IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
20. srp 2010

chápeš to?Jinak to nešlo

lllenkap
20. srp 2010

tak to je dobrý

lllenkap
20. srp 2010

jasný jsem něco mezi průměrem a horním průmerem

lllenkap
20. srp 2010

147 59 17

lllenkap
20. srp 2010

tak děkuju moc

lllenkap
20. srp 2010

Přeju krásnej víkend🙂

okcelok
20. srp 2010

@lllenkap já Ti to říkala!!! 😀 Taky hezký víkend

lllenkap
20. srp 2010

@holubice.petra díky moc🙂

okcelok
21. srp 2010

@petrita83 aoj,brácha má u sebe notebook,tak jak budete vědět,tak písni,čekám,čekám!!!! Přeji hodně štestí a dobrých zpráv 😉 😉 😉

petrita83
21. srp 2010

@okcelok ALoha..já dnes lítám jak...čekáme od odpoledne na návštěvu ..Luův klan..ale zatim nikde 😖 hele ta dnešní návštěva byla docela ztráta času..za 5min jsme jeli dom..nic nám neřekla než, že v út..mám přijít znova..folíci byli malí a sliznice nízká..tak že uvidíme zda se to do út vylepší..podle toho se naplánuje IUI..a nebo nenaplánuje..čekala jsem že se dozvim nějáký info...ale bylo tam faakt ticho,ona nic my nic 😀 a já byla tak v šoku že jsem se vzpamatoval až doma 😀

okcelok
21. srp 2010

@petrita83 tak jestli máte Luův klan,tak to budete řvát smíchy,co!! 😀 😀 Tak hezký večer.
Že by vám toho opět řekli víc,to asi nehrozí.ten Lamas je fakt divná!!No a kolik folíků tam bylo?!Můžou do út dorůst a sliznice se zvednout nebo se i při IUI dávají nějaké pomocné léky?Neboj,určo se zvedne a půjde to.
Mě přišla o 4 dny dřív mrcha,jupííííííí!!! 😀 😀 😀 😀 😀

lucavka
21. srp 2010

Ahoj holky. Zase sem dočítala. Nějak sem se sem nedostala, přestože se válím doma 😖 . Koukám že další dobrý novinky 😉 . To je dobře. Byla sem na chirurgii. Ve středu mi budou řezat bouličku z ruky. Fuj. V pondělí dostanu mrchu, a tu příští už hurá stimulovat 🙂 . Těšim se. Držte se holky.

okcelok
22. srp 2010

@lucavka tak ať Tě to řezání moc nebolí!! 😵 Škoda,že nemůžete začít už teď,bylo by nás zase hodně!Ale nevadí,musíš se pěkně na to připravit.A budeš doma až do další mrchy??

okcelok
22. srp 2010

Víte,co mě napadlo!!Doufám,že doktoři na CARu nebudou mít problém s tím,že jsem mrchu dostala po 21 dnech místo 28.Myslím ale,že to způsobil ten utroš,který jsem musela brát až do 19.8,tak snad doktoři vědí,co dělají.Alespoň někteří! 😝

petrita83
22. srp 2010

@okcelok tak s těma lékama nevim,my každopádně nic...myslim, že max mi píchnou den před tím pregnyl..ale to se jen domnívám.já o tom vlastně nic nevim 😀 něco si tu asi o tom přečtu..
No oslava byla ,,divoká,,přijeli v 6 jen Lu ségra s přítelem a malou..rodiče si prostě mysleli že je zveme za až za týden..což fakt nechápu..byli u nás hodiny a jeli..na zasnoubení reagovali asi jako..hmmm..a ty jsi v tom?
Ale malá byla úžasná..pořád se chodila ke mně tulit..a taky nám to tady po tom celodennim úklidu pěkně převrátila vzhůru nohama - síla. 😀
No a pro nápravu večera jsem pozvali sousedy..a kecali jsme do jedný..a zase jsem si dala vínko..no a dneska zas máme tu oslavu u nás s grilovačkou..to je zase mazec tan víkend.

petrita83
22. srp 2010

@okcelok nee to určitě nebude problém..buď v klídku a kdy tam jdeš na UTZ...je super že tě nenechala dlouho čekat a konečně se začne něco dít, viď?

okcelok
22. srp 2010

@petrita83 tak přečti,ať jsi chytřejší!! 😀 😀
Takže Lu-rodiče máte v plánu opět na další víkend? To si moc neodpočnete!Proč uklízíš,když má přijet malé dítko,jsi neponaučitelná!! 🙂 Ale ono to přejde,až vám po domě bude lítat vlastní!
Proč si všichni myslí,že když se dva berou,tak musí zákonitě čekat mimčo? 😕 Takovou vlažnou reakci na zasnoubení jsme u nás taky měli,tak se tím netrap!! 😉 😉
Udržovat sousedské vztahy je dobré,u nás to zas probíhá tak,že někdo snese před dům gril a grilujem dole!(my si však neustále grilujem u nás na terásce,což je musí děsně štvát,když cítí tu vůni) 😀 😀 nám dnes taky nečekaně přijedou na grilovačku známí,ale pít nebudu,při mrše na to ani nemám chuť! 😝
U nás v Brně je zase na týden u babičky moje 4letá neteř,tak si ji taky v týdnu vezmu,už se těším. 🙂 🙂
Na utz to vychází na 2.9,což je až příští čtvrtek,ale chci si domluvit schůzku s doktorem,ať nám jěště řekně něco ohledně KETu.
Takže víc novinek až v ut? To je stějně zachvíli.

petrita83
22. srp 2010

@okcelok 😀 já budu nakonec taak chytrá 😀
no s tím plánem na příští týden nevim, nevim..v programu jsme to neměli..asi to necháme na plaváčka..nebo já to tak nechám a´t si to Lu nějak dohodne..já napsala přesnej termín..stejně nevim proč když jim to dopol voláme, odpol..v 6h nemůžou dorazit..ale je to klasika..
no my ještě ani jedni nemáme zahradu upravenou na grilovačku tak že se vídáme uvnitř..ale bylo to fajne, dlouho jsme se neviděli..trošku jsme to tady všechno zdrbli 😀 a bylo...no joo tak vy tam takhle na terásce provokujete 😀 😀 😀
no tak si to s neteřnínkou pěkně užij..řeknu ti že my jsem z té naší byli po 2hodinách trochu KO 😀 při tom byla naprosto skvělá..
no příští čtvrtek až je taky skoro za dveřma..tak super..no snad bude ta jiná doktorka v úterý sdílnější..včera jsem byla tak naštvaná..až jsme se z toho trochu chytli.. 😀

okcelok
22. srp 2010

@petrita83 přece vás nerozhodí nějaká Lamasová doktorka 😀 😀 😀 😠 😠 😠 Na tu se vykašlete! Já jsem zase zvědavá,jestli mě do toho druhého budou schopni zařídit posezení s tím naším doktorem!
A kde máte hozený gril?Venku nebo vevnitř?
Znáš tu generaci rodičů,někteří mají svůj systém a nejsou schopni ho z hodiny na hodinu změnit a někam jet! 😎 U nás je zase vše podřízeno psovi babi a dědy! 😝 😝 Takže to nech koňovi,však oni dojedou!!
Vy tam asi máte většinu mladých rodin s dětmi,že? Věřím tomu,že dítě utahá,já vůbec nevím,co s malou budu celý den dělat!Asi půjdem na přehradu,vezmem jěště pejska a manžela a všechny je vyvenčíme! 😀 😀 pak budu KO i já! 😀 😀 😀

petrita83
23. srp 2010

@okcelok Dobré ránko!!
tak dnes jsem KO já..včera místo oslavy jsme s Lu lítali na policajty, já pro náhradní auto...nějákej blbec se rozhod, že v našem kufru u auta máme asi zlatý cihly..tak nám ho pěkně rozmlátil 😢 ukrad mi koženou bundu 😖 (no měla jsem jí 12let 😀 ale byla pěkná) no a jinak vzal koženej kufr -v kterym byly pro nás mooc důležitý papíry a pro něj leda tak na zatopení..debil.
No a teď kolem toho budem pěkěn lítat, oprava bude stát balmbilon peněz a našeho času, chjo..no měl kliku že hot am Lů nenačapal..
No tak že z oslavy toho moc nebylo, nálada byla totiž trochu down..ale grilovalo se - novej gril je luxusní..tak že ňamka..

petrita83
23. srp 2010

@okcelok no hele když nad těma doktorama tak přemýšlím tak mám pocit že mě voděj jak medvěda..a než jsem se rozkoukala bylo IVF za náma, a teď než mrknu okem bude za náma i IUI a vlastně mám pocit že nic nevim..neznám možnosti..prostě nám řeknou bude to tak a my jo jasně..ale asi se už začnu ptát 😀 😀 😀 hlavně doufám, že si pamatuju zítřejší termín správně, protože Lu si ho zas pamatuje jinak..hele asi tam jít zítra se mnou nemusí viď? já vůbec nevim..

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 Ahojky,to je teda hajzlík,ten parchant!!! 😠 😠 Kdyby vzal bundu,řekne si člověk OK,je to třeba někdo,kdo nemá kde bydlet a potřebuje se zahřát,ale na co je mu taška s dokumenty!!!Mohl je alespoň zpět do toho kufru vysypat a vzít si jen tašku!!To mě vážně moc mrzí,že máte jěště takové starosti!!!A výdaje navíc,to není taky nic moc! 😠
Ale hlavně,že vám to auto neukrad celé!
Co se týká doktorů,já se vždy doma nachystám,mám to sepsané a ptám se.Ale máš pravdu,že to tak rychle uteče,že pak sedíš doma a říkáš si,že to jsi chtěla vědět a to,ale jěště že máme koníka! 😉
Se mnou na UTZ Tom nešel,na ten před IVF,ale na ten,co jsme měli před KETem,tak na ten jo,protože jsme měli otázky a on tam chtěl jít se mnou.

petrita83
23. srp 2010

@okcelok 😀 no se mnou Lů chodí všude skoro pořád..a pak má z toho oči na vrch hlavy 😀 😀 ale před tím IUI ten UTZ je stejně jen pro naplánování, viď? tak že pak k mi řeknou kdy mám přijít i s Lu 😀 ten zas bude rád 😀 😀 no tak já si jdu začít ptát seznam 😀 to aby si na mě rezervovala celé dopol Lorenzo Lamas 😀 😀
No víš co je nejhorší?.. ten binec co nadělal to, že nerozbil jen sklo ale páčil to přes karosérii tak že ta je nenávratně poškozená..sklo i když jsme pojištěný nás bude stát 10tis..a ty bych vážně uměla investovat jinak..jo když se daří tak se daří..a to nám poslední dobou fakt všechno 😖

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 jj,myslím si,že to je jen pro kontrolu,kolik máš vajíček,jak vysoká je sliznice atd. Tomovi odběr nevadil,ba naopak,říkal,že klidně bude dávat vzorky na zakázku!!! 😀 😀 😀 Zřejmě tam byla nějaká fešná sestřička! 😝
Jen si napiš seznam,ať má Lorenzo Lamas alespoň co vysvětlovat a nemůže Tě rychle vyhnat! 😀 😀
Tak to je blbý,že máte poničenou i karosérii,to je drahá záležitost! Ty lidi jsou fakt blbý!
Jak říká teta Kateřina " na posraného i hajzl spadne " ! Ale vše se jednou obrátí k dobrému a pak si budete říkat,že ten rok 2010 stál ale za to,že vás to ovšem posilnilo a vy se nevzdali a šli dál!!!Neboj,bude dobře!!! 😉 😉

petrita83
23. srp 2010

@okcelok 😀 ty joo tvoje teta Kateřina ta má rady 😀 😀 jo jo ze života 😀 to mě baví!ale jasně ..beru to tak dokud jsem zdraví tak nás tohle nerozhází..jen trošku provětrá peněženku , no 😖
Tak to tam musela být krasavica.. 😀 to Lů tam měl asi nějákou ježibabu 😀 byl děsně naštvanej 😝 a nespokojenej..pak se prý nemůžu divit že byli lenoši 😀
Já mám pocit že tenhle rok jsme zase posílený, že už to víc ani nejde..a pak že ten lońskej rok byl výživnej...růžovej sad proti tomuhle 😢 😀

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 přesně tak!!!Dokud máme na zaplacení hypotéky a máme všechny končetiny,tak je to ok!!! 🙂 🙂Akorát bych potřebovala tiskárnu na ty peníze,ale to je detail! 😝
Tak to Lua lituji,že tam neměl Pamelu,to by pak zřejmě byli turboplavci!!! 😀 By nestíhali je pochytat,jak by tam splašeně lítali!!! 😀 😀 tak snad přístě!
No vy budete ten příští rok tak silní,že to ani nemůže být možné!Dva roky po sobě takovýhle záhul!My měli loni záhul jen kvůli svatbě a pak líbánkách,ale to byla ta příjemnější stránka!No a letos mimi a kolaudace!
Tak jsem na 2.9 objednaná na UTZ a za 3 týdny máme ledňáčka zase u sebe!!! 😀 😀 😀 Už se nemůžu dočkat!

petrita83
23. srp 2010

@okcelok tak hurá konečně se plán začíná zase rýsovat!!supeer!tak snad to rychle uteče..to jak to tak počítám to já v té době budu asi zas něco plánovat 😕 buď další IUI či kdo ví co jiného..uvidíme..
No přesně být tam Pamela tak je tam chytaj do sítí divochy, ale takhle nikam nechvátali 😀 hele ale vždycky se tomu skvěle zasmějem 😀
No jasně dokud je na hypo..a na IVF tak to jde 😅 ..ale stejně jsem z toho pěkně vytočený..hele ještě jsem si vzpoměla na joke z návštěvy..písnu ti ho do IP protože ten už je hodně přes čáru 😀

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 no ale jestli tomu dobře rozumím,tak IUI se dělá v době,kdy má žena ovulaci,že?Takže to by jsi měla jít teď někdy,ne?
Tak já Pamelu pošlu expres doporučeně do Prahy na termín,který si objednáte!! 😀 😀 😀 ´ť si i Lu užije! 😀 😀
Já díky neschopence tento měsíc Toma pěkně zasekla,co se financí týče,takže jen sedíme doma a nikam nechodíme.Já ani nevím,kolik budeme platit za zamražení,když tam byl asi měsíc a půl,nevím,jak se to počítá! 😒

petrita83
23. srp 2010

@okcelok u nás se mražení počítá za 1kus na rok..tak to asi bude podobné 😀 to jste mu té dovči moc nedpořáli 😀 😀 se tam ani neohřál a jde zpátky 😀 hurá!
Ty jsi na IUI taky nikdy nebyla?ahaa..tak teď jsem si to přečetla..dělá se to v době ovulace, což je u mě teď..tak uvidíme zda budou zítra folíci dost velcí..pak mi asi píchnou pregnyl a další den na to půjdem (tak to píšou.., ale většinou ještě dávaj něco narůst co nejvíce folíků..to u nás nic)..tak že šance je fakt malá..ale zkusíme to 😀 doufám.
Já mu dám Pamelu 😀 nic se posílat nebude 😀

okcelok
23. srp 2010

@petrita83 no těch mejdanů v mrazáku už bylo dost!!Pořád dostáváme zprávy,že to vždy začne ten náš ledňák!! 😀 😀 😀
U nás by bylo IUI zbytečné,protože já nemám ani jeden vejcovod a levý vaječník.Ale myslím,že by vám měli něco na růst těch prďolků dát!Takže třeba už ve čtvrtek by to mohlo klapnout! 😅 😅 Hele,zkusit se musí vše!!
Tak Pamelu ne,co takhle Inge ze Švédska?! 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru