IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petronela82
12. srp 2010

@petrita83 - jsem pakjatá jak kšandy, ještě že jsem v práci, tak musím sem tam myslet i na něco jiného než na těhotenství 😀 a gratulace k mrše - teď se pořádně vyčistíš - ty prášky to brzdilo - jsi přesně můj příklad - doufám že mě budeš následovat i nadále a příště to budou // na testíku - držím palečky

petrita83
12. srp 2010

@petronela82 škoda jen , že my nemáme ledňáčky..budeme muset začít zase od 0..a to jsem po pravdě původně moc nechtěla..ale teď už aby to bylo..
No já jsem napjatá za Tebe, ale měla jsem tušení že budeš mít dobré zprávy // a zítra už se tam na Vás bude smát malá fazolka..budeto ta nejkrásnější fotka 😀

petronela82
12. srp 2010

@petrita83 - kéž by - pořád se ale trochu bojím, ale to mě asi nepřejde - ty obavy tady budou stále, před každým KO - dokud nebudu sržet zdravé miminko v náručí => ale za ty nervy to stojí

okcelok
12. srp 2010

@rozinka007 ahojky,ta čárka je opravdu krásná!!! 😀 gratuluju

okcelok
12. srp 2010

@petrita83 čauky,Tobě gratuluji k mrše!!To teď všechno půjde jako po másle!!

petrita83
12. srp 2010

@okcelok aloha..to jsou teda gratulace 😀 ale joo..sice jsem dens zas nějáká zdrblá..ale za to může ta mrcha..ale bude dobře..jsem zvědavá co bude dál..snad nebudem muset nějak dlouho čekat..to by mě zabilo 😀

okcelok
12. srp 2010

@petrita83 je fakt,že gratulovat k mrše je tady zvláštní!!! 😀 😀 😀 Dostaneš minimální čas,co je potřeba na vyčištění a uklidnění po hormonecha zase hupky dupky zpět do kolotoče s pracovním názvem mimi!!Už aby to bylo!!

okcelok
12. srp 2010

@petronela82 vše bude v pořádkua za 9 měsíců už budete 3,krásná zdravá rodinka!!! 😉

okcelok
12. srp 2010

@holubice.petra ahojky,tak ať vám řeknou jen dobré zprávy!! A jak bylo na dovolené?! užili jste si ji pořádně? 😎

petronela82
12. srp 2010

@okcelok - určitě jo - věřím že vše bude O.K. jednou to přece musí vyjít každé znás - a teď jsem na řadě JÁÁÁÁÁÁÁ 😉

okcelok
12. srp 2010

@petrita83 a chci u Tebe vidět jen 😀 😀 a ne ☹ ☹ ,jasné?!

okcelok
12. srp 2010

@petronela82 a my Ti to všechny moc přejeme.Tak si to začni užívat!! 😀 😀 Pro mě osobně jsi ten příklad,že když člověk v něco tak silně věří,tak ono to opravdu dopadne tak,jak chce,aby to dopadlo!!! A proto já budu ke KETu přistupovat úplně stejně jako Ty,takže děkuji!!

petronela82
12. srp 2010

@okcelok - od toho tyto chaty jsou - aby jsme se zde navzájem podporovaly a hlavně radily a informovaly - ani nevíte jak mi to pomáhá - slyšet tu vaší podporu - díííííííííííky

okcelok
12. srp 2010

@petronela82 a nám pomáhá potizivní přístup,který u Tebe vidíme!!!!Je pravda,že s nikým jiným si člověk o tom pořádně popovídat nemůže,protože kdo to nezažil,tak to nechápe. Díky za " Koňa " !! 😀 😀

petronela82
12. srp 2010

@okcelok - máš pravdu kdo si tímhle nikdy neprošel, ten to nepochopí - ale my to zvládnem - někdy si říkám, že štěstí, že to je na náš "ženských" nevím jestli by to ti naši chlapi zvládly - ne že bych ty vaše znala, ale myslím to obecně, že my jsme mnohem silnější a větší bojovnice a oni si nás pak za to můžou alespoň pořádně vážit

okcelok
12. srp 2010

@petronela82 to s Tebou souhlasím, pánové neúspěch někdy berou jako definitivní prohru a pak už do boje nejdou. nevím,proč to je někdy zařízeno tak,že ženský,který po tom mimi touží třeba už od 18ti,tak s tím mají problémy. Já chtěla dítě co nejdřív,tak do dvaceti let a hle,za rok 30 a pořád nic.O to víc si ale budu mimča užívat a nebudu spěchat do práce.Snad nebudu úzkostlivá a hysterická matka!! 😲 😲 😝

petronela82
12. srp 2010

@okcelok - taky jsem nečekala že se nám to rozmnožování takhle natáhne - já teda dítě chtěla tak v 25 let, až budeme mít postavíno a budeme ve svém, se stavbou jsme začali před více ja 2 lety a do caru chodím skoro přes rok - s baráčkem už finišujeme - tak v říjnu se budeme stěhovat, tak si říkám že si mimčo asi dávalo na čas aby jsme už byli zabydlený a ono šlo už do nového a mělo hezky svůj pokojíček a nemuselo se tísnit v 2+1 i s babičkou (teď bydlíme u mé maminy)

petrita83
12. srp 2010

@okcelok rozkaz 😝

petrita83
12. srp 2010

@petronela82 😀 😀 přesně tak..nechtělo se stěhovat 😀 takhle už se narodí pěkně do svého 😀 tomu se říká prefektní načasování!my už jsme na stěhovaný v novém, ale v dětském pokojíčku je trochu skladiště..tak s tím asi budem muset něco udělat aby se k nám prckům taky chtělo 😀
@okcelok - jo joo taky jsem chtěla dítě co nejdřív..ale musla jsem být trpělivá a netlačit na Lu..a když to na něj konečně taky přišlo a chtěl hned tak ejhle 😠 dva a půl roku snažení a čekání..nikdy ani malá naděje..a když konečně tak ..už to znáte..mezi tím co chcem dítě my..stihla např. Lu ségra si najít chlapa otěhotnět a obstarat nám nejkrásnější netěř -už 15.měs..a my pořád nic..to je síla 😔

lucavka
12. srp 2010

Ahojky holky. Tak taky posílám gratulace, budu čekat na dobré zprávičky a fotečky.
My sme se s manželem do vlastního stěhovali před pomalu dvěma roky. Předtím sme byli v podnájmu. V dětském pokoji mi zatím sídlí kocour 🙂 . Taky sem vždycky chtěla děti hodně brzo, a taky to nevyšlo... Tak snad teď v říjnu už jo 😉 .

petronela82
12. srp 2010

@petrita83 @lucavka - tak holky šup šup - vyhnat kocoura, vyklidit skladiště ať k Vám taky co nejdříve přiletí čáp - nebo vrána 😉

petrita83
12. srp 2010

@petronela82 😀 😀

okcelok
12. srp 2010

to my jsme nastěhovaní asi rok,ale pořád je co dodělávat. Tak to vypadá,že naše milé dětičky budou tak trochu "vychcané " a čekají,až bude jejich království hotové!!! 😀
@petrita83 alespoň máte s malou o zábavu postaráno!

okcelok
12. srp 2010

@petronela82 tak třeba bude vaše dítko skvělý matematik,když si to takhle spočítalo!!Anebo plánovač!! 😀 😀

okcelok
12. srp 2010

@lucavka září a říjen jsou nej měsíce!!Budeme mít letňátka! 😉

petronela82
12. srp 2010

@okcelok - no to je jak u nás - prostě ty mršky čekají až bude hotovo, aby už jsi do nového 😀

okcelok
12. srp 2010

@petronela82 tak jim všem už pošleme fotečky jejich pokojíčku a to pak najednou uvidíme ten rachot,jak se budou drát k nám!!!!! 😀 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
12. srp 2010

Tak zpravy nic moc mame se objednat na imunologii a na genetiku spermii...vysledky budou tak za mesic a pul a do te doby mame pauzu...to se snad zblaznim....

petrita83
12. srp 2010

@holubice.petra 😖 to je teda na pytel..ale zase je super že Vás na obojí poslali..¨dělají to obvykle až po více neúspěšných pokusech..takhle budete vědět na čem jste...ale na IUI v mezičase zase můžete ne?ale už asi nechcete, viĎ?No já bych byla ráda kdyby nám tyhle testy udělali..stejně asi budme muset asi 3měsíce čekat na dlaší IVF.

lllenkap
12. srp 2010

@holubice.petra Testy genetiky taky máme za sebou. Čekáme na výsledky. Prý, ale ve velmi málo případech jsou negativní.Říkal pan doktor. Hodně štěstí.Spíš to berou prý jako doplňek k vyšetření, aby byla anamneza komplexní.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru