IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 no nikdy nevíš.Nechej se překvapit! 😉

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 prosím Tě,ten Prednison se bere jak dlouho před plánovaným KET?

petronela82
3. srp 2010

@okcelok - Dr. mi řekl že ho mám jíst od 1DC (což by bylo v mém případě, tři týdny před KET) ale holky mi radily že mi se měl jíst min. 4 týdny před transferem, tak že jsem začala cca týden před očekávanou mrchou

tafy
3. srp 2010

Ahoj ahoj ahoj 🙂) doufám, že jste na mě ještě nezapoměly 🙂 hlásím se Vám z dovolené 🙂) Tak nějak na rychlo jsem Vás dočetla........... na chvíli jsem se připojila, byla jsem hrozně zvědavá jak testujete a tak 🙂)
Petrito - obr gratulka a pěkně se šetři !!
Petronelo - druhou čárku nezapřeš, teď už bude jen sílit !!

No a já? Tak zatím to vypadá, že se nás z dovči vrátí víc 🙂), na testu dvě dálnice škoda, že vám je nemůžu vyfotit....až potom z domu. No testuju už snad víc jak týden 🙂 a k dokymu jdu příští týden, tak jsem na to zvědavá 🙂) Jinak jsem taková dost unavená............ale jinak se cítím v pohodě 🙂 sem tam mě píchne břicho,ale nic dramatického.....
Holky já jsem tak ráda, že se nám to tady tak rozrůstá.....testujícím přeju hodně štěstíčka!!!

Mějte se pa pa pa

okcelok
3. srp 2010

@tafy tak to moc gratuluji!!!! 😀

okcelok
3. srp 2010

@petronela82 tak to teda mám skluz,to musím zítra zavolat na CAR a domluvit si to. Díky

holubice.petra
autor
3. srp 2010

Tak holky vsem moc gratuluji k //

ja jsem dnes na pokraji zhrouceni...ja se snad dneska ozeru...ve 13:00 jsem volala jak se maji nase embria a Dr. rikal ze zralych bylo jen 5....ale ze to vypada ze se neoplodnilo zadne...mam si zavolat zitra v 9:00 jestli pry nejsou jen trochu pomalejsi a nebo jestli to bylo opravdu neuspesne...pry nam kdyztak vrati nejake penize, ale na to kaslu...ach jo to dnes nebudu ani spat vubec jsem nepocitala s tim ze se muzou takove veci vubec stat kdyz jsme sli i do toho ICSI...jo a to nam jeste v noci vlezl nekdo do auta na dvore a ukradl navigaci..ach to je opravdu na panaka...

okcelok
3. srp 2010

@holubice.petra jak je to možné u ICSI???? Tak třeba bude vše zítra jinak!!Budu držet palce,ať se děti nakopnou a hnou dopředu!

okcelok
3. srp 2010

@petrita83 ahojky Bridget,tak jaké bylo posezení?!

holubice.petra
autor
3. srp 2010

@okcelok ja nevim jak je to mozne..sama tomu nemuzu uverit...

okcelok
3. srp 2010

@holubice.petra je to zvláštní,pokud jste nikdy neměli s tímto problém. Pokud by jsi si nesedla s partnerem(jakože to tak určo není) , tak už by na to přece museli přijít dávno. Třeba si jen dnes chtěli užít poslední den volnosti,tak uvidíš zítra,že to bude lepší.

ankil
3. srp 2010

ahojky, no co to tu čtu 😵
@petronela82 taky ji vidíííííííím, potichounku gratuluji a ať jen sílí !!!!!!!!!!!!!!!
@petrita83 no teda, tak to gratuluji 😀

ankil
3. srp 2010

@tafy a víš že jsem si na tebe dnes zrovna vzpomněla 😀 že jsi tu dlouho nebyla a ty si dovolenkuješ 😀 😀 , moooooc gratuluji 😵

tak se nám to tu začíná pěkně rozrůstat, jen tak dál 😎

@holubice.petra no to snad není ani možný 😨 ,já myslela že když je ICSI tak je to tutovka, držím palečky ať jsou zítra lepší zprávy a dětičky si to rozmyslely

lucavka
3. srp 2010

holubice.petra - budu držet palce ať to dopadne... Snad nedopadneš kousek před transferkem jako já ☹ . Určitě to bude dobrý.

holubice.petra
autor
3. srp 2010

@okcelok no snad si sedime...kdyz nam delali pred dvema lety genetiku tak bylo vse v pradku...to me spis prijde jestli neco nepos....v caru kdyz hned rikal ze by nam vratili penize...

okcelok
3. srp 2010

@holubice.petra Tak pokud je u vás dvou vše v pořádku,tak je opravdu možné to,co říkáš Ty?! No to by si snad nemohli ale ani dovolit!! 😠 😠 Tak to vydržte do zítra,ikdyž je to určo těžké a dozvíte se pravou příčinu.Třeba se jim opravdu jen v tento deštivý den nechtělo spolupracovat a zítra bude vše jinak.

pampeliska36
3. srp 2010

@okcelok ja taky beru prednison 🙂

pampeliska36
3. srp 2010

@tafy ne teeeeeeeeeeeda!!! gratulace obrovska! 😉

pampeliska36
3. srp 2010

@holubice.petra jejda! to je mi teda lito! nehazej flintu do zita... zavery zacni delat az zitra! treba se jeste do zitra proberou 😉 verim tomu!!!

holubice.petra
autor
3. srp 2010

jo jo musime vydrzet do zitrka nejradeji bych brecela, ale ani mi to nejde jsem fakt v soku....

okcelok
3. srp 2010

@pampeliska36 no tak to jste teda všechny jasné 😀 hned zítra si o něj zažádám,ikdyž ho začnu brát až 7 DC,ale alespoň že tak.

okcelok
3. srp 2010

@holubice.petra spolu to zvládnete!!Myslím na vás a přeji jen to nej 🙂

sysysy
3. srp 2010

@holubice.petra - držím pěsti 🙂 Důležité je, že Vám dali naději, že se embryjka ještě můžou vyklubat 😕 ....
Ale jinak jsem z toho taky v šoku, že ani ICSI není tutovka 😖

holubice.petra
autor
3. srp 2010

Holky děkuji za povzbuzení chci věřit že bude vše OK...ale ☹ ne u mě opravdu není nic jednoduché...

petrita83
4. srp 2010

@holubice.petra ahoja, moc ti držím palce...jsem z toho teda taky pěkně v šoku...nám se při ISCi neoplodnilo jen jedno z 10...tak to jsem brala jako že ok...ale tohle je divné..moc držim palce a myslim na Tebe!!snad se spletli!a mimísci zaberou 😀

petrita83
4. srp 2010

@tafy // ty brďo..tak moc gratuluju a přeju hooodně štěstí!!!hlavně ať jde vše hladce...ne jako u mě:(

petrita83
4. srp 2010

Jinak dobré ráno všem...zčnu těma lepšíma zprávama...žádost o ruku..byla to bomba..nádherný..kdybych já nebyla jouda a zas to všechno neskazila...přítel mi volala ať jdu k balkonů..on stál pod ním a řikal a´t chatám...a v tom nejsem moc dobrá.tak že jsem nechytil atakového medvídka..ten se roztřískal..no a já hned chtěla brečet...a le nevěděla jsem, že v něm je prstýnek..on se smál..vše pozbíral a přišla žádost 😀 řekla jsem ano a v pyžamu běžela na ulici 😀 😀 pak jsem dostala kytku dala jí do vázy ta se zvrhla a polila vše..no prostě goood day 😀
Ale aby ty moje narozeniny nebyly jen růžové..tak se zas mrcha začla hlásit..vůbec to nechápu..to je jednou joo, pak zas neee..ale test je dnes slabší...tak nějak to vidim černě..asi zkusim jít dnes do Caru ať mi ještě vezmou HCG...přeji všem ať brzy uvidí // a a´t to krásně pokračuje dál...

pampeliska36
4. srp 2010

dobre ranko holky 🙂

@petrita83 ti reknu u tebe jsou dramaticke situace na denim poradku 😀 gratuluju k zadosti o ruku! joooo a ohledne spineni... to muze i v tehotenstvi byt. mima se uhnizduji a nebo spousta zenskych ma menstruaci... moje kamoska zjistila AZ PO 3 mesicich, ze je tehotna!!!!!!!!!

stazina1
4. srp 2010

@petrita83
Tak to je pravda,aj moja ségra mala menstruaciu a až po 2 mesiacoch zistila,že je v tom,takže hlavne kľud,bude to v poriadku,mysli pozitívne,jo?

holubice.petra
autor
4. srp 2010

Tak holky za chvilku tam volam hrozne se bojim...celou noc jsem skoro nespala...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru