IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

tafy
8. črc 2010

Ahoj holky, můžeu se přidat. Právě jsem 7. den stimulace gonalem, včera se k tomu přidal orgalutran a v neděli nebo pondělí by měl být odběr. Včera jsem byla na kontrole ultrazvukem a vypadá to asi tak 13 - 15 folikulů. Tak uvidíme jak porostou. Zítra jdu na další ultrazvuk a tam se rozhodne. Je to naše 1.IVF. Dvakrát jsme absolvovali bez úspěchu IUI, tak jsem si dali chvíli pauzu a teď úplně nečekaně IVF 🙂
Můžu říct, že nejvíc mám strach z té narkozy, ale každý mě uklidňuje, že to nic není 🙂 Injekce tak nějak zvládám v pohodě sama, čekala jsem, že to bude horší. Asi jde jen o tu první, protože člověk neví co ho čeká. U orgalutranu jsem měla malinko strach, že to neí v peru a jehla je trochu tupější, ale taky to šlo. Zátím mám jen jednu modřinu 🙂) Ani mi nějak nic není, teda krom toho, že jsm nějaká víc unavená nebo co. Ještě mám i prednison a ten možná způsobuje tu únavu..... A jak to tady čtu, tak bych asi měla začít pít tu vodu. Vypiju tak stšží litr - dva za den .-S
Jinak máme v plánu ISCI kvůli špatnému spermiogramu manžela a k tomu PK.
No, už jsem napsala to nejdůležitější. Všem Vám moc držím pěstičky a ať máme všechny brzo mrňouse v bříšku 🙂

petronela82
8. črc 2010

@petrita83 - utrouš budeš baštin už po OPU - a to bude teprve požitek - já po něm byla úplně mimo - hlavně tak cca ho´dku po spolknutí - to má největší účinek a po ET už ho budeš zavádět - a to už nemá tak silné účinky => ale neboj, zvládneš to (ale tu hoďku po utrouši raději nelez za volant)

petronela82
8. črc 2010

@tafy - ahoj - vítej mezi nás. s tím pitím máš pravdu , měla by jsi začít trochu víc pít 15 folíků už je víc - tak raději. jinak narkózy se neboj a ji v životě měla jen dvakrát a to vždy přo OPU, a tak strašně slaboučká že ti ani nebude po probuzení špatně (pokud se před tím nenacpeš 😀 )

tafy
8. črc 2010

@petronela82 - ahojky petronelo - díky za přivítání 🙂 no s tou vodou jste mě fakt vystašili, mě třeba doktor vůbec neřekl, že je potřeba víc tekutin. Ale tak od teď začínám pít jak duha 🙂) na tu narkozu jsem zvědavá 🙂 nikdy jsem nebyla na žádném zákroku, kde by byla potřeba. Sonduju po všech známých jaké to bylo, ale každej říká, že úplně v pohodě, zvlášť když to trvá deset patnáct minut 🙂)
Holky kam chodíte do CAR? já do Pronatalu v Praze, teda respektice, veškerá vyšetření a stimulaci kominukuju se svým doktorem na pronatalu jdu jen na odběr a zavedení. Byla jsem na i na těch IUI a celkem se mi tam i líbí. Jen teda dovolat se tam je fakt zábava 🙂

mariana75
8. črc 2010

Ahoj holky,vítám všechny nové snažilky.
Včera jsem byla na ET-poslali mě dva mrňouse do bavlnky.Tři jsem si nechala zamrazit.Musíme počkat těch obávaných a krutých 14 dní,pak mám přijít k Dr. Provazníkovi do G. Jeníkova na krev.Když to nevyjde máme v záloze zmrzlíky.
Jak se znám,určitě to 14 dní nevydržím a budu si pravidelně dělat testíky,jestli se mi náhodou neobjeví duch.
Holky držím pěsti při OPU,nic to není a přeju hlavně hodně zralých vajíček. 🙂 🙂 🙂
Časem napíšu,co a jak. 🙂 🙂 🙂

jesterka001
8. črc 2010

mariana75 - super, držím palečky, ty jsi takový náš předvoj 😉
Díky za rady ohledně píchání injekce, zvládla jsem to a nic to nebylo, ty do zadnice jsou horší 😀
Mě čeká odběr v úterý, dneska jsem byla na ultrazvuku.

pampeliska36
8. črc 2010

@petrita83 no ja prozatim porad picham jen Dipherelin... od soboty se pridava Puregona pristi patek UTZ 🙂

pampeliska36
8. črc 2010

@tafy vitej 😉

pampeliska36
8. črc 2010

@mariana75 super!!! drzim pesticky... at jsou dve // a kdy mas testovat?

holubice.petra
autor
8. črc 2010

@tafy Ahojky taky tě mezi námi vítám!!!

@mariana75 ty jo tak super držím pěstičky co můžu určitě to vyjde!!!
...no a já furt jen čekám na mrchu jednu, pořád nic ale mám takové tušení že snad zítra 😎 ...no spíš pevně doufám...

holubice.petra
autor
8. črc 2010

tak holky dneska jsem si dala i to cervene vino ktere nemam vubec rada....zitra musim zavolat do caru aby mi dali kontakt na Hradeckou pobocku ,,kdyby nahodou,, mrcha prisla v Pardubicich budou mit totiz dovolenou...

kessinkaa
8. črc 2010

@holubice.petra Ahojky,tady máš číslo na HK 495757114

petronela82
8. črc 2010

@holubice.petra - tak stále nic, tak ještě to zkus to příjemnější - horkou koupel a sex 😀

@mariana75 - držím pěstičky ať se embrooušům u tebe líbí - a ať na testílu najdeš //

pampeliska36
8. črc 2010

@holubice.petra teda ta si teda dava na cas, co?

holubice.petra
autor
8. črc 2010

Holky jo na cas si teda opravdu dava asi zkousi co vydrzim...sex je u nas skoro stale chicht ale bricho me boli jako pred porodem ,a to jeste ani nevim jak to opravdu vypada, chicht a horkou koupel davam ze si snad myslim ze jsem uvarena...ach jo
alespon zenu vas to je nadejne dodava mi to odvahu, a alespon se priucim...za chvilku budu takovy teoretik ze bych mohla o to delat prednasky ;o)
diky za telefon zitra tam cinknu

petrita83
9. črc 2010

@tafy vítám tě!!a držim palce!nás čeká OPU už zítra, taky jsem nikdy nebyla v nemocnici, nikdy pod narkózou...ale všichni tady říkají , že to nic neni, tak tomu musíme věřit:D

petrita83
9. črc 2010

@mariana75 držím palce ať se jim u tebe líbí a vydží s tebou 9měsíců!!!:D

petrita83
9. črc 2010

@holubice.petra pořád nic? no to je teda peklo...ale musíš to vydržet..určitě to dneska klapne, a když ne dneska tak zítra:D drž se!

petrita83
9. črc 2010

Jinak zítra je náš velký den...jdeme na OPU hned na 8h ráno..držte palce 😀 trochu se bojim, bojim..doufám, že vše půjde jak má...
Každopádně se už docela těšim potom jak je mi 3dny blbě..pořád jen ležim a spim..snad se mi pak uleví...

petronela82
9. črc 2010

ahoj holky

@holubice.petra - tak co už? dorazila ta mrcha mrchatá - jak dlouho jsi od Agolutinu,

@petrita83 - zítra na tebe budu myslet - vůbec ničeho se neboj (od půlnoci buď na lačno - ani nepij) a uvidíš že to bude O.K. ani blbě ti nebude - držím palečky ať tam máš co nejvíc a co nejkvalitnějších vajuch - a ať se všechny oplodní

petrita83
9. črc 2010

@petronela82 děkuju..doufám, že to bude ok..nejíst problém nebude 😀 na nic nemám chuť a nepít to bude horší, protože žížu mám teda pořádnou..už se snad blížím i k těm tvým 7litránkům 😀 ..mám ještě jeden dotaz jaké si s sebou mám vzít pažamo??lepší košilka nebo s nohavicema...fakt nevim jak to chodí, tak se radši ptám tady, než tam vypadat jako jouda 😀 😀 děkuju.

petronela82
9. črc 2010

@petrita83 - u nás v CARu si nenosíme nic, svlékneme se do naha a dostaneme "andělíčka" ale pokud ti řekli ať si vezmeš sebou pyžamo, tak každopádně košili bez (bez nohavic) - něco co se dá vykasat, jak by tě tam pak na tom operačním stole oblékali 😀

tafy
9. črc 2010

Ahojky holky 🙂
všem díky za uvítání ještě jednou 🙂
Mariano - držím moc pěsti, ať za 14 dní hlásíš //
Jesterko - tak to máme asi úplně stejně 🙂 já jdu na odběr s největší pravděpodobniostí taky v úterý. Dnes jsem byla na UTZ a prý to vypadá super. Folikuly všechny rovnoměrný a zítra se bude lámat chleba zda jít na odběr v po nebo ut, ale Mudr se přiklání k úterku. Tak už se těším 🙂) chichi, kam chodíš do CAR?
Petrito - tobě držím na zítra pěsti, ať je co nejvíc vajuch 🙂
Holubice.petro - tak co? Už dorazila mrcha? Ta tě teda napíná co? Já to měla opačně. Mrcha na sebe nenechala čekat a místo v neděli se jí zachtělo přijít už ve středu a s tím jsem teda nepočítala!! Ale alespoň se to všechno urychlilo 🙂
No jinak jsem teda pěkně nafouklá a pořád musím na záchod 😖 no a dnes jsem naposledy v práci, od pondělí mám dohodnutý home office. Jsem ráda, že mi takto vyšli vstříc 🙂

jesterka001
9. črc 2010

tafy - chodím k Apolináři do Prahy. Tak to jsem teda na nás obě v úterý zvědavá 🙂 Kolik máš folikulů? Já se blbka zapomněla zeptat, ale viděla jsem jich na ultrazvuku odhadem tak 10 🙂 Píchám si do zítra, v neděli večer pak nějakou injekci na dozrání folikulů a v pondělí už nic.
Taky už začnám být pěkně nafouklá 🙂
Holubice.petro - Tak co? Pořád nic?
Petrito - taky držím palečky, hlavně nám pak napiš jak jsi dopadla 😉

tafy
9. črc 2010

@jesterka001 - no, mi povídej, taky jsem na to strašně zvědavá. Už se vidím jak tam čekám co se bude dít, žaludek staženej, já budu hrát hrdinku před manželem, abych ho zbytečně neznervozňovala.......nooo bude to sranda 🙂) .Folikulů mám na jedné straně osm a na druhé straně prý asi šest, možná víc. Hlavně jsem ráda, že jsou všechny stejně velký. Doky říkal, že je to velká pravděpodobnost, že všude budou vajíčka, když to tak rovnoměrně roste. Zítra si mám píchnou 225 gonalu a 1 orgalutran a dorazit na UTZ a uvidí se 🙂 V tu neděli si budeš určitě píchat pregnyl 🙂 ty jo, mě na něj dala sestřiška injekci 08 a je to teda pořádná jehla. Šla jsem si do lékárny koupit 05, tak doufám, že to neva 😖 přece jen ta velikost je o poznání menší 😀 no nafaouklá fakt jsem, hlavně mám pocit, že mi každej v práci na to břicho kouká 🙂
držím pěsti ať víkend uteče, přežiješ plánovaná vedra a v úterý až tam budu ležet ,si na tebe určitě vzpomenu 🙂!!

holubice.petra
autor
9. črc 2010

ahojky holky ja porad nic..uz jsem zoufala 10dni uz zpozdeni...dneska jsem volala do Sanusu mam pry jeste pockat do uterka stredy pak si zavolat eventuelne na kontrolu....jestli to opravdy do te stredy nedostanu tak to asi posunu o mesic...protoze by to jinak vyslo na nasi dovolenou co mame od 1.srpna :o( tak se dam snad na modleni ..porad doufam ze mrcha prijde

jesterka001
9. črc 2010

tafu - piš si, že si tam na tebe taky vzpomenu!! 🙂 Ale my to zvládneme 😉 Osm a šest folikulů - to je prima, ne? Já těch 10, ale jen na jednom, druhý vaječník nemám, tak to všechno chudák odře ten jeden 😀 Jo taky jsem před tím svým chlapem hrdinka 🙂 Orgalutran si píchám taky, místo gonalu ale fostimon. Pregnyl to není (co si budu v neděli píchat, ale bude to něco na ten způsob).
Myslím, že nevadí, že sis koupila menší jehlu.

petrita83
9. črc 2010

@petronela82 😀 😀 díky moc..právě mi to vrtalo hlavou 😀 ale řekli pyžamo, tak si vezmu pyžamo..raději tedy košilku..no to bude... 😀

pampeliska36
9. črc 2010

ahojte kocky 🙂

pampeliska36
9. črc 2010

@petrita83 tak zitra tfuj tfuj tfuj 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru