IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
29. črc 2010

@petrita83 jeeeeeeeeeeeejda. sem s tim!!!

pampeliska36
29. črc 2010

@petrita83 SUPER!!!! gratulace ooooooooobrovska!!!

okcelok
29. črc 2010

@petrita83 blahopřeji!!!!!!!!Tak ať se tam krásně vyvyjí!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
29. črc 2010

@mariana75 a můžu se zeptat,jak dlouho po 1 DC jdete na KET?

petrita83
29. črc 2010

Děkuju všem, za rady, povzbuzování tady atd..a taky Vám moc přeju aby Vás tohle veliiikáánské štěstí brzo potkalo 😀 jsem tak trocu v šoku..teď jen aby to takhle krásně šlo dál.. 😀 😅

petronela82
29. črc 2010

@petrita83 - ty krááááááááááááááááso - to budou dvojčátka - 100%

petrita83
29. črc 2010

@petronela82 😀 😀 tak to by byla pecka....třeba ale jen špatně slyšim 😀 😀 zítra tam jdu pro prášky tak se ještě ujistim 😀 dokud je neuvidim tak tomu asi neuvěřim 😅 teď aby to rychle utíkalo..asi pojedem na krátkou dovču 😀 ten můj z toho byl úplně na měkko 😀 😀

petronela82
29. črc 2010

@petrita83 - určitě jsi slyšela dobře - mě v CAR říkali že když je HCG 14 den po ET(KET) nad 100 tak je to prosperující těhu a ty máš 13 den skoro 400 - to je bomba, to kdyby jsi ten jeden den ještě počkala tak by to bylo přes 500 - jsou to dvojčátka - to je jasňačka - počkej 19.8. - budou na tebe na UTZ koukat dvě bublinky

okcelok
29. črc 2010

@petrita83 no mě taky napadlo,že budou 2,ale pořádně těm cifrám nerozumín.Kamarádka bude mít 2 kusy 😀 a měla 10 den hcg kolem 250 😀 Dvojtá radost,moc Vám to přeji. 😉

petrita83
29. črc 2010

Tak uvidíme kolik jich tam na nás vyjuknu..každopádně je to úúplně jedno..já beru všechno všema 10 😀 😀 hlavně ať krásně rostou 😀

petronela82
29. črc 2010

@petrita83 - pořádně je krm a porosou jako z vody 😀 moc ti to přeju a moc ráda tě budu následovat 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@petrita83 mam moc velkou radost!!! 😀

okcelok
29. črc 2010

@petrita83 To víš,že budou!!!Já jdu na CAR,tak pak napíšu,jak jsem dopadla. Tak zatím ahoj,těhulko!!! 😀 😀

petrita83
29. črc 2010

@petronela82 to taky doufám, že jsem jen takovej předvoj před Váma 😀 😀 Prostě jste čekaly jen na to až to někdo ozkouší 😀 😀 a teď mě budete pěkně jedna po druhé následovat 😀 už se na ty Vaše dobré zprávy mooc těším..vždy´t ty už to máš taky zachvilku 😀

petrita83
29. črc 2010

@okcelok 😀 😀 zní to kráásně, tak držim palce ať maj pro Tebe super čuper zprávičky 😀
@pampeliska36 - děkujuuuu

okcelok
29. črc 2010

@pampeliska36 a jak se daří těm tvým miláčkům,líbí se jim u Tebe? 😀

stazina1
29. črc 2010

Dievčatá,teraz to už pojde postupne,jedna tehulka už je,a tak budeme jedna za druhou.
Ja som 1 den po ET tak snád budem následovať petritu 🙂 a potom dalej postupne jedna za druhou 🙂

okcelok
29. črc 2010

@stazina1 a máš tam dva bobísky? 🙂

stazina1
29. črc 2010

@okcelok
Mám dokonca zavedené 3 medvídky,vieš mala som 4 vajíčka,dva z toho boli super a 2 slabšie,doktor mi zaviedol 3 pretože by sme chceli dvojčatká a bolo nám luto 2 vajíčka vyhodiť.Mne sa nemožu embryá zmraziť,lebo mám akúsi infekci a preto to nie je možné.je to moje prvé IVF tak dúfam,že nám to konečne po tolkých rokoch snaženia vyjde 🙂
Chceli by sme dvojičky ale vieš,zeby som bola šťastná aj za jedného medvídka 🙂

okcelok
29. črc 2010

@stazina1 tak to bylo rozumné rozhodnutí,to jsi teď 4v1 😀 Tak držím palečky,ať se tam min. dvě uhnízdí a dělají Vám radost.Já budu mít po KETu jen jednu blastičku,ale věřím v ni. 🙂

stazina1
29. črc 2010

@okcelok
Ono stačí jedna ale nech to stojí zato,uvidíš budeme spolu kočíkovať 🙂

pampeliska36
29. črc 2010

ty jo v nasem CARu by ti tri ani nezavedli... to zavadeji az tak babam kolem 40 a nebo po dlouhem premlouvani... 😉

okcelok
29. črc 2010

@stazina1 určo máš pravdu 😀 😀

stazina1
29. črc 2010

@pampeliska36
No to máš pravdu,u nás mal doktor tiež dilemu zaviesť alebo nezaviesť,ale nakoniec sme sa dohodli že to skúsime.Akurát ak by sa nááhodou chytli všetky 3,čo by bol zázrak,tak by mi museli jedno odsať a ostali by dve 🙂
Ale pochybuje žeby sa 3 chytli,bola by som velmi vďačná za jedného medvídka,musím veriť 🙂

petrita83
29. črc 2010

@stazina1 určitě!!!!držim palce..kdy máš testovat?

petrita83
29. črc 2010

@okcelok 4v1 to bylo zase mooc vtipný 😀 ty jsi teda perlička!

stazina1
29. črc 2010

@petrita83
Mám prísť 11.8. na krv,ale ideme k našim na slovensko,takže idem do Caru až 16.8.Ale vieš,že si testík urobím aj skor,dúfam,že nezačnem krvácať a že sa mi tam medvídky v brušku už zavrtávajú 🙂

petrita83
29. črc 2010

@stazina1 určitě...když tam jsou 3 😀 a 2 z toho super kvalita 😀 😀 budu držet palce ať se zavrtaj dva medvídci 😀 😀 tak jak si přeješ 😀 už se těšim na Vaše první testíky..a nad mrchou ani neuvažuj..poslala si jí právě na dlouhou dovču...tak hlavně aby ti to rychle utíkalo..ale srpen už klepe na dveře 😅

stazina1
29. črc 2010

@petrita83
No to máš pravdu,verím,že to vyjde 🙂 už by bolo na čase,po dvoch mimodeložních tehotenstvích ..........tak snáď už to vyjde.Ja som taký optimista,tak len nech mi to vydrží a vyjde 🙂 A čo ty?Uvidíš budú to dvojičky ako lusk 🙂

pampeliska36
29. črc 2010

@stazina1 zrovna dneska se jedne holcine z naseho CARu narodili 3 chlapecci 🙂 nechala si zavest 2 embryjka a to jedno se ji jeste rozdvojilo 🙂 lezela tedka uz dlouuuuho v nemocnici, ale udrzela je do vysokeho stadia... maji vsichni pres 2 kila 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru