IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

mariana75
16. čer 2010

no zatím jsem zaplatila u něj zaokrouhleně 4.200,- i s UZV léky - Puregon a Orgalutran jsem vyfasovala na místě s perem. A prednison a nějakej ještě lék co mám ještě objednanej v lékárně tak zaplatím ještě kolem 500,- A o to IVF mě řekl 18..

mariana75
16. čer 2010

holubice kdy máš jít na kontrolu, že bychom si daly v Pu spicha....

mariana75
16. čer 2010

holu - Bydlíš přímo v Pa nebo někde kolem....

holubice.petra
autor
16. čer 2010

No puvodne jsem z Pardubic ale ted bydlim u Kolina..nejam me sem vitr zaval...chicht jinak pro leky si mam prijit 25-pristi patek...uz se nemuzu dockat...ty jo to je nejak hopem dneska jsi vyfasla leky a a 18-ivf? to je jen na ctyri dny nebo to mas az za mesic..jsem z toho nejak zmatena...jak casto se to vubec picha..asi se moc ptam ale to vis jsi o krok na pred doufam ze ti to nevadi..chicht

petrita83
17. čer 2010

Aloha všichni!!! teda než jsem to tady všechno přečetla...včera jste tady ženy 😎 pěkně řádily 😀 teď to tedy hltám a stejně si nepamatuju kdo, co kdy a jak 😅 ještě, že se nám tu rozrůstá ta tabulka! 🙂
@aranka - budu držet palce aby to nevyšlo na víkend..já když jsem vždycky chodila k doktorce pro hormony a na UZV měla vždy doktorka dovču, nebo to vyšlo na víkend, tak sme museli čekat na další cyklus..atd...a tak jsou z toho nyní 2roky amrného čekání 🙂 tak snad to tvoje tělíčko bude moudřejší 😵

petrita83
17. čer 2010

holubice.petra (SANUS Pardubice)…09/2007 1.IUI (10tt zamlklé těhotenství 11/2007 revize), 10/2008 2.IUI, 2009 3.,4.,5. IUI bez úspěchu, 25.6. jdu vyfásnout léky na stimulku-předpokládané IVF červenec
petrita83 (Gennet Praha)...1.IVF - 22.06.2010 jdu pro léky a pak čekáme na červenec
jesterka001 (Apolinář Praha)...snažení čtyři roky, 02/2010 otěhotnění přirození (8tt MA), 1. IVF červenec 2010, 17.6. jdu pro léky
aranka (Gest Praha)...snažení 3 roky, první IUI II. polovina června
pampeliska36......IVF - 25.6. začátek stimulace - vyzvednutí léků, 1. IVF červenec 2010
zuzi.kol....2x mimoděložní těhu, bez vejcovodu, 1IVF neuplné..bez ET 10/2008, 2 ivf červenec 2010
mariana75 - (SANUS Pardubice) snažení 3,5 roku, 2x IUI v 2009 10/09 otěhotnění po druhé IUI(6tt MA), dnes 16.6. vyzvednutí léků, 1.IVF/ICSI začátkem července 2010

Nezapoměla jsem na někoho??nebo na něco??jestli ano tak se omlouvááám 😀

petrita83
17. čer 2010

@zuzi.kol zadek modrou klobásu??? holky nestrašte mě 😎 😎 😀 i tak se už těším na úterý, zase budeme o kousek dál!jupijou...
Mám ještě dotaz..z toho jak to tady čtu se zdá, že to někdo okolí řekl někdo, ne?! jakej na to máte názor, nebo jak to řešíte? My to zatim tutláme..ikdyž to je někdy těžké, taky jsou dost náročné dotazy typu..kdy si pořídímě děti atd..ale to určitě taky znáte..
Teď mě ještě ke všemu požádali přátelé ať jim organizuju svatbu..koukali, čekali jak budu jásat..a já na to, že nevim, že to asi neklapne..(je to ke konci července..což bude náš termín..)vypadalo to blbě..ale ať tak yi tak se mi do toho nechce..že to neni moudré:D

jesterka001
17. čer 2010

Ahojky, teda řeknu vám, než jsem vás dočetla to to trvalo 😀
Já osobně jsem to v práci nikomu neříkala, když jdu do centra tak v práci prostě řeknu, že jdu k doktorovi a když se šéf zeptá kam, tak mu řeknu že na gyndu a to už se víc neptá 😀
Právě jsem se vrátila od Apoli, mám už léky i rozpis a taky hlavu jako pátrací balon 🙂 Neplatila jsem nic a léky mám na 6 dnů, pak mám přijít na ultrazvuk a pro zbytek léků. Píchat mi je bude přítel, vlastně za týden touhle dobou už manžel 😀 Ještě si musím oběhnout předoperační vyšetření a je to. Jsem ráda, že se něco děje 😉

petrita83
17. čer 2010

@jesterka001 jo jo, to je pravda tahle odpověď funguje dobře:D teda svatba, jupijou..GRATULUJUUU!ty toho teda stíháš najednou 😉 tak ať to všechno klapne dle představ!!

mariana75
17. čer 2010

Ahojky holky, tak mám za sebou EKG a ještě zítra odběry krve u obvoďačky na předoperační vyšetření....
Zkoušíme to tutlat... zatloukat, zatloukat atd...
Holubice - mě taky sem vítr zavál z jižní moravy chi chi....včera jsem byla si pro ty léky....a čekám až mě příjde MS kolem 22.6.Léky si budem píchat každý den co vím od 2DC... a pak asi 5DC půjdu na další UZV.. a tam se dovím další podrobnosti na ET připadá na první týden v červenci..zatím pa
🙂

zuzi.kol
17. čer 2010

@petrita83 jj modrou a to mi to píchala zdr. sestra )tchýně 🙂 ), jinak o nás to ví všichni. Já to něřeším.Byla jsem dvakrát s mimoděložním na laparce,takže ani nemá smysl jim říkat něco jiného.Stejně je to fuk, mám okolo sebe sama laborantky kamoška ta vždy zpracováva mé výsledky a nebo zdr. sestry lékařu taky kamošky, takže za mě to ví všichni. Ale chápu i ty co to raději tutlají , někdy je reakce okolí opravdu divná.

jesterka001
17. čer 2010

petrita83 - díky 🙂 jojo, nějak teď nevím co dřív... svatba, IVF... no, alespoň to utíká 🙂 Snad to klapne. Je to moje druhá svatba, tak si jí hodlám užít víc než tu první 😝
mariana75 - vypadá to, že tady budeš první, kdo to bude mít za sebou, takže moc moc držím palečky 🙂

holubice.petra
autor
17. čer 2010

Jo moje okoli to vi taky vsichni neni na tom nic spatneho a v dnesni dobe ani divneho...i v praci vi zese snazime, nebo spis pred tou moji pauzou snazili....ale tyhle nase dalsi pokusy uz rikat v praci nebudu...to by pak prave zacali ty chytry reci a radoby rady...a na to opravdu nemam naladu....rada si o tom vsem promluvim ale ne s nekym kdo nevi o co jde a mele si porad to svoje....jeste ze je tady ten konik...chicht holky jsem ted v praci a vubec me to tady neba yz se tesim domu....zatim pa

matonka
17. čer 2010

Ahoj holky, vrátila jsem se dnes od dr. a ta by mě nejraději poslala k Apolináři do poradny. Nechce můj problém sama řešit, ani se nepokusila, ovu nemám a ms taky ne. Změnila jsem doktora tak uvidím co mi řekně on.¨

Chodítě tu někdo k Apolinářovi v Praze? Jak dlouho trvá objednání a jaký jsou tam? 🙂

aranka
17. čer 2010

@petrita83 : hmmm, tak to jsi mě nepotěšila a vlastně jsi mě zodpověděla otázku, co se stane, když to vyjde na víkend, což samozřejmě vyjde. . . , jsem si naivně myslela, že třeba Cary fungují i o víkendu a samozřejmě, že to je blbost, vím 😀 jsem nováček, no 🙂 mno, když je v ÚT 11.den tak to bude víkend na 100%, ale to si taky mohl spočítat sakra ten doktor ☹ achjo, proč to musí být tak složité ? ☹ Jinak já jsem to nikomu neřekla, poprosila jsem přítele, aby to zůstalo mezi námi, ne proto, že by na tom bylo něco špatně, ale spíš by mě dotazy všech kolem dělaly nervozní, takže to zůstalo mezi námi a až se to konečně jednoho krásného dne povede, dozví se to všichni expost 🙂 ale teď ne, mám velkou rodinu a to by byl informační masakr 🙂

evik31
17. čer 2010

@aranka zdravím omlouvám se ,že vám skáču do diskuze,ale cary fungují normálně přes výkend já třeba byla na OPU v neděli

holubice.petra
autor
17. čer 2010

aranko tak se zeptej jak to chodi ve vasem Caru ja jsem na jinych strankach cetla ze jim to delali i o vikendech...me jestli to vyjde na vikend tak mi to nebudou delat v Pardubicich ale Hradci tam o vikendech jsou...

jesterka001
17. čer 2010

matonka - já chodím k Apolináři. Osobně jsem tam spokojená. Prostředí teda nic moc, je to státní instituce, takže podle toho to vypadá, ale mě osobně to nevadí. Ceny jsou levné a personál velmi příjemný. Alespoň teda já jsem se nesetkala s někým kdo by nebyl. Na první návštěvu jsem teda ale čekala skoro tři měsíce. Bylo fajn, že mě nejdřív před IVF udělali všechny vyšetření než aby mě nejdřív nahnali na umělé. Takže mi lecos vyléčili. Pak se povedlo přirozeně (asi díky kvůli vyléčení), i když teda nedopadlo.
aranka - na víkend jsem se dneska ptala. Mě řekli, že mám přijít na utz 6.den cyklu. Kdyby to vyšlo na sobotu, tak v pátek a kdyby to vyšlo na neděli, tak si mám v neděli píchnout injekci, aby mi folikuly nepraskly před odběrem a přijít v pondělí. Takže tak 🙂

jesterka001
17. čer 2010

Promiň, myslela jsem, že se ptáš kdy na ultrazvuk o víkendu, jak je to s odběrem o víkendu ještě nevím.

petrita83
17. čer 2010

Teda dneska tu jste i přes den, to koukám...no jestli fungují i přes víkend tak je to paráda!!!já sem chodila na ultrazvuk do gyncentra a tam to o víkendu nešlo....ale v CARU by to asi mělo být lepší..doufejme.

Jinak my si to právě taky necháváme pro sebe, asi se chceme ušetřit všech dotazů , vysvětlování a smutných pohledů..chceme jim sdělovat jen dobré zprávy 😀 tak snad někdy bude co 😒

jesterka001 druhá svatba!tak si ji mooc užij!!!a ať vše funguje...druhá svatba..a já ani jedna..jak se tohle dělá 😀 vtipkuju a gratuluju..ten můj pacholek na to holt neni..ale to mě naštěstí až tak netrápí...jsou důležitější věci 🙂 🙂 🙂

matonka - tak snad narazíš na lepšího!

jesterka001
17. čer 2010

petrita83 - ten můj na to taky nebyl .......pořád řikal jak je ten svobodnej motorkář co se neváže... no vydrželo mu to přesně pět let a před měsícem se zeptal, jestli se nevezmeme 😀 Takže nikdy nevíš jestlli s tím někdy nepřijde 😉

zuzi.kol
17. čer 2010

Holky budte v klidu v CAR se dělá i o víkendu, jen mají třeba snížený provoz o prázdninách a to oni sami už nic nerozjíždějí a nebo na vánoce,ale vše vysvětlí kdyby něco 🙂

trudy
17. čer 2010

@holubice.petra Ahojky, předoperační vyštření je kvuli tý narkoze. Na a jinak my jsme se svěřili jen nejbližší rodině- rodiče a sourozenci, že se nám nedaří, ale dál to taky zveřejňovat nechceme. I když se v práci pořád ptaj kam jdu a proč tam jdu, tak jim říkám že mám nějaké gyn. problémy. Ale nebaví mě stále ty jejich otázky, bohužel pracuju s velkým kolektivem lidí a tak se mě fakt ptá každej. IVF by nám mělo vyjít na celozávodní dovlenou, což jsem docela ráda. Doktorka říkla, že je dobrá PN tak jsem zvědavá, třeba se po dovče do práce nevrátím. 😀

sofojka
17. čer 2010

Ahoj holky 😀
@trudy já jsem teď po ET a v Brně třeba PN vůbec nedávají,divila jsem se už při punkci,v Gestu to bylo samozřejmé,ale tady nic ☹ docela mě to překvapilo,tak doufám že tam co chodíš ti jí vystaví a budeš to mít bezproblémové-já se toho docela bojim chodit do práce 😕 ale co se dá dělat ....

aranka
17. čer 2010

@evik31 : fakt ? v neděli ? nojo, ale víš co, ono asi záleží Car od Caru myslím, čím větší, tím bych řekla, že budou fungovat třeba nonstop, nevím, zkusím se zeptat zítra, jsem zvědavá, protože tenhle Car fakt nevypadá, že má provoz v SO / NE ☹

aranka
17. čer 2010

A holky nemáte někdo osobní zkušenost s víkendovým provozem v Gest na P5 ? Kdyby náhodou, dejte mi vědět, díky 🙂 na UZV jdu až v ÚT, tak nechci plašit a volat hned zítra, jak to tam chodí 🙂

aranka
17. čer 2010

@jesterka001 : díky, tohle jsem také někde slyšela resp četla někde na diskusi, no tak jsem vážně zvědavá 🙂

sofojka
17. čer 2010

@aranka já do Gestu na Prahu5 chodila skoro dva roky,ale nikdy mě nepozvali na víkend,vždy buď v pátek a nebo až v pondělí,tady jsem našla že jsou tam i v sobotu od 8-13 http://www.gest.cz/cz/kontakt.php?pg=1&

evik31
17. čer 2010

@aranka neví kam chodíš ty ,ale je chodím do sanusu v HK a tam fungujou i o výkendu 😀

holubice.petra
autor
17. čer 2010

Ahojky holky jak se to blizi, tak zacinam mit nejaky strach...dokonce me trochu prepadaji i nejake ty pochybnosti..ach jo jsem asi nejaka divna...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru