IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
29. zář 2010

@petrita83 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no tak budu drzet pesticky do dalsiho boje... plneho optimismu a nadeji a to je dobre!!!!!!!!!!!!!! 😉

pampeliska36
29. zář 2010

jinak holky ja jsem se trosku otrepala a valime do prvniho pokusu KETu 😀 takze cekam na menstruaci, ktera dorazi v rijnu nekdy kolem 20teho a pak jupi do toho... jdeme do KETu v nativnim cyklu... protoze jsem mela ukazkovou sliznici a tak vsechno ostatni bylo OK, takze nebudu do sebe cpat hormony 🙂

okcelok
29. zář 2010

@pampeliska36 tak přeji,ať to tentokrát vyjde,je těhu vlna,tak musí!!! 🙂 🙂 🙂 A taky přeji brzký příchod mrchy!! 😉

petrita83
30. zář 2010

@pampeliska36 jo joo taky přeju ať to mrcha nezdržuje a jde to všechno takhle ukázkově krásně dál!!!to je paráda 😀 tak mrcho šup, šup..ať je tu další těhule 😀

okcelok
30. zář 2010

@petrita83 mě je blbě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝

petrita83
30. zář 2010

@okcelok a já ti to závidiiiim 😀

petrita83
30. zář 2010

@okcelok jinak su v práci mám tu trošku průšvihy ☹ 😠 😖

lucavka
30. zář 2010

@okcelok - taky závidím 😉 . I když mě stimulace taky moc dobře nedělá a už nezapnu žádný kalhoty. Ale aspoň budou mít mimísci pořádný bydlení. Zítra jedeme do Gennetu a už by měli prďolky "vyrobit". Tak se snad zadaří.

@petrita83 - jakýpak průšvihy? Pochlub se. No já až se tam budu muset vrátit tak mám padáka. 😖 . Ale snad to nebudu muset řešit. Věřím že se prckové příští týden pořádně zakousnou.

Holky všem moc držím palečky 😉

okcelok
30. zář 2010

@petrita83 zase má šéf blbý den???!!Co se dějě??? 😲

okcelok
30. zář 2010

@lucavka Já vím,že i já záviděla i nevolnost,když jsem nebyla těhule,ale je to hrozný,já to mám celý den,chce se mi zvracet a pak zas ne,žaludek jak na vodě,ble!!!

lucavka
30. zář 2010

Jinak za chvíli mám vycházky, tak mažu nakoupit a do lékárny pro vitamíny pro miminka a nějaký těhu testy. Už to chci mít doma, protože do pondělka mám hromadu věcí na práci a pak mě čeká hajání, tak už bych to možná nestihla 😅 . Tak jesli máte nějaký rady sem s nima 😀

petrita83
30. zář 2010

@lucavka , @okcelok - no průšvihy přímo parádní...šéf je makovec 😀 ale to by ještě šlo ale mám tady 4výzvy z fin.úřadu tak celej den ležim v čílsech, šanonech až se ze mě kouří..nakonec jsem problém našla, ale teď moc nevíme jak ho nejlíp napravit, protože těch zmatků je tam moooc, a to jsem pečlivka 😖 chyba ne moje ale jinejch, ale já to musim žehlit 😠 😠 😠

Jinak přesně já závidim i ty nevolnosti ale Lacavko ty už je budeš mít určitě brzo taky 😀 😀 tak že zítra probíhá výroba 😀 budu držet palečky!!ať jich je hodně a kvalitních!!!a kdy půjdou k tobě?taky zítra? nebo je tam ještě zdokonalej před transferem??? 😀

78marcela
30. zář 2010

Ahoj holky. Tak jsem myslela, že mě začne HCG klesat, a bude vyřešeno. Jenže ne. Dneska mám HCG 160 (v pondělí bylo 80), tak zase jen řekli, stoupá to, tak čekat. Vyfasovala jsem další léky a tradá domů. V úterý jdu na ultrazvuk. Tam už jim snad dojde, že když to stoupá, ale blbě, tak že je něco v nepořádku a snad už něco udělají.

okcelok
30. zář 2010

@78marcela tak to je teda neuvěřitelný,a proč ti utz neudělají už teď,bylo by tam vidět to,co viděla včera já?????????????,!!!!!!!!!!!!!!!!

okcelok
30. zář 2010

@petrita83 aha,tak to ti teda moc nezávidím,ale snad jsi dobrá žehlířka a zvládneš to!!!!!Držím palce!

78marcela
30. zář 2010

@okcelok Já myslím, že ne. Tobě se to vyvíjí krásně, tak už tam něco bude. Já jsem na UZ objednaná až v úterý.

okcelok
30. zář 2010

@78marcela a kdo s tebou teď mluvil??

78marcela
30. zář 2010

@okcelok Teď nikdo, sestra, co mi brala krev🙂

okcelok
30. zář 2010

@lucavka to víš,že se zadaří!!!Musíte tomu věřit,fakt to funguje.A pro klid v duši já netestovala,počkala jsen na krev a je to lepší! 😉
Žádnou radu nemám,jen odpočívat,nekoukat na škaredý filmy,ale jen na romantiku a komedie a pozitivně myslet! 🙂

okcelok
30. zář 2010

@78marcela no já jsem teda na ten tvůj utz tak zvědavá!A nezkusila jsi přemluvit svýho gynekologa na utz?

78marcela
30. zář 2010

@okcelok nene, já myslím, že při tak nízké hodnotě to nemá cenu. Určitě nic neuspěchám. Jsem v klídku, v pohodě, do úterý času dost... 😉 😉 😉

okcelok
30. zář 2010

@78marcela teda já tě fakt obdivuji!!!Toto já už bych nedala a chtěla bych jasné vyjádření!!No tak ať už je tady úterý a může se to rozlousknout!!!

78marcela
30. zář 2010

@okcelok Já byla na nervy předtím, když to bylo na hraně a na nervy a ta nejistota...ale teď už jsem se spíš smířila s tím, že to nedopadlo a jsem naprosto v klidu. Vyjde to jindy.

okcelok
30. zář 2010

@78marcela jsem ráda,že je krize zažehnána a u vás vš ok!!!Jsi statečná holka!!Nevzdáš to a dostaneš za to odměnu,přeji,ať co nejdřív! 🙂

petrita83
30. zář 2010

@78marcela ty joooo to se zase zdvojnásobilo? to jsou teda záhady 😲 to nechápu, ale pořád si řikám že šance, zvlášť když tě nechávají pořád čekat...jen nevim proč už ti neudělali UTZ..tak v úterý budu držet palce! a to zas půjdeš i na krev?

petrita83
30. zář 2010

@okcelok no spíš ještě moc nevim jak na to..potřebuju najít metodui nejmenšího zla 😀 😝

okcelok
30. zář 2010

@petrita83 tak snad se ti to povede!!!! 😉

lucavka
30. zář 2010

@petrita83 - jo tak takovýhle stavy v práci taky znám... Prckové ke mně půjdou po víkendu. Chudáčkové maličký. Budu na ně myslet jak se maj 🙂 . Prý nejdřív v pondělí nejpozději ve středu. Uvidím co se dozvím zítra.
Jinak už mám vitamínky. A protože vím, že bych do krve netestovat nevydržela, už mám osm testů tří značek, a jeden se prý může použít už pátej den 😀 . Tak uvidíme. Jen se modlím ať se zítra zase nedozvíme špatný zprávy 😖 . Ale teď už to bude určitě dobrý a příští týden mě čeká váleníčko a péče manžela 😉

lucavka
30. zář 2010

@78marcela - jsem na tebe hrozně zvědavá, tohle je fakt zvláštní... Každopádně držím všechny palečky.

okcelok
30. zář 2010

@lucavka takže od pátého dne po ET začne testovací mánie?? 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru