IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
11. srp 2010

dobre ranko. dneska jsem byla na krvi a pro vysledky si jedu na pul desatou do naseho centra, jeste dneska si s nama promluvi i pan doktor. tak uvidime. urcite vam napisu, jak to dopadlo
dekuju, ze na me moc myslite!!! jste zlaticka 🙂

mariana75
11. srp 2010

Ahojík holky tak dnes jsem 8 den po Ket. Chtěla bych se zeptat jaký máte názor: Mám tady kamarádku z Moravy s dcerama a chtěly bychom zajet do Vodního světa v Kolíně. Ráda bych se taky aspoň trošku smočila. Co myslíte mám nebo nemám?
😉

petrita83
11. srp 2010

@pampeliska36 držim moc palce.a jsme na pnutá na ty dobré zprávy 😀

petrita83
11. srp 2010

@mariana75 ahoja, no já bych asi nešla...mám to někde i napsané..že po ET si nemám barvit vlasy, koupat se ..ani ve vaně..atd..dodržovala jsem to..už jen pro ten můj pocit, že jsem udělala vše..ale jasně nic se nemá přehánět...každého věc..tak že pokud budeš v pohodě a nebudeš mít z toho stres tak proč ne..ale já bych nešla..jinak držim palce, už si testila..nebo kdy budeš? 😀

mariana75
11. srp 2010

@petrita83 Dík taky váhám, ale určitě do vody nejdu, měla bych potom z toho špatný pocit.. Ještě jsem netestila mám tady tu návštěvu. Až bude klid tak se vrhnu do testování...
Zatím pa a dík za radu.....

petrita83
11. srp 2010

@mariana75 není za co..držim palce..je fajn že máte návštěvu a zabavíš se 😀

petrita83
11. srp 2010

@drndapetka díky moc..určitě každá rada dobrá..tak uvidíme..doufám, že se tenhle scénář nenpalní a budu teď aspoň v tomhle ,,štěstí,,..čekám zase na výsledky...tak uvidíme.

petrita83
11. srp 2010

@okcelok dobré ránko, jak se vede? a jaký je vlastně teď plán, když čekáš do září 😖 ...to by chtělo zajet na dovču nebo tak něco, ne? 😀 Do teď to čekání bylo nekonečné..ale teď se dočista zastavil čas..zase čekám až mi zavolaj 😖

petrita83
11. srp 2010

Tak mám ..,,dobré,,.. zprávy HCG 42..to je fakt v pr..si přát aby bylo co nejnižší 😢 ale jsem nakonec ráda...ikdyž bych zase brečela..kurňa 😖

petronela82
11. srp 2010

@rozinka007 - ahojky - u nás v CARu se na krev nechodí - chodíme kolem 20 dne po KET (ET) s ranní močí na KO, a Dr. ti udělá UTZ - to už by měla být budlinka vidět - tak že doufám že si půjdu v pátek už pro fotečku 😀

petronela82
11. srp 2010

@petrita83 - super - tak to mimoděložní není - buď ráda že to takhle nakonec dopadlo - a ven si z toho to pozitivim "JSI SCHOPNÁ OTĚHOTNĚT" - to je super zpráva 😀

@mariana75 - taky bych se nekoupala - nepokoušej to

@pampeliska36 - držím palečky

petrita83
11. srp 2010

@petronela82 díky..ale nějak to pozitivně fakt nevidím 😖 přeju ti tu nejkrásnější fotečku a 9měsíců..

petronela82
11. srp 2010

@petrita83 - přesně vím jak ti je, prošla jsem si tím samím, ale počkej za pár dní, člověk se oklepe a bude lépe. měla jsi Prednison? ten já minule taky nejedla a holky tady na "koníkovi" mi jej doporučili => zvlášť pro případy které se stali nám dvěma by měl pomoci

petrita83
11. srp 2010

@petronela82 jo jo ten jsem měla 1/2 tablety denně...jasně já vim...život jde dál..jen když si představim to čekání s hoodně nejistym výsledkem..do tohohle pokusu jsem dala všechno...
Ale ty se nevracej k tomu co bylo ale co bude.. 😀

petronela82
11. srp 2010

@petrita83 - já tomuhle třetí pokusu taky fakt moc a moc věřím - a myslím že jsem pro to aby se zadařilo uděla snad vše co je v mích silách. Vím jak je to težké začínat znovu od začátku, ale za ty vytouže // na testu to stojí - drž se

petrita83
11. srp 2010

@petronela82 do třetice všeho dobrého...štěstí se na Tebe usmálo 😀 teď jen jestli jednou nebo hned dvakrát 😀

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 tak to ě opravdu mrzí,vyplakejs e anaber sílu ít dál!!

Jinak dobré ráno,já teď vstávám nějake později,čekám totiž na manžela,až přijde v noci domů! 😉

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 tak to ě opravdu mrzí,vyplakejs e anaber sílu ít dál!!

Jinak dobré ráno,já teď vstávám nějake později,čekám totiž na manžela,až přijde v noci domů! 😉

okcelok
11. srp 2010

@mariana75 já bych se taky nekoupla!

okcelok
11. srp 2010

@pampeliska36 myslíme na Tebe a těšíme se na samé pozitiva a jistoty! 😀

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 no teď čekám na srpnovou mrchu a začnu brát léky.Má dorazit cca 25.8. Na dovču nemůžem,Tom teď nemůže z práce a stejně alespoň máme čas dodělat byt.

okcelok
11. srp 2010

@petronela82 moc Ti to přeji,já taky věřím,že se teď ten KET povede.Myslím,že když tomu opravdu věříš,tak se to stane! 😉

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 A už víš,kdy to můžete zkusit znova??? 😕

petronela82
11. srp 2010

@petrita83 - no mohlo si se to štěstíčko usmát klidně hned dvaktát 😀

petrita83
11. srp 2010

@petronela82 jo joo to by bylo skvělé..však už brzy uvidíš 😀

petrita83
11. srp 2010

@okcelok 😖 to ještě nevíme..musíme čekat až tam bude 0..pak se s náma budou bavit co dál..jsem na to mooc zvědavá....protože nejhorší je pro mě to čekání..když se nic neděje..unáš to..tak že te´d taky chcu aby co nejdřív dorazila mrcha..prý by mohla tak za 14dní a pak se uvidí..kdybychom nemohli jít hned do 2IVF tak bych asi zkusila IUI než jen sedět a čekat..uvidíme..hlavně aby se tělo dalo do kupy..

petrita83
11. srp 2010

@okcelok ty si teda vyspáváš..to je dobrý a já už zase v práci 😠 asi si zajdu koupit něco k snídani, nějak jsem na ní zapoměla..dodělat byt? tak právě jsem se rozhodla že se do toho taky pustim...vymaluju uklidim dětskej pokojíček -teď je tam skladiště a bude..možná bych taky mohla posekat to naše okawango na zahradě 😀

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 to čekání je úmorný, ale IUI je dobrý nápad!!Takže přeji dobré zprávičky a brzký příchod mrchy! Já ji teď taky provolávám 3x sláva,ať dorazí co nejdřív! 😀

Máme jěště spoustu věcí,nedávno jsme teprve zkolaudovali,ale když nejsou peníze najednou,tak se to dělá postupně.

Pro mě je ukílení terapie,minule jsem začala uklízet kuchyň v půl 9 večer a Tom mě málem zabil! Máme ji společně s obyvákem a on koukal na TV. jenže já když se do toho pustím,tak nevím,kdy přestat! 😝

lllenkap
11. srp 2010

@petronela82 Máš pravdu. 🙂

petrita83
11. srp 2010

@okcelok tebe chci domů 😀 😀 u nás hodně dlouho nikdo neuklízel 😀 nějak nebyla nálada..ale budu to muset zkusit možná i jako formu terapie 😀 ale momentálně je to u nás jak u cikánů 😀 ještě ty rozbité dveře k tomu 😀 je čas to změnit..no bydlíme taky krátce..od vánoc 😀
tak teď jsem dorazila se snídaní..málem jsem ji nepobrala 😀 mám mraky sladkejch nezdravejch věcí..bude z mě koule 😀

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 ách,tady někdo mujuje sladký!! Tak dobrou chuť!! Ale jestli to dobře chápu,tak vy máte domeček?Já jsem taky při čekání na výsledek IVF neuklízela moc razantně,jen ty povrchové úpravy,tak buď v klidku a nestresuj se.Jak říká teta Kateřina " bordel v bytě,šťastné dítě " !! 😀 Takže se vlastně trénujeme! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru