IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
11. srp 2010

nazdarek baby 😀

tak skutecne to nedopadlo.... takze jsem vysadila vsechny leky! a budu cekat az mi dorazi mrcha.... nasledujici mesic, tj. v zari se uz muzeme pokusit o KET... ta uspesnost tam je sice mensi, tj. 20-30% oproti IVF - kde je uspesnost 55%, ale presto tam sance jsou.

jinak co nam o nas rikal??? u nas to bylo asi proste na prirode... ja jsem reagovala vyborne! mela jsem velky pocet a hlavne kvalitni vajicka ani tam nebyly znamky nejakeho poskozeni vajicek nebo kdo vi ceho mozneho... proste vyborna kvalit a dost se jich nam i udrzelo, ze to taky nebyva tak zvykem... takze rikal, ze kdyby to mohl analyzovat a kdyby nam treba navrhoval dalsi IVF, tak by se vsechno udelalo uplne stejne. takze jsme se v podstate shodli na tom, ze asi priroda tentokrat zafungovala....
rikal nam, ze se samozrejme muzeme snazit tedka prirozene a ze tam tedka jsou jiste sance, ale tim, ze mame to horsi spermio, ze je to spis mizive procento... toto asi vic funguje u paru, kdy je problem u zeny... coz u nas neni. u nas je problem ve spermiu.
hodne s nama rozebiral KET a co a jak to provest, jsou dve moznosti a ja vzhledem k tomu, ze jsem mela dobrou sliznici a vsechno, tak by nam navrhoval ten tzv. nerizeny KET s mene hormonama. a tak o tom nam hodne povidal co a jak to bude probihat a pak jsem samozrejme mela HAFO HAFO A HAFO otazek....

zitra valim do prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a zkusim zapracovat na sefovi, jestli mi neda nejakou dovolenou.... no uvidime!!! 😨

okcelok
11. srp 2010

@pampeliska36 tak moc mě to mrzí!!!! Ta příroda vždy ví,co je dobré a co špatné!! Je super,že si s váma takhle popovídal a trošku uklidnil,že? Ale třeba se stane zázrak a povede se to přirozeně,třeba jim hormony,co v Tobě zůstanou pomůžou dojet do cíle!
Takže jsi na tom stejně jako já,jdeme na KET taky v září.

petrita83
11. srp 2010

@okcelok normálně sladký až tak ne..ale včera zmrzlina 3porce, dneska to vidim i na 4..obalim si mozek pořádně sádlem a´t něco vydržim 😀 my máme bytečko-domeček 😀 taková raritka..máme 1/2domu, pod sebou sousedy ty mají svojí zahrádku pod úrovní té naší a my jsme nad nima a máme větší zahrádku nad nima..těžko se to vysvětluje 😀 pošlu fotečku 😉
teta Kateřina bude mooc chytrá paní..tuhle frázi už taky používám 😀

petrita83
11. srp 2010

@pampeliska36 tak to vypadá , že to bereš velmi statečně...proč taky ne, když jsou to vlastně i dobré zprávy a můžet jít hnedle na KET..určitě to vyjde 😀 je fajn, že to s Váma takhle rozebral a že jste měli i otázky...my vždycky sedíme jak pecky a jsme v tranzu..většinouposloucháme a když se zeptáme stojí to za to 😀
A dokonce kET s méně hormonama..to je dobré...tak že mrchu zadrželi prášky?u nás to taky vypadá, že to nejde protože je jen horší spermio..tak ho teď pěkně dopuju vitamínkama atd..a možná ho pošlu na uro..ten bude rád 😀

petrita83
11. srp 2010

tak že září bude další super měsíc 😀

pampeliska36
11. srp 2010

@petrita83 no ja mela samozrejme otazky sepsane z domu na papirku 😀 jinak bych tam taky sedela jak pecka 😀 😀 😀

eucharis70
11. srp 2010

ahoj holky, tak jsem dnes delala podle pokynu lekare test a opet vysel pozitivne. Zitra jdi na gyndu na krev..objednala jsem se tam. V centru kam chodim je ted staveniste a nikdo tam neni.Jinak budu cekat ay do konce mesice.....nelibi se mi tohle cekani

eucharis70
11. srp 2010

@pampeliska36 neves hlavu...mas stale sance a to je dulezite

eucharis70
11. srp 2010

holky k cemu je ten Prednison? nejak se nemuzu docist

pampeliska36
11. srp 2010

@eucharis70 mel by snizovat imunitu... lajcky receno 😉

eucharis70
11. srp 2010

acha....jsem asi natvrdla.....proc je treba snizovat imunitu?

pampeliska36
11. srp 2010

@eucharis70 no myslim, aby to tvoje telo prijmulo ten cizi "predmet" v podobe embryjka 😀 ... doufam, ze se nepletu!

lllenkap
11. srp 2010

@eucharis70 Gratuluji! 🙂

lllenkap
11. srp 2010

Holky mě nikdo žádnej Prednison nenabídl ☹

pampeliska36
11. srp 2010

@lllenkap no to prave strasne zalezi na kazdem CARu... vim, ze nektere CARy (jako treba muj) to nabizi zcela automaticky a nektere vubec ne 😨 ja tomu nerozumim... nevim proc... ☹

petrita83
11. srp 2010

@pampeliska36 ty jsi teda extra šikovná..žádná jouda 😀

lllenkap
11. srp 2010

kam kdo chodíte? Ja do Iscaru-Praha

pampeliska36
11. srp 2010

@petrita83 😀 😀 😀 a co ty? jak? neco noveho? nekam se to pohnulo nebo jak?

pampeliska36
11. srp 2010

@lllenkap ja unica brno 😀

eucharis70
11. srp 2010

chodim v Plzni do IVF Centum

eucharis70
11. srp 2010

nic mi neporucili, dnes jsem volala amam pokracovat v pichani agolutinu a dale 3xdenne estrofen.. hmm a ja se tesila, ze uz nebudu mit injekce.

okcelok
11. srp 2010

@pampeliska36 máš naprostou pravdu!

eucharis70
11. srp 2010

omlouvam se.....smayim se delat nekolik veci najednou.....chtela jsem napsat nikdo mi nic nedoporucil. 😀

okcelok
11. srp 2010

@petrita83 asi to zhruba chápu,ale fotečku pošli určo!!! 😀 Teď jsme s manžou dokončili úklid skříně a spoustu věcí vyházeli,jupííí! Sešli jsme se totiž dva rozdílné světy,já co nepoužívám víc jak rok vyhazuju a on je vetešník a "vše se jednou bude hodit " !!!Katastrofa!!!!

okcelok
11. srp 2010

@eucharis70 To mě u nás v brně taky ne,dostala jsem ho až na můj popud,řekla jsem,že pro otěhotnění chci udělat vše,tak mi ho napsal!

okcelok
11. srp 2010

@lllenkap Já Reprofit Brno

okcelok
11. srp 2010

@pampeliska36 Já už ani nevím,na co bych se měla ptát!!Je toho tolik!

eucharis70
11. srp 2010

@lllenkap dekuji za gratulaci.....snad to je to co 🙂 si preju

petrita83
11. srp 2010

@okcelok a fakt se jmenuje TOM a ne Lubomir? 😀 já vyjhazuju jeho věci tajně..a někdy je najde zase zpátky 😀 😀 vždycky je to strašnej boj o každej svetr , triko..běda jak vidí svoje spodní prádlo, jak ho používám jako hadry napodlahu atd 😀

petrita83
11. srp 2010

@pampeliska36 jo jo pohnulo se ..HCG kleslo o hodně z 378 na 42, což je v mém případě ta nejlepší zpráva..teď zas půjdu znova za týden abudem doufat, že se brzo dostanem k 0..pak se s náma budou bavit co dál..jak jsem psala a asi bych v mezičase před 2IVF zkusila IUI..ikdyž mám ehodně špatné spermio..tak ještě zkusíme na něm zapracovat a vylepšit ho 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru