IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 taky nám už psaly vychovatelky,že se těší,až si ho vyzvedneme!!! 😀 😀 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok kretéén dorazil 😀 nezatoulal se a je v pořádku 😀 určitě díky exkluzivnímu obalu 😀 😀 hurááá, konečně mám nějáké dobré čtivo do vlaku..děkuji 😀
Jé ty máš dnes program pěkně miminkovsky nabitej, tak pěkně chytej bacily 😀 moc si to užij 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok 😀 ještě si s ním užijete 😀

lucavka
1. zář 2010

Ahoj holky. U nás na severu hlásim zataženo a zima jak v psinci. 😒 . Mám kocoura zmrzlýho jak rampouch, tak se navzájem zahřejváme... Ještě že psice je napůl husky, tak jí zima není 😎

petrita83
1. zář 2010

@lucavka 😀 😀 no tak to je všude podobně, tady hnus..já už fakt snad vytáhnu ty rukavice 😀 tak ještě že tě má kdo zahřívat 😀 to já se tady v práci rozmrznu snad jen nad polívkou 😝 mám pocit, že z toho počasí je tady i nálada na bodu mrazu 😒 mě to dneska taaak nebaví..

holubice.petra
autor
1. zář 2010

Ahoj holky ja mam dnes naladu taky na bodu mrazu...vsichni me neskutecne tady v praci stvou...vecer pujdu asi nabrat sily do solarka...a taky abych mela nejaky ten zaklad ;o) kdyz bylo to horko tak jsem kvuli stimulaci nemohla na slunicko tak zadny nemam...

petrita83
1. zář 2010

@holubice.petra no tak to mi povídej já sem jak sýýýr 😀 ale solárka moc nemám ráda, tak to nechám na to egyptské sluníčko 😀 ikdyž ani tu dovolenkovou náladu si pořád nějak ne a ne naladit..tak snad až si dohodnem termín skočí na mě 😀 Mě tady taky všichni s...štvou..a to jich tu moc neni..tak snad to dneska rychle uteče..večer jedu k našim za mojim hafíkem..ten mi snad zvedne náladu 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 jéé,tak to jsem ráda,tak si to užij!!!! Ten malej byl rozkošnej,dnes je mu 7 dní a byl tak malinkej a to váží 4 kg!! 😵 😵 😵 Nádhera,už chci taky vlastní,ho vykoukám!!!!!!!

okcelok
1. zář 2010

@lucavka nám v Brně svítí sluníčko ale fouká větr!! 😝

okcelok
1. zář 2010

@holubice.petra tak je pošli do pryč a jdi se hned ohřát,víš,že sluníčko zvedá náladu!!! 😎

petrita83
1. zář 2010

@okcelok 😀 tak to je super..no a to si vem, že naše Anetka měla 2,20 to byl takovej malej glum 😀 byla průsvitná jak papír...a dneska slečna 10kg a 15měsíců....a my pořád nic 😒 ale to přijde..určitě, snad..
hele dneska se v práci zase nějak nudim , že to tady asi zapíchnu dřív..stejně mě doma čeká kopa špinavého prádla 😖 tak bych to aspoň využila..
Vy tam máte pořád sluníčko a nám tu necháváte ty mraky 😠 😠 😠
JInak na kreténa se moc těšim dneska začínám 😀

petrita83
1. zář 2010

@petronela82 tfuj, tfuj...hodně štestí!!!držim všechny palce!

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 ty vole,to snad není možný!!!!!!!!!!!!!!Malá dinosauřice!!!To víš,syslíme si slunce na horší časy!! 😀 😀
Tak řekni šéfovi,že musíš domů na kreténa a uteč!!! 😀 😀 😀 Hele,valím za dvojčatama,tak pak ten těhotenskej vir pošlu expres doporučeně krásně zabalenej i Vám!!!!! 😀 😀 😀
Papa

petrita83
1. zář 2010

@okcelok tak fakt valim 😀 domluvila jsem si rande 😀 😀 padlo i pozvání na večeři..to se nedá odmítnout..poslední dobou bych pořád jen papala 😠 asi si dělám zásoby na zimu 😀 jo jinak jesně že mě pozval Lů 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok hodná to ty seš 😀 😀 😀 taky valim za dvojčatama leda kuřecího na grilu 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 já nikam nejdu,můj manžel má klíčky od auta a já zase jeho doklady!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chápeš to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 no a kdo jinej,bych Tě hned práskla!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 tak já ty klíče od auta našla ve svojí tašce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMÓÓÓÓÓC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mariana75
1. zář 2010

nazdar děvčata a maminy nastávající ......jdu vás dočíst, abych byla v obraze jak se máte......

petrita83
1. zář 2010

@mariana75 Ahoja!!kde pak jsi byla???na dovolené?? 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok tak to teda POMOOOOC 😀 děvče ty seš postrach 😀 😀 skoro jako já..tohle je naše denní káva 😎
huš jsme doma pupek nacpanej..prasknu 😀
Ty joo zítra už jdete 😀 😀

petrita83
1. zář 2010

@mariana75 dočíst to..tak to bude na dlouho 😀 jsou tu nějáký ukecaný děvčata 😀 ale..myslim, že se tu zatim nic zásadního nestalo 😠

petrita83
1. zář 2010

@okcelok tak že si asi odjela nakonec 😀 hele ty už fakt blbneš 😀 jinak už jsem začla s kreténem a řeknu ti že se od začátku bavim..asi si půjdu zase číst , fakt mě to láká 😀 četla jsem to v jrtkovi a normálně jsem se smála..vypadám díky tobě jako magor 😝

holubice.petra
autor
1. zář 2010

@mariana75 ahojky jak se máš? a jak to tentokrát dopadlo?

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 a co jste měli dobrého???Nejela jsem na návštěvu,ale nečekaně do Ikei!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀
Já Ti říkala,že se budeš smát jak blbka i v mhd!!!! 😀 😀 😀 😀
už se nemůžu zítřka dočkat!!!!

okcelok
1. zář 2010

@mariana75 ahojky.... 😉 😉

petrita83
1. zář 2010

@okcelok to je mi jasný, no já sem normálně napjatá za tebe 😀 😀 ale určitě je vše super nachystané, teď jen kdy už to bude 😀
Zase ikea??já ti tu kartu seberuno 😠 L 😠 😠
Jinak jsme seděli venku v krásný zámecký zahradě..za zádama mě hřála taková ta lmpa..Lů si dal žampionovej krém..a já nealko malinové mojito, čaj,limonádu a 😀dodržuju pitný režim k 😀 a k jídlu místní specialitku Léta Páně Burger 😀 hele ten měl na výšku snad 20čísel 😀 a k tomu hranolky..tak že hrozně dobrá prasárna 😀 asi ze mě bude slonice 😀 ale v bříšku jako v pokojíčku 😀 jo a pak jsme se stavili u našich na zákusek 😝

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 však na té kartě toho už moc není!!! 😠 😠 😠 😠
To jste si teda pěkně pošmákli,taková mňamka! 🙂 Sladká tečka musí být,já osobně na ni nebyla moc zvyklá,ale poslední dobou si ji taky dopřávám!!! 😀 😀 Můžu se tedy pak přislonit k Tobě do výběhu?! 😀 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok no jestli se tam vejdem 😀 😀 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok no bylo to super..joo a taky jsme cestou oseděli nějáký krásný autíčka 😀 ne že bychom je chtěli kupovta, ale prostě jen tak 😀 jsme divný...ale co ti budu povidat pani realitní agentko 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru