsi absolutně moje krevní skupina!!!!Nejvíc bych vám tedy doporučovala jet Na Kubu nebo Dominikánu či něco takového,jen vy dva a vzít se tam!!!!Měli jsme možnost vidět svatbu na pláži a větší romantiku a intimnost dvou lidí jsem neviděla!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Byla to naprostá bomba! Nevim,na kolik vyjdou formality,ale my zaplatili za 16 dní se vším všudy za jednoho 30000 kč,ale nepočítám peníze,co potřebuješ tam.Ale byl to all inclusive a zahrnuté i letištní taxy. Co se Karibiku obecně teď týká,tak v této době se tam moc nejezdí,je období hurikánů a děšťů.Doporučuji tak polovinu listopadu až začátek prosince,to se pomalinku rozjíždí sezóna.

Jinak my měli spol.polívku a talíř,ale pouze na přání pana novomanžela! 😝

petrita83
8. srp 2010

@okcelok ahaaa.tak že je čas to naplánovat. a na šetřit 😀 .jo svatba na pláži to by bylo něco 😀 no uvidíme, uvidíme 😀 😀 jo aspoň mi sem tam běhaj myšlenky někde jinde...
Přátelé byli z dominikány taky unešený..my ještě takvouhle exotiku nikdy neabsolvovali...30 za jednoho v takovémhle ráji a na tolik dní..to je super..to není nereálné.. 😀 😀 začneme šetřit 😀 😀

novomanžel na tom trval 😀 😀 😝 no včera na tom taky tvral novomažel..a měli i holubice...jo a ta posr...šaty nevěstě 😉
Jinak víš kde jsme se poznali?v Brně 😀 tak že žádná nuda v Brně... 😀

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 já bych nad tím začala uvažovat,je to opravdu bomba.Já měla napřed strach,daleká cesta,nikdy jsme nebyli na all,nemoci atd,ale opravdu se není čeho bát. Ta cena je taky slušná,když si vezmeš,kolik zaplatíš za blbej Tunis nebo Turecko,což mě absolutně neláká. A do Itálie,Španělska a podobně můžeš jet i s dítětem,ale dál je to složitější. My máme teda v plánu se na Kubu několikrát vrátit,nestihli jsme projet vše a právě jednou v době věku dítěte do 3 let,ale uvidíme.
Holubice? Tak to už je teda síla. To nemám ráda. Měli jsme svatbu v kostele,Tom je z nábožensky založené rodiny,ale nemodlíme se ani nechodíme pravidelně do kostela,ale na to,že mu je 25 let,bere rodinu a manželství velmi vážně,tak proto kostel.
Takže Brno je město zaslíbené lásce,super!!!!! 😀 😀 Takže jste pro lásku museli oba na Moravu?! 😉

petrita83
8. srp 2010

@okcelok já mám rodinu z moravy..tak že tam často jezdíme..mujujem to tam oba...Lu tam byl zase na vojně v Olomouci - byl tam jen pár měsíců,ale poznamenanej je na vždycky...máme Moravu rádi..jezdíme tam i na vinobraní 😀 v září nás zase čekají Valtice 😀
Blbej Tunis neříkej..byli jsme tam 2roky zpátky a bylo to supeeer..moc jsme si to užili..ale nám se asi líbí všude...špatná dovolená?tak takovou jsme ještě neměli..teda měli když jsme jeli s kamarádama našim autem...a oni byli v nepohodě...nakonec se rozešli..naštěstí až po dovče..ale to vyšlo na stejno 😀 dneska z toho máme humorné historky na pobavení okolí..a jezdíme raději na dovču jen ve dvou 😀 nebo apsoń 2autama do 2 apartmánů 😀
Joo já bych tak ráda cestovala s dítětem..taky se na to mooc těšíme 😀
Kostel? mně se to ale na svatbu líbí...ikdyž nejsme věříci..pro nás to teda asi neni..ale přijde mi to pěkný...to je super, že má takovejhle vztah k rodině a manželství..já už se začínala bát, že se nikdy nevdám 😀 😀 😀

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 no tak to jste mi oba hnedle blíž,když mujujete Moravu!! 😀 my jsme oba brňáci jak poleno!!!!!
Mě přijde Tunis a Turecko takový divný,ale samozřejmě,že každý máme jinej vkus.Znám taky pár lidí,co si to nemůžou vynachválit.Nejlepší dovolená je ve dvou,aby se právě předešlo konfliktům s druhým párem,ale zase je na co vzpomínat. U nás to byla vůbec první společná dovolená,jsme spolu sice 6 let,ale s nějakou přestávkou a taky si Tom začalů v té době stavět byt,takže všechny peníze jsme vráželi do bytu. A stále děláme!!Takže proto jsme chtěli jako dary peníze,aby jsme mohli někam jet.
Aby jsi mohla mít svatbu v kostele,tak musí být alespoň jeden z vás pokřtěný a potom budete chodit na přípravku.Ale my měli tak suprovýho jáhena,který nás pak i oddával,že jsme se na přípravce pořád smáli. Je to majitel vyhlášeného brňenského kadeřnického studia a nechal se vysvětit na jáhena,tzn., že může oddávat,ale taky může sám být ženatý.Skvělej chlap.
Já se vdávala ve 28,takže kld,vše bude! 😉

petrita83
8. srp 2010

@okcelok to je krásný..no pokřtěný taky nejsme..tak že tudududdůůůů..kostel nebude..ale to nevadí 😉 ale je to hezký tak jak to píšeš...a ještě byla sranda a vy jste si to užili..tak to má být.
Já taky měla k Tunisu taky vztah jako že blee..tam se mi moc nechce..ale bylo to super...nádhernej hotel atd..moře ale nic moc..(ale byla tam dobrá konstelace a my skoro nevylézali z pokoje 😀 )..tak že krásné vzpomínky...to v Egyptě bylo moře jako akvárium - jo a plavali jsme s divokejma delfínama - můj splněnej sen..ale ještě chci s nima do bazénu a pohladit si je..to by bylo něco... 😀
My jezdíme na dovču každej rok několikrát..v zimě do ALp - lyže, snowboard to je naše...pak dáváme 3-4dny Chorvatsko a nějakou větší ..Španělsko, Řecko, Egypt atd.. jo a taky dáváme víkend pod stanem v Čechách(letos taky nic)..Lu začal cestovat až se mnou..a hrozně ho to chytlo 😀 ale letos jsme byli jen v Alpách s kamarádama a od té doby se motáme v tom našem největším snu..

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 ale i svatba na pláži je nádherná,takže tam by tůdlenůdle být nemuselo,co?! 😉 😉
Taký život s těma dovolenýma by se mi líbil,my byli akorát letos na p´ár dní na lyže v jeseníkách.Tom chce taky zkusit snowboard,tak snad letos mu to vyjde. Mě právě přijde,že ten Tunis je jenom o těch resortech,ale každý se mýlí.
Delfíny jsme taky chtěli zkusit,ale nakonec vyhrálo cestování po Kubě a koupání v karibském moři! 😎
Já moc cestovala s prarodičema,když jsem byla malá a teď začínám nanovo.
Musím letět,tak pokračování přístě!! 😀
Čauky 🙂

petrita83
8. srp 2010

@okcelok měj se....

petrita83
8. srp 2010

@okcelok ...uvidíme, uvidíme..bylo by to nezapomenutelný..ikdyž to ja samo...vždycky...ale tohle by bylo v našem stylu..navíc by to vyřešilo koho pozvta koho ne 😀 😀 a ten zamtek okolo...hmm..uvidíme 😀
Lyže super..Lu se tak yučil na prkně až se mnou teda vlastně i na lyžích a dneska je lepší než já..má talent na všechny sporty..ale mi to nevadí 😝
Je to o resortech..v tom máš pravdu..ale někdy je prostě super dovolená i u ,,nás,, v Krumlově 😀 😀 prostě když je správná konstelace je jedno kde jsi 😀
Teda delfíny si nenech příště uniknout jsou nádherný a plavat za stádem 20 kousků...super...ale už si to takhle na divočinu asi nezopáknu..bojim se totiž žraloků 😀 😝 a taky létání.. 😝 tak že Krumlov to jistí 😀
tak aloha a prima neděli..

lucavka
8. srp 2010

Ahojky holky,
Tak koukám že ste měli náročný víkend 😉 .
Tak mě napadlo - když ne IVF nepovede a jsou nějací mrazáčci, může se pro ně jít na transfer hned další měsíc, nebo se čeká?

petrita83
8. srp 2010

@lucavka ahoja...mooc náročný 😀 😀 a co ty?jo jo pokud máš ledńáčky je to super..můžeš jít na KET hned další měsíc..žádný čekání 😀 😀 víc ti řeknou určitě okcelok nebo petronela82 😀

mariana75
8. srp 2010

Ahojík na Ket můžeš jít další měsíc ve 12DC jdeš na UZV a pak kolem 17DC je transfer se sněhuláčkama..
@petrita83 ses pěkně rozjela o svatbě...a dovolených pěkné počteníčko já pocházím z Brna....

trudy
8. srp 2010

Ahoj holky, tak zítra nás čeká IUI, také po náročném víkendu - svatba se též vydařila až na nějaké maličkosti a ten hrozný déšť, měli jsme to venku na zahradě, točilo se prasátko a bylo veselo. 🙂
Manžel je dneska celý den na povodních, jsme ze severních Čech a je to teda katastrofa 😢 😢 Doufám, že se mi na zítřejší den moc neunaví, aby měl čilý spermijky, ale pomoc je pomoc. 😉

carmen6
8. srp 2010

Ahojky, muzu se k vam pridat? Nejak to uz psychicky nezvladam… Ted v cervenci zkousime 2. IVF s minimalni stimulaci (prvni bylo klasicke). S manzelem se snazime uz rok a pul, loni v listopadu jsme podstoupili IVF+ICSI, bohuzel neuspesne. Ted jsme se pokouseli o nativ, ale folik mi praskl pred OPU. Ted jsme na tom tak, ze jdem na minimalni stimulaci + ICSI (bez toho to u nas nejde), uz beru Utrogestan a zhruba koncem srpna bych mela jit na OPU. U nas je problem u manzela, ma velmi malo spermii, ktere jsou navic nepohyblive a jsou i defektni… Nejhorsi na tom je to cekani, porad se na neco ceka a ja uz nevim, jak se zabavit, aby na to clovek prestal aspon na chvilku myslet ☹ jak to resite vy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru