IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
4. srp 2010

@okcelok já to pochopila..nejsem tak úplně blond 😀

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 jen se neboj,já už toho začínám mít plné zuby,tak si musím ulevit.Člověk chce udělat vše pro to,aby mu to vyšlo a ve Tvém případě zklidnit nervy a vědět,na čem je a oni se všichni k tomu staví takhle!!! Já bych jim to přála zažít,jaký to je!!! 😠 😠

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 Vím,Ty to chápeš vždy! 🙂 To píšu spíš kvůli sobě,aby si nemyslely dámy,že jsem rozdvojená osobnost! 😀

petrita83
4. srp 2010

@okcelok přesně tak...ale tak to nemaj řikat, že to bude odpoledne..když to nikdy neni pravda..tak že další den navíc..co mě nazabije..to mě posílí..já už mám sílu jak slon asi 😀

petrita83
4. srp 2010

@okcelok 😀 dámy ti jistě prominou 😀 všichni to chápem..prostě zase tě to blikající číslo - Zmínky o mě 1 - mooc potěšilo 😝

lucavka
4. srp 2010

Holky a chodíte někdo do Gennetu? Jen mi taky občas ten přístup lékařů (nejen tam) přijde divný...

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 jsou to tupci!! Ty budeš mít to potvrzení o těhu opravdu vydřené a zasloužené,pokud se z toho nezcvokneš,což mě by se stalo,mám na to náběh už teď!

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zmínky mujuju 😀 😀 😀

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 a jěště neumím psát!!POMOC!!!!!!!!!

okcelok
4. srp 2010

@lucavka Já jsem z Brna,takže ne-e.

petrita83
4. srp 2010

@okcelok no já už v tom pěkně lítám..teď to třeba zas vidím optimisticky, ale do večera to může být jinak..pořád se v tom nějak točim 😖 asi magořim 😠

petrita83
4. srp 2010

@lucavka aloha, já jsem z Gennetu v Praze 😀

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 a mujuju svého muže a celý svůj život! 😀 😀 😀 😀 Začíná mě zřejmě hrabat,zavolám Chocholouškovi a nechám se hospitalizovat. 😝 😝 😝

petrita83
4. srp 2010

@lucavka divný?mně už přijde divný všechno..byla jsem tam do teď max.spokojená..ale teď mám nějakej problém a vždy mě odbejvaj jen ty sestřičky na recepci..a ještě nemaj ty výsledky.. 😠

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 No a máš teď nějaký problém nebo je vše ok?Pokud jsi z toho ale ko,tak to chápu! 😀 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@petrita83 ja se teda fakt poseru..... to je normalne nekonecnej serial... doufam, ze to bude nejaka argentinska fajnova telenovela 😀 😀 😀 TO JE NEUVERITELNY!!!!! takzde dalsi cekani ☹

pampeliska36
4. srp 2010

@okcelok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrita83
4. srp 2010

@okcelok jsem úplně KO...hele je to tak, že to trvá už od pátku,jeden den mám zdá se big problém a další den zas skoro ne, dneska vůbec..a zítra to třeba zas bude krize jako včera..ale nic mě jako nebolí nebo tak..pořád si řikám, že bych to přeci musel anějka poznat kdyby to byl mega průser..ale nevim...jsem v tom nováček..a neznám nikoho kdo by to měl takhle..tak magořim..

petrita83
4. srp 2010

@pampeliska36 ty jsi mě neuvěřitelně rozesmála..ale je to tak tohle je fakt horší než Manuela 😀 😀

okcelok
4. srp 2010

Holky,tak se sejdeme,nacvičíme scénku,kde zabijíme všechny doktory a sestry z CARů a půjdeme s tím na prkna,co znamenají svět! Věřím,že by jsme měly úspěch!!!!!!Derniéra by byla až za takových 60 let,jelikož by to byl kasovní trhák!! 😀 😀 😀 😀 😀 Dneska jsem teda vážně naštvaná!!!

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 tak to bude OK,uvidíš. 😉

petrita83
4. srp 2010

@okcelok naštvaná možná..ale zábavná na 100% 😀 😀

petrita83
4. srp 2010

místo do Caru začnu chodit k chocholouškovi 😀 😀

lucavka
4. srp 2010

Petrita83 - Jéje a k jakýmu mudrovi? Já byla u Daňka a teď u Lovásové. Většinou mi přijde že se tam bavím s ufonama 😨 .
Holky koukám že toho máme všechny nad hlavu...

petrita83
4. srp 2010

@lucavka já chodim od začátku k Lovásové 😀 no přijde mi že má za ufouny spíš ona nás..vždycky se jí tam děsně smějem 😀 jak ne jíí..ale z toho stresu a situace nás to nějak vždycky popadne..přijde mi jinak dobrá a pečlivá..jen mě štve že te´d když mám nějakej problém..mám termín až na 19.08.

holubice.petra
autor
4. srp 2010

Holky koukam ze je dnes nejaky spatny tlak...ja jsem se uz trochu otrepala...uklidila jsem celej barak, a zavolala jsem na Moravu do nejaky maly farmy jestli nemaji volno, objedna jsem vyjizdky na konich na zitra a na patek...takze hura do prirody se odreagovat...bude jeste sranda s manzou jsme nikdy nejezdili ;o) hned mi hrozil ze jestli spadnu z kone a neco si zlomim ze me prerazi (no aby nespadl nahodou sam)..chicht a v patek popojedeme na Slovensko...cestovat budeme az do stredy ve ctvrtek jdu na tu konzultaci tak to alespon utece...tak ted razime pro moji mamku aby nam pohlidala barak...zatim pa jeste se prijdu na cas podivat ;o)

petrita83
4. srp 2010

@lucavka hele někomu šplouchá jen trošku 😀 mě už hodně moc 😀 😀 a jsi tam teď spokojená?Já bych asi zatím jinam nechodila..zas mi to přijde lepší než co vim o ISCARu atd..ale nevim jinde jsem nebyla..tak nemám s čím srovnávat..

petrita83
4. srp 2010

@holubice.petra to je paradá..pěkně si pročisti hlavu, odpočiň , odreaguj se..pobav se...to Vám moc pomůže..rychle to uteče..prostě super..já už taky doufám, že někam vyrazíme..ale te´d to nešlo..tak snad po sobotě taky někam vypadnem..já už to potřebuju přímo akutně 😀

lucavka
4. srp 2010

petrita83 - já si taky myslím že to tam není nejhorší. Jen jsem holt měla smůlu že mi odpadly obě dárkyně. No s panem doktorem Daňkem mi to přišlo ne moc dobrý. Přišel mi tak trošku mimo. Lovásová mi taky přijde pečlivá. Jedu k ní za týden na další pohovor. Tak uvidím co a jak. Snad už to dopadne. Kdyby mi nedělali problémy v práci bylo by to stokrát lepší...

petrita83
4. srp 2010

@lucavka to je jasný..ty se máš, že máš termín už za týden 😀 no na Daňka sitady hodně holek stěžovala, ale já ho nikdy ani neviděla...jen jednou jsem byla u Langerové a ta byla taky dobrá..tak že jsem byla spokojená...OPU i ET bylo v poho..jen teĎ ty odběry mě nervujou...
Budu držet palce ať ti to dopadne..neni to holt žádná sranda..tak tfuj, tfuj a šikovnou dárkyni 😀
Jo s tou prací je to vážně na pytel... 😠 ale nic s tím neuděláš..potřebuješ teď hlavně klid! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru