IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
2. črc 2010

@jesterka001 taky gratuluju 😉 super!

holubice.petra
autor
2. črc 2010

holky zlaty a ja porad nic ani s tim moc nepocitam ach jo...pockam do nedele a kdyztak rovnou reknu segre aby mi pichla vyvolavacku...mam ji jeste v lednici..a segra je zdrav.sestricka...

jesterka001
2. črc 2010

holubice.petra - Jak to, že se ti tak zdržela, mrcha jedna? Jestli jsi to tu už psala, tak promiň, dočítala jsem to teď všechno najednou, tak mi možná něco uniklo 🙂

pampeliska36
2. črc 2010

to mame fakt vsechny skoro stejne 🙂

pampeliska36
2. črc 2010

holky budete mi pak taky i neschopenku?

mariana75
2. črc 2010

Ahojík děvčata.... gratuluji k MS a holu neboj určitě příjde vždyť je to mrcha chi chi chi.....No jdu vás obeznámit co vás čeká.... Včera na kontrole mi Dr. stanovil datum odběru a to je zítra ufff..... Včera jsem si šla dát do nemocnice večer píchnout HCG (Pregnyl)... Od půlnoci se nebudu cpát ani pít... 😒 No a v 7.20 máme být na místě v CARu, takže stáváme s manžílkem asi v půl 5.....Hrozně moc se bojím.....Snažím se doma uklízet prát vařit abych na ten zítřek zapoměla, ale nejde to....Holky držte mi pěsti ...... 😉

mariana75
2. črc 2010

@pampeliska36 ahoj neschopenku dávají, jen si ji vem....já ji nepotřebuju jsem na pracáku, musela jsem kvůli IVF opustit práci protože by mi na ni nedali volno....

pampeliska36
2. črc 2010

@mariana75 tak na tebe myslim!!! at jich mas co nejvice a same dobre a ty prave 😀 😀 😀

mariana75
2. črc 2010

@pampeliska36 díky moc 🙂

holubice.petra
autor
2. črc 2010

No jo mam to ale pech ach jo...porad nic ....marianko drzim pesti co muzu urcite to bude ok ;o)....no neschopenku si asi taky vezmu...prvne jsem to chtela vyresit dovolenou ale tu me asi nechteji dat...v praci se na me kvuli tomu moc netvarili...rekla jsem jim ze jdu na lehkou gyn.operaci..chicht no jestli se vubec dockam...

trudy
2. črc 2010

Ahojky holky, potřebuju poradit, dneska jsem dostala menstruaci, ale až v osm večer, kdy mám počítat první den MS, už dnes nebo až zítra, jsem z toho nějaká zmatená 🙄

pampeliska36
2. črc 2010

@trudy no me rikali, ze kdyz to dostanu prvni den a je to takove slabejsi a jakoby se to rozjizdi, tak mam pocitat az druhy den... a proc? kvuli hormonalnimu profilu?

trudy
2. črc 2010

@pampeliska36 Mě se to moc pozvolna nerozjíždí, mám to prostě hned hodně, ale na netu jsem se dočetla, že pokud příjde MS po 18. hod. tak se první den cyklu počítá až ten následující. Jelikož si mám začít píchat Gonal druhý den cyklu, tak začnu asi až v neděli. Doufám že tím nic nezkazím. Zítra zkusím do caru ještě zavolat, ale myslím si že tam o víkendu nejsou.

pampeliska36
2. črc 2010

@trudy souhlasim! jinak v nasem CARu jsou i o vikendech a svatcich a dokonce maji zrizenou i pohotovost a take jeste i jedno telefoni cislo, na ktere muzes volat sve dotazy a 24 hod. denne 🙂
... myslim, ze ve tvem budou taky na 100% i o vikendu!!! zavolej jim! 😉

holubice.petra
autor
2. črc 2010

tak holky ja se dneska teda nedockala tak snad zitra rano :o(....kdepak u me nejde nic jednoduse...alespon budu mit vsechno z jedne ruky od vas!

trudy
3. črc 2010

@pampeliska36 Tak jsem tam volala a opravdu tam byli a mám si počítat první den cyklu dnes, takže zítra začínám s pícháním, bojim bojim. A v pátek jedu na ultrazvuk. Už se to krůček po krůčku blíží. 😀

pampeliska36
3. črc 2010

@trudy super, tak hlavne, ze vis na cem jsi, co? to se vzdycky clovek trosku uklidni... ja mam dlouhy protokol, takze ja si picham uz od 25.6. a 10.7. se mi pridaji dalsi injekce 🙂 uz jsem si na to pichani celkem zvykla... nic to neni. uvidis 😉

petrita83
3. črc 2010

@mariana75 Držíme palce!!!!a těšíme na další dobré zprávy!!!

petrita83
3. črc 2010

@trudy jo joo mě taky řekli ať začnu až druhý den...jinak to nakonec vážně nic neni..Gonal mi ok, teď mám přidat ještě Cetrotide..a to vidim jako složitější..smíchat jednou jehlou dvě věci..dát pozor na bublony vzduchu a adát další jehlu a píchnout..bleee..to bude horší..ale svěřím se do rukou už skoro zkušené sestřičky🙂 mé drahé polovičky!
Jinak dneska čekám na tel.mají mi volat kdy mám přijít v pondělí na UTZ...protože o svátcích je zvlášní provoz..

trudy
3. črc 2010

@petrita83 Tak to mě čeká to samé nejdřív Gonal a pak Cetrotide, ale to teprve vyfasuju zatím mám jen Gonal a doplácela jsem na něj 4600,- kč Zítra večer začínám s pícháním, tak dám vědět, jaký to bylo. 😉

petrita83
3. črc 2010

@trudy No tak to je úplně stejný...přesně tolik jsem doplácela za obojí..akorát ty dávky Gonalu mám zatim nižší..uvidíme co mi řeknou v po..myslim, že už to pak bude docela fofr..
Tak držim palce, určitě to zvládneš!

Teď mi volali z CARu tak v pondělí se mám dosatvit v 7:45 ty joo to je milá hodina!

Ty joo to je nesnesitelnej hic..i doma je 29°C.

petrita83
3. črc 2010

omlouvám se že pořád řikám ty jooo...to je z toho horka 😀

trudy
3. črc 2010

@petrita83 kolikáty to budeš mít den cyklu ten ultrazvuk??? Pak dej vědět co a jak ti naordinovali dál...
Jinak přeju hezký večer, konečně už není takový vedro. 🙂

pampeliska36
3. črc 2010

ja jsem dostala MS 2.7. a muj prvni UTZ je 16.7. 🙂

holubice.petra
autor
3. črc 2010

holky tak ja porad nic....zitra si necham teda pichnout vyvolavacku...

pampeliska36
4. črc 2010

@holubice.petra 😅 to je urcite rozumne!

mariana75
4. črc 2010

Ahojík holky, tak už jsem tady a píšu......mám už po odběru měla jsem celkem 6 vajíček a dneska jsem si zavolala do laboratoře a chytlo se jich 5, ale stejně máme počkat a zítra znovu zavolat jestli je to v pohodě,pak bude transfer asi ve středu ....Holky držte se a myslím na vás ...... 🙂 🙂

trudy
4. črc 2010

@mariana75 Tak to je super gratuluju, teď jenom aby se chytli a máš vyhráno. Kolikáty den cyklu ti brali vajíčka?

trudy
4. črc 2010

@pampeliska36 Já dostala MS 3.7. a na ultrazvuk jdu už 9.7. ale všude to je asi jinak. 😉

jesterka001
4. črc 2010

mariana75 - moc gratuluju a držím palečky 😉 Hlavně napiš jak to dopadlo 🙂
Já už mám za sebou druhý den injekcí, já je teda nemám do svalu, ale do zadnice 😀 Ještě chvíli a asi si na ní nesednu 🙂 Na ultrazvuk jdu teď ve středu.
holubice.petra - tak co? Už?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru