IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

ankil
6. srp 2010

@okcelok 😀 a kdo už nevydržel tvůj nápor, Machač?

petrita83
6. srp 2010

Dobré ráno..krásně propršené..ale jsem v práci tak je to jedno, jen zítra na tu svatbu se to moc nehodí 😖
Okcelok - že ty jsi byla trochu jako buldoček 😀 ale je fajn vědět, že ti nakonec vyjdou vstříc... a ty máš hned super náladičku ne..šance jsou zase větší 😀 tak to by bylo aby nebylo 😀 bude..hurá

okcelok
6. srp 2010

@ankil jj. 😀 Napsal,že pokud chci udělat vše pro úspěch,tak ať začnu.
@petrita83 je pravda,že já když něco opravdu chci,tak to musím dostat a udělám cokoliv. To víš,že mě to hned zvedlo náladu. 😉 No a jak se cítíš Ty?

petrita83
6. srp 2010

@okcelok takhle 😖 ale taky jsem trochu jako buldoček 😠 a snažim se o tohle 🙂 ..vim, že to je k ničemu, ale ráno jsem zase testovala..čekám, že to bude slábnout nebo tak něco..ale nic..snažim se do úterky nezbláznit..ale myslím, že za poslední týden už mám docela vybrečeno..tak že hurá..dneska se mi ani brečet nechce..
já jsem stejná když o něco jde..ale je to dobře..protože teď jsi určitě klidnější..a o to jde nejvíc!

okcelok
6. srp 2010

@petrita83 správný přístup,budeme pracovat na tomhle 😀 . Asi ale opravdu těhotná jsi,pokud je ta čárka stejná.Počkáme si,ale je to dlouhýýý! ☹

petrita83
6. srp 2010

@okcelok ale tobě už se to blíží viď? 😉

okcelok
6. srp 2010

@petrita83 jj,v pondělí uzt 🙂

petrita83
6. srp 2010

@okcelok uuuž no paráda..tak držim palce ať jde vše jak má...a zmrzlíky máš brzo v bříšku 😀

okcelok
6. srp 2010

@petrita83 děkuji!Snad už tentokrát vše dopadne ja má. Jak jsem si teď byla vyzvednout recept a lék prednison,tak sotva jsem vyšla z lékárny,tak jsem si už jeden hned šupla,i bez vody!!Nejraději bych snědla celé platíčko najednou,abych to dohnala! 😝 😝

lucavka
6. srp 2010

Ahojky holky. Dobré ráno. Dočetla jsem si vás. ,
U nás se snažím držet finance já. Tomáš by všechno utratil za blbosti 😠 .
Zkusím se ve středu až pojedu do centra taky zeptat na ten prednison. A za týden se budu modlit ať mi obvodní prodlouží neschopenku. Teď ráno jsem si chtěla zajít na cévní a ortopedii, ale mají dovču... Tak v pondělí...
Holky držte se. Ať to všem vyjde...

petrita83
6. srp 2010

@okcelok a bereš celej? 😀 já jen 1/2 😖 😠

petrita83
6. srp 2010

@lucavka určitě se na něj zeptej..buď jak okcelok..buldoček..a daj ti ho taky 😀 budu držet mooc palce na to prodloužení, zkus jí to celé vysvětlit..mohla by mít pochopení..ta naše by mi to napsala..držim palce!
za blbosti? 😀 tak to znám...ale jinak je mujujem..ne?řikáš to tak okcelok, vid? 😀

lucavka
6. srp 2010

@petrita83 - Tak tak. Naši miláškové 😉 .
Taky doufám že to obvodní pochopí a těch pět týdnů na mě nějak "zapomene" 🙂 .
Já prostě zkusím všechno aby to vyšlo...

okcelok
6. srp 2010

@petrita83 řekl mě 5 mg denně,a to je prý celej. Jdu juknout na krabku,raději! 😕 Ano,mujujeme je šíleně. 😀 Takže to jsem já jedinná,která utrácí a neudrží ani korunu? Bych se měla stydět! 🤐 🤐

okcelok
6. srp 2010

@lucavka držím palce do boje o prednison! 😉 Myslím si taky,že pokud je obvodní alespoň trošku normální,tak by Ti tu neschopenku mohla prodloužit.Mě to gynekolog prodloužil automaticky,ani se mě neptal.

petrita83
6. srp 2010

@okcelok se tě už bojí..buldočku..vrrr vrrr..se bál, že ho kousneš..když ti to neprodlouží 😀

ankil
6. srp 2010

@okcelok 😀 😀 se divím žes vydržela až před lékárnu 😀 , měla jsi to lékarnici vyrvat hned z rukou 😀 , jinak já brala jeden denně a pak v 6tt už jen půlku
@lucavka tak jsme na tom stejně, kdyby manža držel kasu tak už ani žádnou mít nemusíme 😠 , vše by utratil za blbosti, chjo

okcelok
6. srp 2010

@ankil 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
6. srp 2010

@petrita83 ale já jsem mírumilovný člověk 😕 😕

lucavka
6. srp 2010

@okcelok - no vidíš, gyndu bych v nejhorším taky mohla ještě zkusit. Snad to bude dobrý.

Vařím si polívčičku abych se zahřála 😉 .

petrita83
6. srp 2010

@ankil 😀 😀 😀

petrita83
6. srp 2010

@lucavka no tak vidíč..gyndu si nech v záloze!!!tak to je super..jedno z toho určo klapne...polívčičku závidim...jsem v práci..a nechce se mi ven ..lovit něco k jídlu 😖 zkusim to za pít...

lucavka
6. srp 2010

@petrita83 - tak ven by se mi taky nechtělo. Stačilo mi zmoknout ráno. Ale pro jídlo bych to možná podstoupila 😀 .

petrita83
6. srp 2010

@lucavka 😀 😀 já počkám domů..a tamk vyjím lednici..ale dřív jsem si pro jídlo taky klidně doběhla..dneska už jsem línější..

okcelok
6. srp 2010

u nás sice poprchává,ale je tu teplo tak na tílko,takže já dávám rohlíky,nemám na nic teplého chuť! A ne večeři vinnou klobásku,mňamky 🙂

okcelok
6. srp 2010

@lucavka já si na CAR volala,tak to zkus taky,ať nemusíš čekat tak dlouho?!

trudy
6. srp 2010

Ahoj holky, tak se po delší době hlasím. Dneska jsem byla v caru na ultrazvuku před plánovaným IUI po navydařeném IVF, ale prý když jsem nastimulovaná, tak to využijeme. Na pravé straně mám dva foliky, ale to mi je asi k ničemu, když mám neprůchozí pravý vejcovod, ale na levé straně mám taky jeden folikul 18mm. Zítra v devět večer si musím nechat píchnout pregnyl, zrovna když jdem na svatbu a já tam každýmu budu muset vysvětlovat, že nejsem těhotná, že hold jen musím večer řídit do nemocnice na injekci, ale co nějak se to zvládne.
A taky jsem se dneska ptala dokotrky jestli je dobré udělat imunoligcké vyšetření a ona mi řekla, že ho dělají až po více neůspěšných pokusech, že je to drahá záležitost a že když 40 % páru po IVF otěhotní, tak ho nebudou dělat hned každýmu, ale že by jsme mohli udělat nejdřív genetiku a pak teda kdyžtek to imunologický, ale to bysme museli do Prahy, ale příjde mi divný, proč tato vyšetření dělaj až po nezdarech 😒 😒
No uvidíme co bude dál, teď jsme si řekli že se na to nebudeme soustředit a uvidíme. 😉

okcelok
6. srp 2010

@trudy na svatbě to zvládneš vysvětlit. A Ty jedeš na píchanec do nemocnice?

okcelok
6. srp 2010

no jo vlastně,vy jste všechny na svatbě!!Tak si to tam užívejte!!

ankil
6. srp 2010

jé tady nikde nikdo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru