IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
22. črc 2010

@trudy NO BYLA TO HROZNÁ PRČA..ale bála jsem se, že tam někdo přijde a uvidí nás..už takhle sme se děsně smáli nahlas..no ale nepřišel..jo jo jsou to čísla 😀 ale aspoň mi tím odved trochu pozornost...

Jinak dobré ráno všem!!
ikdyž já teda dnes vůbec dobrou náladičku nemám..ráno v 5 mě vzbudili děsný křeče v břiše..přesně jak před mrchou..tak sem teď jak na trní a čekám co bude..ikdyž teď už mě to nebolí...ale už mě nebolej ani prsa atd..a mrchu mám vždycky jak hodinky..tak že mi maj zbývat ještě 4dny..já vim, že řeknete že plašim..a taky že jooo..plašim a dost..protože moc chci aby to vyšlo...

petrita83
22. črc 2010

@okcelok oni to asi všude řikaj jinak..mě řekla 14dní..a ani nekoupat doma ve vaně..tak to raději dodržuju..nejsou to zas žádný muka.. 😀

etra
22. črc 2010

dobrý ráno, tat hlásím, že testík opět bílý....10 den ☹ příští týden mám jít na krev.....

jesterka001
22. črc 2010

etra - 10.den je fakt ale ještě brzo!!! Takže klid 🙂
Jak se vlastně počítají dny od ET? Počítá se i ten den, kdy ET proběhl nebo až ten další??? 🙂
My už můžeme dva dny sex, ale copak to v tom horku jde?? 😀 Takže výsledek - stále bez 😀

petrita83
22. črc 2010

@etra držim palce..jsem taky smutná a na test nemám ani odvahu..tak že jsi statečná!ale fakt je u někoho 10den prostě mooc brzo..tak že určiě zkus být v klidu..dokud nedorazí mrcha tak je to dobré..já mám jít na krev taly až příští týden ve čt..kéž by mě mrcha nepřekvapila dřív ...

@jesterka001 - jao se to počítá ..tak ynad tím dumám..ale třeba MS se počítá od prvního dne včetně, tak bych řekla , že u ET to bude stejně (ale nevim...)tzn.když jsem na to byla ve čt. tak to je dnes 7nebo 8den? 😀 asi 8 ne??kéž by..protože se to děsně vleče.

jesterka001
22. črc 2010

Ty jdeš ve čtvrtek na krev? Já mám ve čtvrtek jenom počůrat papírek...

petrita83
22. črc 2010

@jesterka001 já mám jít ve čtvrtek na krev..bylo mi řečeno za 14dní na krev (a počůrat papíre) a za 21 na UTZ, nebo v blbém případě se po mrše nebo negat.krev.výsledkům objednat na další konzultaci 😒

petrita83
22. črc 2010

@jesterka001 ty počůráš papírek a pak co?? 😲

tafy
22. črc 2010

Achoooj 🙂

@petrita83 - nestresuj, třeba jsou ty křeče dobré znamení!! Já jsem včera mluvila s kamarádkou, a tak jsem jí tak vykládala jak se pozoruju no a říkala, že teda když byla těhotná, tak takhle brzo na sobě pozorovala jen stejný stav jako každý jiný měsíc. Takže křeče můžou znamenat obojí, no a v tvém případě neznamenají určitě mrchu. Neboj!!
Co se se týká čůraní na papírek, tak mám sto chutí to udělat hned. eeeee, zítra brzo ráno odjíždíme na dovču, tak bych tak nějak chtěla vyjet v klídku 🙂 s pocitem "plnosti" v břiše 😀 no,ale stejně bych tam dnes asi nic neviděla ☹(

@jesterka001 - no od kdy se to počítá, nad tím jsem taky dumala, ale tak asi od prvního dne myslím...........

petrita83
22. črc 2010

@tafy rozesmála jsi mě..děkuju..s plností v břiše..tak že to zítra testneš, nebo ještě vydržíš?..a kam jedete??taky přemýšlím, že bych někam potřebovala vypadnout..možná si zítra vezmu volno..ale to jsem teď měla nějak každej pátek..tak to asi neni vhodný..
Potřebovala bych se tak najak uložit k zimnímu spánku a probudit se až po pozitivních výsledcích 😀

jesterka001
22. črc 2010

petrita83 - počůrám papírek a v případně pozitivity pak zavolám do CARu a objednám se na ultrazvuk na termín tři týdny od ET.

tafy
22. črc 2010

@petrita83 - he he, no nevěděla jsem jak to "odborně" napsat 😀 no, manžel je slovák, tak jedeme na návštěvu na slovensko. Na zemplínskou šíravu.....pěkná dálka.....tam budeme týden, no a potom ještě na týden do beskyd. Původně bylo v plánu, že potom pojedeme ještě někam do tepla k moři.......ale myslím si, že tepla už jsem si užila až až tady a hlavně bych to nechtěla riskovat, jet někam daleko........když budu těhotná ŽE 😀 no jen mi teď tak vrtá hlavou, že bych si měla vyřídit nějaký pojištěni i na ten slováč, nikdy člověk neví co se může stát, že? 🙂 No a teda těším se, že vypadnu a nebudu tady sama sedět mezi čtyřma stěnama. hned to bude rychleji utíkat. Zítra po cestě se stavíme u našich v Olomouci, tak přespíme a pak budeme pokračovat dál. V sobotu se má trochu ochladit, tak se nám i bude lépe cestovat 🙂 Kždopádně beru s sebou noťas a budud se snažit sledovat dění tady 🙂) a budu každé gratulovat ke dvěma // 😀

petrita83
22. črc 2010

@jesterka001 tak to pak je stejné..jen u nás se prostě jde ještě na jistotu na krev ..tam tě asi taky pošlou, když to bude pozitiv 😀

petrita83
22. črc 2010

@tafy ty jsi optimistka, to se mi líbí..snad na mě to pozitivní myšlení tady taky přeskočí..no plány jsou to monstrózní..má se se prý ochladit, tak to bude na cestování ideál..já bych tak jela k moři..no už se to blíží a určo pojedem..jen ještě musíme počkat až po kamarádů svatbě..a pak vypadnu a pročistim si hlavu..kéž bychom nejeli jen ve dvou, ale třeba rovnou ve 4 😀

petrita83
22. črc 2010

@tafy název to jest fabulózně 😀 odborný 😀

tafy
22. črc 2010

@petrita83 - no jooo, musím být optimista, to je základ!! Nesmíme ztrácet hlavu, i kdyby to nevyšlo, tak je potřeba si na tom najít něco dobrýho 🙂) jednou to prostě vyjít musí!! Hlavně po 4 letech snažení ......... měsíc sem...měsíc tam.....určitě bych byla smutná kdyby to nevyšlo,ale já si to prostě nepřipouštím 🙂
Nooo, na svatbu máme jet taky.........ale teda je to hned týden poté, co se vrátíme z těch Beskyd, tak tedy ještě nevím jestli pojedeme 😖 uvidíme 🙂 a ve čtyřech jooo? 🙂 chtěla by jsi dvojčátka? mě se ta myšlenka taky celkem líbí 🙂)

petrita83
22. črc 2010

@tafy já bych brala všechno..ale na myšlenku dvojek jsem si už zvykla..navíc embroušci byli dva, tak bych chtěla aby oba bojovali..a po těch všech peripetiích si řikám proč ne, hned dvě 😀 ..konec konců mám v plánu celkem tři.. 😀 tak by kvóta pořád ještě nebyla naplněna 😀

pampeliska36
22. črc 2010

ahojte baby 🙂 tak jsem uz doma a mam po OPU... celkem 22 vajuch... uvidime, jak to bude vypadat zitra. snad dobre. 😀 😀 😀

petrita83
22. črc 2010

@pampeliska36 teda supeeer pampeliško..to je nádhera..ty teda lámeš rokordy.. 😀 tak ať jsou to šikulové!!!adržej se..a co ty , jak to je?bylo to v poho, viď?

pampeliska36
22. črc 2010

@petrita83 jojo probihalo to dobre. akorat me teda tedka boli brisko, ale neni se cemu divit pri tom mnozstvi 🙂 ale pan doktor rikal, ze kolem vajecniku zadnou volnou tekutinu nemam. tak snad bude vsechno OK 🙂

petrita83
22. črc 2010

@pampeliska36 tak to určitě bude ok!!!to já tam nějákou tu tekutinu měla ještě během ET..ale asi to taky nebyl problém..
Tak teď pěkně odpočívej a budou ti každej den volat co a jak, jak se držej??a chtěla jsi ISCI, PK i AH? nebo jsi to nechala na nich? Tak nezapomeň hodně bít, bílkoviny a odpočinek!!

pampeliska36
22. črc 2010

@petrita83 jojo mame ICSI, PK i AH. a ICSI mame u 15 vajicek, tak uvidime.

petrita83
22. črc 2010

@pampeliska36 tak že jste do toho šli s plnou polní 😀 😀 tak to se jim určitě bued líbit, že jim tak pomůžete a bude jich spousta bojovat!!!

elana
22. črc 2010

holky jen k Vám nakukuju (vždycky čumím do IVF diskuzí pro daný měsíc, jak se jim to tam daří🙂) a jen chci upozornit, že den OPU a den ET jsou dny 0. Takže je to jinak než u počítání dnů cyklu, tam opravdu 1.den krvácení=1.DC.

petrita83
22. črc 2010

@elana děkujem, aspoň už v tom máme jasno 😀

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 ahoj,já se taky nekoupu,vůbec nikde,ani na vlastním bazénu,nebudu to riskovat

petrita83
22. črc 2010

@okcelok ahoja, přesně..já to mám taky tak..prostě se snažm dělat max..teda kromě těch protein.drinků..ty mi fakt nejdou 😀 a jak se dneska cítíš?

okcelok
22. črc 2010

@pampeliska36 blahopřeji,jsi šikovná slípka 😀 😀

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 já do těch drinků ani nešla.Zase mě bolely záda a úplně cítím,jak mě tepe v podbřišku,ale z toho vedra akorát celý den polehávám. 😝 😝 Chci v sobotu zkusit testnout,ale bojím se.Co ty,jak je?

petrita83
22. črc 2010

@okcelok no dneska nic moc..jak jsem psala, ráno mě vzbudila keč v břiše jak před mrchou a celej den to sem tam občs píchá..tak nevim..sem jak na trníco bude..ale pořád doufám, že to bude dobrý..z tý nejistoty už mě to testování taky láká..kolikátej den budeš v so?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru