IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
28. únor 2011

ja jsem dneska zahajila pripravu na KET 😀 jsou to posledni nasi lednacci 🙂 tak doufam, ze to klapne!

okcelok
28. únor 2011

@holubice.petra moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!Hlavně přeji,ať vše probíhá tak,jak má!! 😉 😉 😉

okcelok
28. únor 2011

@petrita83 no tak to z tebe musí být Lů nadšený!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak pokud bude Rozárka rozmazlená,tak ji pošlu na převýchovu k tetě do Prahy!!! 😅 😅 😅

petrita83
1. bře 2011

@pampeliska36 klapne, musí...tuhle vlnu chytíme 😉 držim palce..já začnu kolem 15.03...huráá

petrita83
1. bře 2011

@okcelok no jasně 😀 joo ooo Lů je nadšený, jen nevim proč mu tak rychle stříbrní hlava 😉 😀 Rozárku rozmazlíme a pořádně! 😉

holubice.petra
autor
1. bře 2011

@pampeliska36 děkuji děkuji za měsíc se budeme radovat z tebe!!!!!!!!!!!! 😀

trudy
1. bře 2011

@holubice.petra Taky moooc gratuluju. 🙂 A prosím o poslání nějakých těch těhu bacilů ke mně, díky. 😀

holubice.petra
autor
1. bře 2011

@trudy tfuj tfuj tfuj a prsk prsk prsk snad vám to holky zlatý pomuže 😉 😀

pampeliska36
1. bře 2011

@petrita83 ahoj 🙂 hele a ty to mas v planu jak??? nejak zhruba ve stejnem obdobi jako ja planujes stimulku?

petrita83
2. bře 2011

@pampeliska36 jo joo se stimulkou začneme kolem 15.03, možná dřív a pak uvidíme jak vše vyjde 😉

pampeliska36
2. bře 2011

@petrita83 no super!!! budeme "bojovat" spolu 😀 😀 😀

okcelok
4. bře 2011

@petrita83 teda,to už je za dveřma,jéééé,já se tak těším na mimčo!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
5. bře 2011

@okcelok to ti věřím a moc přeju 😀
@pampeliska36 @petrita83 @trudy tak holky už je tady březen jste přiraveny na to že to teď už vyjde!!!!!!!!!!!to je jasn jako facka 🙂 😉 držím všechny ppěstičky co mužu 😉

holubice.petra
autor
7. bře 2011

ahojky holky koukám že je tady nějak prázdno tak co je u vás nového??

petrita83
7. bře 2011

@holubice.petra - to nám řekni ty co je nového 😀 jak se cítíš a jak si to užíváš?je ti dobře???no já čekám na středu a hlavně doufám, že mi to mrcha nepřekazí..protože mám pořád takovej pocit...ikdyž má mít ještě čas...no a pak už to bude fofr, doufám..v ideálním případě ve středu UTZ a pak počkat na mrchu a hurá do toho!!!

petrita83
7. bře 2011

@okcelok a jak jáá se těšíííím na Rozárku 😀

holubice.petra
autor
7. bře 2011

@petrita83 no u mě nic moc novho cítím se celkem dobře jen mě často pálí žáha a pobolívá břicho jak před mrchou...na uz jdu až příští týden tak jsem zvědavá co a jak 😀

petrita83
7. bře 2011

@holubice.petra už!příští týden? 😀 to je super, určitě tam uvidíš nádhernou bublinu/bublinky 😀 no já doufám, že ta moje mrcha počká až po středě aby mi to zas o měsíc neposunula, to bě mě vážně nas..štvala 😉

trudy
7. bře 2011

@holubice.petra Ahojky, u mě katasrofa berou mě zuby, jako prase. Minulý týden u zubaře tahali mi nervy, ale bolest neustala, tak dneska znova a nervy my tahaly z jinýho zubu. Myslela jsem že se bolestí zbláznim, ale i tak mě stále bolí celá pusa, doufám že je to z toho dnešního zákroku a že už tam není nic dalšího 😖
Jinak mě teď čeká předoperační vyšetření a pak hurá píchando 🙂 🙂

holubice.petra
autor
7. bře 2011

@petrita83 jo jo ale já to beru AŽ příští týden ☹ nemužu se dočkat jsem napnutá jak kšandy 😀

@trudy pane jo ty si teda užíváš, mě bolel zub jen jednou v životě a už to nechci nikdy zažít...to to uteklo tak už se hrneš na stimulku jupí tak tfuj tfuj hodně štěstíčka 😉

pampeliska36
7. bře 2011

@trudy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pane boze... at je brzo lip!!!

@holubice.petra drzim pesti!!! a informuj nas trosku 🙂 😉

@petrita83 myslim na tebe... at to vsechno vali podle planu!!!

.... no a ja jsem dostala o vikendu mrsku, takze se nam to akorat vsechno o dva dny posunulo a jinak valime podle planu... takze transfer vypada na 23.3. 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
7. bře 2011

@pampeliska36 no informovat já zatím nemám ani o čem 😎 taknějak se flákám...bolí mě prsa a občas mě začne brát břicho jak před mrchou a tak to se mnou chodí den co den...chicht 😀

petrita83
8. bře 2011

@trudy auauuu, se zoubkama jsem si teda taky užila svoje..brrr..tak doufám, že už to je lepší!!!
@holubice.petra - je to nuda doma viď?ale čekáš na dobré zprávy, tak si to zkus nějak užít, ikdyž vím že ten čas se ti musí děsně vléct 😒 ale dneska je to zase o den míň 😀
@pampeliska36 - no to doufám, že to půjde dle plánu 😉 nejsem stavěná na žádné ústupky 😀

petrita83
8. bře 2011

@pampeliska36 23.03. je úplně zachviličku 😉 tak uvidíme jestli tě doženu 😀

holubice.petra
autor
8. bře 2011

@petrita83 to jo krátí se to a dneska jsem přišla na to že nejdu na kontrolu příští čtvrtek ale příští středu 🙂 dále jsem si dělala preventivně dneska test a testovací je silnější než kontrolní // tak je snad vše v pořádku 🙂

petrita83
9. bře 2011

@holubice.petra určitě je!!!!vše je super 😀 no ale to musela být radost že je to zase o den míň 😉 dneska tedy přesně za týden!!!huráá

pampeliska36
9. bře 2011

@petrita83 ja dneska presne za 14 dni budu mit transfer 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
10. bře 2011

@pampeliska36 tak to je super konečně další pozitivum 😀

petrita83
10. bře 2011

@pampeliska36 tak to se máááš!!já přesně za 14dní jdu na UTZ a pro další injekce..po včerejší kontrole, je zase všechno jinak..mám dlouhej protokol..tak že včera jedna koňská do bříška , teď 14dní čekání a pak snad začneme, ale celé to bude tak o těch 14dní delší..joo prostě kdo si počká ten se dočká 😉

holubice.petra
autor
11. bře 2011

Ahojky holky dneska v noci mi bylo tak hrozně špatně že jsem myslela že se zblázním asi už na mě lezou ty nevolnosti...doufám že to nebude trvat moc dlouho.... 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru