IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

mariana75
18. čer 2010

Ahojky holky, pochybnosti mám taky a každým dnem se pořád zvětšují a zvětšují, takže jsem divná i já holu..pořád otom přemýšlím jestli to výjde nebo nevýjde a hlavně si pořád počítám kdy dostanu MS nemám ji pravidelnou a právě mě ten ET připadá nějak na první víkend a to ještě s tím, že pondělí a úterý jsou svátky Hus a Cyril s Metodějem, tak opravdu doufám, že to ta Ms bude vědět a radši se spustí dřív...

ještěrce moc gratuluji ke svatbě, ať vám to vydrží hodně dlouho a moc vám přeju ať vám to IVF výjde...

🙂 🙂

holubice.petra
autor
18. čer 2010

jesterko i ja se pridavam ke gratulantum! ja bych se klidne vdavala zase...pristi tyden zrovns 25.6. kdy si mam jit vyzvednout leky mame vyroci svatby 6.let leti to jak blazen.. tak snad to prinese stesti....

aranka
18. čer 2010

@sofojka : díky 🙂 tak uvidím, no 🙂 a tys nebyla spokojená, žes tam přestala chodit že jsem tak zvědavá ? 🙂

holubice.petra
autor
18. čer 2010

@mariana75 no prave ja ji mam taky velmi nepravidelne...od noveho roku kazdy druhy mesic...ale ted by me to mel utros zase srovnat...tak uvidime....

pampeliska36
19. čer 2010

ahojte holky... konecne jsem si vas docetla 😀 dva dny jsem tu nebyla.... ja tedka beru antiko... aby mi ten cyklus pred IVF upresnili, ikdyz u me to neni potreba... moje MS slape jak hodinky 🙂

@holubice.petra ja jdu ve stejny den jako ty... pro leky a na vysetreni UTZ... jdu na 12:15 hod. 🙂

holubice.petra
autor
20. čer 2010

Ahojky tak to já jdu hnedka po tobě 13:00 😎

sofojka
21. čer 2010

@aranka spokojená ? já vlastně ani nevim,jsou tam všichni hodný a určitě dělaji vše jak nejlépe to jen jde,ale třeba mě při IVF předávkovali při dlouhém hooooodně dlouhém protokolu a bylo z toho neuvěřitelných 86 vajíček,takže OHSS a po šestém KETU a dvou "potrtech" jsem na to rezignovala a šla radši jinam...
Přišlo mi že nedělaji nic pro to abych otěhu bez toho abych následně o to nepřišla a jen z nás tahají peníze,máme u nich bez pár korun 100.000 a to po jednom IVF a šesti KETech 😖
Teď jsem přešla do toho Brna -sice dálka,ale zas i když tam to prostředí nevim nějak na mě neudělalo dojem-> po krátkém protokolu a následném ET mám na testu // zatim se s toho neraduji,protože jsem si svoje už zažila a dokud nebude srdíčko,tak tomu neuvěřím 😉 ....

zuzi.kol
21. čer 2010

@sofojka chápu tě, a mačkám a věřím,že tentokrát už zůstane s tebou celých devět měsícu 🙂 Jejej Kapi já ti tak zááávidím 😔

petrita83
22. čer 2010

@sofojka Držim všechny palce!! 🙂

petrita83
22. čer 2010

Ahoja Holky! tak já za chvilu letim k doktorce, tak uvidíme co se dneska bude dít..protože jsem statečná , tak jdu dneska sama..někdo pracovat musí 😉
Tak se držte, pěkný den všem 😅

zuzi.kol
22. čer 2010

@petrita83 tak to jsi statečná 🙂 držím palce na dobré zprávy 🙂

petrita83
22. čer 2010

Tak hurá!!!ani to nebolelo...teď musim jenom rychle oběhnout předoperační vyšetření a pak 1den cyklu pro léky...dostanu prý nějákou menší dávku oproti standartu..kvůli hyperstimul.syndromu, tak snad to bude ok...ale prý jinak vše vypadá dobře, tak jsem zase nachvilku optimista.
Jinak po poradě jdeme učitě do IVF/ICSI a když jich bude dost tak na prodlouženou kultivaci a pak zamrazit..v ideálnim případě 🙂
Šance je prý když dáme 2 embryjka cca 50% to mi přišlo nějak hodně oproti tomu co jsem četla...a 16% na dvojčata.Tak si budem držet palce 😀
Půjde někdo záměrně jen na 1embryjko???

Tak ahoja!

holubice.petra
autor
22. čer 2010

tak to ja chci utcite dve...klidne bych riskla i tri...chicht kdyz uz tak uz...

trudy
22. čer 2010

Já chci taky určitě dvě - pokud nějaký budou. 1.7.si jdu pro léky, tak jsem zvědavá, už se to pomaličku blíží. 😀

pampeliska36
22. čer 2010

my si taky nechame dve 😀

holubice.petra
autor
22. čer 2010

@trudy ani mi nemluv já jdu v pátek a nervozita narůstá jako blázen....
jo hlavně aby se ,,vynesla'' 😉 nějaká ty vajucha...to mi taky dělá trochu starosti...

tadelka
22. čer 2010

ahoj holky, můžu se přidat? já jdu teď na 3 pokus, tak potřebuju nějakou podporu 😀

holubice.petra
autor
22. čer 2010

@tadelka Ahojky no jasně že se můžeš přidat...ty jo třetí pokus tak to jsi už velká bojovnice....ale do třetice všeho dobrého...tou budou určitě minimálně dvoujčátka!!!!!!!!!!!!! 😉

holubice.petra
autor
22. čer 2010

holubice.petra (SANUS Pardubice)…09/2007 1.IUI (10tt zamlklé těhotenství 11/2007 revize), 2.,3.,4.,5. IUI bez úspěchu, 25.6. jdu vyfásnout léky na stimulku-předpokládané IVF červenec

petrita83 (Gennet Praha)...1.IVF - 22.06.2010 jdu pro léky a pak čekáme na červenec

jesterka001 (Apolinář Praha)...snažení čtyři roky, 02/2010 otěhotnění přirození (8tt MA), 1. IVF červenec 2010, 17.6. jdu pro léky

aranka (Gest Praha)...snažení 3 roky, první IUI II. polovina června

pampeliska36......IVF - 25.6. začátek stimulace - vyzvednutí léků, 1. IVF červenec 2010

zuzi.kol....2x mimoděložní těhu, bez vejcovodu, 1IVF neuplné..bez ET 10/2008, 2 ivf červenec 2010

mariana75 - (SANUS Pardubice) snažení 3,5 roku, 2x IUI v 2009 10/09 otěhotnění po druhé IUI(6tt MA), dnes 16.6. vyzvednutí léků, 1.IVF/ICSI začátkem července 2010

petrita83
23. čer 2010

Ahoja Hoky! zdravim nově příchozí Tadelku! a držim palce!!!
Jinak mám ještě jeden hlouější otázečku, nebo 2, 3 😖 ...včera jsem dodstala žádanku na před.operač.vyšetření.to musim ke svému obvodnímu lékaři s tím???a ten mě pak pošle na EKG atd?Jo jo jak sem tam včera byla sama, tak si dnes pamatuju houbeles... 😀 jo přítel ten by se na vše zeptal 3krát (tak mě to normálně štve..ale teď by se to hodilo).a dá se to holky vůbec stihnout?1DC mám v pondělí, to začnu brát Gonal a do té dovby musim mít oběhnuté to předoperační nebo to stačí vyřídit do toho odběru?
Děkuuju moooc!

zuzi.kol
23. čer 2010

@petrita83 ahoj, předoper. musí být do odběrů hotové.Pokud máš žádanku tak bych si zašla u vás do labiny na odběr a k nějakému internistovi na ekg. Já to teda tak minule udělala. Ale pokud skočíš k obvodačce tak tim taky nic nezkazíš,maximálně ti doporučí někoho......

zuzi.kol
23. čer 2010

@petrita83 jo a dá se to stihnout je to otázka dvou dnů..

tadelka
23. čer 2010

ahojky, díky moc za hezké přivítání 🙂 tak jak bojujete? já jdu zítra na utz, jak rostou folíci, na OPU bych měla jít buď v po nebo út

petrita83
23. čer 2010

@zuzi.kol uff, to jsem si oddychla..děkuji. Začala jsem trošku panykařit:D že to nestihnu..tak dnes zaběhnu k obvoďačce a ta mě snad pošle dál..snad tam nebudu za ETího..no já jen slyšel aže se na EKG někdy dýl čeká..tak snad budu příjemně překvapená a vyběhám to do pátku 😵

petrita83
23. čer 2010

@tadelka bojujeme do slova každý den 😉 já teď hlavně abych stihla vše vyřídit..papíry a zase papíry 😅
držim palce ať pěkně rostou...já byl ana UTZ včera, vypadá to prý dobře , ale ještě máme tak 10-15dní čas...jo a doporučila mi doktorka hodně bílkovin..jíte někdo něco spešl?

tadelka
23. čer 2010

@petrita83 díky moc, snad to bude ok, já piju kontryhelový čaj z lékarny, ten je dobrý na růst sliznice a pak jím listovku 🙂

petrita83
23. čer 2010

@tadelka Aha tak děkuji za radu..pro čajík asi zajdu..Jinak pijeme na doporuč.doktorky s přítelem Alveo - to jsou bylinky na regenaraci celého organizmu ( má to pomoct na ty naše lenochy 🙂
😝 zase abych se nepředopovala 😀

trudy
23. čer 2010

@petrita83 Taky by mě zajímalo, jestli to předoperační stačí mít oběhnuté do odběru. Vím jak jsem si obíhala předoperační letos v květnu a u nás to bylo fakt na dlouhý lokty. Mám strach, že to nestihnu. 😠

petrita83
23. čer 2010

@trudy nestraš!!! 😎 á mám na to de fakto jen tenhle týden....tzn.už jen 2dny, 😅 trhnu zřejmně rekord...radši už letim k té obvoďačce, uvidim jak tam pochodim..ani si nechci představovat , že bych to nestihla..to bych byla vážně nas...štvaná 😎 tak držte palce..letim..a ty Trudy napiš jak u Vás..

zuzi.kol
23. čer 2010

Holky nebojte,v nemocnici vam to vyšetření udělají,musí ! A stihli sme to všechny tak vy taky. 🙂 Stačilo když bylo hotové poslední kontrolu před odběrem (aspon tenkrát u mě), ono jde stejně o pětiminutovou narkozu 😉 ,jen sem usla už mě budily 🙂
Já byla dnes odnest všechny papíry co mám s CAR a od endokrinologa a mudra byla nadšená,no jen aby to pak vyšlo že ?
Trudy držím palce na OPU at je dost vajíček. Jo a ty bílkoviny se doporučujou aby se předešlo OHSS -hyperstimulační syndrom,někdo může být citlivější.Prý se má hodně pít a jíst více bílkovin, tož jak jsem koupila tak prodávám 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru