IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
19. srp 2010

@petrita83 takže další 3 měsíční abstinentka,stejně jako já!! Taky mi po oslavě v útery nebylo nejlíp! 😝
Tak to jsou samé pozitivní zprávy,a na jaké vyšetření by jsi šla? 😕

petrita83
20. srp 2010

@okcelok no já už niiiikdy nebudu pít 😀 😀 včera jsem šla ještě po práci na volejbal...a doma jsem myslela že umřu, ještě dneska mám pocit, že bych nadejchala, tak že to byl asi fakt úlet...teď už zase budu žít zdravě 😀 ikdyž mám zase o víkendu 2oslavy..tak s džusem zas budu vypadat divně 😀 😝
No když by náhodou IUI nedopadlo, tak bych šla na genetiku,imunologii, laparoskopii, a Lu na urologii..ale třeba to budeme obíhat stejně..uvidíme co se zítra dozvíme 😀 už se těšijooo...zvedla mi náladu když řikala, že hned dáme IUI..to jsem nečekala...

okcelok
20. srp 2010

@petrita83 mě přestal alkohol už chutnat,vystačím si s nealko pivem. 🙄
To jste se domluvili s doktorkou na těch všech vyšetřeních anebo to chcete sami?

petrita83
20. srp 2010

@okcelok no ona řikala před prvnim IVF že když to neklapne, probereme vše důkladně..to uro..řikala sama, lapárku taky měla v nabídce a ten zbytek jsem koukala že na to obvykle posílaj..tak uvidíme..tentokrát se musim na vše zeptat a nebýt za joudy 😀
A jak se máš, co plánujete na víkend?já pivo nepiju vůbec..tak že ani nealko..jo jo taky mi ten alko nechybí, tak že abstinentem budu vážně dobrovolně 😀

okcelok
20. srp 2010

@petrita83 tak to je dobře,že vás pošle na všechna vyšetření! Alespoň budete vědět,na čem jste. Třeba to ale po IUI nebude už potřeba a budete vědět,na čem jste! 😉 😉 😉
Na víkend nic moc, Tom bude zítra celý den v práci,takže já si skáknu za babi s dědou a v neděli asi budeme pokračovat na kuchyni. Pak brusle a dom. 🙂 🙂 Pivo mám ráda jen v létě,v zimě vůbec. Já pila víno,to mě chutnalo,ale jak si člověk opravdu odvykne,tak nepotřebuje chlast vůbec! 😀 😀

lllenkap
20. srp 2010

Holky ,tak jsem to nevydrržela a šupajdila na krev🙂 dnes budou výsledky ve 14 hod.bojim se jako malá holka. 🙂

okcelok
20. srp 2010

@lllenkap neboj se ničeho a dej nám hned vědět!!!! 😉 😉 Vše bude ok a hcg bude vysoké jako hrom!!! 😀 😀 😀

petrita83
20. srp 2010

@lllenkap nebooj bude to obrovské číslo 😀 mooc držim palce!!!

lllenkap
20. srp 2010

@petrita83 asi se zbláznim za tu hodinu a čtvrt🙂

petrita83
20. srp 2010

@lllenkap 😀 😀 😀 já vim je to děsný!!!ale myslim, že tě čekaj jen super příjemné zprávy, tak si zkus to čekání užít 😀 je to krásný čekání!!a už jen hodinka 😀

lllenkap
20. srp 2010

mam pocit že se zbláznim🙂 fakt hrozný.Modlim se klepe se mi žaludek a mam studený ruce 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹ ☹

petrita83
20. srp 2010

@lllenkap klííííd 😀 počekj jak budeš jančit před prvnim UTZ 😀 😀

lllenkap
20. srp 2010

@petrita83 vůbec si to nedovedu představit🙂

okcelok
20. srp 2010

@lllenkap představ si,že se Ti do telefonu ozve " gratujuleme maminko " !!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 A to už by mě kleplo! 😝 😝 😀 😀 😀

lllenkap
20. srp 2010

umíram 😀 😀 😀 😀 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😖 😖 😲 😲 😲 😅 😅 😕 😕 🙄 😨 🤐 😵

okcelok
20. srp 2010

@lllenkap jěště vydrž,ať umřeš štěstím bez sebe!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

petrita83
20. srp 2010

@lllenkap tak už zvedej sluchátku a začni vytáčet 🙂 my tady napjatě čekáme 😀

petrita83
20. srp 2010

@okcelok - tě jednou klepne počkej..už se to na tebe totiž chystá 😀
@lllenkap - tak jak můžeme gratulovat???nenapínej nás 😀

okcelok
20. srp 2010

já mám na pc 14.00!!!!!!!!!!!!!!!!

okcelok
20. srp 2010

@petrita83 klepne nás všechny a budem klepnutý!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 klep,klep,klep

lllenkap
20. srp 2010

Hoky tak jsem 13 den po Et 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a jsem pozitivní a hodnota je 114

lllenkap
20. srp 2010

snad je to ok? paní říkala že jo

petrita83
20. srp 2010

@okcelok - no určitě teď už je to skoro tutový 😀

okcelok
20. srp 2010

@lllenkap gratulujeme,je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
20. srp 2010

@petrita83 Klep ,domluvila jsem!

petrita83
20. srp 2010

@lllenkap paráááda, tak hurááááá....jasně že je to ok a měla jsi u embryjek PK?u každého je ta hodnota jiná..tak buď v klídku , kdy jdeš k doktorovi, nebo ještě někdy na krev? jinak huráááááá!!!a velikánská gratulace!

okcelok
20. srp 2010

dolní hranice pro tento den po 5denní PK je 135,takže,mamino,jsi těhule!!!!! 😀 😀 😀 😀

petrita83
20. srp 2010

@okcelok ty jsi denska teda rázná 😀 já si zas dneska objednala nějáký těhu testy 🙂 a to jsem říkala že už testit nebudu...no tak uvidíme kdy na ně dojde..zatím budou v zásobě 😝

lllenkap
20. srp 2010

@petrita83 neměla, měla jsem nativ a jedno vejce a u toho nedávaj na PK,tak snad ok

lllenkap
20. srp 2010

@okcelok SUper.................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru