IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

ankil
1. srp 2010

@holubice.petra tak už zítra 😵 😵 😵

holubice.petra
autor
1. srp 2010

jo holky uz zitra...nemzu se dockat, ale uz mam malinkatou tremu..narkozy se nebojim uz jsem jich prodelala bezpocet a zadny problem s nimi nemam...ale jsem zvedava kolik prcku nakonec bude fakt dobrych a kolik jich zbude do mrazacku...

holubice.petra
autor
1. srp 2010

Dneska jsem fakt jak na trní...nevím co mám dělat ...na zahradě mě to nebaví je moc horko a člověk nemůže ani na sluníčko...v bazénu máme studenou vodu včera jsem ho nově napouštěla tak je to taky pasé...uklízet nebudu protože mě pobolívá to bříško...v posteli mě to nebaví..v televizi nic nedávají...já se snad ukoušu nudou..ach jo

pampeliska36
1. srp 2010

@holubice.petra jeeeeeeeee super gratulace k urodicce!!! uvidis, ze to budou kvalitni vajicka 😉

lucavka
1. srp 2010

Ahojky a hezkou neděli přeji holky.
holubice.petra - tak ať se vše podaří 😉.
Já už se tak těším až se zase bude něco dít. Už aby bylo září. Snad mě nevyženou do práce. Zatím si oběhám všechny doktory a pořádně připravím hnízdečko pro prcky 😉. Ale to čekání je hrozný
Mějte se krááásně

okcelok
1. srp 2010

Ahoj holky,děkuji za všechny přání k narozeninám! 🙂 🙂
@petrita83 Jak se cítíš??
@holubice.petra tak zítra držím palečky,ať odevzdáš co největší počet kabrňáků a ať se jim pak u tebe zase líbí dlouhých 9 měsíců 😀
@pampeliška36 jak se mají děti? 🙂

petrita83
1. srp 2010

Krásnou neděli všem...@petra.holubice - teda u tebe to vypadá na velmi sloúšnou úrodičku 😀 😀 a jak to rychle uteklo..to je super..tak zítra budu moc držet palce ať je co nejvíc bojovníčků!!!!
@okcelok - děkuji za optání..dneska je to fajn..nebo lepší,..včera jsem to ořvala jak blázen..a dneska mrcha nikde..tak nevim..uvidíme co zítra..pořád tedy doufám...a jaká byla oslavička??

petrita83
1. srp 2010

@mariana75 díky za podporu..ještě doufám..tak uvidíme..a jak se máš, ty?

pampeliska36
1. srp 2010

@okcelok jeeeeeeeeeeeeee ty jsi mela narozeniny? jeeeeeeeeeee tak vsechno nejlepsejsi!!!!! 🙂 takhle opozdene 😅

pampeliska36
1. srp 2010

@petrita83 hele a to mas spineni nebo regulerni mrchu? moc tomu nerozumim... a na testu jsou porad dve //.... fakt si myslim, ze si mimina delaji bejvak! 😉 drz se kocko!

okcelok
1. srp 2010

@petrita83 tak vidíš,vše dobře dopadne!! 🙂 Nakonec jsme dali jen večeři na terase a byli jsme doma,jelikož mě bylo tak zle,že jsem nevěděla,co už dělat.Zřejmě jdou pryč všechny ty léky,který mě dali,protože toto je opravdu nejbolestivější menses. 😝 jaká byla grilovačka u přátel?

okcelok
1. srp 2010

@pampeliska36 děkuji,jak je dětem?

pampeliska36
1. srp 2010

@okcelok myslim, ze je jim pohodove 🙂 doufam, ze si tam taky delaji nejakej fajnovej bejvak... aby se jim tam co nejvic a nejdele libilo 😀

holubice.petra
autor
1. srp 2010

Holky zlatý děkuji za podporu zrovna teď jí moc potřebuji...manža je skvělej ale přeci i tak nejde s ním vše tak moc probírat 😎 určitě to znáte 😉 tak boji zdar!!zítra v 7:20 nástup...my nakonec budeme platit už zítra ale jen tzv.zálohu 11tis. - a pak zbytek nu což miminka za to stojí 😀

okcelok
1. srp 2010

@pampeliska36 vy s Petritou musíte mít vilky,vám nestačí bungalovy,co?! 😀 😀 😀 😀 Ale to je v pořádku,tak to má být.

okcelok
1. srp 2010

@holubice.petra Tak přeji zítra příjemné ráno! 😀

etra
2. srp 2010

Ahoj děvčata 🙂

Šup, šup, hoďte sem dnešní nové zprávičky! Baštím klostík a jsem v pohodě, uvažuju o nějakém výletu před zákrokem. Potom už se zase nehnu 😅

pampeliska36
2. srp 2010

@etra no ja mam novou zpravicku, ze jsem UZ 6 den po ET 😀 😀 😀

etra
2. srp 2010

@pampeliska36 ...to letí, že? A jek se cítíš?

petrita83
2. srp 2010

Dobré ráno Holky...tak jsem z toho všeho pěkně zmatená...13den po ET HCG 378,15den..špinění a HCG 520..prý je vše v pořádku..a mám přijít zas za týden...jelikož to v sobotu vypadlo doost blbě doufala jsme že se na mě třeba dnes´kouknou..ale prý ne...jáfakt nevim..v nedeěli to bylo ok..teď se to zas vrátilo...neni 520 málo?tak snaad je vše dobrý..co myslíte?

petrita83
2. srp 2010

@pampeliska36 už 6.den? toto letí...paráda kdy budeš testit,??láká tě to?

petrita83
2. srp 2010

@holubice.petra držim palce!!

petrita83
2. srp 2010

@okcelok 😀 já myslim že žádná vilka ani bungalov ale pořádnej Sausfork...

pampeliska36
2. srp 2010

@petrita83 to je dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!! baaaaaaaaaaaaaaaaaajecny!!!!!!!!!!! 😀 neplac... teda vlastne plac... ale stestim!!!!!!!

pampeliska36
2. srp 2010

@etra citim se paradne!!! sem tam me zaboli v brisku, ale jsem OK... zatim me nic nelaka... ja mam testit AZ 11.8.!!!!!! 😨

petrita83
2. srp 2010

@pampeliska36 jenže to je výsledek z pátku a já teď trnu co je dneska..po té blbé sobotě...nevíte jak rychle HCH klesá?testíky mám pořád krásně pozitivní..ale klidná úplně nejsem...

petrita83
2. srp 2010

@okcelok jinak grilča se nekonala..nemohla jsem nikam jet..byla jsem v pr.....s nervíkama 😎

okcelok
2. srp 2010

@petrita83 SUPER VELKÁ GRATULACE!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takže to opravdu bude Sausfork!!!!!!!!!!!Jsem moc ráda,ulevilo se mi,že jste oba nebo obě v pořádku!!!!!!

okcelok
2. srp 2010

@petrita83 To jsem ráda,že jsi tam nejela,ale nebudu Ti říkat,co máš dělat,tak jsem mlčela.A partner už taky skáče 5 metrů vysoko??

pampeliska36
2. srp 2010

@petrita83 neeeeeeeeeeee to bude DOBRY!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru