IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
4. zář 2010

@petrita83 ahojky,teda,ten Lů je tak hodnej,že koupil tašku a že to teda nemusíš tahat v ledvince!!! 😀 😀 A co máš na sebe,nějaké letní šatičky!!?
No ten hotel vypadá pěkně a s tím výletem bych si to rozmyslela,protože jsem viděla fotky Izraele od sestřenice a uchvátil mě natolik,že bych se tam jednou chtěla podívat!!!! 😉 A už v úterý pryč,to je super,!! 😎 😎 😎
Já nakonec nic nepletla,protože se pro mě stavily kamošky a hádej,kam jsme jely??Jistě,do Ikei!! 😀 😀 😀 Ta jedna se odstěhovala od manžela a zařizuje byt,tak chtěla pomoct!!Takže jsme tam nakoupily,pokecaly jsme s kolegama,co dělali u nás na hotelu a pak jely aranžovat nakoupené věci domů!!! 😀 😀
Plést budu asi zítra,ale to je Tom doma,tak asi budeme něco dělat.
U nás se udělalo pěkně odpo!! 😎
Véču jste dozajista snědli celou a máte plná bříška,tak si to užijte a zítra papa 😅 😅

pampeliska36
5. zář 2010

ahojte holky 😀
dlouho jsme tu nebyla, protoze a ponevadz jsem byla na 14-ti denni dovci v chorvatsku... bylo kraaaaaaaasne! skoda, ze tady je takova kosa!!! ☹

jinak jak se mate?

@petrita83 videla jsem, ze se chystas na dovcu... v tabe jsem taky byla a izrael muzu jen doporucit!!! bydleli jsme v tabe v hotelu blizko izraelskych hranic a tak jsme vzdycky presli hranice, v izraeli jsme si pujcili auticko a organizovali jsme si samotni vylety po izraeli... opravdu krasa!!! mrtve more! jeruzalem!!! no pecka.

@okcelok a co ty? kdy te ceka KET? ja bych do toho mela jit tedka v zari... takze pockam, az mi dojde pristi tyden ms a pak si mam zavolat na UTZ. hele a jak ten KET vubec probiha?

petrita83
5. zář 2010

@okcelok Aloha!dobré ránko! tak skutečně Lů dnes zase odjel..já mám tady kopec prádla, tak s tím zkusim něco udělat 😝 😖 včera to bylo super moc jsme se nasmáli, kamarádi se vrátili z Bali, tak bylo o čem vyprávět 😀 jinak až se poperu s tím prádlem tak pojedu k našim za hafíkem na procházku a pak se vrátí ségra z dovolený..počkám na ni, třeba mi něco přivezla 😀 vždycky něco vozí 😀
JInak fakt nevim co si zabalim..nějak mám pocit že nemám co na sebe 😀 😀
Ty jsi byla zase v Ikee???ty brďo!!tak to už by ses fakt měla lééčit 😝 že já ti tu kartu zabavim!!!

petrita83
5. zář 2010

@pampeliska36 Ahoja!!vítej zpět!!tak to je super, že sis dopočinula a užila si to 😀a´tak že v zář ítě čeká taky KET? to je super, budu držet palce..tak to se tady zase začnou dít zajímavé věci 😀 tak honem holky, chci konečně vidět //..
Ten výlet teda ještě přehodnotíme 😀 uvidíme na místě..já vim, že to určitě stojí za to..jen když jedem jen na týden..tak nevim... 😖

okcelok
5. zář 2010

@pampeliska36 ahóóój,takže jsi si pořádně odpočinula a teď hup do kolotoče mimi,ať už těhulkujeme!!!!!!!!!

Já jdu na KET ve čtvrtek a probíhá to úplně stejně,jako ET. Máme zamraženou blastocystu(což vy myslím taky),takže oni ji ráno rozmrazí a hupky za mamkou.Čekání je jako u ET!!! Ty jsi ale musela jeden cyklus vynechat,že?!

okcelok
5. zář 2010

@petrita83 Aoj,takže krásný a příjemný večer!!!To je super!
Taky chodím k rodině za psem,máme westíka.A kde byla sestrs hodná,co vždy něco přiveze?! 😉
Na dovču stačí jedna sukně,šaty a pláťáky,kopa tílek a plavky!!!! 😎 😎 😎
Jo hloka,Ikea je moje zkáza. Kamarádka,která měla nejvíc věcí se mě u pkladny ptala,kolik tak asi bude platit a já jí říkám,že do 500 kč a platila 433!!!!!!!!!!!!Mě říká : ty už to máš v oku !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Valíme na badminton,pak se ozvu,papa

pampeliska36
5. zář 2010

@okcelok jojo ja mela jednu mrchu a tedka cekam na druhou a pri tom si mam uz zavolat a objednat na ultrazvuk... jen ted resim leky. jak to mas s lekama? brala jsi nejake leky jeste pred ultrazvukem?

petrita83
5. zář 2010

@okcelok jéé vy hrajete bedminton?mi takyyy 😀 tak si pěkně zahrajte 😀
No hádej co ségra vozí..vždycky něco pěkného na sebe 😀 😀 no jasně tobě se to řekne jen plavky tad..ale to víš já si toho vždycky vez krát tolik 😀
Ty br´do tady je tolik kopců prádla že vůbec nevim jak se s tím vypořádám 😖 teď mě zdržuje pračka..pomalu pere 😀
Tak pa pá jsu se nachystat a valim za Nicolínkem - Lnbradůrek 13let 😀 je jako děcko 😝

pampeliska36
5. zář 2010

@okcelok jojo my mame taky blasticky 😀

okcelok
5. zář 2010

@pampeliska36 první DC jsem nasadila estrimax,prednison jsem začala jíst už o týden dří a od včerejška mám zase utroš.Mrcha mě přišla o 5 dní dřív,jako na zavolanou!!!

okcelok
5. zář 2010

@pampeliska36 na UTZ se chodí 12 DC a na KET zhruba 19 nebo 20 DC.

okcelok
5. zář 2010

@petrita83 chodíme hrát pravidelně každý víkend a baví nás to!!
Tak třeba Ti ségra dovezla něco,co se Ti na plánovaný výlet hodí! 😉 😎 Hele,já taky na Kubu vezla haldu hader a ve finále jsem přepírala v ruce jen tílko a tepláky!!!!!!Na pláž jsem chodila v plavkách se šatičkama přes ně a ven v takových laclových šatech!!!Zbytek jsem táhla úplně zbytečně!!!!!!!!
Na kartě do Ikei mám už je 350!!!Málo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝 ☹

pampeliska36
5. zář 2010

@okcelok jeeeeeeeeeeee dekuji moc za info 😉

okcelok
5. zář 2010

@pampeliska36 nemáš zač!!!!!!!Tentokrát nám to klapne,uvidíš!!!!

pampeliska36
5. zář 2010

@okcelok ja DOUFAM!!!

okcelok
5. zář 2010

@pampeliska36 nedoufej,ale věř!!!!

pampeliska36
5. zář 2010

@okcelok 😀 VERIM!!!

petrita83
6. zář 2010

@okcelok jéé my taky chodívali pravidelně, jen teď jsem na nějákou dobu vynechala..ale zase začnem 😀 😀 je to sranda sport a pěkně si protáhneš tělo 😀 😀 někdy taky hrajem squash ale problém je že já jsem po 356minutách KO a Lů může hrát 2hodiny..a možná se i trochu orosí 😀 tenhle víkend byl zas mazec..včera jsem jela k našim posekala trávu a věnovala se dědkovi(hafan) pak jsem jela pro Lů pak zase k našim a včere táta přivez ségru..sice vybalila kvantum dárků ale hádej co pro 😝ro mě nic 😀 😀 😀to už se fakt dlouho nestalo..no nic musim si zvykat...
Jinak denska se měl ozvta ten jouda z cestovky a zatim nic..tak zas tušim, že zavolá že bohužel 😝 😖

petrita83
6. zář 2010

@okcelok 350?ha ha 😀 😀 😀 tak to už je tak akorát na nějáký svíčky, přezuvky a... 😀 😀 to víš to neni jako hrnečku vař, nebo oslíku otřes se 😝

okcelok
6. zář 2010

@petrita83 tak jak je možné,že sestra zklamala a nic nedovezla??? 😠 já mám taky kamarádku,která se zapotí v posilovně asi po 2 hodinách na kole a já jsem slitá hned,sotva tam vlezu!!! 😝

petrita83
6. zář 2010

@okcelok to je tak když si na něco zvykneš 😀 pak si toho nevážíš 😕 no nic nevadí, sice jsem jí půjčila šaty na svatbu, ale vlatsně můžu být ráda, že je vrátila v celku..vždycky když jí něco půjčím něco se s tím stane 😀 😝
Co máš dneska v plánu..musíš se nějka do čtrvtka zabavit..a pak vlastně taky..máš co číst? budeš plést nebo jak,??

okcelok
6. zář 2010

@petrita83 dnes půjdu k babi pro zeleninu ze zahrádky,pak pojedu za klenotníkem,kterej nám dělal snubáky,ať mi tam za rok manželství dá brilošek ,pak domů,počkám na Toma a půjdem nakoupit věci na večer,kdy má přijít kolega s partnerkou na grilovačku!
Jelikož bude večer zima,jak v Rusku,tak ještě musím vytáhnout ze sklepa vaťák s čepicí,šálou a rukavicema!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😝
Asi budu plést,knížku nějakou mám a zřejmě budu koukat na dvd na romantiku a komedie!!!!!!!A budu koníkovat!!!! 😀 😀 😀 😀

petrita83
6. zář 2010

@okcelok tak to je super program!!!no jo domácí zeleninak je to nejlešpí av ečer grilovačka? teda vy jste grilovníci 😀 milovníci..joo zima je tu taky , tak že se určitě navleč!!!řeki babi ať ti dá pletené ponožky!!naše babi plete ty nejlepší...

okcelok
6. zář 2010

@petrita83 pletené ponožky mujuju!!!!!!!!!!Je v nich krásně teplo!!!!
No jelikož se u nás ochladilo a sem tam i prší,tak nevím,jak to večer dopadne!! 😝 😝 😝
Stejně se na to asi vykašlu a budu vevnitř!Hoši ať si mrznou.
Ale od středy hlásí teplo!! 😎 😎

petrita83
6. zář 2010

@okcelok co znamená teplo tady???místo 10;C ..12°C? 😀 😝
kožich si připrav a uvidíš..a proč ne kluci ať obslouží gril a Vám šoupou jen upečený masíčko 😝

mariana75
8. zář 2010

Ahojík holky jsem tady opět po dlouhé době....Vůbec nestíhám....Ještě k tomu mě přišla brzo MS o týden dřív, tak nevím jestli mám volat do CARu co stím nebo čekat na další MS jesti se to srovná....

okcelok
8. zář 2010

@mariana75 Ahojky,Petrita si válí šunky na dovči,tak jsem tady osiřela!!! 😝 Možná tam zavolej,pokud Ti chodí mrcha pravidelně. Mě ale taky přišla o 5 dní dřív.

mariana75
8. zář 2010

Minule mě přišla pozdě a teď zase o týden dřív zítra tam zavolám a bude....musela jsem úplně vypnout dost mě to vzalo a ještě ke všemu jsem zjistila , že jsem pořádně přibrala.... 😒

pampeliska36
8. zář 2010

@okcelok ahooooooooooj. ty si jdes zitra pro mimi, ze? 😉 budu na tebe moooooooooc myslet! a at se ti tam poradne zavrta... na 9 mesicu!!!!! 😀

okcelok
8. zář 2010

@pampeliska36 aooooooj,díky moc,jsi hodná,že jsi si vzpoměla!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dobře,poslechnu Tě a nechám ho tam 9 měsíců zavrtané!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru