IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
29. bře 2011

@petrita83 neboj 😉 urcite budou!!! a citis se dobre?

petrita83
29. bře 2011

@pampeliska36 jo joo super..jen včera jsem měla trošku depku, nějak to na mě dopadlo..ale jinak fakt dobrý...Puregon evidentně snáším líp než Gonal..tak že supeer.Těším se na sobotu a pak zas budu trnout jak to s nima vypadá...doufám v zázraky 😉
A jak pak je Tobě? testíky už máš určit nakoupený.kdy se začne testovat?hlavně pozitivní myšlení a klapne to..uvidíš 🙂

pampeliska36
29. bře 2011

@petrita83 no je to tezky 🙂 vsak vis jak... nekdy dobre myslenky prevazuji ty spatne a naopak... no doma mam jen jeden test, tak uvidim kdy ho pouziju 🙂

... clovek porad jen trne, co? aby byli foliky, aby byla vajucha, aby byla krasna embryjka, aby doslo k ET, aby byly dve //, aby bylo videt na UTZ srdicko atd. atd. atd... no neeeeeee 🙂 a pak se z toho clovek nema zblaznit 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
29. bře 2011

@petrita83 AHojky no tak to je super to by v tom byl čert aby to nevyšlo 😀 taky držím pěstičky moooc 😉
@pampeliska36 holka máš pravdu divím se že nás všechny ještě neodvezly....takže sejdeme se všechny v CARu a pak v blázinci 😀 😀

pampeliska36
29. bře 2011

@holubice.petra to kazdopadne 🙂 😉

petrita83
29. bře 2011

@pampeliska36 , @holubice.petra - přesně se divim, že nejsem holka magor 😀 ikdyž..no...Je to přesně jak říkáte..a myslim , že nás ten strach nikdy neopustí..ale musíme ho překonat..teď to prostě dáme 😉 tohle je náš rok!
A co ty peťko jak ti je?žádné nevolnosti?tak to je supeer..
pampeliško..víš jak to je..kdo si počká ten se dočká..a ty ses už něco načekala, tak že jeden den sem nebo tam, viď?Tak se drž..a já se strašně těším, že sem brzo přidáš skvělou novinku!

pampeliska36
31. bře 2011

@petrita83 ahoj, jak je? jsi doma na neschopence nebo chodis do hokny? 😉 v sobotu jdes na OPU, ze? to uz je za chvililililililinku 😀

petrita83
31. bře 2011

@pampeliska36 ahoooj!no hádej?jasně že jsem v práci..ale teď to ještě jde, ikdyž mi začalo být trochu blbě..ale to se dá..doma budu asi po ET..ale nevim jak dlouho, podle práce jak to půjde..ikdyž chci být trochu větší sobec..tak zkusim vytěžit maximum..ale asi si na to vezmu dovču..ještě uvidim..už aby byla sobota a hlavně aby byly jen dobré zprávy!a jak válčíš ty???cítíš se ok?a vlastně jak se doma zabavíš?jen nahoďte nějáké typy...protože já mám pocit, že pak doma asi zcvoknu 😀

pampeliska36
31. bře 2011

@petrita83 no ja jsem doma, ale zitra pujdu do prace. jinak pracuju z domu 😉 nebo kdyz nemam naladu pracovat, tak hodne ctu! takze se nenudim 😅 no jak se citim? clovece tak 6ty den jsem mela trosku nejake boleni bricha jako na mrchu a ted uz tak nejak nic... sem tam mi na levem vajecniku dloubne nebo pichne. ale nevim... uz bych si teda moc prala, aby to vyslo. testit nema cenu. protoze v utery jsem pichla pregnyl 1500 jednotek. ACH JO

petrita83
31. bře 2011

@pampeliska36 musíš vydržet!!!ikdyž já určitě zase nevydržim..ale zase je dobrý, že víš že teď testit nemá smysl..neni to takové lákadlo, ne?já bych příště taky chtěla vydržet...ale známe se...no já něco ponavigovat z domova můžu taky,ale není to ono..týden budu doma určitě a pak se uvidí..pokud by to vypadalo dobře tak bych to zkusila natáhnout...protože minule jsem pak měla výčitky..jo četbu už mám taky naplánovanou..taky budu vyrábět nějáký obrázky z fotek..no ale to nakonec zhrknu za jeden den a co ty další 😀 budu chrnět 😉

pampeliska36
31. bře 2011

@petrita83 no ja vim... co se da delat, nez vydrzet 😅 budes v sobotu urcite informovat, ze? budu na tebe moc myslet!

petrita83
31. bře 2011

@pampeliska36 to víš, že budu a doufám, že budu mít dobré zprávy..jak se to blíží sem víc a víc nervózní...ikdyž si říkám, že to neovlivním ..

pampeliska36
31. bře 2011

@petrita83 presne tak... proste to se neda ovlivnit! bud v klidu, bude tam kraaaaaaaaasnej pocet a krasne se oplodni a budete mit ukazkova embryjka 😉 😀 😀 😀

pampeliska36
1. dub 2011

@petrita83 nazdarek 😉 jak je dneska? zitra te ceka den D 🙂 tak doufam, ze jsi dobre naladena a pekne pripravena, at z tebe dostanou jen to nejlepsi 😀 😉

holubice.petra
autor
1. dub 2011

@petrita83 no určitě jsi dobře naladěná to je jasný...no už jsem zvědavá jakou školku budeš mít 😀

pampeliska36
2. dub 2011

@petrita83 dobre ranko... myslim na tebe!!! 😉

holubice.petra
autor
2. dub 2011

@petrita83 tak co? tak co? 😉 🙂

petrita83
2. dub 2011

Ahoja kočky! tak už jsme doma..děkuji za držení palečků 😉 nakonec prý 13folíků, ale vajuch jen 10...teď ještě aby všechny byly zralá a podařila se oplodnit...byla jsem z těch 10smutná, ale holky okolo měly míň , tak nakonec spokojenost, navíc byl dobrej spermiogram..bude PICSI..tak držte palce!!!zítra po 9h budou volat.

pampeliska36
2. dub 2011

@petrita83 ahoj 😉 to je moc hezkej pocet!!! a kdyz navic budou vsechny kvalitni... tak neni co resit 😀 no super zpravicky a ja drzim pesticky, at se pekne ryhuji 🙂 urcite nam napis, jak to vsechno dopadlo... ted odpocivej a pripravuj se na svoje mimina 😉 🙂

holubice.petra
autor
2. dub 2011

@petrita83 no krásný počet to bude dětí 😀 a vy jdete do PICSI? o tom jsem taky četla tak to bude určitě v pohodě 😀 !držím pěsti a dále podávej informace!! 😉

petrita83
3. dub 2011

krásnou neděli kočky, tak se jich oplodnilo 9 😉 mám strašnu radost..snad jim ta kondice vydrží..jsou to ale nervy!

holubice.petra
autor
3. dub 2011

@petrita83 Ahojky no tak super to máš pěknou školku skoro jak já 😀 ale ty máš ještě o jedno navíc 😉 tak ať se prckům daří! kdy bude asi ET? ve středu?

petrita83
3. dub 2011

@holubice.petra ahoja Peťulo, no uvidíme jak to bude zítra...snad to nebude obývat jako minule...já bych školku brala...ET prý bude buď úterý, středa nebo čtvrtek 🙂

holubice.petra
autor
3. dub 2011

@petrita83 nebude neboj se držím pěstičky 😎

trudy
3. dub 2011

@petrita83 Co to tady čtu, super zpávičky. Tak 9 miminek no to je paráda. A PICSI dělaj jenom, když je dobrej spermiogram??

petrita83
4. dub 2011

@trudy Ahoja!!!no tak nám to řikala doktorka, nemusí být přímo super čuper, ale má mít nějáký parametry, aby ty šikovný dokázali vybrat..ale v sobotu co jsem slyšela ho dělali všem..tak neboj!!!

Jinak holky představte si zatím se všech 9 drží!!!!! 🙂 vy ale umíte držet palce..tak držte dál!

okcelok
4. dub 2011

@petrita83 takže vaše rodinka je teď vlastně taková malá fotbalová jedenáctka!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
4. dub 2011

@petrita83 přeci jsem ti říkala že to bude v pohodě...teď už se budou držet opravdu všichni prckové to je jasný 😉 😀

petrita83
5. dub 2011

Ahoja holky!tak všichni už se nedrží 😖 ale je to pořád dobré, hlavně aby už nikdo neodpadl..dneska jich je 6..sestra měla tak smutnej hlas, že mě málem kleplo..ufff 6 je super..chci je všechny 😀

petrita83
5. dub 2011

a přiznejte se, která včera nachvilu pustila palce???tak lépěji děvčata!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru