IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

ankil
15. črc 2010

Díky za přivítání 🙂 , @tafy jsem ani moc nepočítala, že by mohlo IUI vyjít, ale chtěla jsem to zkusit co kdyby

petrita83
15. črc 2010

@tafy 😀 já vim, zkusim to..nic na tom neni..tak ťuk, ťuk aby to vyšlo.

petrita83
15. črc 2010

@trudy vidíš a já myslela, že je to lepší..že pak mají větší šanci..ale pak jsem zas četla, že někdy se některý embrouškové líp chytnou domu a v pelíšku 😀 uvidíme...u mě budou jako v bavlnce, těším se na ně..hurá..vůbec nevim co mě čeká..ale vždycky to je takovej fofr , že mi to dojde až doma.

jesterka001
15. črc 2010

AHoj holky, tak já už mám dva bobísky v bříšku - asi hodinku 🙂 Už sedím v práci a povídám jim, ať jsou hodné a hezky tam vydrží 😀 Vůbec nic to nebylo,manžel byl se mnou, zvědavej stál u kozy a koukal 😀
petrita83 - moc na tebe budu odpo myslet - dva jsou taky fajn... neboj... já měla taky jenom dva a už je mám u sebe 😉 Bude to v pohodě, uvidíš 😉
ankil - taky tě vítám 🙂 Držím palečky ať to IUI vyjde!
trudy - teda ty jsi měla vajec!!! A šest je přece fajn, budou mít z čeho vybírat!
holubice.petra - tak vidíš, alespoň IUI. Taky dobrý 🙂

Jinak mi říkali, že teď pět dnů bez sexu, neopalovat se na sluníčku, necvičit, jinak ale normálně fungovat. I koupat ve vaně klidně, jen ne v moc teplé vodě. S tou dovolenou - já myslela, že na ní pojedeme třeba až za tři neděle, hned ne 🙂
A testovat mám prý až az 17 dní!! To nevydržím!!!!

ankil
15. črc 2010

Jesterka, díky, budu držet palečky ať se bobíšci v bříšku pěkně zavrtají, testovat až za 17 dní, to je teda hodně, u nás v centru se chodí na krev vždy za 14 dní

petronela82
15. črc 2010

Ahoj holky

@jesterka001 - tak už jsi těhule 😉 tak ať se mimískům u tebe líbí a za chvíli ať hlásíš //

@petrita83 - tebe to teprve dnes čeká - tak držím palčky ať ty tva bojovníci to už dotáhnou

@trudy - 6 vajuch je super - tak ať to jsou držáci aby zbylo i do mrazáčku

@tafy - nám v CAR taky po tel neřeknou skoro nic (jen osobně) - hold nás napínají - neboj bude to dobrý => 13 je šťastné číslo - bude i do mrazáku uvidíš

petrita83
15. črc 2010

@jesterka001 ty jsi šikulka, my tam jdem taky spolu ve 13:30 ..už se to blíží..pak už asi pojedu domů a do práce zpátky nepůjdu..tak že vlastně se nemusíš vůbec nějak omezovat???dovča bude?
17dní..to je peklo.to nevydržim 😝

petrita83
15. črc 2010

@jesterka001 bez sexu 5dní, už vidim ten nadšenej výraz 😀 😀 to teda bude makačka ho odhánět 😀

jesterka001
15. črc 2010

petrita83 - tak to už máš za pár 😉 MYSLÍM NA TEBE!!
Omezovat prý ne, jen nic netahat, necvičit a tak....
Jo jo, když nám říkala o tom sexu tak se manžel zatvářil tak, že jsem se o něj skoro až bála 😀

petrita83
15. črc 2010

@jesterka001 ha, ha , chi, chi..ten výraz mě zachvilu čeká taky 😉 😀 😀 teď už jen aby mě vyzvednul tady včas..zase budeme chvátat na posl.chvíli..klasika 😀

pampeliska36
15. črc 2010

ahojte holky.... co tady noveho? 😀 jdu si vas docist 😉

pampeliska36
15. črc 2010

@jesterka001 jeeeeeeeee tak gratuluju k mimiskum 😉 at se krasne zavrtavaji!!!!

pampeliska36
15. črc 2010

@petrita83 tak at ti tam daji ty dva vase exklusivni miminka 😉 moc drzim pesticky!

pampeliska36
15. črc 2010

@trudy 6 vajicek je super! jen at se drzi!!! a meli jste ICSI?

ankil
15. črc 2010

holky můžu se zeptat kolik jste měli při odběru vajíček 😕 , my se budem asi rozhodovat mezi IVF a minimálkou

jesterka001
15. črc 2010

ankil - já měla devět folikulů, z toho čtyři vejce, dvě z toho se oplodnily a mám je ode dneška v bříšku. Ale mám jen jeden vaječník.
petrita83 - Tak co? Už je tam máš? Já jsem nervózní jak jsi dopadla 😀

mariana75
15. črc 2010

Ahoj vítám tady Ankil a přeju hodně zdaru k vytouženým //... 🙂 Měla jsem 6 a oplodnilo se jich 5: 2 jsou v bříšku a 3 sněhuláčci....
😉
Mám dnes blbou zprávu teď jsem se zkoušela testnout a negativní, tak jsem z toho negativní taky....Vím, že krev rozhodne...Ale pořád to ve mě hlodá a hlodá....už to chci mít za sebou ještě 5dní do KO...

holubice.petra
autor
15. črc 2010

@mariana75 prosim te vse se jeste muze zmenit myslim ze na testovani je jeste brzo! hlavne bud v klidu a mysli pozitivne!

mariana75
15. črc 2010

@holubice.petra To se snažím myslet pozitivně, ale jsem sama doma manžel šel taky na noční....sama sebe se přesvědčuju, že je ještě čas 😉 no uvidíme a co ty a IUI? Odpočíváš s nožkama nahoře?
🙂

mariana75
15. črc 2010

Myslím pozitivně ....hihihi jdu zbaštit Milku oříškovou na nervíky a ať se mají mimísci taky sladce dobře...pa budu večer.... 😉

hoblinka8
15. črc 2010

Ahoj holky, muzu se na neco zeptat? Jak dlouho trva, nez vas poslou na IVF? Jde mi o to, ze jsme se v CARu domluvili, ze zkusime 3x IUI a kdyz nic, tak pak laparka a pak IVF. Na to treti IUI pujdu asi ted na konci cervence. Tak kdy si tak muzu myslet, ze by mohlo dojit k IVF? Moc vam dekuju za radu a vsem preju dve velke tlustice! 🙂

mariana75
15. črc 2010

Ahoj Hobli vítám Tě tady.... ono každý CAR má jiný postup...No pokusím se ti to napsat polopaticky : teoreticky přichází v úvahu až září jde jen o to, že tvůj dr. ti dá papír na poslání na pojišťovnu ke schválení IVF to nějaký čas trvá...a pak ti řekne jaký protokol budeš mít ( jsou různé protokoly). Podle tvé zdravotní stránky...

mariana75
15. črc 2010

@hoblinka8 Některý protokol začíná 22DC a další třeba už 2DC.

hoblinka8
15. črc 2010

Ahoj marianko, dik za odpoved! Tak myslim, ze kdyz v srpnu zjistim, ze to na potreti nevyslo, tak ze pujdu v zari na laparku a v rijnu bych tak asi mohla na to IVF, jo? To cekani je desny...
Mas zkusenosti s KET? Neni mi jasne, jestli se to pocita taky jako IVF (do tech trech hrazenych), anebo nepocita...
Jak dlouho jsi ty po transferu?

mariana75
15. črc 2010

@hoblinka8 holka tak to nevím, laparka je operace a to tělo musí být odpočaté nějaký čas na IVF....no uvidíš jestli ti ještě někdo jiný poradí já na laparce nebyla...S KET ještě nemám zatím žádné zkušenosti (mám 3sněhuláčky) jsem 8den po ET tak jen čekám a čekám jestli se mimísci zavrtávají....v úterý jdu na KO no a když se to nepovede příjdou v dalším cyklu na řadu sněhuláčci...

Jeden hrazený cyklus je IVF i KET dohromady...

mmaxicka
15. črc 2010

ahojky holky tak ja zatim jen tak nakukuji protoze me v pondeli teprve ceka prvni navsteva v CARu tak jsem zvedava co me reknou... jsem po laparoskopii a nedopadla moc dobre, tak me doktrorka posila co centra s tim ze neni na co cekat ...
hoblinko zalezi na co po laparce prijdou , ale rika se ze hned po zahojeni se pristupuje ke stimulaci, dokud je brisko vycistene a kdyz doktori maji cerstvy operacni protokol .-)

hoblinka8
15. črc 2010

No ja bych to moc rada stihla jeste letos. Segra tvrdi, ze letos otehotnim, tak at ma pravdu🙂 na IUI uz moc neverim. Vejcovody pruchozi mam, ale jinak nevim. Tak to snad dobre dopadne.
mariana75 moc drzim palecky, aby to vyslo! jak jsi snasela stimulku? Prej to neni nic moc...
mmaxicka jaka je laparka? jak dlouho jsi byla v nemocnici a jak pak doma? A na co ti prisli?

mariana75
15. črc 2010

Hobli není to žádnej med, ale pro mimi jsme schopné udělat vše...díky moc přeji ti hodně zdaru k dálnicím // a ať to stihneš ještě letos do prosince je to ještě daleko...

hoblinka8
15. črc 2010

Marianko, no jasne ze se neleknu🙂 To spis na co mam pripravit sve okoli🙂 V praci to moc ventilovat nechci 😕
Ty jsi zustala doma, nebo jsi statecny tvurce HDP? 😉

pampeliska36
15. črc 2010

@mariana75 jeste je brzy! zadne negativni myslenky a mysli pozitivne!!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru