IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petronela82
26. črc 2010

@etra - tak to byly ještě malinký - musíš jím dát čas - 14 den po ET ještě není nic ztraceno - drž se

etra
26. črc 2010

@petrita83 Díky. Víš, já už jsem dost stará na utěšování, ale přesto ti děkuju za podporu. Všechny bychom chtěly ten vrnící uzlíček....

petronela82
26. črc 2010

@petrita83 - když je duch na testu - tak v krvi je HCG na 100% - tak že není na co čekat - když tě láká středa tak jsi už ve středu - alespoň budeš klidnější - držím palečky

petrita83
26. črc 2010

@petronela82 děkuju, ty jsi mě tak krásně povzbudila 😀 😀 hned mám lepší den!

@etra - na utěšování není nikdo moc starej, jsme na tom všechny stejně..chceme to samé..a ta nejistota, zklamání atd..s náma všema mává úplně stejně..Ale jak psala @petronela82 byli maličký, tak jim to možná jen dýl trvá..zkus být v poho..a ját zítra na krev a uvidíš..ju? 😀

etra
26. črc 2010

@petrita83 ju, ju 😉

pampeliska36
26. črc 2010

@petrita83 vypada to na ducha 😀

petrita83
26. črc 2010

@pampeliska36 doufejme, doufejme 😉

jesterka001
26. črc 2010

petrita83 - gratulace k duchovi 🙂 Já právě začínám krvácet - 25DC, 11.den po ET.... ☹ Je mi hrozně ☹

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 aoj,tak je duch!!!!! 😀 😀 😀 😀 moc gratujulu

petrita83
26. črc 2010

@jesterka001 ☹ ☹ ☹
to je děsný..ale radši si ještě zajdi na krev...to je teda pech..moc mě to mrzí.. 😢 ...taky se ještě neraduju..dokud nebudem mít drobečky v ruce, tak není nic jisté..
A co budeš teď dělat??a co manža? určitě tě podrží..budu držet palce, třeba to ještě není ztraceno...

pampeliska36
26. črc 2010

@jesterka001 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je blby!

pampeliska36
26. črc 2010

@okcelok a jak to vypada s tebou? testila jsi o vikendu taky? 😉

petrita83
26. črc 2010

@okcelok ahoja sardinko 😀 jakej byl víkend..dlouho ses tady neobjevila..jste se probourávali k tchýni 😀 a zvětšovali bydleníčko, viď? 😀
a co test už jsi zkusila???dnes je to 10den, ne????

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 víkend byl v pohodě,v pátek jsme byli večer mimo domov a nechali jsme otevřený střešní okna s tím,že tchýně je doma,tak nám je zavře,kdyby pršelo.No ale nezavřela nám okno v pokojíčku,kde máme PC,takže jsme o půlnoci přišli domů a hodinu vytírali sádrokartony,počítač,foťák,bedny apod. 😠 😠 Takže jsme pro jistotu nepouštěli 2 dny pc,aby to pořádně vyschlo!Takže žádné probourávání 😀 Moc Ti gratuluji,já si počkám na krev 30.7 u doktora a třeba mě dá ten nejkrásnější dárek na narozky,mám je v sobotu.jj,dnes je 10 den.

okcelok
26. črc 2010

@pampeliska36 jj,sněhobílo. 😒 Ale nevěším hlavu,mrcha má přijít ve čtvrtek.Ale určitě se po cestě zatoulá 🙂

pampeliska36
26. črc 2010

@okcelok to je skoda, ale porad je nadeje... jak rikas! 😉

okcelok
26. črc 2010

@pampeliska36 jsem klidnější i díky tomu,že vím,že mám jednu blastocystičku v lednici! 🙂 Na KET se může jít hned při dalším cyklu?

petrita83
26. črc 2010

@okcelok tak to by bylo krásný, budu držet mooc palce 😀 ať máš ty nejkrásnější narozeniny!!! to víš, že se mrcha zatoulá, vždyť si jí nedala kompas, ne? 😀
joo střešní okna to je radost to známe 😀 😀 tak hlavně, že vše vyschlo (hlavně to PC 😀 )to by jinak byla situace 😔 já při posledním velkém dešti chtěla zchránit macešky, tak přítel vzal z venku truhlík a jak bylo mokro upadl mu doma 😀 😀 všude hlína, vedel sušák s prádlem..to byla paráda 😀 😝

petrita83
26. črc 2010

@okcelok snad je nemáte doma v lednici 😀 😀 jo joo vy máte super vyhlídky 😀

petrita83
26. črc 2010

@pampeliska36 tak už jsi volala???10:30 pane profesore, už je čas 😀 😀

pampeliska36
26. črc 2010

tak uz jsem tam volala drzi se nam 9 embryjek. 3 jsou kompaktovane moruly, 1 dvanactibunecne, 2 devitibunecne a ostatni jsou osmibunecne... UF! zitra v 9hod. jdeme na transfer. 😀 😀 😀

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 chudák,ale je vidět,že nás milují a přinesou jakékoliv oběti! 😀 Mě manžel taky schovává v největším děšti stromky a pak jde rovnou do sprchy,jak je z terasy mokrej 😀 😀 Kdybych je měla v lednici doma,tak už to nevydržím a šoupnu si je do bříška sama 😀 Jen nevím,za jak dlouho se na KET může po neůspěšném prvním pokusu?

okcelok
26. črc 2010

@pampeliska36 To jsou krásné embryjka,moc gratuluji a držím palce 🙂 🙂

petrita83
26. črc 2010

@pampeliska36 co jsou moruly???každopádně to vypadá úplně excelentně!!taková úroda tu ještě nebyla 😀

pampeliska36
26. črc 2010

tady jsem nasla celkem pekne obrazky a vysvetleni http://www.sanatoriumhelios.cz/index.php?lang=c...

petrita83
26. črc 2010

@okcelok 😀 😀 no on chudák vždyky když něco zachraňuje, tak to takhle končí 😀 jednou se chtěl u nás předvést jakej je silák zvednul mě do náruče a pak se mnou spadnul do skříňky 😀 táta už pumpoval ruce 😀 😀 joo o sranda, ta je u nás pořád 😀
no asi do těch cca 14dní, ne??určitě to bude vědět Petronelka 😀

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 😀 😀 tak to máte veselou domácnost! 😀

petrita83
26. črc 2010

@pampeliska36 jo tenhle článek já znám, mám ho doma vytištěn..jen mi nějak unikl asi ten 4den 😀 díky, už jsem to tam našla..no tak to je supeer..fakt jsou ti vaši moooc šikovní!!!

petrita83
26. črc 2010

@okcelok no ale někdy jsou to taky nervy..nic nám doma nevydrží, pořád se něco rozbíjí..vždycky samo 😀 když někam jedem, vždycky se musíme vrátit, něco zapomenem..vždycky si řikáme.. mít děti tak je určitě necháme doma 😀 😀 ale zkoušíme se polepšit 😀

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 😀 alespoň se nenudíte a nehrozí Vám stereotyp 😀 je pravda,že u nás se taky zapomíná,ale spíš manžel než já.Včera jel kvůli nějakým papírům pryč a ve dveřích se ho ptám,jestli ty papíry má a on je neměl,ale tohle se opakovalo jěště 2x,protože si vždycky vzal něco jiného jen ne papíry 😝 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru