IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

holubice.petra
autor
30. srp 2010

@petrita83 ahojky tak dovca zarizena 19.9. odlet jupi...manzelovi se styskat bude ae uz je zvykli ja takhle jezdim kazdy rok ;o) jo tedeme tentokrat do Hurghady...uz se tesim do Egypta jedu uz po treti ale v Hurghade jsem jeste nebyla..tfuj tfuj at vyjde iui byla by to parada...my porad jeste cekame na rijen na tu imunologii..

petrita83
30. srp 2010

@holubice.petra tak hurá, tam si krásně odpočineš 😀 já v Hurghadě taky nebyla ale naši joo a líbilo se jim tam, jen to moře není takové akvárko jako jinde v Egyptě ale zas je tam víc rušno..prostě něco za něco..ale mě by to bylo jedno jela bych kamkoliv...tak už aby mi napsali že maj pas a taky vyrazíme 😀 my teda spolu 😀
To ta imunologie trvá tak dlouho nebo je dlouhej pořadník..a na genetice už jste byli? já jen ať mám představu co nás čeká..

okcelok
30. srp 2010

čauky,jsem zpět!!!! Náročný víkend za sebou a utz ve čtvrtek před sebou!!! 😀 😀 😀 Já vám tak závidím,že jedete na dovču!!!! 😎 😎 😎 😝 Ale zdravě závidím a přeji!!!!!

okcelok
30. srp 2010

Co se děje s Petronelkou??????????????????? 😲

petrita83
30. srp 2010

@okcelok alohaaaaa!vítej zpět 😀 😀 😀

petrita83
30. srp 2010

@okcelok kokni na IP...že ty jsi byla celej víkend kantáre 😀 😲 😝

okcelok
30. srp 2010

můžu říct,že mě ten náš koníček chyběl!!! Jaká byla oslava u vás??A jak se cítíš????????????????????? 😕 😕 😕

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 to ne,nepila jsem,ale neměla jsem čas sednou k pc 😝

petrita83
30. srp 2010

@okcelok jasné 😀 já to chápu 😝 jen já jsem zrovna celou sobotu proseděla u PC ..miláček byl pryč..ale docela mi ta samota bodla...a neděli jsem pak prolenošili..
JInak páteční oslava byla supeer, jen já sem byla trochu zatáhlá..to víš nepila jsem, vymlouvala se na řízení..párkrát padlo jestli nejsem v tom..ale jinak pohoda..perfektní grilovaný masíčko..velká sranda.. 😀 😀
Jo a poslala jsem ti dnes do Brna holuba 😀 😀 tak doufám, že tam máte pěkně 😀 😀
No a jak u Vás víkend?vydařil se?

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 u nás od rána prší!!!!!!!!!!!!!! ☹ Tak hlavně,že se taky podařila oslava! nepila jsem,ale nikdo to neřešil,protože jsem je pak vozila domů. V neděli jsme vstávali v poledne a pak šli s tchánem a rodinou ven na procházku!

petrita83
30. srp 2010

@okcelok tak že rodinná idilka 😀 tak to je prima..
jak prší, posílám ti tam to nejcenější co mám a ty si neobjednala počasí, chjooo 😝 tak třeba Vám ho tam přiveze..jo jo tak že dneska budu zase sama doma 😠 aby se mi to nakonec nezalíbilo 😀 jo jooo čtvrtek už je za dvěřmi 😀 tak budu držet palce..ledńák už je natřesenej až běda..

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 rodinnou idylku ti pak písnu emailem,jak bude čas 😝 a ty si bereš volno anebo nemáš v práci do čeho píchnout? Zase Ti miláček prchá?
Se ti nějak ten náš ledňák svěřuje,ne?! 😀

petrita83
30. srp 2010

@okcelok jo joo 😀 svěřuje, neměli jste o víkendu čas tak mi posílal zprávičky 😀
přesně prchá přede mnou 😀 😠 😠 ad obře dělá..vrrr, ale ne byl dneska milej přemlouvala jsem ho ať zůstanem doma..a on že by neměl čistý svědomí, že musí makčit..snaží se najet na režim až jednou bude makčit jen on 😀 😀 a já si budu doma ,,válet,, šunky s bobískama 😀
Jinak těším na email..já mám kopu práce 😝 ..jsem v práci, ale nějak mě to neba..a nejde mi to , aby taky ji když furt trčim tady 😀 ale ne půjdu makat..navíc mám tady odpol. schůzku tak musím vše nachystat..bleee

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 takže svědomitého muže máš!! 😀 😀 😀 😀 To ho šlechtí!
Alespoň,že má ten náš se komu svěřovat! Děkuji!! 😀 😀 😀
Jdu teď něco zařídit,pak se ozvu,papa.

petrita83
30. srp 2010

@okcelok pa páá a já jdu na ty papíry 😀 teda 😠

holubice.petra
autor
30. srp 2010

@petrita83 no genetiku z krve nzm delali uz pred tremi roky...ted x tech spermiku to trva mesic a pul a ns tu imunologii je prave dlouhy poradnik..delaji to jen v nasem okoli v Hradci a je na to jen jedns doktorka...tak se neda nic delat a musime cekat na 4.10...

petrita83
30. srp 2010

@holubice.petra 😖 to je děs..a co jet kvůli tomu do Prahy?jedna holka od nás z Gennetu jde už 09.09...a je tu víc center, dokonce jsem našla jedno přímo na imunologii..já ještě počkám teď jak to IUI dopadlo a pak to taky rozběhnu..tak třeba tě pak doženu a budeme zas stimulkovat stejně 😀

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 už máš hotové papíry?! 😝 Já permanentně zapomínám brát v danou hodinu ten estrofem,pořád to beru jinak! 😝 😝

petrita83
30. srp 2010

@okcelok 😀 😀 tak si na to nařiď budík šťouro 😀 😀 jo jo papíry jsem i s návštěvou vyřídila, ještě rovnám pokladnu, mě to děsně neba, víš? Hele zase máme další těhulku..tady je to fakt smršť dneska přibyly snad 3 😀 asi nějáká epidemie 😀

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 kdo zas těhulí?! 😀 😀
Asi budu muset,stárnu a zapomínám!!! 😝 😝 A co vlastně děláš,že máš i pokladnu na 😕 starost?

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 myslíš ze srpna 2010?

petrita83
30. srp 2010

@okcelok nípíšu ti to do IP..jinak kancelářská krysa jsem já 😀 papíry a zase papíry 😀

petrita83
30. srp 2010

@okcelok tam asi 2 a jedna u nás z Gennetu..hcg 13den kdy já měla 382 má ona cca 1400..pecka 😀

petrita83
30. srp 2010

@okcelok stárneš 😀 😀 jo hooo to mi všechny 😀

holubice.petra
autor
30. srp 2010

@petrita83 no premyslela jsem nad tim ale uz to nebudu hrotit..vlastne az se vratim z dovci tak to bude hned za tyden ;o)

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 tak to snad má dvojčata,ne?! 😀 to mě baví různé kancelářské věci,ráda bych se též stala krysičkou! 😀

petrita83
30. srp 2010

@okcelok
@holubice.petra jasně to je taky fakt..ono se to už nepos....aspoň budeš odpočatá a nachystaná na novej začátek 😀 tak třeba tě doženu.. 😀

petrita83
30. srp 2010

@okcelok já sem jouda..no to asi budou 😀 😀 krysička je fajne..ale taky jak kdy po psychický stránce jsem z toho někdy fakt KO ..ale jsem ráda za práci, že je..a že mě někdy i baví 😀 atd...víš co jsem vystudovaná 😀 pojď zasmějem se 😀 😀

okcelok
30. srp 2010

@petrita83 přesně tak,buďmě rády,že máme práci 😀 Mě ta moje baví,jen kdybych neměla tak blbý kolegy!!!!! 😠 😝

petrita83
30. srp 2010

@okcelok 😀 😀 mi povídej..a taky ten šéf jak mě někdy štve 😀 😀 je to pěknej průďa..třeba ješět teď mě drží v práci, protože jsem přes den koníkovala a nestihla jsme co jsem stihnout měla 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru