IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
6. říj 2010

@78marcela teda, to byl vážně den blbec..tak doufám,že už ho máš za sebou a že máš smůlu vybranou na hooodně let...ale na štěstí jak řikáš nic než odřeninky..a jak si vždycky řikám...když nejde o život jde o p...ale vidíš hodní lidé ještě žijou a pomůžou!!to je taky dobrý!tak doufám že už ti je lépe..je zajímavé..že já když jsem pak ty léky vysadila..tak se nic zvláštní nedělo..asi jsem štístko 😲

petrita83
6. říj 2010

@lucavka dneska si pro něj jedete, hurááááá, tak konečně dobrá zpráva 😀 je to úžasnej bojovník, pelíšek už má nachystanej tak bude jako v bavlnce 😀 každopádně držim moc palce ať už jde všechno jak má!!!!pěkně teď těhulkuj a odpočívej a hlavně pozoor na bacily 😉 ikdyž chudák manža..gauč teď bude jeho velký kamarád 😖 ale vy se zas budete moc pěkně roztahovat 😀 tak tfuj, tfuj...budu držet palce!!!
Jinak ty peníze, jak jsem psala to je fakt ďaha..tak že to je ještě k tomu co jsi psala?síla..tak ještě že bylo kde je tak na rychlo sehnat..asi si v Caru myslej, že ty peníze tisknete 😕

petrita83
6. říj 2010

@78marcela jo a k těm vyšetřením myslíš že by nebylo dobré něco oběhnout?víš ať něco nezanedbáte..třeba jde o nějákou imunologickou prkotinu..na to stačí prášek..a embrouš by se udržel...no na mě v Caru taky trochu zapoměli..ale teď naposled řikala, že po biochem..těhu..je dobré oběhnout to všechno na co jdu teď 😒 a já jsem ráda..protože doufám, že něco najdou a pak to půjde jako po másle!

78marcela
6. říj 2010

@petrita83 Já o tom taky přemýšlím. Ale nevím, napíšu doktorce a dám na její názor. Podle mě hodně lidí potratí a nemusí to znamenat žádnej problém. Kdyby se to chytlo zase jen na ty dva tři dny dny jak minule, tak bych nad tím přemejšlela víc, ale tohle už bylo mnohem víc a kdybych měla nějakej imuno problém, tak si myslím, že by to to moje tělo zlukvidovalo hned tak jak předtím. No uvidím, doktorce napíšu, co ona na to.

lucavka
6. říj 2010

@petrita83 - děkuju za podporu 😉 . Jo těch 10 000 je k těm 40 000 zálohy. My vážně čekali vyúčtování později, ale asi je to tím že nemáme nic do mrazáčku ☹ . Bylo mi trapně, ale nezbylo mi než požádat mamku... No hlavně aby bylo všechno už jen dobrý. A budeš se divit ale já sama spinkat neumít 😅 . Když měl manžel v bývalém zaměstnání noční tak sem byla jak chodící mrtvola 😀 . Sem totiž poprvé spala sama v postali až někdy v 24 nebo 25 letech 😵 . Vždycky sem tam měla minimálně nějakou kočku nebo psa (živý, ne plyšový) a tak nejsem zvyklá a prostě sama se nevyspím 😔 . A manžel mi je teď do postele nepustí 😒

petrita83
6. říj 2010

@78marcela no právě, že třeba u nás si doktorka myslí, že to může být nějákej genetickej, nebo imuno.. problém, a to prý může způsobit, že je embryjko schopný se vyvýjet jen do určité fáze..třeba i pokaždé jinak dlouho..já nevim..ale asi bych ty vyšetření oběhla..stejně se na výsledky čeká i 3měsíce..doté doby zkusíš další KET a kdyby náhodou nevyšel byla by si už napřed..

petrita83
6. říj 2010

@lucavka no se ani nedivim, já to más stejně..jak tam jsem sama mlátim sebou po celé posteli a ráno jsem nevyspalá..zrovna včera to byl můj případ, tak jsem tam měla aspoň plyšáka a oblékla jsem si miláčkovo pyjamo..tak že kdo je víc střelenej 😀
no ještě že máme ty rodiče..myslim, že v tomhle případě ti být vůbec trapně ale vůbec nemusí!!!asi ani mamka se něják nezdráhala, ne?tak teď už jen aby to vyšlo... 😠

78marcela
6. říj 2010

@lucavka Taky si myslím, že ti nemusí být trapně. My na tento poslední KET měli taky půjčeno od našich. dali jsme taktéž už 35000 a nebylo prostě. Mamka se sama nabídla, že at to do třetice ještě zkusíme, že když nemáme, tak nám půjčí. Do listopadu na další snad už nějak dáme dohromady. Jsou to prostě pálky. Když jsem poprvé telefonovala do CAR, řekli, že do 15000 se vlezeme. A vidíš....
Jenže, co by člověk neudělal, viď. Hlavně aby to mělo pozitivní výsledek a nějaké mrňátko nám vrnělo v postýlce za čas.
@petrita83 Už jsem to doktorce napsala, tak uvidím, co ona na to a na vyšetření.

petrita83
6. říj 2010

@78marcela já se do 15.vlezla 😔 a to jen proto že nezbylo na Kety..je to prostě drsný..no tak super uvidíš co ti napíše, kam tě nasměruje 😉

lucavka
6. říj 2010

Ještě že ty rodiče máme 😉 . Mamka se nezdráhala. Já sem jediný dítě a vnouče naší rodiny a co se týče manžela, sourozence má daleko, takže se všichni na prcka moc těší 🙂 .
Tak my vyrážíme do boje 😉 . Už abysme měli prcka doma.

petrita83
6. říj 2010

@lucavka držte se!!!šťastnou cestu!!!a pak huráá rovnou dom už ve třech 😀 rodinko!

holubice.petra
autor
6. říj 2010

@petrita83 no deje....ale to cekani me absolutne ubiji...doufam ze uz konecne najdou nejaky problem....protoze jak rikaj porad ze je vse v poradku a jak jsme zdravi je fakt uz hrozny...nekde peeci problem musi byt kdyz se nam nedari pocit ze!? dovca byla opravdu super ale tyden byl malo priste by to chtelo delsi dobu ale alespon neco...ty jsi nakonec nikde nebyla?

78marcela
6. říj 2010

@lucavka držím pěsti a opatruj se.

petrita83
6. říj 2010

@holubice.petra ale byla 😀 😀 😀 v Egyptě 😀 myslí, že asi týden před Tebou a přesně jak říkáš, týden je málo..ale byla to jedna z nejlepších dovolených!splnila jsem si tam jeden ze snů - plavala jsem s delfínem..na ten největší sen ..pořád čekáme..
No přesně mám to stejně, proto teď mám tolik těch vyšetření..tak snad něco najdou - nic závažnýho a budem moc pokračovaat!

lucavka
6. říj 2010

Ahojky. Tak už sme doma 😉 .

trudy
6. říj 2010

@petrita83 Tak můj manžel to bral v pohodě, žádný strachy neměl, říkal, že je to normální, že když já lítám pořád na gyndu, proč on by nešel k urologovi, je to moje zlatíčko 🙂
Jinak mě při laparo a hystero zjistili neprůchozí pravej vejcovod 😒
Ale operace byla v pohodě, vůbec se neboj, já měla strach a bylo to úplně zbytečný, fakt sranda. 😉

petrita83
7. říj 2010

@trudy 😀 sranda?tak to nevim..ale joo jasně, bude to v pohodě..zítra jsem byla objednaná na indikaci před laparo..a zase mi to překazila mrcha, si picnu..vždycky jak hodinky..a teď o týden dřív..to je fakt mrchaaaa.tak že odklad o týden..no jasně to ten můj řiká taky, no tak uvidim jak tohle všechno dopadne a když tak ho tam taky pošlu 😀

petrita83
7. říj 2010

@lucavka to je supeer! tak si to užívej!

78marcela
7. říj 2010

@petrita83 Tak naše paní mudra mi zatím žádné vyšetření nedoporučuje. prý se to stává, že to zamlkne. Kdyby se to stalo znovu, tak prý potom bychom uvažovali nad hemato nebo genetikou. Zatím že ne.

petrita83
7. říj 2010

@78marcela tak super!hurááá do dalšího pokusu 😀

besik1
7. říj 2010

ahoj,
nevim jestli jsem tu spravne... ale mam jeden dotaz.
zitra jdu na odber vajicek a pristi tyden na transfer. Doma ma 2 leteho syna, mate nekdo zkusenosti jak je to s klidovym rezimem po IVF??? diky

petrita83
7. říj 2010

@besik1 Ahoja, jasně že jsi tu správně..hlavně se ničeho neboj nic to neni 😉 ..OPU -odběr vajíček probíhá tak že tě uspěj, vajíčka odeberou pak si tam tak 2hodinky prospíš a můžeš domů..pak doporučujou jen hodně pít, zhodně vlákniny v jídle ato je asi vše.. mě se po OPU udělalo úplně dobře (líp než před tím) tak že vše jako normálně..no a ET probíhá normálně za vědomí jen si pak taky tak 30minut poležíš a pak už to chce trochu klídek doma..ale nic mimořádného 😀 moc držiiim palce!

besik1
7. říj 2010

diky, je se vylekala jak zvladnu lezet s 2letym synem... obcas ho musim zvednout ma 13 kilo, ale snad to moc nebude vadit...

78marcela
7. říj 2010

@besik1 To bych já zrovna moc nedoporučovala to zvedání, to mě v CAR kladli na srdce, nic nezvedat, netahat žádné těžké věci. S malým to asi moc jednoduché nebude.

petrita83
7. říj 2010

@besik1 no jasně s malym raubířem to budeš mít veselejší 😀 ale s tím zvedáním určitě opatrně..a po ET určitě neee!!!!

lucavka
7. říj 2010

@besik1 - Ahoj. Já byla na ET včera. Já radši ležím a manžel si vzal dovču aby kolem mě aspoň pár dní lítal. Můj názor je, že záleží jak silnej je bojovníček a hlavně psychická pohoda 😉 , Ale to zvedání určitě ne. Přeju hodně štěstí.

trudy
7. říj 2010

@petrita83 Fakt sranda věř mi, až bude po všem tak uvidíš. A za týden po operaci už ti bude hej. 😀

petrita83
8. říj 2010

@lucavka a jak se cítíš těhulko?tak si to pěkně užívej a držim palce 😉

petrita83
8. říj 2010

@trudy tak uvidíme, uvidíme..příští týden mám spoustu běhání po doktorech, tak snad brzo bude i ta laparo...protože to čekání mě neba 😒

lucavka
8. říj 2010

@petrita83 - No užívám péče. Dneska mě nějak málo bolí břicho, snad to nic neznamená 😒 . Pořád s manželem prcka přesvěčujem ať se drží 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru