IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
2. srp 2010

@holubice.petra paráda.8 je super..důležitá je kvalita a ta určitě bude exclusive 😀 😀 tak nás informuj..držim dětičkám všechny prsty 😀

petrita83
2. srp 2010

@ankil kéž by, kéž by...zkusim přestat jančit..už jsem se rozhodla, že na další krev půjdu asi ve čtvrtek či pátek..ale spíš ve čtvrtek a nemusim zas celej víkend čekat na výsledky..

okcelok
2. srp 2010

@holubice.petra i to je pěkné pozitvivní číslo!Tak hodně mimísků přeji! 😉

okcelok
2. srp 2010

@petrita83 myslím si,že pokud máš těhotenské testy krásně pozitivní a ta čárka nesvětlá,tak sebe jen zbytečně stresuješ a vystavuješ nervům.Ale jak myslíš,ja bych počkala na kontrolu u dr.Já si volala na výsledky testů a hcg bude až zítra. 😝 Ikdyž vím,že těhotná nejsem,tak mě to čekání znervozňuje 😠 Dokud to není jasné z krve,tak budu doufat.

ankil
2. srp 2010

@petrita83 jasně nestresuj, tím nijak tomu bobíšku v bříšku neprospěješ 😉 ......a já myslím že na krev už pocupitáš ve středu 😀 😀
@okcelok to je hrozné to čekání 😠

lucavka
2. srp 2010

holubice.petra - taky moc gratuluju a budu držet palečky.
Holky moc díky za podporu. Snad na mě v práci zapomenou a zbytek taky dopadne 😉 . Musíme věřit a bojovat 😎 ...

pampeliska36
2. srp 2010

@holubice.petra jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee super! kvalita jde na ukor kvantite... takze krasnych 8 vajicek a urcite deticky porostou 😉 uvidis!!! 😀

pampeliska36
2. srp 2010

@zuzi.kol no to je teda hrozny... pres 10 uz je celkem dost a hodne!!! presne jak rikas... CARy si hlidaji stitku aby byla tak kolem 2... to je tak nejlepsi pro otehotneni 😀 moje doktorka mi to taky vzdycky hlidala, bych to mela kolem 4 a taky jsem to musela tedka praskama snizovat 🙂 tak ted uz to pujde urcite dobre!!!

holubice.petra
autor
2. srp 2010

Holky dekuji moc vsem...dnes byla v caru legrace s manzou jsme se predvedli jsko pekni hamouni...kdux nam prisel rict embriolog ze mame 8 dobrych vajicek tak ja na nej: ,,jenom osm?'' a on na to ze je to docela dost pry osm deti..chicht no a pak rikal at se do ctvrtka domluvime jestli chceme zavest jedno nebo dve..na to my dvojhlasne ze dve...pry jestli pocitame s dvojcaty...opet dvouhlasne ,,ano my je chceme''....tak on ze srandy jestli to nepojistime tremi...a ja sledovym klidem ,,kdyztak az na podruhe kdyby to nevyslo ted''...tak to uz koukal fakt jak blazen asi opravdu necekal tuhle odpoved..chicht

zuzi.kol
2. srp 2010

@pampeliska36 taky doufám,že ted je to už ok. Mám nového suprčupr doktora a ten je ráznej 🙂 a navíc má dotaci na těhu versus štítka,takže je to i v jeho zájmu nás snažilky na umělém sledovat podrobněji.Já k němu chodím co tři měsíce a předtím k bývale jednou za rok 😎
@holubice.petra aspon zůstanete nezapomenutelní 🙂 no ale fakt,raději s humorem 🙂 děti mají rády veselé maminky 🙂

holubice.petra
autor
2. srp 2010

Jo jinak cislo 8. je pro nas dnes asi magicke...ja jsem se 8.meho narodila, 8.kaslitnich vajuch a manza dnes 8% kval.sper....dnes mel nejnizsi hodnotu co kdu mel :o) ale na ICSI to je vlastne jedno...

okcelok
2. srp 2010

@holubice.petra vy jste opravdu kulišáci 😀 😀 tak ať žije osmička!!!!!!!!

lucavka
2. srp 2010

holubice.petra - tak tak, ať žije osmička. co tak mít dvojčátka dohromady osm kilo? 😀

okcelok
2. srp 2010

to by teda byli ale cvalíci!! 😀

pampeliska36
2. srp 2010

@holubice.petra jeeeeeeeeejda, to vyjde... magicka osmicka 😀

holubice.petra
autor
2. srp 2010

@lucavka No tak to by bylo super!! ale to bych už musela asi břicho tahat na trakaři 😀

pampeliska36
3. srp 2010

ahojte kocky 🙂 vy vsechny zatim spite??? je tu nejak mrtvo 😨

petrita83
3. srp 2010

@pampeliska36 Aloha...všichni asi chrupou..v tomhle počasí se není čemu divit...a jak se máš?co nového???

ankil
3. srp 2010

ahojky, u nás se nespí, jsme už od 7 hore 😉

petrita83
3. srp 2010

@ankil ranní ptáčata 😀 já taky vstávám tak na 7..ale dneska jsem doma tak ještě polehávám 😀 mám dnes narozeniny..tak na ně nabírám síly 😀

holubice.petra
autor
3. srp 2010

@petrita83 tak vsechno nejlepsi! no unas jsem vzuhuru zatim jen ja... to pocasi je teda hruza..dnes jsme chteli jet na vylet,ale za tohodle deste pojedeme vite kam...:o(

petrita83
3. srp 2010

@holubice.petra pojedeme na luka..blabla bla...no jo já si na oslavu objednala pěkné počásko..a takhle to dopadlo..na to že máme jít na dlabanec do zámeckého parku..to taky nevypadá..a budem zase sedět uvnitř..to mě teda štve....

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 ja taky dneska nemuzu z te postele nejak vylezt... no ja mam dneska uz 7 den od ET 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 jeeeeeeeeeeeeeeeeeee VSECHNO NEJLEPSEJSI!!!!!!!! 😀

holubice.petra
autor
3. srp 2010

@pampeliska36 ty jo sedmy den to to leti..a co testovani laka-nelaka ?..chicht

petrita83
3. srp 2010

@pampeliska36 děkuujjjuuu...a kdy budeš testit, že by už zítra??a jak se cítíš..zatim žádná panika? 😀 budu držet všechny palce... 😀 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@holubice.petra zatim vuuuuuuubec... myslim, ze je jeste dost brzo. vidim to, ze budu testovat tak 12 den po ET... ani nemam zadne testy doma 😨

..... holky, kdy jste testovaly? my jsme meli prodlouzenou kultivaci - 5 dni.

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 jak ses citila ty? .... ja mela vcera nejaky splin nebo co... ale uz to preslo, dneska dobry. fyzicky se citim velmi dobre! sem tam zaboli bricho jakoby na mrchu, ale jen malinko a jen chvilku. citlivejsi prsa... ale to asi zname kazda.

ankil
3. srp 2010

@petrita83 to já bych ještě vyspávala 😀 , ale mladé se dnes nechtělo 😠 😀 a mimochodem všechno nejlepšíííííííííííííííí k tvým dnešním dvacetinám 😎
@pampeliska36 to letí, už zachvilku budeš testíkovat, co třeba už zítra 😀
@holubice.petra tak jak je, dětičky si určitě pěkně rostou, kdy budeš volat až odpo?

ankil
3. srp 2010

@pampeliska36 tak to honem šupajdá pro testíky 😀 , seš nějak nepřipravila 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru