IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
10. srp 2010

@lllenkap vítej a držíme palečky,ať je ET úspěšný!!!Kolik máš mimísků? 😉

lllenkap
10. srp 2010

Mám za sebou 1.IVF a byla jsem po krákém protokolu schopna vyprodukovat 3 prázdné foliky.Takže propadák 😖 Teď bez stimulace jsem vyprodukovala jedno prý kvalitní vajíčko, které bylo oplodněno a jako 4 buněčný zavedeno 🙂takže teď se jen modlím..............

okcelok
10. srp 2010

@petronela82 tak odteď pro nás bude pátek 13 štasným dnem a naší modlou!Ale nejvíc pro Tebe,viď? 😀 😀

lllenkap
10. srp 2010

Díky🙂

lllenkap
10. srp 2010

Teprv se učím zacházet , jak a komu co se posílá, tak se předem omlouvám za možný chyby 🙂

okcelok
10. srp 2010

@lllenkap a bereš nějaké léky? Jsme zvědavé(spíš zatím jen já),protože tak sbíráme info a všech možných pomocných prostředcích k vytouženému cíli! 😉

ankil
10. srp 2010

@petronela82 jasně že bude 😵 a kolik jsi si nechala dát mražáčků

lllenkap
10. srp 2010

Klidně se ptejte🙂 Ne vůbec.Doktor mě řekl ,že zřejmě tamto co se přihodilo při 1.IVF byl nějaký divný cyklus.Je to asi 6 měsíců.Chodila jsem teď celou dobu průběžně na kontrolu folikulů a jednoho dne mě pan doktor řekl, že se na to podíváme punkcí a bylo to ok.Prostě asi zřejmě buď psychika nebo náhoda.Nevím

petronela82
10. srp 2010

@okcelok - jjo pátek 13 - bude můj nejšťastnejší den 😀

@ankil - měli jsme dva sněhuláčky - po 5 denní kultivaci, jedno mělo AH a obě byly v embryo-glue

ankil
10. srp 2010

@lllenkap ahoja a za 14 dní jen krásné zprávičky 😵

ankil
10. srp 2010

@petronela82 tak doufám že se OBĚ pořádně přilepily 😀 😀

lllenkap
10. srp 2010

Rozhodně se cítím líp, jak před tím půl rokem 😀 . Byla jsem úplně KO.Samozřejmě, že teď doufám, ale jsem už šťastná za to, kam jsem to alespoň dotáhla ted🙂

okcelok
10. srp 2010

@lllenkap co bylo před půl rokem?

okcelok
10. srp 2010

@ankil 😀 😀

lllenkap
10. srp 2010

No vidíš🙂 ještě mě to psaní ,aby to dávalo souvislost nejde 😒 .Před půr rokem jsem byla na 1.neúspěšném IVF bez oocytů.

lllenkap
10. srp 2010

@ankil Díky moc 🙂

petronela82
10. srp 2010

@ankil - díky díky - jsou tam přilepený a už je nedám

@lllenkap - 1 IVF je vždy takové testovací, teď už vám to vyjde uvidíš - budeš testovat? a kdy? nebo vydržím až na KO na krev?

lllenkap
10. srp 2010

@petronela82 Ahoj. Vůbec netušim, jestli vydržím.V plánu to mám, ale.......Muj doktor mě říkal 12.až 13. den od Et. Budu se snažit ale fakt nevim🙂

lllenkap
10. srp 2010

@petronela82 Koukala jsem že tobě se to blíží.) tak hodně štěstí. Já mam trochu divnej pocit ,když vidim jak všichni měli PK, kterou u jednoho embrya nedělají.tak uvidíme

petronela82
10. srp 2010

@lllenkap - a měla jsi AH, nebo embryo glue? a co vůbec baštíš za prášky? co Prednison?

lllenkap
10. srp 2010

@petronela82 No právě, že jsem prošla Nativ.Vše bylo bez prášků. Pouze jsem si píchla 36 hod před ET Pregnyl a teď baštim Utrogetsan a čekám🙂

petronela82
10. srp 2010

@lllenkap - a cyklus byl opět bez stimulce? kolik jsi měla folíků (resp. vajuch?)

lllenkap
10. srp 2010

@petronela82
1.IVF 2010.gonal,3 folikuly-úplně prázdné-nedošlo k ET 😒
2.IVF bez hormonu(NATIV) přirozený cyklus,vytvořen 1 folikul v něm vajíčko,které bylo poté oplodněno metodou ICSI .Poté ET a ted čekám.ET byl v sobotu🙂 🙂 Když je jen jedno embryo ,odmítají dělat PK.Není co selektovat a to je potom zbytečný.
Ty jsi to měla jak?Koukla jsem, že testík pozitivní.Vypadá to super.To bude už dobrý.🙂

drndapetka
10. srp 2010

@petrita83 Ahojky, omlouvám se, že sem takhle padám, ale musím se vyjádřit k Tvé situaci.....Měla jsem mimoděložní těhotenství.....a probíhalo to asi tak, že jsem měla jakoby křeče v podbříšku, když máš zácpu a začala jsem špinit, po pár dnech krvácet LESKLOU krví ( má jinou barvu než ta menstruační ). Bylo mě na omdlení a celá sjem byla slabá, měla jsem hodně nízkej tlak. Nikdo nevěděl, že to je mimoděložní, čekala jsem týden na výsledek v nemocnici. Každý den mi brala krev a hcg stoupalo, ale jen lehce ( což je pšatně, má kstoupat každý 2.den dvojnásobek ) , nakonec mi po týdnu začalo klesat, udělali mi UTZ a na něm furt nic nebylo, tak mě brali hned na sál myslím si, že pokud nemáš žádné takové příznaky, tak se nemusím mimoděložního obávat. Budu držet pěstičky, ať to dopadne, co nejlíp! Doufám, že sjem aspoň trošku poradila.....Kdyby jsi potřebovala ještě něco vědět, obrať se na mě , ráda pomůžu, když budu moct 😉

petronela82
10. srp 2010

@lllenkap - já mám PCO, mám za sebou dvě IVF - při každém jsem měla 40 folíkul, v nich 20 a 21 vajuch - následoval HSS, při prvním IVF jsme neměli ICSI (Dr. říkal že není třba) a oplodnilo se jen jedno vajucho na ET sice došlo, ale 4 dní po něm dorazila mrcha a při druhém už se jich oplodnilo 15 a nakonec zbylo i do mrazáku. druhé IVF skončilo biochemickým těhu - a těď čekám na výsledky 3 transferu (prvního KET)

ankil
10. srp 2010

@petronela82 jasně že ne a přilepený tam hezky zůstanou celých 9 měsíců 😀 😉

lllenkap
10. srp 2010

Já si ty PCO vůbec nedovedu představit.Mam vlastně opačný problém.Vaječníkům se nechce moc pracovat 😒 Což vidím jako horší 😉
Hlavně aby to vyšlo.Do třetice vše nejlepší.A bude to ,určitě ano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 S těma testíkama určitě počkám.Nemá to stejně dřív smysl ,kvůli Pregnylu.

rozinka007
10. srp 2010

@petronela82 ahooooj, já mám taky PCO, a je to teď můj taky 3.transfer a 1.KET 😀 včera jsem testila a dnes ráno byla silnější, tak uvidíme zítra.
Kdepak máme Marianu? Mou spolubojovnici o den déle?
@lllenkap S tou pregnylovkou souhlasim, takhle jsem byla falešně pozitivní při 2:IVF, aspoň, že při KETu to nemate 😉 držím Vám palečky

petronela82
11. srp 2010

@rozinka007 - tak to jsme na tom stejně - a kolikátý jsi den po KET? a kdy jdeš k Dr. na KO - chodíte u Vás v CARu na krev

@ankil - jjo jsou tam přilepený a doufám že je v pátek uvidím na UTZ

@lllenkap - ono vše má něco, u PCO je zase kvantita na úkor kvality - folikul jsem měla sice vždy až až, ale půlka jich vždy byla prázdná a všechny vajucha nebyly zralé - ale bojovníčky máme obě - to je podstatné - držím palečky

rozinka007
11. srp 2010

@petronela82 dnes jsem9.den po KETu a jsou tam stále // i silnější dnes 😵
jinak jdu 16.8. na krev, chodíme vždy 2 týdny po KETu i ETu. Mě DR. říkala, že mi ty polycystický vaječníky dělaj co chtěj, že buď reagujou málo nebo moc, nic mazi, 1 a 2 IVF žádní sněhulajdové a při 3IVF bylo 16 sněhuláčků, tak se v tom vyznejte 😅
ty jdeš v pátek viď, moooc se těším na čísílko 🙂 tfuj tfuj tfuj

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru