IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
26. srp 2010

@okcelok už jsme zpět!!!
ty sis zase změnila fotku 😀 😀 chceš mě svatebně naladit,?
Holuba vyhoď je to šmejd 😀

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 A jaky to bylo? A kdy by jsi měla vědět výsledek?

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 nějak furt nevím,jakou fotku tam dát,možná tam dám nějakou z Kuby a bude!! 😝 😝

petrita83
26. srp 2010

@okcelok ta včera byla lepčejší, ale nějáká z Kuby? hmmmmm 😀
Bylo to sterilní, neosobní, ani jsme toho doktora vlastně neviděla..i sestřička konstatovala, kde že je romantika..nebolelo to jen šimralo..spermio bylo v normě, což nás překvapilo..podpořit to prý máme ještě zítra..tak uvidíme 😀 ale příště asi půjdem do těch vyšetření..

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 ach jo,co všechno člověk nezažije!! ☹ Ale hlavně,ať to klapne!! 😉
tak podporujte jak jen to jde!!! 😀 😀

okcelok
26. srp 2010

já se moc nefotila a tak tam nechám pláž a oceán,ty byly nádherný 😢 chci zpět!!!!!!!!!!! 😎

petrita83
26. srp 2010

@okcelok no jasně bude podporovat co to dá 😀 ..teda pokud to zas neskazí nějákej záchvat smíchu 😀
Hele dneskas náma na pokoji byla ještě jedna pani chudák...byl sama a my tam dva ..Lů zas ty jeho vtípky...joo co člověk nezažije 😀

petrita83
26. srp 2010

@okcelok to je superr..letní pohoda to mám ráda..už sem si nechala vyrobit pas..tak že snad brzo někam vyjedemmm 😀

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 jééé a bude to i za jiným účelem než dovolenkovým anebo to te´d není na pořadí dne?! 😲 😀

petrita83
26. srp 2010

@okcelok ještě neni úplně na pořadí..teď jsme ještě pořád v tom koloběhu mimino..ale po tomhle IUI už začnem zase normálně žít, někam pojedem si odpočinout a nabrat síly atd.. a třeba dojde i na hledání termínu 😀

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 máš recht,vše popořadě!!! 😉

petrita83
26. srp 2010

@okcelok 😀 😀

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 jdu vařit a do města,tak zatím papa 🙂

petrita83
26. srp 2010

@okcelok tvůj plán ti závidííím, já makááám, a pořád drnčej telefony a někdo něco chce..bleeee 😝

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 tak město padlo,macin šel sám,je tam vedro a mě se nikam nechce! 😝 V kídku,dělala jsem jen lečo,zas žádný takový!!! Tak telefon zvedni,řekni,že těhotníš a potřebuješ klid a zas ho polož!!! 😀 😀 😀

petrita83
26. srp 2010

@okcelok 😀 😀 😀 HA, HA.....no vedro? tady je docela zima..brrr málem jsem zmrzla..asi Vám to tam pošlu 😀 hele valim dom, jsem nějáká upláclá, doma se zavrtám a budu zase na příjmu 😀 Lů požene na volej, tak bude klídek... 😀

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 jasnačka,tak utíkej do tepla domova a hnízdi!! 😉 😉 Papa

petrita83
26. srp 2010

@okcelok aloha, tak už jsem doma, hodila jsem si malou chrupku 😀

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 já byla na bruslích a jsem grogy 😝 😝 😝 je tady asi 30 stupňů a jsme mrtví!!! 😀 😀

petrita83
26. srp 2010

@okcelok ty joo..to tady určo neni, ikdyž se taky oteplilo oproti ránku..až mě to zmohlo a dala jsem si pěkně 2hodinky spánku a jsem ještě pořááád unavená 😀 na brusle taky začnu chodit, dneska chci být ještě v poklidu ale pak začnu..Lů je právě na volejbale tak užívám klídku 😀

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 no samozřejmě,dneska hnízdi!! 😀 😀 Tak to ta studená fronta přijde zítra k nám,to teda pěkně děkujeme!! 😠 😠
Máme karetní večůrek,tak se odpojim!!Myslím na vás,ať to klapne!!!papa zítra

petrita83
26. srp 2010

@okcelok karetní večírek?hmm..tak doufám že vyhraješ 😀 😀 a co hrajete prší?nebo něco víc na úrovni 😀 poker?tak koukej vyhrát...mě už se vrátil sportovec domů..tak si uděláme pěknej večer...půjdu chrupat 😀

petrita83
27. srp 2010

Dobré ránko 😀 @okcelok - hele on už tu s námi asi nikdo nezůstal 😒 a nebo jsou všichni někde na dovče?jéé jak já bych jela..tak snad za 14dnů..už začínám jukat na zájezdy 😀 dneska u nás zase déšť 😖 večer máme tu oslavu,mezi tím mi mají opravit tu troubu a pak přijít zaměřit okna na římské rolety - už se na ně mooc těším 😀

okcelok
27. srp 2010

@petrita83 čauky,tak jsem se konečně dostala k netu!! Taky jsem nad tím přemýšlela,že se všechny přestěhovaly do jiných témat! 😒 Tady začalo pršet ráno a prší doteď!! 😠 😠 Už máš opravenou troubu a zaměřené rolety?? A vybrala jsi teda destinaci na 😎 😎 😎 😎 ?

okcelok
27. srp 2010

@petrita83 Jo a hrajeme žolíka 😀 ,ale Tom dostal k vánocům žetony na poker,tak sem tam hrajeme i poker. A taky někdy prší!

okcelok
28. srp 2010

@petrita83 Čau bobku,tak jak je????

petrita83
28. srp 2010

@okcelok Aloha vítej na soukromé diskuzi 😀 😀 třeba se ještě vrátí 😀 😀 no jooo červenec je pryč..ale proč trhat partu 😀 já sem patriot tak zůstávám 😀
No tak trouba opravena, normálně by to stálo prý cca 6tis..to mě porazilo..ještě že je v záruce 😀 ufff, no a rolety už jdou do výroby..ty budou nádherný..dělám je do dětského pokojíčku a do ložnice aby se tam kulíškovi líbilo 😉
Tak vy hrajete taky poker??my taky 😀 jsme děsně dobříí.. jen kamarádi pro to nemaj pochopení..přijde jim že si z toho dělám pr....no joo oni to berou dost vážně, tak je z toho někdy dusno 😀
JInak včera zase byla oslavička u rod.přátel..velký mejdlo 😀 já dělala řidiče, a zase odpalovala otázky jestli nepiju protože jsem v tom 😖
Dneska máme relax a Lu mě chce večer opustit až do zítřka 😠 😖 😢 co já budu dělat 😀

holubice.petra
autor
28. srp 2010

Ahojky holky no já tu jsem ještě taky 😀 já jsem teď taky vybírala dovču 19.září jedu s kamarádkou do Egypta už se moooc těším 😉 konečně naberu síly do dalších pokusů 😎 jinak jsem taky koukala že se to tady nějak vylidnilo...u mě nic moc nového...prostě jen čekáme..

petrita83
28. srp 2010

@holubice.petra- Ahoja Peťko, tak tě vítám zpět!!!to jsem ráda, že tu s náma zůstáváš 😀 u mě ta ynic moc nového jen min..týden jsem byla na IUI..tak zas čekám..
Egypt?tak tam se možná taky chystáme..už jsem zadala pas do výroby a pak nijak vyrazíme..možná do Egypta možná jinam..ale hlavní je že konečně budeme mít dovolenou 😀
A kam přesně jedete, Sharm, Hurghada, Taba, Marsa???a nebude manžovi smutno 😀

petrita83
30. srp 2010

Dobré ránko všem! 😀 😀 😀 Tak oki 😀 kde pořád vězíš 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru