IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
21. zář 2010

@pampeliska36 ááh,tak to budou krásné dvojčátka!!!! 🙂

petrita83
22. zář 2010

@okcelok dobré ránko těhulko 😀

petrita83
22. zář 2010

@pampeliska36 budu držet palce!!!docela to uteklo, viď? a je tu další pokus..to je super!

okcelok
22. zář 2010

@petrita83 no aóó,kde jsi se včera ztratila???Tak jsem zjistila,že si teď budu muset vše domlouvat na odpo,páč dopoledne je mi zle a lítám na WC! 😝

petrita83
22. zář 2010

@okcelok starosti radosti 😀 už to začíná 😀 no jo doma to bylo jak po výbuchu, tam jsem musela valit dom, udělat pomazánku a chlebíčky, znáš to 😀

okcelok
22. zář 2010

@petrita83 no přesně!! 😝 😀 Jé,já bych si dala chlebíčky,musím je zítra udělat s babi!!! 😀 😀 😀

78marcela
22. zář 2010

hoj holky, dnes jsem šla opět na krev, nedalo mi to, když čárka neslábla.
V pondělí měla hcg 15, dnes jsem šla zase na krev a mám 27. Sice poporostlo, a téměř dvojnásobně za ty dva dny, ale pořád je strašně nízké. Ach jo. A stále špiním.

lucavka
22. zář 2010

Ahoj těhulky. Moc gratuluju. A nám ostatním pevné nervy a hodně síly do boje 😉 .
Já už třetí den stimuluju. Asi to jde zase dobře, protože břicho mi pěkně roste. Tak za dva týdny by měli mít prckové pěknej pelíšek. Snad se pořádně zachumlaj...

petrita83
23. zář 2010

@78marcela tak to je zajímavé...třeba je ještě šance když HCG roste..moc bych ti to přála, stát se to určitě může..tak co dál zase za 2-3dny na krev? třeba se jen zachumlali později?!

petrita83
23. zář 2010

@lucavka tak to je super..určitě teď naskočíš na tu těhu vlnu co se tu rozjela 😀 tak hlavně pozitivní myšlení, protože to určitě vyjde!!! 😀

78marcela
23. zář 2010

@petrita83 Půjdu zase zítra na krev. Tak se uvidí a asi se se už rozhodne. A|le dnešní čárka je slabší než včerejší, tak se bojím, aby už nebylo s chumláním konec. No, zítřek to rozlouskne a bude snad už konec těchto nervů, at to dopadne jak chce.
A když blbě, půjdu hned na další, když vidím, že snaha tam je, aby se to uchytlo.

petrita83
23. zář 2010

@78marcela tak držim palce!!!ale je super, že jsi tak odhodlaná..musíme prostě bojovat a nevzdávat to!tak tfuj, tfuj hodně štěstí!!!

78marcela
23. zář 2010

@petrita83 Díky moc. Nějak to dopadne a dřív nebo pozděi to čeká na každou z nás.

petrita83
23. zář 2010

@78marcela to taky doufám 😉 ale teď se to tu docela rozjelo..tak jen tu vlnu chytit 😀

petrita83
24. zář 2010

@okcelok koukej vstávat princezno!!!!ty nám nějak lenivíš..takhle by to nešlo 😠 😝 😀

okcelok
24. zář 2010

@petrita83 hele,já jsem vzhůru tak už kolem půl 9,al nepouštím tak brzo pc!!!!! 😝 😝 😝 😝 😀

petrita83
24. zář 2010

@okcelok bla, blaaa, bla, bla.. 😀 😝

okcelok
24. zář 2010

@petrita83 počkej,až budu na konci těhotenství a nebudu moct spát,to tady okonět už od 5 od rána!!! 😀 😀 😀 😀

petrita83
24. zář 2010

@okcelok 😀 už aby to bylo, na to se moooc těším..budu tu držet stráž s Tebou, ju? 😀

okcelok
24. zář 2010

@petrita83 no s tím počítám!!!!! 😀 😀 😀 😀 Ale pak budeme v 6 večer v pelechu a zařezávat jak divý!!! 😀 😀 😀

petrita83
24. zář 2010

@okcelok tak že u mě žádná změna 😀 prostě normální všední den 😀

petrita83
24. zář 2010

@okcelok já jsem teď pořád nějáká KO, včera jsem se už ani nepřemluvila k zapnutí PC jen jsem ležela, nějak mi nebylo dobře..a o v stávání ráno ani nemluvim..pořád posouvám budíka a nakonec jedu pozdějšim vlakem..mám nějákou podovolenkovou krizi 😀

okcelok
24. zář 2010

@petrita83 a nemůže to být třeba něco jiného,že by se zadařilo???

petrita83
24. zář 2010

@okcelok to určitě ne ☹ ..když byla mrcha..ale třeba ráno mi bylo taky blbě..ale já to tak někdy mám..dám si čaj co mi nesedne..a je to...spíš jak jsem se teď dlouho povalovala a pak dovolenkovala , tak nemám sílu a jsem z toho KO..to se snad časem srovná 😝

lucavka
24. zář 2010

Tak koukám že už tady plánujete brzký raní seance 😀 . Já bych momentálně spala furt. Za týden v pátek by měli dárkyni odebrat vajíčka a udělat prcky. Snad to klapne. Břicho mám jak meloun, tak už pěkně chystám pelíšek 😉

78marcela
25. zář 2010

Ahoj holk\, včerejší HCG bylo 40, z CARu přišla zpráva, že mám zvýšit léky a mám doufat. Tak doufám teda, v pondělí se to rozsekne.

petrita83
25. zář 2010

@lucavka tak to je paráda 😀 teď to určitě klapne, držim všechny palce...ty jim teda chystáš asi pořádnej bejvák 😀 pátek už je za chvilku.tak na sebe dávej pozor, pěkně se zakulacuj a těš se na ty vaše prcky 😀

petrita83
25. zář 2010

@78marcela ty joo to je teda napínavé, držim palce..tak třeba se teď HCG rozjede a poroste už tak jak má..je to teda podivné.tak snad je to prostě jen napínavější začátek!drž se!

78marcela
25. zář 2010

@petrita83 Já bych raději nějaký méně napínavý začátek, spíš takový klasický, mít už jasno...ale všechno přetrpím, kdžy se to zadaří, tak uvidíme, kéž by.

petrita83
25. zář 2010

@78marcela no jasně, to zvládneš..jooo joo to bychom chtěly všechny těhotenství dle tabulek, ale u nás to prostě tak nefunguje, tak musíme pracovat s tím co je..a tohle začíná vypadat dobře, tak se zkus radovat, že jsi těhule..navíc na špatný zprávy je vždycky dost času..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru