IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
8. říj 2010

@lucavka to se určtě zachumlává 😀 tak pěkně odpočívta,nechat se hýčkat a těšit se na prcka a // 😅

okcelok
8. říj 2010

aoooj!!! 😀

petrita83
8. říj 2010

@okcelok Bobku jsi tu???

petrita83
8. říj 2010

@okcelok no aoooj!jak pak se máte?moc na Vás myslim 😉 včera nám kamarád posílal fotku jejich čerstvýho broučka - s textem posílám fotku nového samečka 😀 a je fakt boží, doufám, že ho pojedem brzy ojuknout..a co ty, pořád v pelíšku??

okcelok
8. říj 2010

@petrita83 jo,na chvíli jsem zaskočila,ale jinak furt ležím.Co děláš?

okcelok
8. říj 2010

@petrita83 no já zase pořád koukám na dvojčata,malej je po tatínkovi a malá je celá maminka! 😀

petrita83
8. říj 2010

@okcelok dneska jsem v práci sama, tak si to mooc užívám 😀 ale zboží zabaleno poslánio do světa, tak můžu chvilku klábosit 😀

petrita83
8. říj 2010

@okcelok a ještě se jim povede páreček , to bych chtěla takyyy 😀 hele to já v něm nikoho neviděla..kupodivu u Aňi jsme to věděli hned 😀

okcelok
8. říj 2010

@petrita83 tak asi u někoho to holt poznat hned nejde.Zuza akorát zatím bojuje sama se sebou,prý není císař nic moc a děti jsou v inkubátoru,tak za něma chodí,jak může.
Jo,povedlo se jim to hezky! 🙂

petrita83
8. říj 2010

@okcelok no to Káča měla malýho taky císařem..nejednouto prý byl fofr, ale už jsou oba v poho a snad i doma...no s dvojčatama je asi císař skoro standart ne?no hlavně že jsou všichni fit a snad půjdou i brzo domů...

petrita83
8. říj 2010

@okcelok jo a máte už konečně fotečku??? 😲 😲

okcelok
8. říj 2010

@petrita83 nedostali jsme,protože tam neměli tiskárnu. Jdeme na procházku,tak se pak ozvu.pa

okcelok
8. říj 2010

@petrita83 tak zas jde ještě Tom do sprchy. No ne vždy se dělá u dvojčat císař,pokud jsou otočení oba nebo alespoň jeden,tak se jde přirozeně.

petrita83
8. říj 2010

@okcelok to je teda děs..bych jim tam snad přinesla vlastní 😀

okcelok
8. říj 2010

@petrita83 😀 😀 😀 😀 taky mě Tom říkal,že příště mám chtít jít do ordinace,kde to jde tiskonout!! 😀

lucavka
11. říj 2010

Ahoj holky. Jak se vám vede? Je tu nějak mrtvo. Dneska mi volali z práce, jestli jim už nechci podepsat dohodu. Ale jestli budu těhu, tak bez zaměstnavatele nebudu mít mateřskou je to tak? Už sem si zkusila testnou. Myslím že hodně slabounký duchové tam sou. Nechci to zakřiknout. Snad za pár dní budou silnější. Ještě se pořád bojím...

petrita83
11. říj 2010

@lucavka ahojky, tak to jsou dobré zprávy..jen se pěkně drž dál!!!!mimísek určitě bojuje..tak hlavně hodně pít, odpočívat..však to znáš..a hlavně žádný stres..z prací atd..no na dohodu bych asi nešla..v tomhle případě to pro tebe nemá žádné výhody, spíš naopak..odstupný ti asi dát nechtějí, ne? tak bych to nechala tak jak to je..a víš co..hlavně se tím teď netraop...oni počkaj..
a jinak se cítíš dobře?
To víš mi užívali krásného víkendu..asi jako všichni.. 😀 ale už jsem zase v práci..a těším se jen na čt.a pátek..to je sranda já se těšim k doktorům..jak se to všechno otáčí 😀

petrita83
11. říj 2010

@okcelok moje řeč!tak příště!!!

okcelok
11. říj 2010

@lucavka ahojky,no tak to budeme pořádně držet všechny palce,aby se duchové proměnili v mimi!!!! 🙂 🙂

lucavka
11. říj 2010

@petrita83 - to je fakt že když člověk čeká těší se i k doktorům 😉 . Držím palce. Já spím, jím a čůrám. Břicho, prsa a záda bolí jak ďas. Snad je to dobrý znamení. Mě právě kamarádka už včara vyhecovala testnout. Testla sem i dneska a na obou testech malinkatý duchové sou. Jak říkám, ještě se radši moc neraduju. Snad za pár dní bude pěkná tlustice... Uvidíme. Na práci prdim. Jen jim to budu muset nějak říct až zase budou volat...

petrita83
12. říj 2010

@lucavka 😀 ty máš teda režim..jako mimino 😀 no a kolik, že máš těch testů?? 😀 a kdy máš oficiálně testovat?no tak hlavně aby pěkně sílily..jen si to pěkně užívej i s těma všema bolestma atd..to k tomu prostě patří...a ještě se nenudíš?manžílek dělá zábavu? 😀 na práci prď to ti chválim a oni ti volaj nějak často?tak snad si teď dají na chvilku pauzu..aspoň do té dony než se to definitivně rozlouskne těhulíno 😀

lucavka
12. říj 2010

@petrita83 - No už sem se nudila. Dneska jsme byli chvilinku venku. Duch nám pěkně zesílil, tak sem moooc ráda. Ale nechci to zakřiknout. Snad to tak bude pokračovat. Oficiálně bych měla testovat až příští středu. A zavolat do Gennetu co se bude dít dál. Možná si mě pozvou hned ve čtvrtek na krev, když testy budou vypadat dobře... Uvidíme. Ještě se radši hodně šetřím...

petrita83
12. říj 2010

@lucavka určitě se šetři ale malá zdravotní procházka určitě nic neskazí , spíš naopak!no moc ti držim palce..teď se v Gennetu nějk nedařilo, tak je potřeba to prolomit! 😉 no tak až tam bude pěkná // tak jí koukej hodit do fotoblogu..tak že vy máte domluvu, že jak bude pozitivní test tak voláš a apk si tě pozvou na krev?já šla na krev minule asi 12.den..a hele ke komu tam vlastně chodíš, možná už si to psala a já zapoměla... 😒

lucavka
12. říj 2010

@petrita83 - Nejdřív sem byla u Daňka, ale pak už sem po jeho dovolený zůstala u Lovásový, teď už vlasně Bukvový. Sestra mi po transferu dala nějakej jejich těhu test. Že si ho mám za dva týdny udělat a zavolat výsledek. Pak prý mi řeknou co dál. Tak uvidíme.

petrita83
12. říj 2010

@lucavka ahaaa, tak to chodíme stejně 😀 jo jo tenhle těhu test jsem měla taky, ale musim říct, že nic moc..jiný ukazovaly mnohem krásnější čárky 😀

lucavka
12. říj 2010

@petrita83 - já mám mamatesty citlivost 10. Tam už sem v neděli měla stínek a dneska už hezkýho ducha. Taky sem dneska schválně zkusila nějakej 4you citlivost 20. Ale tam mám zatím taky jenom stínek 😀 . Tak uvidíme. Pořád si sem taková nejistá. Ale snad je to na dobrý cestě.

petrita83
12. říj 2010

@lucavka určitě je to na tý nejlepší cestě 😀 jo jo mamatest 10 jsou dobrý, tak hlavně vydržať a neplašit 😉

holubice.petra
autor
13. říj 2010

Aahojky holky koukamtady se uz o 106 testuje :o) tak hlavne tfuj tfuj at tam jsou krasne deviti mesicni // my porad cekame na dopis z imunologie jeste par tydnu...uz jsem jak na trni...na konci mesice jde manza na operaci ze zaludkem tak teda stejne nemuzeme na to "vlitnout" ale jsem zvedava jak na tom budeme...tak zatim pa

lucavka
13. říj 2010

@holubice.petra - budu držet palečky 😉 .
Dneska sem byla k kamarádkou chvilinku na čajíčku a dostali sme s miminkem kytičku pro radost ať se mu u mě líbí 🙂 . Bylo hezký být zase chvíli venku. A odpoledne sem poctivě prospala aby toho nebylo na jeden den moc 😀

petrita83
15. říj 2010

@holubice.petra ahojky Peťko, už jsem si řikala kde se touláš..my byli n aimuno včera, dneska jdeme na genetiku a já jdu na indikaci před laparo...na výsledky tak ybudem čekat dlouho hlavně z tý genetiky, tak nezoufej.další pokus spolu stihnem 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru