IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
19. říj 2010

@pampeliska36 no tak huráá, to je zachvilku a bude tu další těhule 😀 už se totu snad konečně začíná rozrůstat 😀 plivněte na mě taky někdo ten bacil 😀

petrita83
19. říj 2010

@okcelok já bych zas na tom chtěla bát jako ty 😀 ale nee, je mi jasné že žádná sranda, ale ty to vydržíš kočko..jsi 9tt tak už jen 14dní a pak to snad přestane a budeš těhulínovat a užívat 😀 omlouvám se že teď nepisánkuju, ale mám trochu trable v práci, do toho to lítání po doktorech každej den jsme někde...propstě nic moc období 😲 😠

lucavka
19. říj 2010

@petrita83 - jéé děkuju, krásná stránka. Tak budu doufat. Ta slabota ráno na tom gennet testu se mi nelíbíla 😖 . Uvidíme zítra.

petrita83
20. říj 2010

@lucavka držim palce!určo blbej test..to neřeš, pak napiš 😉

lucavka
20. říj 2010

@petrita83 - tak sem se po hromadě telefonátu dozvěděla akorát to, že si mám zavolat zítra v deset ☹ . Výsledky se někde couraj...

petrita83
20. říj 2010

@lucavka tak to je klasika 😀 jo jo čekání..co se vleče neuteče 😀 určitě pro tebe budou mít dobré zprávy..mě takhle minule napínalo přes víkend..to byl děs!

lucavka
20. říj 2010

@petrita83 - to věřím že to byl děs. Sem si zatím aspoň udělala radost dalším domácím testíkem. Nějaká úplně jiná značka než sem zatím měla. Citlivost 20 a čárečku tam mám pěknou. Tak uvidíme zítra jaký vyjde z krve čísílko...

petrita83
20. říj 2010

@lucavka tak vidíš, jsem ti říkala že ten z gennetu je šmejd 😀 tak držim palce do zítřka, pak už si sem dáš doufám, nějákou pěknou fotečku 😀

holubice.petra
autor
20. říj 2010

Ahojky holky nemyslete si ze jsem na vas zapomela chodim se na vas divat casto! u nas nic noveho 26.mel jit manza na tu operaci se zaludkem tak vcera prisel korespondak ze se nastup presouva na 2.listopadu jsem celkem nastvana 6.11 jsme pozvany na svatbu a to bude asi jeste v nemocnici tak mame po veselce ach jo...jinak stale cekame na vysledky z imunologie tak snad za ctrnact dni by mohly byt...v pracim se to zacina ukrutne tehulikovat a abych pravdu rekla uz me neprepada ani zavist ani litost jsem opet nabita presvedcenim ze nam ted v tech testech neco najdou a konecne zabere nejaka ta pilulka a bude po trapeni a pak uz budu rodit jak na bezicim pase az do duchodu :o)...ne kecam dve tri budou stacit...no dvojcatka by stacila ouplne ;o)
@lukavka moc na tebe myslim urcite bude vse v nejlepsim poradku!
A ostatni tehule koukejte nas cekatelky povinne pekne poplyvat!!!

lucavka
21. říj 2010

Tak hlásím konečně výsledky. 13. den po ET máme HCG 783,5. 😉 .

petrita83
21. říj 2010

@lucavka ty brďoooooo!!!!to je pecka číslo, se tam snad rozdvojil, ne? 😀 😀 to je super čupeeer! ajak ti je????hurá těhulko!

lucavka
21. říj 2010

Taky sem za to číslo hrozně šťastná. Modlím se aby to takhle hezky pokračovalo dál. Je mi celkem fajn. Jen mě bolí záda. A když pořád nejím a nespím tak mě prcek začně pěkně štípat. 🙂

petrita83
21. říj 2010

@lucavka 😀 😀 a vidíš ten test z gennetu ale musí být zmetek s takovym číslem!!! 😀 tak už si založ nějákej fotoblog! 😉 a kdy jdete na první UTZ!!!určitě to takhle nádherně půjde dál!!nic jiného si ani nepřipouštěj..a co práce?už je ti to asi tak nějak jedno, ne? 😉 jsem moc ráda, že to vyšlo!!!!

lucavka
21. říj 2010

@petrita83 - děkuju. 🙂 . První ultrazvuk máme osmýho, tak už uvidíme bít srdíčko. Z práce jednou za čas zavolají a nejsou zrovna příjemný. Ale máš pravdu. Teď už je to tak nějak jedno. Jen mě štve, že sem jim nikdy nemarodila, makala jak šroub, dělala hromadu hodin přezčasu a když sem potřebovala být chvíli v klidu, tak na mě hned vyrukovali s padákem 😒 . Ale co, mám hezčí starosti 🙂

okcelok
21. říj 2010

@lucavka teda,to číslo je obrovský!!Moc gratuluji.
My se vrátili od doktorky,máme 3 cm a náznak končetin,nádherný pohled!!!! 🙂

okcelok
21. říj 2010

@holubice.petra tfuj,pliv a tfuj!!!!!! 😀 😀 😀

petrita83
21. říj 2010

@okcelok vy jste ooobři 😀 😀 😀 to je úžasnýý!!

petrita83
21. říj 2010

@lucavka 😀 přesně!!máš hezčí starosti!!!

lucavka
21. říj 2010

@okcelok - tak to je krásný. Gratuluju. už se taky nemůžu utz dočkat. Držím moc palečky ať se i dál daří 😉

pampeliska36
21. říj 2010

@lucavka super!!! moc gratuluju ke krasnemu vysledku 😀 😀 😀

pampeliska36
21. říj 2010

@okcelok i tobe moc gratuluj k 3 cm 😀 😉 a naznaku koncetin - to je super!

pampeliska36
21. říj 2010

@petrita83 a jak se mas ty? uz mas za sebou nejaka ta vysetreni a cekas na vysledky? 😉

petrita83
21. říj 2010

@pampeliska36 - Ahooja Pampel 😀 jo joo už máme za sebou genetiku- výsledky budou v prosinci, taky imunologii, výsledky budou v listopadu..14.11. jdu na laparoskopii s hysteroskopii a ještě něco..prostě 3v1 😀 no a pak snad nějákej další plán..každopádně letos max.IUI..IVF už prý nestihnem 😖
A co ty, připravuješ se na KET?a kolik vlastně těch ledňáčků ,máte??

pampeliska36
21. říj 2010

@petrita83 jeeeeeeeejda... tak toho mas uz hodne za sebou a jeste i hodne pred sebou! 😉 hlavne, ze se to ale hybe, co? ... no my mame celkem 4 lednacky... blasticky... tak uvidime! 29.10. jdu na UTZ a pak 10 dni na to bude KET... to vychazi nekdy na 7.11. 🙂 to je srumec jak blazen!

petrita83
21. říj 2010

@holubice.petra 😀 tak to je super, že bereš takhle..já většinou taky..ale někdy mi to líto pořád je..no s tou veselkou je to škoda, ale třeba to ještě klapne akdyž ne zdraví je důležitější..no tak listopad už je zachviličku a pak už konečně budete míti výsledky a bude moct jít do dalšího boje!!!!viděla si teď 13.komnatu? taky se jim při 1.pokusu neoplodnili..ale z druhýho pokusu dvojčátka 😀 tak že se neboj, budou dva , tři..počkej až ti z nich půjde hlava kolem!Každopádně těším až se tu zase něco začne dít.. 😀

okcelok
21. říj 2010

@pampeliska36 moc děkujeme,však se všechny taky brzy dočkáte!! 🙂

lucavka
21. říj 2010

@pampeliska36 - tak to ti budu držet palečky. To už uteče. 😉 . A mě snad taky. Já v tu dobu půjdu na utz.

petrita83
29. říj 2010

@lucavka tak co je nového???

petrita83
29. říj 2010

@okcelok tak huš máte průkazaku bobani??? 😀

okcelok
29. říj 2010

@petrita83 néé,jdu tam až na 13.40. Mě teď normálně začaly těhotenské nevolnosti večer,já už chci být v klídku!!!! 😝 😝 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru