IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
18. črc 2010

No jasně že je to blbost..ale je fakt,že se člověk asi hrozně pozoruje..a vše co je mimo normál..považuje za špatné..tak moc si přejem aby to vyšlo..ale někde tam v zadu to stejně hlodá..
A co vy holky jak je?co nového???

etra
18. črc 2010

tak jsem ráno testila...a nic ...snad je ještě brzo...zítra to bude týden od et...

petrita83
18. črc 2010

@etra tak to je ještě brzo..hele je to různé jak koho, někdo to třeba už něco vidí po 8,10 dnch jiný po 14..tak buď hlavně vklídku..a jak s ejinak cítíš...
Jinak dobré rady od plašana jako jsem já 😀

etra
18. črc 2010

@petrita83 celkem dobře, břicho mně pobolívá celý týden, chvílemi nic necítím, ale jinak v pohodě. snad to vydrží i nadále

ankil
18. črc 2010

ahoj holky, teda já vám tak závidím že máte bobíšky už v bříšku a velice Vám přeji aby to dobře dopadlo 😵
@etra jasně že je brzy, zkus to za pár dní
@petrita83 seš teda číslo 😀 😉

petrita83
18. črc 2010

@ankil já vim..no ale snad se to zlepší.. 😀

ankil
18. črc 2010

@petrita83 kdo ví 😉

jesterka001
18. črc 2010

petrita83 - neplaš a buď v klidu, jasný? 😠 🙂 Mě taky pobolívá břicho a když nás pobolívá obě, tak je to v pořádku!!!!! 😉

petrita83
18. črc 2010

@ankil právě, že je to bez záruky 😀 😀
@etra - držim palce ať to vydrží i nadále!!

petrita83
18. črc 2010

@jesterka001 ahoja!! a co výlet konal se???
no jako včera mě pěkně píchalo na levo pod žebrem..a to mám vždycky před mrchou..ale už je to dobré..řikám jim ať tam jsou hodní..ale asi moc zatim neposlouchaj 😀 hele a bolej tě prsa? mě teda jooo 😲
Jinak dnes jsem si dala za úkol neplašit 😀 😀 😀

jesterka001
18. črc 2010

No, prsa mě bolej děsně. Manžel má zákaz se jich sebemíň dotknout 😀 Taky mám pěkně nafouklý břicho. JJ, děsná kočka 😀 To jsem ráda, že přestáváš plašit 🙂 Kamarádka se mi smála, že si s nima povídám a koukám, že nejsem sama 🙂
Výlet se nekonal a musím ho pochválit, neřekl už pak ani slovo 😀

jesterka001
18. črc 2010

etra - týden po et je fakt ještě brzo! Mě říkali 17 dní, to máš ještě o 10 dní později....

petronela82
18. črc 2010

Ahoj holky - všechny příznaky které cítíte a i nadále budete pociťovat - jako bolesti, píchání, špinění .... můžou znamenat jak blížící se mrchu tak i těhotenství => zkuste te zaměstnan hlavu něčím jiným a hlavně se moc nepozorovat. psychika je strašná mrcha a teď je nejdůležitejší zůstat co nejvíce v klidu a nestresovat se.
Jo a ta bolestivá prsa máte po utrouši - to je normál

Tak se držte žádné paniky z bílých testů 6 den po ET - jasný @etra

trudy
18. črc 2010

Ahoj holky tak koukám, že je to všude stejný, všichni se pozorujem. Mě teda taky bolí prsa a břicho taky, ale jak tak čtu tak nejsem sama. Ať už je konec července ať víme jak jsme na tom. 😀

holubice.petra
autor
18. črc 2010

ahojky holky to je zase pocasicko co? prsa me boli a mam je natekla ze me snad klepne pepka...do podprdy se skoro ani nevejdu a na brise nemuzu ani lezet..nevim ani jestli mam mit radost jsem preci jen teprve 5dni po tom iui...asi dozniva ten pregnyl ale takovou reakci jsem teda jeste nemela...trochu se bojim aby z toho nebyl jeste nejakej zanet ach jo...proc musim mit porad neco ne dle planu....

holubice.petra
autor
18. črc 2010

no ted jsem si teprve precetla ze jte na tom s tema prsama stejne..tak jsem klidnejsi ;o)

etra
18. črc 2010

holky, jak čtu, jsme všechny zblbnuté nebo oblbnuté 🙂 🙂 🙂 jen mě teda prsa fakt nebolí 😅 😅 zdar čekání!!!

ankil
18. črc 2010

holky a co vlastně berete za léky po ET? já měla prednison, anopyrin a crinon gel, teď po IUI jsem měla místo crinonu utroš a prsa bolela, utroš je potvora na příznaky
@holubice.petra doufám, že ti IUI vyjde a když ne tak máte v plánu IVF?

trudy
18. črc 2010

@ankil já beru ráno půlku prednisonu, ráno, v poledne a večer zavadím 2 utrogestany, a třikrát deně beru magnesium.

jesterka001
18. črc 2010

Já mám jen večer crinone gel, není to málo? ☹

holubice.petra
autor
18. črc 2010

@ankil v planu ivf jsme meli uz tenhle mesic ale nejak se to zamotalo s tou moji mrchou jen jsem zaspinila jeden den od sestricky mi bylo doporuceno pockat na poradne krvaceni nez zacnu stimulovat, ale to uz se tak nejak nedostavilo takze jsem nestimulovala...no tak mi doporucili alespon na zkousku iui...jestli to nevyjde tak injekce mam v lednici ;o)
jinak ty prsa me neboli po utrosi ten zacinam brat teprve ode dneska :o( tak teda nevim...

petrita83
18. črc 2010

to je teda... u každého jiné ingredience , nebo v jiném poměru 😀 to já beru prednison 1/2 denně,a utrogestan 5x denně, 2-1-2..

petrita83
18. črc 2010

@jesterka001 není to málo?? určitě ne 😀
a výlet se nekonal..paráda..ono jim to prostě jen někdy déle dochází...my teď tady měli návštěvu neteřinku (1rok), tak jsme si užili krásnou neděli..byla sranda..to jsem potřebovala 😉

ankil
18. črc 2010

@holubice.petra tak to možná budem stimulovat společně 😉 , ještě tě můžou bolet prsa po pregnylu

mě přijde že u nás v caru dávají léků dost, jen po IUI jsem měla utroš, anopyrin a prednison
😕

ankil
18. črc 2010

@jesterka001 neboj, určitě stačí 😉

petrita83
18. črc 2010

@ankil hlavně kdyby to k něčemu bylo.. 😀 tak třeba konečně teď se na nás usměje štěstí!

pampeliska36
18. črc 2010

ja teda holky beru rano jednu tabletku prednisonu a jednu tabletky kyseliny listove, jeste beru i leky na stitnou zlazu.... jinak ty injekce.... ale ja mam prozatim pred OPU... pak si myslim, ze mi pridaji nejake leky na udrzeni 🙂

petrita83
18. črc 2010

@pampeliska36 všude je to prostě jiné..já mám prednison až po OPU a jen 1/2..ty joo stejně je to děsná věda asi..tak to na kždém zkoušej jinak, podle zkušeností asi..

ankil
18. črc 2010

@petrita83 právě že u nás to nebylo k ničemu, nebo teda bylo ale jen na malou chvilku

holky na té hysteroskopii jste žádná nebyla, mě to čeká ve středu a bojím,bojím

trudy
18. črc 2010

@ankil hysteroskopii mám za sebou, ale mě jí dělali zrovna s laparoskopií při jedný narkoze, a nic to není. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru