IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
21. črc 2010

@tafy no to určitě neni...
jooo Tafy kéž bys měla pravdu..ale zase se sanžim si opakovat a proč by to jako nemělo vyjít..embryjka byly pěkný a teď je jen vrátili do odmečku a tam se jim přeci musí líbit 😀
Tak o víkendu..no tak uvidíme..budu držet palce.

trudy
21. črc 2010

Holky, moc vám děkuju, že na mě myslíte, kéž byste měli pravdu, doktorka mi taky říkala, že by to mohlo být dobré znamení, ale já tomu stejně moc nevěřím, ale bylo by to to nejhezčí překvapení, které by z toho trápení vzniklo.
P.S. ten Nutridrink opravdu nic moc, trochu jsem si cucla, ale nevím jestli ho dám celej. blééé 😀

petrita83
21. črc 2010

@trudy určitě to bude dobré znamení!!!moc držim palce ať tohle trápení má příjemný vyvrcholení 😀 😀 a už je ti líp?jen pěkně cucej..já si ho dnes nechávám až na večer...ale nevim..je to blivajzek 😀

pampeliska36
21. črc 2010

nazdarek koceny!!! 😀 tady se to po ranu zase rozjelo 😉
@trudy to bude urcite dobre! kapacky ti pomuzou a drz se rad pani doktorky!!!
@petrita83 na spatne zpravy je casu dost....... takze: "Vydrž prťka, vydrž!" a uspech se dostavi 😀

pampeliska36
21. črc 2010

@holubice.petra jeeeeeeeeeeeeejda urcite je jeste DOST brzo. jeste vydrz! treba to klapne 😉

@etra ja myslim, ze je jeste hodne brzno, ne? ja vim, ze to v cloveku hloda.... ale co nejvic vydrzet se vyplaci.

petrita83
21. črc 2010

@pampeliska36 v to taky doufám pampeliško 😀 tak že vydžiiimmm..dnes teda určitě 😀

pampeliska36
21. črc 2010

@petrita83 a kdy mas testovat?

jesterka001
21. črc 2010

Ahoj holky 🙂
petrita83 - Nezlob a koukej vydržet do příštího čtvrtka!!!!! 🙂
trudy - taky jsem slyšela to co holky. OHSS po ET to vypadá fakt na otěhotnění 🙂
mariana75 - gratulace ke KETu
holubice.petra - Tady je někdo ale nedočkavý 😉

okcelok
21. črc 2010

@petrita83 nevím,jakto,že tak pozdě?! Měli jsme PK,dali mě dvě čbuněčná embryjka,tak doufam,že tam pořád jsou!! 🙂 Až do včerejška to bylo blbe,jelikož mě šíleně bolely záda a podbřišek,ale začala jsem pravidelně pít a dávám si magnesium a vápník a už je to dobrý. 😀 Co ty??

okcelok
21. črc 2010

@petrita83 samozřejmě 4buněčná 😀 😀 😀 chybička se vloudila

petrita83
21. črc 2010

@okcelok já to pochopila 😀 😀 jsem dneska asi chytrá 😀 😝 ..tak doufám že tam jsou..já nevim kolika buněčný byly..měly označení B14aa a B13bb - jako asi blastocysta ..a aa-bude asi lepší kvalita. než bb..ale kdo ví..doufám, že se mě držej 😀 já piju docela hodně..dneska sem si řekla , že si to změřim..tak zatim jsem vypila 2litry 😀 fakt se prolejvám co to jde..

petrita83
21. črc 2010

@jesterka001 no já to zkusim..když to nepřekazí do pondělka mrcha, tak zas bude veselejší.. 😀
@holubice.petra - jo joo to má ještěrka pravdu..tady je někdo hroozně nedočkavej..ještě víc než já 😕

okcelok
21. črc 2010

@petrita83 jojo,to jsou blastocysty,tak to máš už skoro vyhráno 🙂 kamarádka je měla taky a teď čeká dvojčátka 😝 já toho zatím moc nevypila,jen asi litr,tak jdu na to.Už aby to bylo za náma,to čekání je hrozný!!! A ty jsi doma nebo chodíš do práce?

petrita83
21. črc 2010

@okcelok jsem v práci..doma bych to asi nevydržela..takhle to asi rychleji utíká a i tak se to strašně vleče..doma by mi asi hráblo..navíc tam v těch vedrech máme přes 30°..tak jsem ráda , že se vracim až na večer..snažim se ale trochu zvolnit..co ty, ty jsi doma???
já doufám že se udržej 😀 protože dvojky - to by bylo dvojitý štěstí 😀 😀 blbé na tom je, že proto člověk nemůže nic udělat..snad jen být v pohodě, hodně pít, bílkoviny - mňam, mňam, čekat...atd..jsem strašně nedočkavá i normálně..vždycky chci všechno hned 😀 tak je pro mě tohle vážně těžká zkouška 😅 🙄

ankil
21. črc 2010

ahojky, jsem zpět, hystero dopadla na 1, dr.nic nenašel, opravdu nic to nebylo ještě že jsem šla bez narkozy 😎 , v pátek frčím na utz jestli bude nějaký folikul/tento cyklus nestimuluji/ a když jo tak bychom ještě zkusili IUI než nám přijde schválená žádost na ivf
já měla ohss už po OPU

ankil
21. črc 2010

holky vydržte, za chvilku budete mít na testu dálnice a v bříšku dvojčátka 🙂 😉

okcelok
21. črc 2010

@petrita83 tak to Ti závidím,že jsi v práci,já jsem servírka,tak to nejde 😕 Já jsem stejná,taky musím mít a vedět vše hned!!Ale děcka to zvládnou a my pak budeme lítat jak na koštěti 😀 😀
Jdu k doktorce na gyndu,tak snad vše dopadne dobře.Zatím

petrita83
21. črc 2010

@ankil ahoja! tak to jsou zase dobré zprávy!!!to je super!to by bylo fajn kdyby jste v mezičase mohli zkusit IUI, viď?tak budu držet palce 😀
Já už je prakticky vlastně držim furt a všem a taky trochu sobě..no přiznávám se 😀

petrita83
21. črc 2010

@okcelok tak to je jasné, že to u Tebe nejde..já sedim v kanclu u PC, tak to je v pohodě..a na co jdeš na gyndu? držim palce ať máš taky dobré zprávy 😀

jesterka001
21. črc 2010

petrita83 - no a kdy se teda testneš?

ankil
21. črc 2010

@petrita83 😀 v mezičase 😀 , jj jsem ráda že nic nenašel, akorát mám teď zakázaný na 3 dny bazén a taky sexík, no když mluvil o sexu tak koukal hlavně na manžela 😀 😀 😀 , ten byl tááák nadšenej že nic nebude

petrita83
21. črc 2010

@ankil jo joo. tenhle podled znám..nám včera skončil 5denní půst..ale nějak se mi do toho nechtělo..to víte plašim a bychom jim třeba něco neudělali..já vim je to blbost..ale já bych klidně držela půst 14dní 😀 a by bylo vše ok.
Já do bazénu taky nechodim..nemám se ani koupat ve vaně, jen sprchovat..je fakt, že jsem si na to teda všechny vybraly parádní měsíc..hic jak blázen, ale my to vydržíme.

petrita83
21. črc 2010

@jesterka001 až nebudu takovej posera 😀

holubice.petra
autor
21. črc 2010

@petrita83 jo jsem nedockava...ja vim ze je jeste brzo ale alespon stin..posledni dny me poboliva zase bricho..tak tusim ze z toho nic nebude...

okcelok
21. črc 2010

@petrita83 ja taky sedim u PC,ale doma 😀 😀 sla jsm na gyndu už včera,protože mě od neděle od večera bolel podbřišek a v kříží ,takže doktorka mě zjistila,že mám cysty na vaječníku no a chtěla mě poslat do nemocnice,ale já si přečetla vaši debatu,začala jsem hodně pít a davám si i tablety hořčíku no a je to dobrý!!!Takže mě dnes pochválila a řekla,že mě bohužel jěště nemůže z ultrazvuku zjistit,jestli tam děcka jsou ☹ ☹

okcelok
21. črc 2010

@holubice.petra může tě bolet břicho proto,že se prokrvuje děloha,jak se tam zavrtávají,tak nevěš hlavu 😀 😀 😀

petrita83
21. črc 2010

@okcelok 😀 hlavně, že je vše dobré..to je škoda, že se ještě schovávali, ale určitě se brzo ukážou 😀 😀 a test sis ještě nedělala? a budeš? jinak zase dobré zprávy..tak to je dobře..tak v pitnym režimu pokračuj!!!já už mám dnes za sebou 4litry 😀

petrita83
21. črc 2010

@holubice.petra to tušíš určo špatně..a kdy zkusíš další? zase zítra???nebo si teď dáš test pauzu 😀 já se tak tady těšim na první // to bude oslava 😀

okcelok
21. črc 2010

@petrita83 jj,lumpíci hráli schovku 😀 😀 jěště jsem netestovala,mám už jedno IVF za sebou a vím,že je to moc brzo.Ale asi to zkusím v sobotu,ale i když tam nebude dálnice,tak nic není ztraceno 😉 já si nachystala lahev,kterou musím otočit 7x,abyxh vypila 5 litrů denně(teď mě zbývají jěště 4 otočky,ale pořád chodím na záchod)

petrita83
21. črc 2010

@okcelok tak to to děláme stejně 😀 v práci piju z lahve..doma mám litrovou ,,skleničku,, - skoro džbánek 😀 taky pořád lítám..vždycky jeto napínavý cestou domů jestli to vydržim, nebo ne? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru