IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
22. črc 2010

@okcelok jo jo rozesmála si mě...a plácli jste si na to??jinak to neni směroplatný 😀

petrita83
22. črc 2010

@okcelok no joo jsou to hvězdy 😀 moji kynou také na pozdrav..jsou asi stydlivější 😀

petrita83
22. črc 2010

dneska je tady nakonec zase docela čuryna 😀

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 moje tchýně chodí do posilovny,tak se jí bojím,jěště by nás odplácla jinam 😉 máme byty vedle sebe a právě těď mě ukazovala,že je ochotna mě poskytnout prostor,který ona nevyužívá a já ho mám v polovině schodiště,takže se tam tři prďolci krásně vyspí a z děcáku bude šatna 😀 😀 😀 a ona si tam ze svého bytu udělá okýnko,aby je mohla kontrolovat,abychom se vyspali 😀

petrita83
22. črc 2010

@okcelok ..tak že tchýně snů!!wow, ted tady asi všechny závidíme..no ta naše by nám povolila max.stan na zahradě 😀 ale museli bychom to hlásit aspon rok dopředu, aby se na stihla psychicky připravit 😀

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 neboj,z toho vyrostou 😉 anebo si říkají,že nás rodiče ty srandičky přejdou,až se vyklubou a budou nám po večerech hystericky plakat do ouška 😝

petrita83
22. črc 2010

@okcelok a jak se na tohle všechny tešíme 😀 😀

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 tak už zašli kolkovanou žádost,ať to máš černé na bílem 😀 😀 😀 jj,mám perfektní tchýni

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 no ale sousedé néé,ale ať si trhnou. Už vážně musím,tak zítra čauky 😉 😉

petrita83
22. črc 2010

@okcelok no a já mám zas dvě 😀 jednu perfektní..(ale ta je po bývalém příteli) a jednu od toho současného..no a ta je tak trochu bába nazabití 😀 jak z toho filmu 😀 😀 ale poté co zasíláme kolkované žádosti a jezdíme max 4 x do roka (narozeniny a vánoce)..to funguje luxusně 😀 snad nás i ráda vidí 😀

petrita83
22. črc 2010

@okcelok čauky a pěkný den paní Agentko Sardinko!

okcelok
23. črc 2010

dobré ráno 😎

petrita83
23. črc 2010

@okcelok tady je někdo ranní ptáče 😀
Dobré ráno 😠

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 já to spaní doháním před obídkem,po obídku a někdy i pozdě odpoledne,takže mě vstávat brzy nevadí 😀 😀

petrita83
23. črc 2010

@okcelok jo joo..jedna z výhod toho být doma,vrrr... 😀 ale vůůůbec nezávidim... 😖 já si to vynahradim hned jak přijdu dom..a pak si dám svých 20hodin spánku v kuse..jo v tom se fakt dobrá 😀
A jaká byla včera realitní prohlídka?klaplo to?

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 já bych asi taky raději taky chodila do práce,rychleji to utíká 😉 To jsi teda úplná 3ípková Růženka,když dokážeš spát takhle dlouho,to já už dávno neumím ☹ Líbili se jí zatím nejvíc ze všech,co jsme videly,je to kousek od centra ve staré zástavbě,pavlačák,ale vše má uvnitř.Mám ty staré byty ráda,mají tam takové malé okýnka. No a dneska jsou naplánované na prohlídku asi 3 byty,tak uvidíme. 😀 Ja se cítíš?Já jsem úplně v pohodě 🙂

okcelok
23. črc 2010

@okcelok po ránu mě to psaní nějak nejde 😠

petrita83
23. črc 2010

@okcelok jde ti to skvěle, je fat že na včerejší perličky 😀 se ještě asi musíš rozkoukat, ale to půjde 😀
3 byty tak to teda neleníš..no mě tohle taky docela baví, nebo bavilo..ale bydlení už máme..tak že mise úspěšně splněna 😀

petrita83
23. črc 2010

@okcelok no včera to bylo se mnou docela zoufalé..večer mě to břicho píchalo fest, taky jsem byla jak balón..tak jsem to tak trochu obrečela..a dneska skoro nic nepíchá 😀 😅 ..

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 hrozně mě to baví,já jsem takovej ten typ lidí,co rádi okukují,jak to někdo jinej má doma zařízené,abych se třeba inspirovala. 😀 Takže když jedu autem večer,tak koukám do oken a divím se,že jsem se jěště nevymlela 😀 😀 😀 Zřejmě nějaká úchylka 😉 zkusíš to zítra testnout?

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 mě bylo taky druhý den po plakání dobře,asi to jednou za čas potřebujeme,aby jsme se uvolnily,ale vše dobře dopadne 😀

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 letím na prohlídku,tak zatím 🙂 agentka sardinka 😀 😀

petrita83
23. črc 2010

@okcelok tak to máme stejnou úchylku..bude to nějáká realito mánie..dokud jsme hledali bydlení tako to bylo ok..sehnala jsem byt ségře, pak nám..no ale jak jsem v tom rytmu tak pořád koukám, realitní časopisy, net atd..při tom s tím co máme jsem taak spokojená..jeden ze splněných snů..máme krásný výhled (pod nám spousta nádehrnejch domečků..a v tom nádhernejch pokojíčků 😀 😀 )úchylka?myslíš?lae jinak jsem úplně normální 😀

petrita83
23. črc 2010

@okcelok tak čao..užij si to 😀 trochu závidim..

pampeliska36
23. črc 2010

ahojte holky a dobre ranko
volala jsem do CARu a mame 10 oplozenych vajicek 🙂 ty vajicka, ktery byly oplozeny IVF se neuchytili ani jedno. takze vsechno se drzi diky ICSI 🙂
UF

jesterka001
23. črc 2010

pampeliska36 - Teda to je ale úrodička!!!!! 😉 Gratuluju strašně moc 🙂

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 tak to jsi taky šikovná makléřka 😀 jsem ráda,že v tom nejsem sama,taky si prohlížím ty realitní časopisy a net.Tento byt,co jsme teď byli byl novej,hezkej,ale tak atypicky řešený,že by se do něj musel dělat nábytek na zakázku,tak to se jí nelíbilo,což chápu.Ale odpo jdeme na 1+1,který má 40m2,je to v prízemý rodinného domu v pěkné lokalitě,tak si myslím,že ta velikost vyhraje. Děcka jsou dnes hodný,vůbec nic mě nebolí. 😀 Už mám doma test,ale bojím se,tak to asi nechám

okcelok
23. črc 2010

@pampeliska36 to je opravdu krásný počet,tak moc držím palce 😀

petrita83
23. črc 2010

@pampeliska36 to jsou ale výborné zprávy!!

petrita83
23. črc 2010

@okcelok tak uvidíš kdy sebereš odvahu..Já jí nečekaně dneska ráno sebrala po včerejší depresivní náladičce..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru